Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tiger Lilly

Zapuszczamy włosy - kto się przyłącza?

Polecane posty

Dziewczynki patrzałam dziś na swoje włosy i nie dość, że ładnie pojaśniały, to strasznie błyszczą po tej odżywce i są gładkie jak lustro :D tzn. zawsze miałam takie, ale teraz jeszcze bardziej. no i najważniejsze - obcięłam w zeszłą środę i dziś mam już 0,5 cm odrosty, chyba niezły wynik, co? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezly? swietny! czy to w ogole mozliwe :) ja nie wiem jak mi rosna, nie mam pojecia, po jakims czasie widze ze sa dluzsze ale ile rosna na miesiac, nie mam pojecia. Wydaje mi sie ze przecietnie - 1 cm na miesiac, no moze 1,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiger ja kupuje ta farbe w stanach. jest bardzo fajna i w ogole nie smierdzi jak sie ja trzyma na glowie. Fryzjerki mnie pytaja zawsze skad biore taka super farbke bo jest bardzo delikatna. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arwena powinnas trafic do ksiegi rekordow guinnesa w kategorii najszybciej rosnacych wlosow. az trudno uwierzyc. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arwena! no super wynik :) jak tak dalej pójdzie to będą całe 2 cm miesięcznie :) to 2 razy więcej niż przeciętnie :) rewelacja. -> w stanach? hm... tzn jak? :) Ja zaniedługo nie będę miała z tym problemu, ale zanim tam dotrę, to chciałabym też ładnie wyglądać i zrobić furorę na samym wejściu :P Przecież nie pojadę tam z odrostami 5 cm.. nie widać ich bardzo,a le wiadomo - wsio musi być perfekt :) Chyba, ze u fryzjera pomaluję... Bo jak tak patrzyłam w drogeriach to u nas moda na same ciepłe odcienie brązów... hm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow, to rzeczywiście często musi to być :) u mnie to wychodzi jedna farba na 2-3 miesiące - i to ciemna, w kolorze zbliżonym. Więc co pół roku latasz - fajnie Ci :) A jak miałąm jaśniejsze to miesiąc góra i już trzeba było farbować :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem zycie na walizkach moze sie znudzic ;) ale podoba mi sie jak zyje :) uwielbiam podrozowac tylko szkoda, ze zawsze jakos malo czasu na zwiedzanie atrakcji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, ja tam też lubię podróżować :) i to bardzo i tez narazie nie chce mi się stabilizacji :) A do jakiego miasta latasz, mogę zapytać? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
N.Y. ja w pewnym sensie jestem ustabilizowana bo jestem mezatka. ale czeste podroze sprawiaja ze nasze zycie nie jest monotonne i nie mamy czasu sie klocic. i to jest fajne. a nawiasem mowiac to dziewczyny juz chyba poszalaly - teraz beda mierzyc szyje :) do lydek, ud itp juz sie przyzwyczailma ale ktos zalozyl nowy topik o szyjach :) co musi siedziec w czlowieku zeby zamiast sie zajac zyciem przez duze Z siedzial i mierzyl wszystkie swoje czlonki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee, ustabilizowane :) ale fajnie, że sobie tak popodróżujesz jeszcze, nie każdy ma taką szansę jak już się tak lekko \"ustabilizuje\" :) rewelacja-mężatka -> jakoś nie podejrzewałam nawet :P Szyje? A po co? Też zapuszczają? ;P Jakoś nie widziałam jeszcze tego topiku :) W ogóle czasem na kafe to zdarzają się takie tematy... :O albo odpowiedzi na niektórcyh topikach :O niektórzy ludzie chyba mają za dużo wolnego czasu :) ale to już nie moja rzecz ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mezatka :) i bardzo szczesliwa :) zaraz zmykam do wanny:) bede sie moczyc w soli i peelingowac :) ale jeszcze koncze obiadek na jutro :) milego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se myślę że
Witam i o dzisiejszy nastrój pytam 😘???:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to fajnie, że szczęśliwa :) tak se myślę że {czesc] dzisiejszy nastroj calkiem mily :) a Wy jak tam? miłęgo dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja siedze w domu ucze sie i 💤 z nudów. rewelacjo zazdroszcze, NY, bede tam kiedys :) marzy mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no sama jestem z lekka w szoku ;) wiedziałam, że bardzo szybko mi włosy rosną, ale nigdy nie zwracałam na to większej uwagi. a teraz popatrzałam i WOW :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se myślę że
W sumie u mnie też dzionek wyklarował się nie najgorzej . Tylko miałam sporo pracy - bo to właśnie z pracy klikam do Was w wolnych chwilach . Przyjechała moja szwagiereczka z Anglii i zapowiada się że w ten weekend zatańczę z mężem jego bratem i żona . Mamy zamiar pojechać na jakieś balety :-) hehehe - fajnie bo już dawno nie byłam się zresetować :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se myślę że
ufffff- jeszcze tylko godzinka i konczę pracę . Dla poprawienia humoru umówiłam się na solares na parę minutek . W końcu muszę być laseczka na sobotę hehehe. Planuję zaskoczyć męża ubiorem i wyglądem a później........:-) A Wam kochaniutkie życzę wiele radości i mile spędzonego weekendu . przesyłam buzialki w pysia 😘.Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, u mnie pochmurno ale ja uwielbiam taka pogode. naleze do mniejszosci ktora nie przepada za sloncem. wczoraj kupilam jak ktoras z was polecala pantene pro v wieksza objetosc. kupilam 2w1. wiec nie nakladam juz odzywki. ponoc najlepiej na cienkie wlosy nie pakowac duzo bo przetluszczaja sie i przyklapuja :) zatem odrobinka jedwabiu i to wszystko. i wlosy rewelacja :) bardzo ladnie mi sciela. nie musze nic ukladac. i gladziutkie sa po tym szamponie. ja ogolnie lubie pantene. milego dnia kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyraźniejsze niż moje :) ale dlugosć widac to najwazniejsze. ja w czerwcu w tamtym roku po scieciu mialam troche dluzsze niz Ty, i tak mi urosly (a ostatnio sporo obcielam) wiec chyba nie jest źle co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sporo ci urosły... i jeszcze mowisz ze scianałas, tez by tak chciała ja teraz czekam az urosna i musze sciac brzydkie konce ( tzn jakies5-6cm) idopiero potem bede mogła spokojnie zapuszczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze, jak Ty w trakim szybkim czasie zeszłaś z takich ciemnych na blond?? wow :) {owiedz mi, jak to zrobiłaś?? :D Długość też masz w porzadku - teraz tylko zapuszczać :) Najgorsze są takie odrastające z krótkich :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raz rozjaśniałam u fryzjerki - były rude rozjasniacz mi trzymała ponad 3h na głowie!! po misiacu poszłam do niej, juz nie chciała mi rozjasniacza kłasc, połozyła farbe ale dalej były rude wkurzyłam sieodczekałam troche, obciełam włosy, kupiałam rozjaśniacz JOANNY (podobno najmocniejszy ze wszystkich) i sie sama w domku zabawiłam :D wyszło żółtko, straszne... ale zamalowałam to ciemnym blondem ktory na takich rozjaśnionych i tak wyszedł bardzo jasny juz od 3 miesiecy jestem blondynka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×