Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beauty23

CO ROBICIE W TEJ CHWILI???????????????????????

Polecane posty

Gość arbuz
jem chrupki, robie pranie, slucham muzyki, pije plusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wszystko mnie dzis boli:O,ale ogolnie udany dzien dzis mialam. jeszcze jeden dzien pracy i 2 dni wolnego. Cora cos mi sie rozchorowala:-( Wielbicielu---->ciesze sie ,ze juz Ci lepiej👄;-)) udanego piatkowego wieczoru Wam zycze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ u mnie dziś zimno, ciemno i deszczowo. i pewnie dlatego głowa mi pęka :O udanej soboty 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam na zakupach, zaopatrzyłam barek i lodówkę, czas zrobić kolację i siebie na bóstwo :) dobrego wieczoru Wam wszystkim :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam osobistego na grzyby:classic_cool:🖐️ hehe...ciekawe co przyniesie;-) udanej niedzieli👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 😴 🖐️ dopiero wstałam :O ale było co odsypiać :) miłej niedzieli, ja uciekam na spacer 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tym od piwa i kotletów w bułce?🖐️ chyba szarlotke upieke... antonowki dojrzewaja:classic_cool: no i słonecznie jest:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D🖐️ no co Wy dziewczyny, hargumber przegrywa w przedbiegach :classic_cool: nie wyspałam się dzisiaj, ale szkoda mi dnia, więc wstaję :) miłego poniedziałku 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seti...przytargal rózniaste te grzyby...i wszystkie jadalne:classic_cool: mam nadzieje...:D:p tzn...zyjemy i mamy sie dobrze po tych co usmazyłam na obiad;-) no i 4 słoiczki marynowanych podgrzybkow mam:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry🖐️ tez dzis przed czasem wstalam....chyba z nerwow przez pierwszy dzien w szkole:D gardlo mnie boli:O ja to bym rydzy zjadla mmmm:-)) udanego poniedzialku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmmmmm..rydzyki....takie prosto z patelni...lekko osolone...pychotka;-) upiekłam szarlotkę:classic_cool: też pychotka:D Asiu..co to za szkoła?:) powodzenia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powłóczyłam się po dworze i tak zmarzłam, że teraz siedzę w ciepłych skarpetach, kocu i próbuję ogrzać się kubkiem kakao. no i czekam, aż ten 'mój' skończy pracę i wpadnie mi powiedzieć "dobranoc" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może został powiedzieć ..'dzień dobry' ?;-)🖐️ chyba zaczne sadzic tulipany w koszyki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i czytam wasze wypociny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ hakuna--->przyznaj sie!;-)) Choroba mnie atakuje :O do pracy sie zbieram. milego dnia Wam zycze🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janiolek
rezerwujeee sobie w promolocie lot do Genewy na koniec pazdziernika lalala :D Szwajcario - nadchodze! uwielbiam niektore promocje LOTu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:classic_cool:🖐️ Asiulka🌻 a mnie leń atakuje...a tyle mam pracy w ogrodzie... na szczescie pogoda sprzyja... słyszałam,ze zima w tym roku bedzie mrozna i sniezna... ano..pozyjemy...zobaczymy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry Wszystkim. Choroba ciagle nie mija,ale moge juz mowic;-) tez mam dzis lenia:O do pracy sie zbieram...jeszcze 4 dni ehh milego dnia zycze👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×