Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

XGirl

Dziewczyny chcące zrzucić 5 kg Jutro START 17.04. Nigdy nie jest za późno!!!

Polecane posty

czesc dziewczynki:) ja dopiero moge teraz napisac...uff ale dzien, od 5.30 na nogach:) a wiec ja zjadlam:sniadanko maslanka z otrebami, 2 sniadanko batonik musli i jabluszko i 0,5 l wody:) obiad:warzywka na parze, i suroweczki wlasnej roboty:) przekaska i kolacja po 200 gram jogurtu bez cukreu i tluszczu(ale malinowego;p) z otrebami:) poza ym 1 godz stepu:)ahaa i 3 cukierki zelkowe:( i jak, moze byc??ale mimo wszystko czuje sie caly czas jakas pelna, nie wiem czemu??:( a co myslicie o tych otrebach. moge je zjaadac tak??bo ja uwielbiam te z jablkami i sliwkami, i zajadam na kolacje i sniadanko z jogurtem i maslanka... poza tym lykam ten blonnik i on mi napr hamuje apetyt:D papap* oki dziewczynki ja mykam spac, bo padam:( jutro napisze wiecej:) Cytrynko nie łam sie!!jesli zjadlas ta czekoladke to ok, nie przejmuj sie , ale jut juz badz wytwala;)3 mam kciuki ze mnie tez taki lakomczuch i wiem jak to jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołku nie jest źle, grunt, że ćwiczyłaś, ten kawałek ciasta spalisz :] Kropelko podobno otręby są bardzo zdrowe no i nie tuczące więc chyba można ich sporo jeść. Ogólnie fajny jadłospis :) ja jutro się wyspowiadam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wlasnie skonczylam moj jogurt i zasiadlam bo kafe.... grzeczne jestescie i to jest bardzo motywujace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki! U mnie pogoda z deka się poprawiła, ale zimno jest:O nadal. Oby w maju było cieplusio:) Ja dziś na śniadanko zjadłam: parówkę+ 2 kromki wasy+ 2 małe jabłka (naprawde małe:p ) \"śniadanie zjedz jak król...\" :D Teraz popijam czerwoną herbatkę:) Dziś nad ranem myslałam, ze umrę jak mnie skurcz wziął w łydce, do tej pory mnie boli:O A pozatym od wczorajszych ćwiczeń, zaczął mnie bolec mięsień nad kolanem, do tej pory nie wiedziałam o jego istnieniu:P hahah Dzis jak zwykle po 15 obiadek, ćwiczonka i może trzeba by się za nauke wziąśc, bo w weekend zjazd w szkole bleh:( Miłego dzionka, bez wpadek;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otulona_snem---> Ja to przewaznie pale w weekendy:P W tygodniu tak 1-2 fajek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pomysl jak sie to zdopinguje jak napiszesz tutaj swoje wymiary a za mieciac zobaczysz jak pieknie pozbedziesz sie pieciu centymatrow tu i tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zauwazylas jak twoj topik sie pieknie rozwija oby tak dalej, mam nadzieje za miesiac tez tu wszystkie bedziemy.. i zadowolone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radna
czesc dziewczyny czy i ja moge sie do was przyłaczyc? mam 169 cm wzrostu waze 60 kg chce zrzucic jakies 5 -6kg podobnie jak pysia-misia za miesiac mam wesele i chciałabym dobrze wygladac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny:) Ja właśnie skończyłam ćwiczenia UFF! A po tym cieście wczoraj i braku ćwiczeń wieczorem dzisiaj dałam sobie w kość i pociłam sie prawie 2 godzinki-padam ze zmęczenia aż mi się jeść nie chce więc tylko soczek dzisiaj rano a potem może jakiś twarożek! Dobrze wszystkim idzie-gratuluje:) Kate Moss-------------> a takich wymiarów przy twoim wzroście to tylko pozazdrościć. Miłego dnia wszystkim!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Radna :) to jest nas dwie z dodatkowa motywacją :) dziś jestem wściekła bo nie moge znaleźć sukienki, ale nie bede sie o tym rozpisywac grrrrr oprócz tego wesela w maju będe mieć własne w październiku, mam nadzieje ze wyrobie sobie teraz pewne nawyki i bede jeszcze lepiej wyglądać na jesieni :)))) jesteście dziś głodne? bo ja puki co nie bardzo na sniadanie zjadałam jogurt z otrębami i kilka rodzynek, kawa bez cukru i woda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie laseczki:);) ja dzis rano posprzatalam, a po wcz ciczeniach mam zakwasy;p tez mialam wycisk... na snaidanko zjadlam kefirek 0% z otrebami(jakies 300 g kefirkur) zaraz bedzie kawka bez cukru z mleczkiem.a na obiad mam dzis rybke chuda na oliwie z oliwek i warzywka na parze:) nie mam pomyslu na przekaske po obiedzie i kolacje.Bo obiad zjem ok 14 potem od 14.30 do 20 praca i wiem ze bede glodna;)moze jakies jablko i jogurt?? Wiecie ..ten błonnik naprawde mi pomaga i od czasu do czasu woda gazowana z cytrynka i slodzikiem...napr super:) dzis juz nie pocwicze bo wracam pozno i bede zmeczona, ale jut znow aerobic i w weekend tez:D a co do papierosków ja sobie tez czasami lubie zapalic;p ale nalogowo nie pale..:) Zycze Wam milutkiego dnia bez wpadek, ja sobie postanowilam zjesc cos dobrego w niedziele i teraz czekam na ten dzien:D bo ja kocham slodycze:) a co do mojej wagi narazie prawie nic, ale tka jak przypuszczalam, moj metabolizm rozregulowany;/ aaa moje wymiary to talia 68,69 cm, pepek 77cm, biodra chyba 96,7 ale nie jestem pena:) jut sie zmierze dokladnie.A wy jakie macie, szczegolnie dziewczynki o moim wzroscie??? PS>super ze jestescie takie wytrwale:):) dzieki ze jestescie:* z wami latwiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow Otulona super :) gratulacje myslę że Twoja data będzie nas najbardziej motywowac :) ja dopiero 13 październik po basenie zawsze sie chce jeść, niestety. moze jakies jabłko? ja dzis byłam na spacerze i 2 razy weszlam po schodach do mieszkania- 7 piętro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zazywam bio błonnik, albo błonnik z ananasem jest tez super i tak z 6, 7 tabl dziennie. 2 rano przed sniadaniem ok pol godz popijam duzyymm kubkiem wody, przed obiadem i koacja i czasem wciagu dnia.Mozna ok 10 brac tabl:) blonnik jest zdrowy, naturlny i mi napr bardzo pomaga:) polecam Wam!tylko przy nim oniecznoscia jest duzooo pic;) Ile macie latek i z jakich wojewodztw jestescie??moze sie poznamy blizej;) bo wkoncu teraz tyle czasu spedzamy razem na kafe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak trzymać dziewczyny jestem z nas bardzo dumna:) otulona_snem ja też mam prawie 29(w sierpniu)nie martw się teraz 30stka to nowa 20stka:):):) całe życie przed nami:) Ja mieszkam a Londynie ale pochodzę z Łodzi! Ja nie nigdy nie paliłam(dziewczyny kto jeszcze nie pali?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do wszystkich-przeczytałam na jakimś forum, że przy odchudzaniu bardzo pomaga picie wody z octem-czy któraś z was tego próbowała i czy to nie jest niezdrowe(ponoć jest skuteczne?) Co myślicie na ten temat???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, widze, ze wszystki ida jak burza he he :) ja nie pale, nie palilam i raczej nie bede, probowalam owszem - ale wogole mi to nie smakuje :P nie przeszkadzaja mi palacze bo u mnie w domu palili (rodzice i rodzenstwo) ale sama nie widze w tym nic przyjemnego :/ Aniolek z tym octem to nie wiem, tez to slyszalam ale nie jestem przekonana co do tego czy jest to zdrowy sposob ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja slyszałam o takiej jednej lasce, która piła ocet i rozłożyła sobie tym watrobe, az trafiła do szpitalaO:. także nie polecam!!! Ja mam w grudniu 21 latek;) jestem z woj. śląskiego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie pale papierosów i nie bede, co innego owszem mi sie zdarza :) ale papierosy nigdy octu tez nie polecam, znam podobna historię co XGirl od jutra dozucam do dietki błonnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×