Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Gość wykonczona12345
wlasnie przechodze grype zoladkowa:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooooo niezle laseczki:) a mala jaka ma fajna fryzurke:) i w ogoole widoki niesamowite:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)🖐️ z tych widoków to mnie właśnie słoneczko zaszczyciło swą obecnoscią...i całkiem ciepło jest.... wróciłam własnie ze sklepu.... moze mi mała pozwoli popracowac troche w ogrodzie... pomarzyć zawsze mozna;-) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry Lubis--->podobno na slimaki najlepsze piwo:Dwiec je upij;-) Ciesze sie ,ze fotki sie podobaly. A co do uczesania mlodej...pierwszy i ostatni raz na cos takiego ja na mawialam,bo ona nie chciala,a ja ze ladnie je bedzie . Pozniej wlosow nie moglam domyc,bo jakas wazelina je ciapia,a wlosy to jej do teraz leca,tak cebulki oslabione z tego skrecania:O Wielbicielu---->dla Ciebie wybiore cos specjalnego;-)) Takie przy basenie :P:D U mnie deszczowo,wczoraj byl taki ziab,ze ogrzewanie wlaczylam na chwile:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis--->jest duzo,ale nie ta lokalizacja co mnie interesuje:-(,a jesli juz sa to bez ogrodka i garazu,a tego wlasnie potrzebuje:-)) Cierpliwie czekam i szukam,az tak bardzo mi sie nie spieszy,ale w tym roku ,moze do jesienicos sie znajdzie:-)) A jak corcia?grzeczna?-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak....mieszkanie wazna sprawa...nie ma co sie spieszyc:classic_cool: róznie z tą grzecznoscia bywa...dzisiaj grzeczna:D loda smietankowego jem...na patyku:classic_cool: na nic bardziej konkretnego nie mam ochoty....;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyslektyk z a.dhd
Setunia dostolech zlecynie na postawiynie nowego pota.Kaj mum go stawiiać pokoż aby tyn plac tam u ciebie.Łuni mi padali jak bydzie pot to przydum.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde przetlumaz bo nie rozumiem:D ja nic nie wiem o zadnym plocie wlasnie nie wiedzialam o co tam z tym plotem chodzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis--->ja to samo mam:-)) Milego dnia zycze. P.S musze Wam sie przyznac ,ze wczoraj mialam bardzo mily wieczor....spacerowalam;-)) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma pulapek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śliczne maupki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śliczne maupki
Łosz kto tu się jeszcze poniewiera po cafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śliczne maupki
My też wieme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×