Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

annah

Szukam noclegów w Łodzi blisko CZMP!!!

Polecane posty

Aneczko obawiam się nie da rady na florum bezpośrednio bo nie mają netu . Malutka była operowana była w szpitalu w Szczecinie to wiem na pewno, pierwszy raz od razu po urodzeniu, potem przyznam się, że już nie pamiętam ale na pewno malutka była. Miała chyba coś jeszcze mieć w wieku 3 lat ale obyło się bez tego, zadzwonię i popytam, tylko nie wiem ile to potrwa, bo muszę przez tą przyjaciólkę a ona z siostrą już nie mieszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slonko - bede wdzieczna za wszelkie info ktore zdobedziesz!!! dla mnie najwieksza pociecha jest to ze szansa ze maluszek bedzie zdrowy to az 80%. cesarka juz za jakies 5-6tygodni wiec wiadomo ze wczesniak ale jak bedzie taki szkrab silny jak jego rodzice to szybko stanie na nozki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka--przykro mi ogromnie....ale skoro jestescie w najlepszych rekach to trzymam mocno kciuki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obserwatorka26
Aneczko jak widze dzisiaj urodzinki Twojej coreczki :) Wszystkiego naj naj :) dla Gabrysi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annah przykro mi,że nie moge ci pomóć.Nawet nie mam nikogo w okolicy Łodzi,a tym bardziej w samej. Ale wiedz jedno,że będę gorąco modlila się o powodzenie operacji twojego synka. Łzy naplywja mi do oczu,nie jestem w stanie tego opanować. Mojej bratanicy teraz urodził sie synek i jest uroczy.Na szcęście jest zdrowy. Ale ja wiem co czujesz.My z moim mezem prawie rok walczyliśmy o to aby nasz synek był zdrowy.Udalo sie:D I wam tez sie uda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczko-ja równiez dołączam się do życzeń dla Gabrysi🌻 Mój średni synek Mikołaj jest tylko o 6 dni od niej starszy. Gabrysiu-życzę Ci zdrowego braciszka lub siostrzyczki(wierzę gorąco ze tak się stanie:) Gratuluję dzielnej Mamusi:) Trzymajcie się Kochani-i trwajcie w nadziei:) Annah-Jasiek super:) Ja też mam Jaśka:) Mój ma 6 lat. W stopce są zdjecia-ale trochę się zdezaktualizowały. Buźka🌻👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropelko-dziekuje za mile slowa :).Dobrze,ze wasz synek jest zdrowy,caluski dla niego :).Wiem,ze nam tez sie uda!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerewer
moze zajmij sie juz tym dzieckiem anie kolezankami prawiac im komplemety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lili--Jaski to sa super chlopaki :D :D :D.Twoje dzieciaczki sa sliczne!!! :D Aneczko---100 lat dla Gabrysi,zdrowej siostrzyczki lub braciszka,duzo prezentow,sloneczka i usmiechu 🌻🌻🌻 Obserwatorko-dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gerewer-juz sie zajmuje :P bo to pewnie do mnie bylo...Ide go chociaz przewinac,moze go nakarmie...no sama nie wiem....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anah - ja z topiku od szczęśliwych mężatek pozdrawiam i modle się o Was!! O Bartusia szczególnie - tylko tak mogę pomóc bo daleko od Łodzi mieszkam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annah ❤️..ja tez mialam problemy z corcia chociaz nie tak duze jak u Ciebie wiec wiem co czujesz...nie moge pomoc w sprawie mieszkania,ale myslami i sercem bede z Toba i Synkiem...bedzie dobrze..pozdrawiam Was:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje w imieniu Gabrysi za wszystkie zyczonka!! AnnaH taka znajoma ktora miala operowane polroczne dziecko (cos z ukl moczowym dokladnie nie pytalam) w CZMP powiedziala ze jej pozwolily pielegniarki spac na karimacie pod warunkiem ze przed obchodem wsyztsko bylo schowane do torby. korzystala tez z prysznica na oddziale bo byla matka karmiaca i miala ten przywilej. zreszta mowia ze wiele zalezy od ordynatora i personelu ale to tak jak wszedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agula-kruszyna---bardzo Ci dziękuję,trzymaj kciuki proszę :) pozdrawiam ciepło Aneczka1979--🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane jesteście :) nie spakowałam się jeszcze,prasowałam ubranka Bartula i ryczałam,ciężko mi... Lili-zapisałam Twój numer,odezwę się jak będę na miejscu. Boję się jak cholera :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie my już po....operacja odbyła się 2 maja.Oprócz tego ubytku międzyprzedsionkowego i niedomykalności zastawek znalezli jeszcze niezamkniętego Botalla i wspólny kanał przedsionkowo-komorowy.Cztery wady w jednym--a co,jak szaleć to szaleć :P.Operacja przebiegła zgodnie z planem,potem była woda w płucach,gorączka,podejrzenie zapalenia płuc,niewydolność krążeniowa....Oj,napłakałam się tam za wszystkie czasy...Jeden z lekarzy mnie pocieszył--powiedział,że powinnam się cieszyć,że przy tak poważnej wadzie Bartus nie ma zespołu Downa!!! Na kardiochirurgii poznałam kilkoro dzieciaczków z Downem i z chorym sercem oczywiście,bo jakby jedno było mało... Na oddziale kardiologicznym byłam z małym cały czas,spałam na łóżku polowym,a potem w hotelu dla matek(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anah wszystkiego dobrego dla Maluszka, dzielna kobitka z Ciebie, dawaj co jakiś czas znać jak Mały się czuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mi urwało dalszego posta Słonko-dziękuję,pozdrawiam ciepło :) Dalsza część: warunki okropne( w kącie pokoju rozsypana trutka na myszy),prysznic...brrr,no ale nie pojechałam na wczasy :).A pielęgniarki z kardiochirurgii boskie po prostu!!!oczywiście nie wszystkie,ale szczególnie siostra Jadzia,Wioleta i Asia,to po prostu na kolana były.Biegały przy tych dzieciach non stop,miłe,pomocne,z poczuciem humoru :).Okropna za to zabiegowa... Bartuś bardzo szybko doszedł do siebie,czuje się dobrze,nie sinieje,nie poci się przy karmieniu,lekko oddycha.13 czerwca jedziemy na kontrolę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annah, jestem z krk, ale od początq śledziłam Twoje losy. Bardzo się cieszę, że już po :-) Synek prześliczny :-) Szkoda tylko, że musiał tyle znieść, ze tyle się wycierpieliście... Życzę Ci dużo sił i radości z życia, Waszego życia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
annah - dopiero teraz Cię tu znalazałam. Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annah ciesze sie ze juz po wszystkim. Teraz zycze Bartusiowi duzo duzo zdrowka a tobie sil zeby dalej walczyc z chorobskami. pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×