Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasia1230

Basingstoke

Polecane posty

Gość CLUDIA
WITAJCIE MIESZKAM W BASINGSTOKE 3 LATA. ZAOPIEKUJĘ SIĘ DZIECKIEM/DZIEĆMI W KAZDYM WIEKU U SIEBIE W DOMU ,MAM 10-MIESIĘCZNĄ CÓRECZKĘ ,MNÓSTWO MIEJSCA I ZABAWEK,ZAPRASZAM NUMER GG 12730835 I TEL.07709878137

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MODELKA1984
czesc poszukuje polskiego fotografa, czy ktos zna jakiegos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość traveler
Dzieje się cos ludzie w tym Basingstoke zwanym Leszno2 czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann57
Witam, szukam pracy jako opiekunka do dziecka lub osoby starszej w Basingstoke od 10 lutego 2008r > jeśli jest ktoś zainteresowany zapraszam na @. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrBlack
Witam wszystkich! Jestem nowy na forum, lecz nie nowy w Basing. Obecnie niestety siedzę w domu, z przymusu :( Wie ktoś gdzie najskuteczniej uderzyć w sprawie pracy? Dodam, że jestem zarejestrowany w BlueArrow, Merit, Reed, Right4Staff, 1Option... Wszędzie słyszę tą samą gadkę: "W tej chwili nic, ale jakby co, to zadzwonimy." ewka255 udało Ci się coś znaleźć? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!!mam pytanie do ewka255 oraz hrBlack jaka praca Was interesuje i jak z Waszą znajomością języka angielskiego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrBlack
hej! stara, skądś znam to pytanie :/ ? odp. -Jakaś normalna, za normalne pieniądze ;) A tak poważnie, mam za sobą rok w Sainsburym, więc nic mi nie jest straszne, niestety z angielskim bardzo kulawo.Z rozumieniem jako tako, zależy czy ktoś mówi do mnie ładną angielszczyzną, z wymową dużo gorzej.Natomiast z czytaniem nie mam dużych problemów. I jak już się tak rozpisałem, to dodam, żę komputery mają do mnie zaufanie i zdradzają wszystkie swoje sekrety ;) No i dzięki za zainteresowanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy coś takiego Cie interesuje,ale słyszałam od znajomych,ze w takiej knajpie o nazwie Lloyds potrzebują do kuchni i to od zaraz!Także możesz sie przejść i zapytac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrBlack
hej! stara, byłem w lloydsie, złożyłem ofertę.Teraz mam czekać na decyzję.Cóż, chyba nie potrzebują jednak na tak zaraz... Jestem, mimo wszystko, Twoim dłużnikiem! Co tak pusto?Nikt nie ma czasu nic napisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srara
Hej!!i co odezwali się do Ciebie z Lloydsa,może warto sie im samemu przypomnieć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Traveler
Wie ktoś może czy można jakoś taniej dojechać (pociągiem czy autobusem czy czymkolwiek innym) z London Stansted do Basing? Bo słyszałem coś o jakichś "ulgowych" biletach na kolej, ale nie udało mi się tego rozgryźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stara Odpowiadam na pytanie pierwsze : KAZDA PRACA ALE W GODZ OD 7-17 .Odp na pyt drugie; MÓJ ANGIELSKI NIESTETY NIE JEST ZA DOBRY CHODZĘ DO SZKOŁY I UCZĘ SIE .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troszkę za rzadko tu zaglądam.NIESTETY! POZDRAWIAM PS.stara dzięki za zainteresowanie (jednak są jeszcze w Basing dobrzy ludzie he he he )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikson
Ciekawe jaki chlebek bedziemy jesc jak zamkna piekarnie w Old Basing bo slyszalem ze ja zamykaja nie bedzie juz pysznych paczkow ani swiezego chlebka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juras
Szukam jakiejs pracy w Basingstoke najlepiej na nocna zmiane.A moze ktos wie jak wyglada nabor do Sainsbury`s?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tych co szukaja pracy... widzialam ze w Pumpkinie na stacji prowadza nabor - napisali ze zapewniaja stroj firmowy i wyzywienie. Pozdrawiam i powodzenia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzialam ze w Pumpkinie na stacji prowadza nabor DZIĘKI ZA INFORMACJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrBlack
Witam! Troszkę mnie nie było... ;) stara - z Lloydsa nie odezwali się. Jednak pracuję, w sklepie, robota może nie rewelacyjna, ale jest. Łatwiej teraz polować na coś lepszego niż siedząc w domu. Nie ma co kryć, trzeba chodzić i mieć oczy otwarte, przy sobie zawsze nosić CV i pchać się wszędzie, gdzie tylko wisi informacja o wolnym etacie. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrBlack
Do jurasa - Do Sainsburego przez Merit lub Staffline. Jakiś czas temu była też agencja PrimeTime, ale nie mam pojęcia co to za dziwadztwo? Co do nocki, to nie wiem jakie szanse, ja pracowałem na popołudnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juras
Dzieki bede probowal przez Merit moze sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość APTEKARZ
Witam wszystkich. To moj pierszy wieczor w B. Jutro pierwszy spacer rozpoznawczy i pierwsze zakupy. Robote zalatwila mi agencja, wiec nie mam dobrych rad dla poszukiwaczy. Przyjechalem z Torquay. Fajne miasteczko nad morzem, ale o prace powyzej L5,5 dosc trudno. Ludzie zaczynaja sie organizowac wokol polskiego sklepu. W najblizszym czaasie ma byc nawet wieczor walentynkowy. Miejscowa gazeta zamieszcza co poniedzialek pol szpalty po polsku i obok te same tematy po angielsku. Czy jest cos podobnego w B.? Czy w B. jest jakis miejski colleg uczacy doroslych obcokrajowcow angielskiego? Pozdrawiam, zajze tu jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ja nie słyszałam,aby chociaż raz miejscowa gazeta wydrukowała cokolwiek w języku polski (może sie mylę) Co do szkoły to jest BCOT- płatna !! (sama tam uczęszczam) Pozdrawiam i życzę powodzenia w Basingstoke !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misek
z tego co wiem to zawsze przyjmuja do skrzynek przez right 4 staff ,ale odradzam tylko w ostatecznosci.Ja po przyjezdzie do U.K pracowalem tam 3 tyg. koszmar.Ale jak ktos przyjechal i szuka czegos na poczatek no to z braku laku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aptekarz
Dzięki ewka255. Jestem po pierwszym miniszkoleniu. Maszyny stareńkie ;) ale produkcja ciekawa. Jutro normalna szychta. Byłem 3x w BIGcentrum. Co rusz słyszałem polską gadkę. Ale każdy zalatany, między TESCO a 1poundworld, na razie jakoś trudno zagadać. Jak mi to zostanie, to pewnie dołączę do grupy anonimowych pracocholików. Dziwi mnie, że większość spotkanych poskogadających to młodzi. Zawsze uważałem, że młodzi garną się do imprez i spotkań. A z tego co czytam to cosik nie bardzo. Czyżby w B. nie było dobrego żywca i knajpy z polakolubnym barmanem? Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyżby w B. nie było dobrego żywca i knajpy z polakolubnym barmanem? Ja nie słyszałam o takiej ale nie jestem bywalcem barów ( niestety ) Jesli uzyskam jakies info to dam znac. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie.jestesmy malzenstwem z 4 letnia coreczka,zupelnie sami w basingstoke.szukamy jakis milych znajomych zeby czasem sie spotkac.jestem nie pracujaca matka wiec moze jakas mama tez chce zeby dzieciaki sie pobawily.czekam na maile anetka8009@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aptekarz
Jak to wygląda w Torquay i okolicach można zobaczyć na stronce "http://www.thisissouthdevon.co.uk/poles". Nie mówię żeby zaraz kopiować tamte rozwiązania, ale może znajdzie się jakiś uzdolniony pismak i powalczy o nasz kącik w tutejszej regionalnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×