Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

zapalam:)🖐️ miłego wszystkim:) Hakuna...oczywiscie kciuki trzymam....po wszystkim pochwal sie nam jak Ci poszło:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzis pieknie sloneczko(moze juz wiosenne)kuka przez okno:-)),az chce sie isc do pracy. W ogole dzis jestem jakos tak pozytywnie nastawiona:-)) Milego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie szaro ..buro...taki listopad...ale ..póki co...nastroj oki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tu taka cisza?:O Setunia-->co sie dzieje?bo opis jakis nie wyrazny masz? Hakuna--->jak Ci poszlo?:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka...w pracy ..pracy miałam sporo...no i mamy małe zamieszanie na kaffe.... Hakuna...pewnie oblewa dobrze zdany egzamin;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis-->mam nadzieje,ze juz sie uporalas z tym;-)) A gdzie to wszyscy? Lubis,to wiem,ze spi,a reszta?😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłego dnia:)🖐️ Setunia bedzie nam chyba musiała hurtem wybaczac..... Wszystkiego Najlepszego! 🌻🌻🌻 ehhh..za kilka min mam zebranie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fakt ,Setunia miala urodziny,ale z nas gapy:O Rzeczywistosci piekniejszej od marzen -Setunia🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze ale mnie zaskoczyliscie:D lepiej pozno jak wcale, wiec oczywiscie wybaczam Wszystkim bez wyjatku:) jeszcze raz dziekuje, za ta mila niespodziank:) pije sobie kawe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadłam...spozyłam bułeczke z serem i szyneczka;) szkoda,ze tylko jedna taka kanapeczke miałam;) wiem...i juz mi slinka cieknie:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×