Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

to ja tez poprosze.... adres.. Biegun Zimna Lubiś... powinno dojsc.... na słodko poprosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka...na dłuzsza przerwe sie zapowiada;) nie zabraknie...dosmazysz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka...to niech Ci ten kurier podrzuci:D;) przerwa...ale tak nie do konca...to co miałam zaplanowane to zrobiłam....ale zawsze cos dodatkowego jest do zrobienie...zawsze ktos cos chce...telefou nie moge wyłaczyc.... a jak mam luz...to na kaffe siedze;)...lukam w necie....takie tam:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuje sie jak analfabetka...nie umiem wpisywac kodów weryfikacyjnych z obrazka.. Podany przez Ciebie klucz weryfikacyjny z obrazka jest nieprawidłowy. Wróć do poprzedniej strony i spróbuj jeszcze raz. :o jak ja sobie konto i inne profile kiedys tam załozyłam..nie wiem:o cofnełam sie w rozwoju....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pizza mi juz bokiem wychodzi;o przejadlam sie chyba:P lubis mkoze to poczatki daltonizmu:D zartuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczy mnie pieka-chyba za duzo w monitor patrze w domu i w pracy:O Liptona pije i tak mi juz fajnie i blogo:-)) Trzymajcie kciuki jutro-mam spotkanie z szefem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olałam kody....najwyzej nie bede brała udziału na forum o2....tam przy kazdym wysłaiu postu trzeba wpisywac te kretynskie kody.... wyhaftowałam krzyzykiem kartke swiateczna:classic_cool: pierwsza....mam jeszcze 6.....nawet ładnie mi to wychodzi;) oki Asiulka...jutro moje kciuki sa do Twojej dyspozycji:) powodzenia:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubis--->zawsze robisz sama kartki?napewno sa piekne i od serca:-)) dziekuje za kciuki🌼 Jakas zrezygnowana dzis jestem ,chyba posiedze jeszcze troche i klade sie spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka...az taka zdolna nie jestem;)kilka tygodni temu..w pasmanterii zobaczyłam,ze mozna kupic takie gotowe szablony...do wyszycia....tzn.kanwa z nadrukiem...zestaw mulinki....szablon w ktory to sie potem wkleja i koperte...z haftem krzyzykowym miałam juz do czynienia....wiec sobie pomyslałam,ze do kilku najblizszych osób wysle własnie takie kartki...:) teraz musze kupic jakis porzadny klej aby kanwe dobrze przykleic do kartonu.... ja tez zmykam.....od rana...znowu praca....i kilka godzin przed monitorem... kolorowych snów🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Druga🖐️:D Setunia-->trzymaj mocno,bo dzis sie wszystko wyjasni ,a czy na dobre to napisze wieczorem:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:)🖐️ koncze kawe i sniadanko....i do pracy sie biore...mam dwie godziny na przygotowanie czegos waznego..... kciuki trzymam:classic_cool:;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia-->jak znajdziesz troche czasu to wyslij mi ten przepis zapiekanke:-)) Z gory dziekuje🌼 Po sniadaniu dopiero jestem:-))I tak mysle ,ze chyba przed parca wyrusze nia miasto....moze cos sobie kupie -tak na poprwienie nastroju:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :D zalczelo sie o7.30 idzie szybo juz mamy 3 dziewczynki 1 trocolore i 2 blenheim, moze czwarty bedzie chlopcem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko zagladam Widzę że coś się dzieje u Zoozi :) -- jak tam czy wszystko w porządku ? Mam strasznego doła i straszne samopoczucie :( :( :( :( nie chcę o tym pisać bo o takich sprawach się nie pisze na forum. Nie wiem jak ja to przeżyję :( a będę musiała stawić temu czoło i jakoś znaleźć siłę ... Trzymajcie się ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×