Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  
Go艣膰 vanili

Dieta strukturalna - rewelacja! 2-4 kg w ci膮gu tygodnia.

Polecane posty

Go艣膰 karo13
Oj, to mnie pocieszy艂a艣. Te偶 czuj臋 si臋 taka oci臋偶a艂a, my艣l臋, 偶e przez t臋 pogod臋, ma艂o ruchu i pocz臋stowa艂am si臋 s艂odyczami, niestety sprawdza si臋 zasada, na diecie nie mo偶na odpuszcza膰, bo zaraz si臋 tyje...albo jojo! Musimy sie rusza膰 i nie je艣膰 s艂odkiego! :classic_cool: trzymaj si臋.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 karo13
U mnie z dnia na dzie艅 jest coraz gorzej!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 GOsiek*
Czesc dziewczyny,widze,ze nas dopadl jakis kryzys.U mnie tez jakos nieciekawie.Moze nie obzeram sie jakos wyjatkowo niestrukturalnie,ale jednak czesto mi sie zdarzaja rozmaite grzeszki.Zbyt czesto,niestety :-( Chyba troche mnie przybylo,nie waze sie,ale czuje po ciuchach.Kurcze,trzeba wziac sie za siebie.Na wakacje mialo byc tak super,krotko,obcisle i w ogole mini,a tu sie zanosi na obszerne kiecki ukrywajace oponki... O,nie!!! Mowy nie ma.Dzies jeszcze nic nie jadlam,wiec od dzis koniec z grzeszkami,na sniadanie bedzie koktajl oczyszczajacy,a potem tylko strukturalne jedzonko.Mam dzis w planach mycie okien,wiec i ruchu troche bedzie :-) A wieczorem moze wybiore sie na masaz na Rolleticu,swietna sprawa,spr贸bujcie. Karo,Felimena - uszy do gory,trzymajcie sie cieplo,pa pa :-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
HEJ:D FELMINA powiedz mi ile masz wzrostu ja ma 163 i te偶 wa偶e 71.8 rano naczczo jak wstane to tyle wa偶e ty te偶 si臋 tak wa偶yszzaraz rano jak wstaniesz POZDRAWIAM I TRZYMAM KCIUKI :D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 karo13
Witajcie! Postanowi艂am zabra膰 si臋 od poniedzia艂ku za diet臋.Bior臋 antybiotyki, wi臋c musz臋 cz臋艣ciej je艣膰 i od razu czuj臋 si臋 oci臋偶a艂a. Ale jak je sko艅cz臋 dieta wg ksi膮偶ki i ju偶!!! Powodzenia! :classic_cool:

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 to nie 偶arty
馃憚馃尲馃憚 馃尲馃憚馃尲 馃憚馃尲馃憚 Czy tu nikt nie zagl膮da?????? 馃尲馃尲馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Weso艂ych 艢wi膮t! Bez zmartwie艅, Z barszczem, z grzybami, z karpiem, Z go艣ciem, co niesie szcz臋艣cie! Czeka na艅 przecie偶 miejsce. Weso艂ych 艢wi膮t! A w 艢wi臋ta, Niech si臋 snuje kol臋da. I ga艂膮zki 艣wierkowe Niech Wam pachn膮 na zdrowie. Weso艂ych 艢wi膮t! A z Gwiazdk膮! - Pod 艣wieczek 艂un膮 jasn膮 呕yczcie sobie - najwi臋cej: Zwyk艂ego, ludzkiego szcz臋艣cia 鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍 鉂わ笍 鉂わ笍鉂わ笍鉂わ笍

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 karo13
:classic_cool: :classic_cool: 1 kg do zrzucenia!!!! a u Was???? powodzenia!!!! :classic_cool: :classic_cool:

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witaj! Szcz臋艣ciara!! tylko kilogram? 艂atwo si臋 go pozb臋dziesz weekendow膮. Pozdrawiam! 馃尲馃尲 馃尲馃尲 馃尲馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 karo13
Powodzenia!!!! :classic_cool: :classic_cool:

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 roseee
Oooo???? 鉂わ笍

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 karo13
鉂わ笍 Dziewczyny, co z Wami? gdzie si臋 podziewacie? tylko nie m贸wcie, 偶e po ....diecie... z Nowym Rokiem diet臋 czas zacz膮膰... 鉂わ笍 Jeste艣my skazane na nieustann膮 walk臋 z kilogramami... 鉂わ笍

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mieszana
鉂わ笍 鉂わ笍 Jak si臋 trzymacie?????

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 GOsiek*
Czesc wszystkim,Witaj Karo :) Jak ja bym chciala powiedziec,ze juz po diecie...Te swieta,ten sylwester...oj,nie bylo ani strukturalnie,ani w ogole dietetycznie :( Dzis odwazylam sie i stanelam na wadze.Jest dokladnie 60kg.Kurcze.Ale z drugiej strony ciesze sie,ze tylko tyle,bo biorac pod uwage to,co jadlam i ile jadlam,moglo byc gorzej...W kazdym razie od wczoraj znowu strukturalnie i znowu regularnie robie sobie "octowe drinki",do tego rowerek,masaze i moze tym razem doprowadze sprawe do konca...W myslach mam juz wakacje,plaza,morze,ciepelko,kostium kapielowy...No,wlasnie,ten kostium.To chyba bedzie moja motywacja na najblizszy okres :) Co u Ciebie,Karo? Tobie i wszystkim koktajlowiczkom zycze wszystkiego naj,najlepszego w Nowym Roku.Buziaki :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 karo13
馃尲 Hej! Gosiek! A co to takiego -octowe drinki? U mnie te偶 1,5 kg!nadwagi i nie wiem sk膮d to si臋 wzi臋艂o???? Ciast i s艂odko艣ci nie jad艂am,ale jakie艣 nalewki i drinki s膮czy艂am, a alkohol pono膰 jest kaloryczny? I zn贸w musz臋 si臋 ogranicza膰 kalorycznie. Podobnie, jak Ty mam motywacj臋.... do stroju k膮pielowego i to musz臋 si臋 pospieszy膰, bo wybieram si臋 teraz zim膮 na pla偶臋. Jedno jest pewne,jak zaczniesz diet臋 i organizm ma ograniczenia,co艣 podjesz, momentalnie kilogramy wracaj膮!!!! Wszystkiego dobrego Ci 偶ycz臋 i powodzenia w gubieniu kilogram贸w. 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 karo13
a.... na innym forum czyta艂am,偶e dziewczyny bior膮 jakie艣 tabletki przeciw apetytowi i pij膮 krople na odchudzanie???? czy kt贸ra艣 z Was te偶 to stosuje?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Nie, tabletki nie! mamy przecie偶 cynamon, skrzyp,艣liwki...po co nam tabletki???? Pozdrawiam. :classic_cool: :classic_cool:

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 GOsiek*
Czesc Karo,witaj Vanili :) Octowe drinki to po prostu woda z octem jab艂kowym.Smakuje obrzydliwie,wiec chociaz jakos ladniej to sobie nazwalam :) Ale skuteczne, i to nie tylko na odchudzanie.Mnie to zaproponowala moja pani doktor na problemy z krazeniem.Odkad stosuje ocet jablkowy poprawilo sie nie tylko krazenie,widze duzo innych pozytywnych skutkow.A jesli chodzi o tabletki,kropelki czy inne tego typu specyfiki,to podpisuje sie obiema rekami pod tym,co napisala Vanili. Pozdrawiam serdecznie i zycze wytrwalosci :) Ten kostium kapielowy...To dopiero motywacja...Buziaki :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 karo13
Gosiek! 馃尲 A..o occie jab艂kowym s艂ysza艂am, cho膰 nigdy nie stosowa艂am. A le powiedz, czy rzeczywi艣cie pomaga?, warto spr贸bowa膰? Jak mam kryzys kaloryczny - pij臋 wod臋 +grejpfruty + kefir = mnie pomaga. 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Mieszana
Brawo dziewczynki!tak trzymajcie. :) :( :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 GOsiek*
Mnie pomaga.Odchudzalam sie wiele razy,ale dopiero w momencie zastosowania octu jablkowego udalo mi sie schudnac naprawde duzo.Mysle,ze ocet jablkowy w polaczeniu z dieta strukturalna spowoduje,ze wreszcie osiagne swoj cel.A jest juz wlasciwie tak blisko...Dzis waze 59,5 kg,doskonale pamietam okres kiedy bylo ok.90...Koszmar.Chcialabym osiagnac wage ok.54 kg,wierze,ze do wakacji mi sie uda. A gdybys chciala sprobowac- to ocet jablkowy pije trzy razy dziennie,lyzka octu na szklanke wody,rano,na czczo,w poludnie i wieczorem,przed polozeniem sie do lozka.Ocet MUSI byc jablkowy,to bardzo,bardzo wazne.Tylko taki jest zdrowy,wszystkie inne na spirytusie to wrecz trucizna. Musze konczyc,bo lece na Rolletic.Tez fajna sprawa :) Pozdrawiam,pa pa

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 karo13
Gosiek 鉂わ笍 jestem pod wra偶eniem! Pi臋knie dzia艂asz i tracisz kilosy. Jutro planuj臋 narty, to si臋 sporo spali. Ba艂am si臋 艣wi膮t, 偶e p臋kn臋 ,ale nic si臋 nie zmieni艂o i nadal pij臋 koktajle, dietkuj臋 strukturalnie. trzymaj si臋! 馃尲馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Juuuzia
Dziewczynom zainteresowanym tematem " ocet jab艂kowy" polecam ww.slowo.com.pl/?dod=3&1=2&id=2646

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Juuuzia
w adresie na pocz膮tku "zjad艂am " 1 w sorry

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 roseee
A co u Was? 馃尲 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋
Zaloguj si臋, aby obserwowa膰  

×