Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

🖐️ mnie tez tu nie było...oj dawno nie było... ja na obiad miałam pomidiróke:classic_cool: od ponad tygodnia jadam obiady jednodaniowe..musze te trzy kilo zrzucic:o na @ odpowiedziec musze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzecia c
odrabiam lekcje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam upiec szarlotke...ale zrobie to jutro;) ide do krainy krwiopijców...klikajcie na link...własnie sie wykosztowałam na uzbrojenie...dom...jakies drzewka...i mur...musze odrobić straty;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosiara
puściłem bączka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeszukuje tamaty na kafetri :)...a oprócztego męcze bloga własnego i moich koleżanek, pisze na gg/.... a czego nie robie a powinnam... nie uczę sie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry🖐️ Wstalam....w koncu :O,a tak dobrze bylo. Za chwilke wypad po pieczywko ,a pozniej praca...ech Milego dnia wszystkim zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja w pracy od 8...ale dopiero kilka minut temu do netu sie podłaczyłam.. kawe pije.... miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaglosowalam tez wczoraj mialam pomidorowke:classic_cool: i zawsze jadam obiady jednodaniowe, a mimo to,,,,,,:o;) wiec ja musialabym calkiem z obiadow zrezygnowac, to moze, moze:D:D a tak w ogole to pije kawe leb mi dzis peka!!!!!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis jakie straty odrabiasz??;) a ja niew iem co bede miala na obiad ale na kolacje bede smazyc kanie chbya;) tylko, ze wpierw musze po nie pojsc na jakas laczke:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to za zabawa nowa;)??? chbya pojde na sniadanie moze mnie wtedy leb przestanie bolec:o P.S. weszlam na tego linka Twojego i sie wystraszylam nie ;lubie takich strasznych rzeczy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo zabawa...;) Seti..dziekuję:) takie ugryzienie nic nie boli:) i zapraszam za 24 godziny:) koniec laby ...praca wzywa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis , a za co mi dziekujesz??ja nic nie zrobilam;) tylko weszlam na linka i nawet nic tam nie kliknelam chbya:D:) no ja zmykam tez do potem🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubiś więc będę codziennie klikała na tego Twojego strasznego linka!:) idę po te kanie;) ładne słoneczko jest, bez wiaterku, całkiem przyjemnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti...wynagrodze Ci to:)🌻 a do wszystkich..to nie jest taki spam...reklama..jak np ta pasta do zebow:) to taka zabawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUbis to zastanawie sie w jaki sposob mi to wynagrodzisz:D:) zamiast kani przynioslam kurki;) teraz ide robic szarlotke i moze troche jablek do sloika na wloze coby zima bylo z czego szarlotke zrobic;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marceliona
a ja sie spakowalam,tzn pizamke i dresiki i na wekend do chlopaka na typowa wioske ;) i bede sie lenic w ogrodku badz w lasku na grzybkach bo tak cieeeeeplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje:) Seti...szarlotka rzadzi;) ja własnie delekutje sie zapachem swojej...z degustacja czekam na głownego konsumenta;)bedzie za jakas godzinke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis:classic_cool::) ja jeszcze swojej nie probowlaam;) mam ochote na kanapke z bialym serem;) kurcze musze soibe jakos czas sama zorganizowac w ten piatkowy wieczor:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×