Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zosia_007

G Y N A Z O L czy ktoś stosowal ???

Polecane posty

Gość ann25
czesc!! mam pytanie jak jest naprawde z tym lekiem GYNAZOLEM?? bo wszyscy pisza ze nie pomaga no prawie wszyscy a mi gin. dzis go przepiasł i co dalej nie wiem czy brac czy nie i czy beda pozytywne efekty. chcialabym by juz nie bolalo... a i jeszcze jedno mam za kilka dni dostać okres i mam go brac czy sie wstrzymac????????????? prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ? Dajcie sobie spokój moze z tym mi nic nie pomogło zmieniłam ginka na faceta i powoli zaczyna sie cos dziać ! przepisał mi doustne tabletki 2 rodzaje i gałki dopochwowe Tylko dostałam okres niespodziewanie wcześnie podobno ze stresu ;) no i biore tylko te doustne a potem mam zastosowac gałki mysle ze bedzie ok... po kuracji tantum rosa oraz zwykły naturalny kefir który odbuduje moją flore baktryjna (kefir=lactovaginal- cena same wiece ;) różnica niezła :)))) a co do gynazolu to powiedział ze tylko u kobiet które juz rodziły to jest skuteczny tak w 90 % wiec osobiscie nie polecam Na koniec całe moje leczenie wyosło nie cąłe 40 zł a sam głupi gynazol kosztuje tyle :/ pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak juz masz przepisany to zastosuj po okresie bo on sie niby rozkłada 7 dni w tobie inaczej ci wypłynie chociaz mi i tak wypłynoł :/uale moze tobiep omoze buziaki dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ann25
dzieki za odpowiedz. moj ginek oprócz tego Gynazolu przepisal mi masc i tabletke.. wziełam wczoraj tabletke i zastosowalam te maść i wiecie czuje sie dzis lepiej i to duzo lepiej. to zastosuje ten gynazol tylko po okresie ... ewcia 182 dzieki za odpowiedz... bylam na stronie Gynazolu i tam napisali ze to rewelacyjny srodek tylko szkoda ze w praktyce jest inaczej... trzymajcie sie jak zastosuje to powiem co i jak.... poazdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom nie ma za co :)) mam nadzieje ze tobie pomoze ja miałam o tyle lepiej zem nie nie piekło ani nie bolało tylko te upławy :/ eh bycie kobietą nie jest proste :) buziak dla ciebie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z_usmiechem_na_twarzy_i_sercu
ja wam powiem co sie dowiedziałam.jesli cierpicie na powracające infekcje pochwy tzn ze mozeecie miec zainfekowane całe cialo albo drożdzakami albo innymi swiństwami. ja tak mam . i dlatego przeprowadziłam sobie kuracje para protexem ( sa to tabletki ktore usuwają wiele złych bakterii z organizmu) .sa dosc drogie(95 zł) i leczenie moze potrwac dłuzej niz po zastoswaniu jednego opakowania tzn ze czasami kuracje trzeba powtórzyc.ale ja po tym jednym opakowaniu czuje sie na prawde duzo lepiej;) juz mnie tak nie swedzi i nie boli a to oznacza ogromne postepy:) trzeba tez zmienic diete , jesc mniej miesa, wiecej warzyw i owoców, nie jesc slodyczy nie slodzic pokarmów...ale z tymi dietammi to ciezko , bo aj bez kawałka miecha długo nie pociagne:P poza tym proponuje przebadac sie na wirusa zółtaczki bo czasami to on miesza w organizmie tj w moim przypadku:/ pozdrawiam i WRACAJMY jak najszybciej do zdrowia!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ann25
Heja!! Dziewczyny. byc kobieta racja nie jest latwe a jak jeszcze trafiaja sie takie niespodzianki to juz masakra... ja przeczytalam dokladnie tę ulotkę i postanowiłam użyć Gynazolu. czuje sie lepiej tylko boje sie ze potrwa to dwa dni i znow od nowa bedzie bolalo. mam po po raz pierwszy i strasznie zle sie z tym czuje..... mam wrazenie ze ta tabletka [ FLUCONAZOLE ] i krem [ CLOTRIMAZOLUM ] zaczyna dzialac i naprawde jest poprawa... dziewczyn zycze szybkiego powrotu do zdrowia... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki, napiszcie mi co sie robi z tym gynazolem:O dostalam recepte, pisze ze raz na dobe, a opakownie jest jednorazowe, tak? czyli raz aplikuje i juz koniec? czy mam kupowac to codziennie i aplikowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M21
Cześć wszystkim.Mam małe pytanko, może któraś mi pomoże.Mój ginekolog przepisał mi ten lek(gynazol) ale jakoś go jeszcze nie użyłam.Ponieważ nie odczuwam żadnego swędzenia, pieczenia itp.I zastanawiam się czy go w ogóle wziąść.Dodam że nie mam jak iść teraz do lekarza gdyż obecnie przebywam za granicą, a dokładnie w Danii.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja niedano dostałam GYNAZOL od swojej ginekolog... i po tygodniu objawy zniknęły ... lek nie wyciekał... trzymał sie cały czas na swoim miejscu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ann25
czesc Gynazol stosuje sie raz, jak wykupisz to jest koszt tak przeszlo 30 złotych w zaleznosci od apteki. dokladnie zapoznaj sie z ulotka i zastosuj dokladnie z instrukcja.... nie ma sie czego obawiac... pozdrawiam... a tak wogóle to mi pomogl jestem zadowolona nic nie piecze ani nie swedzi rewelacja troszke wycieklo jak zastosowalam ale to normalne zreszta w ulotce wszystko napisane... pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martitta21
Hey dziewczyny, jak już pisłam wcześniej tez użyłam gynazolu, ale wszystko mi wyciekło po jakiejś pół godzinie.Ale użyłam jeszcze cały lactovaginal i flumycon no i powiem wam ze na razie jest ok (tu tfu- żeby nie zapeszyć). Ale dodam jeszcze że zmieniłam bielizne na bawełniana(choć szału nie robią bawełniane stringi-ale zdrowie najważniejsze:)) i zmieniłam płyn do higieny intymnej-jak mi radził mój gin na taki z firmy AA dla cery wrażliwej, czy jak to się tam nazywa, bo on zawiera kas mlekowy. I myjemy się nim ja i mój facet. Może to też pomogło. Ale to o zagrzybieniu całego orgaizmu jest przerażające. Jak to się objawia? Napiszcie coś więcej. Jak zdiagnozować? Pozdrawiam Was wszystkie, kochane trzymajcie się cieplutko, Buźka:*****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sick
witam. dziewczyny, kiedy przeszly wam objawy po tym gynazolu? ja generalnie mialam tylko delikatne swedzenie ale jestem tak przewrazliwiona na punckie wszelkiego rodzaju infekcji i grzybkow ze od razu polecialam po leki do ginekologa. zapisala gynazol i do lykania antybiotyk w dwoch dawkach. wczoraj zastosowalam na noc gynazol, troche przez noc i dzisiaj w ciagu dnia wyplynelo ale to podobno normalne. ale generalnie nie czuje roznocy jesli chodzi o objawy. stosuje lactovaginal jeszcze bo jak kazdy silny lek gynazol bardzo wyjalawia i bez jakiegos probiotyku to nei da rady sie wyleczyc. odpiszcie kiedy poczulyscie roznice!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u5a
hej dziewczyny , dzisiaj bylam u gina , przepisal mi GYNAZOL( w kremie), kupiłam odrazu ale dziwi mnie ze to jest tylko jedna APLIKACJA , czy tak zawsze sie robi ze wystarczy jedna aplikacja??? bo wydawalo mi sie ze to bedzie kilkurazowe użycie ( na ulitce pisza ze za jednym zamachem mam krem zuzuc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska22
Dziewczyny!Tez stosowałam gynazol nic nie pomogło wogule to meczyłam sie ponad rok z zakazeniem.Poszłam prywatnie do lekarza przepisał mi MACMIROR 500 POLECAM WSZYSTKIM,pomogło od razu po pierwszej tabletce.Jestem przeszczesliwa.Spytajcie o to gina.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kindzia88
Dziewczyny czy wy podczas leczenia na grzybice odkażacie wszystkie ciuchy i bielizne??? Ja majtki piore na 95C a spodnie zalewam najpierw wrzątkiem a potem piorę na 40C albo 60C, w zaleznosci od materialu, bo na 95C to nie da rady juz. Nie wiem co mam juz robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u5a
Hej dziewczyny. Wczoraj wieczorem zastasowalam GYNAZOl, troche wyciekł ale wydaje mi sie ze cos tam we mnie zostało. Zastanawiam sie tylko po jakim czasie on ma mi pomoc. Narazie nie odczuwam zadnego swedzenia. Skoro nie pomoze to oczywiscie do gina spowrotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u5a
Dodam jeszcze ze po zaaplikowaniu leżalam godzine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u5a
Hej dziewczyny , niechce zapeszac ale po użyciu GYNAZOLU w piatek wieczorem (30.11.07) chyba sie wyleczylam. Nie odczuwam swedzenia , ewentualnie wczoraj wieczorem troche ale szybko przestało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u5a
Hej dziewczyny , teraz to jestem pewna w 100% ze po użyciu GYNAZOLU wyleczylam sie napewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u5a
Hej dziewczyny , teraz to jestem pewna w 100% ze po użyciu GYNAZOLU wyleczylam sie napewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimimimimimiiii
No więc mnie też lekarz przepisał gynazol, plus krem Pimafucort i jeszcze jakieś tabletki, jedną wzięłam wczoraj, drugą mam wziąć za tydzień. Gynazol zastosowałam wczoraj na noc i muszę Wam powiedzieć, że dziś nie czuję już żadnych nieprzyjemnych dolegliwości!!! Absolutne zero:))) Rano krem trochę mi wyciekał, ale miałam wrażenie, że razem z nim wychodzi ze mnie też to świństwo, co się wewnątrz zadomowiło:/ NO i teraz już luzik, nic nie wycieka Aha nie wiem, czy Wasi lekarze mówili Wam, ale mój mnie ostrzegł, że przez 3dni od zastosowania gynazolu nie można kąpać się w wannie tylko pod prysznicem no i nie współżyć! Tak na wszelki wypadek;) Martwię się tylko tym, że ja mam skłonności do łapania tych przykrych dolegliwości, chociaż bardzo dbam o higienię. Boję się, że to znów wróci za jakiś czas:( Póki co cieszę się, że już mnie nie swędzi brrrr okropność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u5a
Hej dziewczyny...., niestety..dolegliwosc powrociła, bylam u gina.. cos przepisał ale jeszcze tego nawet nie wykupilam. Zobaczymy co bedzie dalej :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fizjo83
Ja wczoraj zaaplikowalam Gynazol ale troche go wyplywa:( Dodatkowo po 5 dniach mam wziac Lactovaginal przez 10 dni a pierwszego dnia miesiaczki Flumycon200.Czy tkoras z was stosowala taka kuracje?? Pomoglo??Jestem zalaman...bo na dodatek pojawily sie u mnie prawdopodobnie klykciny konczyste:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaamagda
mialam gynazol raz tylko odrazu pomoglo, i 2X po 2 tabletki rano i wieczorem do ustnie, mowiac kuracja jednodniowa i cisza,, chce sie zyc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kesse
Wlasnie zastosowalam! Moim problemem jest nie to czy pomoze tylko czy efekt sie utrzyma!!! Stosowalam : -clotrimazol -polseptol -macmirror -lactovaginal -gynalgin -metronidazol Wiekszosc z tych lekow pomogla (oprocz polseptolu po ktorym dostalam STRASZNEJ reakcji alergicznej) Niestety nawet dawka 500 clotrimazolu nie zawsze okazuje sie wystarczajaca a jesli tak ,infekcja powaca za kilka dni Jest metoda tzw babuni ktora pomaga niesamowicie na powracajace gzrybice i sany zapalne.Jeste tani i latwo dostepna a przy tym naturalna. Jest to jogurt naturalny.Brzmi obrzydliwie? Dla mnie tak.... MInusem jest to ze bardzo latwo wycieka i brudzi wszystko. Maz czy chlopak moglby tego nie wytrzymac :). A jednak zrazona innymi srodkami i ich zawodnoscia postanowilam sie skusic. Przez pewien czas infekcje nie wracaly wiec osmielam sie polecac!!! Kiedy infekcja wrocila (wlasnie teraz) uzylam przugotowany zawczasu gynazol.Zobaczymy co to bedzie.... Trzymajcie kciuki dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kesse
Odpowiadam - GYNAZOL DZIAŁA AZ MIŁO!!! Narazie 2 tygodnie bez nawrotu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co Gynazol wogóle mi nie pomógł !! Dziadostwo :/ ... dopiero jak dostałam od ginekologa tabletki Gyno-Femidard, które trzeba zarzywać do pochwowo na nos do płukania Tantum Rosa i globulki Albothyt i jak ręką odjoł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina84
ja wlasnie dzis go wykupilam. mi lekarz przepisal to konkretnie na upławy, nie sa one duze ale jednak sa. nie wiem czy pomoze czy nie. mam nadzieje ze tak. czy któras z was uzywala go zeby pozbyc sie konkretnie tej dolegliwosci?? jesli tak to napiszcie prosze czy pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MANK
Dziewczyny, ja wlaśnie tez wykupiłam i zaniepokoiła mnie końcówka, której się nie zdejmuje przed aplikacją!! Co się dzieje później z tą końcówka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×