Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Asiulka ale moja obecnosc teraz sponsorowala sis mlodsza, bo wrocila na wekend no i wiadomo co:D a pizza dzis byl;a boska:D naprawde nie sadzilam ze to takie proste:classic_cool::) dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech ..ja mialam isc spac,ale piwko sobie otworzylam i tak jeszcze posiedze chwile. kurna tez mam ochote na pizze:D idziesz spac juz ?jesli tak to kolorowych snow setunia:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiula potem popisze bo nie mam czasu ide sprzatc ps jescze nic sie nie urodzilo$$pozdrawiam was i milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zooozia-->dobrze,jak znajdziesz czas to napisz tu lub na @:-)) Spiochy wstawac:D Ide na bliskie spotkie z prysznicem:D;-)),a pozniej do prac:O Milego dnia wszystkim zycze🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiepski infor
co robie? skomle, ze mi sie poczta nie otwiera a jakis cwaniak mnie jeszcze wkurza. o i zaczne zaraz wyc. to wszystko co robie:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmyłam z twarzy szare mazidło po którym wierze,ze jestem piekna..gładka i elastyczna...czy jakos tam:D:p o 18 jedziemy do znajomych..taki wieczorek z meczem w tle...no i musiałam sie jakos przygotowac....;) teraz zastanawiam sie co z włosami zrobic....hmmm... dzien pochmurny...mglisty i dzdzysty....ale okopcowałam hortensje i opatuliłam je agrowłoknina:classic_cool: sniegu wiekszego albo i mniejszego nie widac....cos tam w nocy popadało...ale rano było tylko wspomnieniem.... Zóziaaa..jak tam rodzaca i przychówek?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, jak tam przychówek ? :O Ale jestem wst.... Byłam dzisiaj w Villi Mołdawii :D :O kupiłam dwanaście butelek wina mołdawskiego DOBREGO i jednego już nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey hey co tu taka cisza?wszystkie w sobote gdzies wywialo:D Zoozia-->juz sie oszczenila?daj znac co i jak?:-)) Lubis-->milego wieczorku:-) beza-->sama jedna butelke wypilas?:D Setunia-->a Ty gdzie sie szlajasz?:D Ja juz po pracy.Jakas taka padnieta jestem,moze winko mnie podniesie:DAaaa i dzis znow torta dostalam:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiatjcie nic sie jeszcze nie urodzilo moze dzis w nocy hmmm dam znac dzis nie maial czasu aby opisac to co robie ale napisze moze jutro :) uf dzsi spie z 3 psami 2 w lozku a 1 obok mnie wboksie, zazwyczaj spie tylko z jedna upierdliwa suka ale 1 jest chory a 2 ma u nas wakacje to taki dziwny pies mieszka we Francji w palacu i musialam go dzis na noc przygarnac jakies zagubiony taki ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawac spiochy:D trzeba bylo tak wczoraj balowac:P Ja dzis mam niedziela wolna -tyle sobie zaplanowalam ,a tu pada i pada deszcz:O.Na urodziny miam isc ,ale jakos mi sie nie chce.chyba zostane w domu:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam przy niedzieli:)🖐️ Zóziaaa:)....widziłam opisik na gadulcu....pieczone ziemniaczki...i winko czerwone...mniammmmmm;) ja miałam rosołek...pieczone skrzydełka...i surówke z tartej marchewki....:) niedziela mglista....powolna..i w ogole tak spleenowa...bylsmy na spacerze w puszczy...i wrocilismy cali mokrzy...magła opadła.... Bezik...jak tam zdrówko?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bylo tylko popoludniowe jedzeni wieczorem jakis kurczak po grecku- tego nie lubie akurat ale coz zjem jeszcze nie rodzi hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w wieczorną niedzielę :D U mnie też mglisto i pochmurno. Asiulka -- wczoraj wypiliśmy jedno wino w trzy osoby a raczej we dwie bo ta trzecia to więcej mocniejszego trunku piła :D Od rana byłam na basenie :) ojjj... dawno nie byłam i kondycja nie ta :( później w saunie się wygrzałam :) Na obiadek chińszczyzna była na polędwiczkach wieprzowych :) Lubiś -- nie spotkałaś dzika ? albo jelenia :D :D w puszczy. miłego wieczorku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beza...żywego ducha nie spotlalismy:D;)...cisza jak makiem zasiał... jutro jade na basen:classic_cool: a tak sobie klikam...miłego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po kolacji :) sałatka z sera białego i ryby :D Lubiś -- a jakie to są duchy martwe ? :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znaczy chciałam zapytać, czy martwych duchów nie spotkaliście ? :P :P :P ale ja głupoty wypisuję :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zoozia-->moze zle ta ciaze obliczylas;-)) Lubis-->🖐️jak zdrowko? Beza-->po jednej butelce .i taka wstawiona bylas?:D przyznaj sie co w tej butelce bylo:P Setunia-->nie sledz ,tylko pisz:D mam pytanko,a mianowicie :jak zamieszczalas fotki do \"naszej klasy\"to od razu dodalo czy po chwili?bo ja dodalam godzine temu fotke i nie ma:-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zoozia-->moze zle ta ciaze obliczylas;-)) Lubis-->🖐️jak zdrowko? Beza-->po jednej butelce .i taka wstawiona bylas?:D przyznaj sie co w tej butelce bylo:P Setunia-->nie sledz ,tylko pisz:D mam pytanko,a mianowicie :jak zamieszczalas fotki do \"naszej klasy\"to od razu dodalo czy po chwili?bo ja dodalam godzine temu fotke i nie ma:-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka ja dlugo nei czekalam;) ale ostatnio jest czesto jakies przeciazenie serweru:o a miala odpowiednia wielkosc zdjecia????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×