Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasia1230

Basingstoke

Polecane posty

Myszka sorki ale chyba nie powinno sie obrazac kogos nazywajac ciapakiem. to zle swiadczy o osobie kora tak pisze, ja nie lubie jak polacy urzywaja tego okreslenia. a co do polskiego doswiadczenia, moje doswiadczenie wystarczylo zebym znalazla odpowiednai prace w biurze w ksiegowosci. trzeba byc pewnym siebie, wierzyc w siebie i nie bac sie mowic po angielsku. doswiadczenie jest wazne ale jezyk wazniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia1230
Dzięki Gosiu, juz drugi raz mi pomagasz :) W weekend poprawie dotychczasowe cv i biore sie za wysyłanie. Mam nadzieję Ze tym razem tez mi się uda. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak bedziesz miala jakis problem daj znac, to jak bede mogla to pomoge sprawdze w mailach czy nie mam jakis konkretnych adresow do agencji w razei czego wkleje na forum pozdrawiam i zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SML Accountancy dobra agencja, dzieki niej dostalam nowa prace. popatrz tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duzo mialam tez telefonow bo firmy znajdywaly moje cv na monster co uk wrzuc tam swoje cv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia1230
Dzięki Arvena, Widzę że się u Ciebie pozmieniało. Nowa praca, ciąża, tylko pogratulować. Jak długo pracujesz w nowej firmie? Pytam bo też chcemy się starać o dzidziusia tylke że ja teraz muszę zmienić pracę i nie wiem po jakim przepracowanym czasie dostałabym macierzyńskie. Bardzo chcemy mieć dzidzie a teraz przez to wszystko znów sie opóżni. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zmienilam prace jakos tak wyszlo, ze dowiedzialam sie ze jestem w ciazy i tego samgo dnia zadzwonili z oferta pracy :) powiedzialam im czy to nie przeszkadza a oni jesli mi nie przeszkadza to im tym bardziej :) oni tu inaczej ciezarne traktuja poniewaz zmienilam prace nie przysluguje mi Statuory Maternity Pay (jakos tak sie pisze :) ) ale ze jest ciaglosc pracy przysluguje mi Maternity allowance a to tyle samo kasy wiec roznicy nie ma wlasciewie zadnej ale zeby to pierwsze dostac musisz chyba przepracowac 26 tygodni znim zajdziesz w ciaze czy cos takiego. generalnie nie ma sie czymmartwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia1230
Pocieszyłaś mnie, co prawda poczekam jednak na tą prace a potem zaczniemy działać :) Narazie musze sie skupić na pracy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie masz sie co martwic ani nic. mozecie tylko obydwoje juz zaczac brac kwas foliowy w ang folic acid raz dziennie. powinno sie to brac przed zajsciem i minimum do 12go tygodnia, 400 dawka dzienna czy cos. ja do tej pory biore, bo jest w witaminach. a juz zaczelam 22 tc. czas szybko leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia1230
Obydwoje? Slyszalam ze tylko kobieta powinna brac kwas foliowy, nie wazne i tak chcemy najpierw pojechac do Polski bo musze pozałatwiac kilka spaw zdrowotnych to odrazu pogadam z lekarzem. A jak tutaj wyglada ciąża? Jak stosunek lekarzy? Bo na GP tu nie mozna liczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia mi wszystko odpowiada, jestem generalnie zadowolona. mi moja pani gin powiedizala ze facetowi tez nie zaszkodzi armie wzmocnic, i duzo oznych wazyw i owocow w diecie. wtedy najlepiej i najszybciej :) sie zachodzi :):) tu polozna ciaze prowadzi. spotkaalm sie z nai w 12 tygodniu potem na scan pierwszy do 14go tyg. potem w 16 do GP. w miedzyczasie chora bylam i wogole leki za darmo, za kazdym razem jak do GP poszlam to sluchalam serduccha dzieciora, i w nastepnym tygoniu mam ostatni scan i potem chyba tak co miesiac do poloznej a pod koniec to co tydzien czy cos. jesli sa komplikacje wszystko przebiega inaczej jest pewnei wiecej scanow wizyt i wszystkiego i badan i wogole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOMINIA - MYSZA
hej... mam pytanko- chcialam sie zarejestrowac na leczenie zabkow w anglii.Kiedys moj GP powiedzilal mi ze nalezy sie zarejestrowac dzwoniac na infolinie dentystyczna,czeka sie w kolejce a pozniej dzwonia do ciebie i jedziesz na leczenie zabka - placisz tylko za materialy a koszt pracy jest placony przez panstwo.. czy ktos z was korzystal z tego typu mozliwosci w anglii?? Wczesniej jadac na urlop do polski leczylam zeby ale to wychodzi mi mniej wiecej tyle samo co tu bo dochodza koszty podrozy. jak zdobyc dofinansowanie do leczenia dentystycznego?? wiem ze tez takie cos istnieje,ze mozna w prywatnym punkcie dentystycznym otrzymac znizke na leczenie zebow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOMINIA - MYSZA
do ARVENY Wiesz nie ja wymyslilam ta obrazliwa nazwe,ktora jest uzywana przez bodajze wszystkich polakow. Moze i obrazajace ale czy anglicy nie obrazaja nas polakow?? znam wiele ludzi z pochodzenia z anglii i oni potwierdzaja to ze wlasnie oni sami sa rasistami i obrazaja nas polakow i innych obcokrajowcow,ktorzy tu pracuja.poza tym uwazam ze troche pasuje do nich ta nazwa-90% spotykanych przeze mnie ludzi, ktorych "obrazilam" wg mnie nie dba o higiene-mowiac po imieniu po prostu smierdzi.Pracuje z jedna osoba tego typu i kolo swego biurka ma najwiekszy balagan... krytyka to nie wszystko na co mnie stac ale to sama prawda.. wiec.... wg mnie okreslenie to nie jest jakos mocno obrazajace-czesciowo pokazuje prawde o nich samych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam tylko powiedziec ze jesli ktos obraza nas, to nie znaczy ze musimy to samo robic, bo znizamy sie do poziomu tych osob ktore takim postepowaniem nic nie znacza. kazdy ma prawo do wyrazania swojej opini twoja jest taka, moja inna. i niech tak pozostanie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chaos2345
witam :) co do waszych dyskusji co do Basingstoke:) ja uważam ze to całkiem miłe miejsce i wszedzie jest blisko.. byłam w Basingstoke..owszem sporo ludzi z Leszna ale jak to w Anglii są miasta z ludzmi z Lodzi i są miasta z ludzmi z Leszna , a ze nature mamy taka ze nawet swojemu rodakowi dokopiemy wiec:) w kazdym razie...w Basingstoke nie jest zle:) jak dla mnie- z pracą w sezonie tez nie bylo ciezko, owszem moze kwestia szczescia ale..:)da sie wytrzymac:) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOMINIA - MYSZA
wolnosc slowa i opinii,demokracja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość APTEKARZ
MYSZO kochana, obrażanie ludzi i klasyfikowanie ich według miejsca pochodzenia, wyznania lub koloru skóry, to na pewno nie jest demokracja i wolność słowa. Ale posłuchajmy rozważnej ARVENY, i pozostańmy przy swoich przekonaniach - to jest właśnie demokracja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość APTEKARZ
Jutro, w sobotę, w Old Basing, w ruinach Basing House, o 15.00 odbędzie się pokaz bitwy jaką stoczył właściciel - William Paulet, z wojskami Cromwela w 1645r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harmageddon
Witam, Naprawiam, skladam komputery, sprzedaje czesci komputerowe. 15funtow/h (no fix, no fee:)) jesli masz problem z komputerem - dzwon, niczego nie tracisz, a moze uda sie Tobie pomoc przez telefon (czyli placisz tylko za rozmowe telefoniczna). ...kilkuletnie doswiadczenie sprawa, ze praktycznie naprawiam wszystko:) tel.: 07983348291

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość harmageddon
oczywiscie moja firma jest zarejestrowana, takze po kazdej naprawie (sprzedazy) otrzymujesz imienny rachunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiak25
(kaczumi@wp.pl ?? znalazles juz cos dla siebie ? dla Was? my szukamy z chlopakiem jakiegos mieszkania, ciezko jest coz znalesc dla pary. Wyslalam Ci maila. nt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOMINIA - MYSZA
czy anglia jest tolerancyjna? czy nie ma tu rasizmu? jak by anglicy nie byli rasistami to moze inaczej bym pisala. Darujcie sobie nauki i rady. Niech kazdy patrzy na siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po prostu nei popieram teorii/ przekonan ze jak wszyscy to i ja tez. trzeba patrzec na siebie i wogole, ale to nie znaczy ze nie mozna byc tolerancyjnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ew.wa
Witam wszystkich W najbliższa niedzielę firma wysyła mnie do "waszego" Basings. Chętnie pogadam z kimś kto podpowie mi co i jak na początek, zwłaszcza jeśli chodzi o poruszanie się po mieście, jedzonko, polskie życie "kulturalne" (pracę i mieszkanie na szczęście mam :) ), ale nikogo na razie tu nie znam... :/ Szukam znajomych na popołudnia i weekendy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia1230
Witam wszystkich Widzę że forum zaczyna sie robić monotematyczne. Ja się do tej dyskusji nie przyłączę, ale chciałąm napisać że nadal szukam pracy i jakby ktoś cos wiedział to się polecam. Narazie jest cichy okres i pracy jest strasznie mało ale wierzę że niedługo to się skończy. Jakby ktoś szukał pracy innej niż biurowej to wiem że potrzebują kogoś w polskim sklepie na pełny etat. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kasiu A moze zarejestrowalabys sie w agencji typu Hays - oni sa bardzo dobrzy i jesli nie w Basingstoek to napewno w okolicy cos ci znajda... waarto sprobowac... wlasnie teraz zmienilam prace (z ich pomoca w dosc ktorkim czasie znalazlam nowa) no i tym samym opuscilam na dobre Basingstoke :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia1230
Witaj Kasiulena Dawno Cie tutaj nie było. Dzięki za radę. Jutro na lunchu pójdę i się zarejestruje. A co teraz porabiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracuje jako doradca inwestycyjny/finansowy (rowniez bede robila podobne obliczenia jak do tej pory :)) w jednej z firm znajdujacej sie w City w Londynie :D Pozdrawiam i trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia1230
No no gratuluje. Ciesze sie ze jednak Polacy sobie tutaj radza. Pokazmy na co nas stac :) Pozdrawiam goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Head Hunter
PRACA !!!! Potrafisz lutowac?, masz doswiadczenie w elektronice ?? Zostaw namiary na tym forum, napewno sie odezwe. Praca od zaraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×