Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tiger Lilly

Zapuszczamy włosy - kto się przyłącza?

Polecane posty

loreal natural match, kolor bodajze c4 albo d4 albo preference tez jakies d4 chyba ale nie dam sobie glowy uciac. i to sa brazy, dosyc ciemne. trzymam standardowo jak kaza w ulotce czyli okolo 30 - 40min. zlaezy czy fryzjerka juz wolna czy jeszcze komus cos robi. wlasciwie uzywam tylko loreal albo wella safira kolor turecka mokka. teraz bede malowac farba salonowa. londa color bodajze kolor kardamon. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewuszki, Dawno mnie tu nie bylo, ale teraz jestem i mam dla Was ciekawostke. Otoz, kupilam sobie w niedziele swietna odzywke w sklepie dla \'czarnych mam\'( mieszkam w Londynie, ktoras z Was pytala) Tak wiec, kupilam niepozorna odzyweczke, nalozylam na wlosy i szok...dzisiaj sa lsniace, proste, nie widac zadnych zlaman, itp... Nie bede pisac, ze to cudo...ale naprawde widze rezultaty, a to bylo dopiero pierwsze zastosowanie. Nazywa sie ona GRO TREATMENT, firmy PALMER\'S i kosztuje 1.99 funta, na nasze to jakies 12 zlotych Nie podejrzewam, zebyscie ja znalazly w Polandii, ale sprobowac warto:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se myślę że
hehe - dzieki moze i ja prztestuję ten kolorek wygląda na ładny ale muszę zobaczyć go na palecie :-) Buziaczek w pysia😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W polsce nie ma kosmetykow Palmer\'s :( a szkoda bo sa tanie i dobre. milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak se myślę że -> moja przyjaciółka farbuje się z blondu na brąz, kiedyś nawet na czarno. I wyobraź sobie, ze jej cały czas się farby wypłukują... była z tym u róznych fryzjerów, ale farbowania u fryzjerów nie pomogły. Jedna fryzjerka kazała jej kupić sobie wyciąg z orzecha włoskiego, czy coś, to gotować i tym myć włosy. Poza tym - jak myjesz włosy to tylko skórę głowy, a włosów staraj się nie szorowac. I koniecznie odżywka chroniąca kolor. Jeśli chodzi o szampony to one są jeszcze mniej trwałe niż farby. Ona po 2 tygodniach po pofarbowaniu na ciemny brąz już była rudawa taka, szczególnie, na gorze, przy odrostach. Chyba taki włos, ze pigmentu nie trzyma. A może po prostu źle pofarbowałaś włosy? Albo fryzjerka dała za mało wody? I dlatego tak się szybko zmywa? Spróbuj pójść do jakiegoś salonyu fryzjerskiego po radę, albo najlepiej do hurtowni z artykułami fryzjerskimi, tam panie Ci doradzą co kupić, żeby było dobrze. Miss Potter - ja jak byłąm w Londku to kupiłam sobie takie serum do prostowania włosów polecone przez koleżankę Murzynkę ;) i fakt - super ekstra ale moje włsoy po tym były tłuste zaraz na drugi dzień ;( a szkoda, bo były idealnie proste i nie skręcały się nawet pod wpływem wilogoci w powierzu :) Też słyszałam o firmie Palmers że dobra jest bardzo, a w Polszy to może na allegro trzeba poszukać? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde co to nikt kreconych nie ma :P z takimi najgorzej, kiedys jak wyprostowalam wszyscy mowili \"ale dluuuuuuuugie masz wloski\" a tak to za ramiona mam. A w ogole nierowne sa, wkurza mnie to cieniowanie, za mocno mam wycieniowane. ja od siebie moge polecic olejek rycynowy. Nie wiem czy przyspiesza porost wlosow, ale daje na koncowki, i troche mniej na cale wlosy, trzymam ok godzinke, zmywam i sa o wiele ladniejsze :) ja no w ogole ich nie mierze, raz zmierzylam zebyscie mniej wiecej wiedzialy jaka dlugosc maja. A tez mam manie gapienia sie na czyjes wlosy, i nawet rozdowjone koncowki u kogos zauwazam z daleka, mania jakas ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tger Lilly
Jeśli chodzi o olejek rycynowy, to może ewelka spróbuj tej maski z olkejkiem, jajkiem i naftą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia16julia
ja mam wlosy za lopatki i wlasnie mam zamiar obciac je na Victorie... myslicie zeby tego nie robic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry, ja wlasnie wrocilam od fryzjera. konce sicete tylko 0,5cm. Prawie w ogole nie stracily na dlugosci a fryzura zawsze odswiezona. Poza tym troche wycieniowalam ale bardzo delikatnie. Najkrotsze sa kilka cm za brode. wygladaja super a kolor kardamon swietny wyszedl. taki ciemny chlodny braz. teraz dalej cierpliwie zapuszczam :) milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze jedno - myslalam, ze bede scinac ze 3-4cm zeby konce zniszczone obciac ale fryzjerka powiedziala ze konce sa w ogole niezniszczone. i w polowie nie ma polamanych od gumek wiec warto z nich zrezygnowac :) jak nosilam gumka zwiazane wlosy to zawsze mialam brzydkie konce i polamane wloski. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak se myślę że
Tiger Lilly - dzięki za dobrą radę , chyba raz a konkretnie zafarbuję włosy farbą a nie szamponem tak aby dobrze pokryło włosy ..:-) A tak apropo wczoraj spotkałam koleżankę z którą nie widziałam się z pół roku i powiedziała do mnie " Justa ale ci włosy urosły ..." hehe od razu mi się humor poprawił :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rewelacja :) super że Ci tak łądnie wyszło - najważniejsze żeby być zadowolonym :) agunia16julia -> ja miałam do połowy pleców i obcięłam.. i fryzura może i modna.. ale włosy długie są zawsze modne i fajnie wyglądają :) Chociaż to zależy... jak miałam 16 lat, to też ścięłam z takich do pasa na voś w stylu Vicki i byłam bardzo zadowolona :) Zresztą.. powiem Wam, że jakoś mi się podobają teraz te moje włosy nawet :P Jeszcze mi mówią, że mi dobrze w takiej długości... o nieeee... i już nie wiem co robić sama :) ale zapuszczam twardo jak narazie, a w Hameryce to już jakoś poleci, byle do lipca :) tak se myślę że - podbudowała Cię, nie? :) Miłego dnia dizewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze ze jestes zadowolona, ja musialam podciac te 3-4 cm zeby sciac zniszczone wlosy, nie bylam 11 mcy u fryzjera szok! a i tak byly w dobrym stanie, troszke koncowki rozdwojone, scialam i po problemie. heh az nie chce sie wierzyc ze 0,5 cm Ci sciela. Mam nadzieje ze tez sie doczekam tego moentu, ze nie bede miec potrzeby wiecej scinac :) uzywalyscie kiedys ampulek do wlosow?? nie chodzi mi o jakis szybszy porost wlosow bo w to i tak nie wierze, ale zeby wzmocnic skore glowy, i wlosy u nasady - przeciez to najwazniejsze, cebulki wlosow. znalzalam cos takiego - tak dla przykladu tylko http://www.allegro.pl/item192348545_placenta_ampulki_do_wlosow_10ml_hit_wysylka5zl.html Tiger Lilly tylko nie jajko, wlosy po tym sa brzydkie, i ten zapach... jedyny plus ze sa puszyste. Kiedys pazre razy uzylam. A nafta, kiedys uzywalam, nie pamietam efektow, chyba ich wcale nie bylo. Wiem ze wlosy mi prostowala i blyszczaly. A moze byc tak w skore glowy wcierac. rewelacja jestem ciekawa Twojego koloru wlosow, sama mam brazowe a chlodny braz musi byc sliczny, i ogolnie tego jak wygladaja. a teraz siedze z olejkiem na wlosach, juz druga godzinka mija jak trzymam :) moje wloski to lubia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mi scinala to doslownie tylko pojedyncze wlosi obcinala a na podlodze to prawie nie bylo widac tego. po prostu tylko dotkniecie nozyczek :) nie moge znalezc takiego koloru zeby ci pokazac bo to farba profesjonalna i nie ma jej w sprzedazy w sklepach. w kazdym razie bardzo ladny wyszedl i pasuje do mojej chlodnej karnacji :) moze sprawdz w jakims salonie u siebie na probniku londy. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ampulek uzywalam ale z tej serii radical bodajze albo seboradin. juz nie pamietam. nie widzialam spektakularnych efektow ale tez nie spodziewalam sie niczego szczegolnego poza zmniejszeniem wypadania. ale wiosna przeszla to i przestaly wypadac a teraz rosna :) i wlasnie osiagnely dlugos 2-3cm wiec zaczynaja sie ukladac a nie sterczec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po dłuższej przerwie :) wiecie dlaczego fryzjerki nie umieją obcinać włosów - np 2 cm tylko ścinają 5-6? moja kuzynka uczy się w szkole fryzjerskiej, w zasadzie niedługo kończy - oni tam praktycznie wcale nie ćiwczą obcinania włosów, bo nie mają na kim - nie mają modeli. dziewczyny nie chcą sobie non stop podcinać włsoów - bo jakby wyglądały powiedzmy po pół roku zajęć (praktyki dwa razy w tyg)... ćwiczą farbowanie, balejaże, fryzury itp - bo zawsze ktoś coś takiego chce, ale ze ścinaniem jest problem, szkoła nie organizuje modeli, we własnym zakresie trzeba.. nic dziwnego ze one ciąć nie umieją.. ja chodzę do takiej babeczki po 40. która ma lata praktyki już, i 1-2 cm to 1-2 cm, nie 6.. ja kocham blondziki, ale jak teraz popatrzę na opalone blondyny, a opaleniznę kocham bardziej niż blond :P to nie mogę uwierzyć ze ja też kiedyś tak wyglądałam.. masakra.. ja w lecie wyglądam jak mulatka prawie, w zimie raz w tyg, raz na dwa tyg, solar dla podtrzymania opalenizny - z tym blondem tow ygląda okropnie.. nawet już nie sztucznie, po prostu brzydko.. teraz mam ciemne - i jak cudownie opaleniznę ten kolor jeszcze podkreśla.. heh... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze wkleimy swoje zdjecia tzn wlosow?? bo ja akurat wlosy umylam i zrobilam fotke, zaraz wkleje. Chodzi o dlugosc. A po wakacjach wkleje nastepna. zobacze jak efekty przez ten czas. :) mam nadzieje ze bede zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam ten eksperyment z szamponem przeciwłupiezowym i odżywką i powiem Wam, że nawet pojaśniały. trzymałam 30 min, może jakbym trzymała dłużej to zeszłoby jeszcze więcej? grunt, że wracają do poprzedniego koloru :D jeszcze kilka razy zrobię i będzie git ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co Ty :) mysle ze 1,5 roku lub 2 i wymarzona dlugość osiagne. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/96b3fe1696be95c6.html po wyschnieciu, nabraly troche objetosci. Z tym ze sa bez modelowania, bez odzywki, normalnie mocniej sie kreca ale nigdzie nie wychodze nie chce ich obciazac. wklejcie swoje. Acha zdjecie niestety jakies niewyraźnie, w ogole ciezko samemu zrobic zdjecie, tylko z lustrem sie udaje. Takie ciemne wyszly. Jak bedziecie miec ciemno w pokoju to widac lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka -> co do ampułek do włosów tych z Placentą za 5zł to... wolałabym nie ryzykować. Od razu z daleka widać ze to jakaś podróba, moze nie tyle podróba co Placenty jest niewiele, albo środek \"podobny\" do Placenty? Dlaczego w takim razie większość tych preparatów jest taka droga..? Ja już wcześniej o tej Placencie myślałam, jak mi tak strasznie wypadały włosy, ale na \"prawdziwą\" mnie nie stać, a z taką wolałabym nie ryzykować jednak... Co do jajka, a właściwie żółtka, to u mnie świetnie się sprawdza. Dowiedziałam się o nim od dziewczyna na topiku, one tez sobie chwalą :) Moja babcia od lat wciera żółtko we włosy i mimo, że ma włosów niewiele i siwe to ma je mocne i błyszczące... Więc może po prostu nie tak użyłaś, albo nie działa :) zresztą na nafcie kosmetycznej jest taki przepis na tą maskę :) I u mnie rewelacyjnie się sprawdza, polecam. Ja swoich włosów nie wklejam, bo narazie nie ma się czym chwalić :) Jak urosną chociaż do ramion, to wtedy dopiero ;) Ewelka to Ty już mam super długie :) I jeszczejak one po wyschnięciu mają 2 x tyle objętości :) to żyć nie umierać :) Ja miałam takie dłuuuższe dużo, jeszcze 2 miesiące temu :) Ale już się nie będę powtarzać, ze głupio zrobiłam -n ostatni raz :P Ewelka - super :) i jeszcze jak Ci się tak naturalnie kręcą :) arwena - cieszę się że ci szampon pomógł :) Co do tych blondów :) to kochane - moja przyjaciółka jest jasną blondynką naturalną :) ma ciemnobrązowe oczy i opala się na czekoladę - tak jej natura dała i w sumie nie wygąda nienaturalnie z ta opalenizną i blondem. Ale czasem jak widzę takie solary z platynowym blondem na głowie to się zastanawiam czy one mają w domach lusterka... chociaż muszę przyznać, ze Dodzie np to pasuje. Ja sama jestem brunetką z ciemną karnacją, ale ciągle myślę nad tymi pasemkami jasnymi... ojejkuuu 🖐️ fajnie że jesteś :) już się zastanawiałam co się stało, że Cię tyle nie było :) my tu intensywne zapuszczanie a Ty się obijasz :P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
się nie obijam :p kolos ze statystyki a potem angina tłumaczy wszystko.. szukam po drogeriach jakiejs maseczki do włosów z alg morskich, gdzieś czytałam o niej na kafe, i nie mogę znaleźć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelka ja cie podziwiam jak ty to zdjecie zrobilas. ja nie mam ruchomego wyswietlacza i nic nie moge zrobic. az sie spocilam tak usilowalam. Ale mam mniej wiecej takie jak twoje najdluzsze. nie mam po prostu tak mocno cieniowanych. milego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakos to zdjecie zrobilam :) ale chce zobaczyc Wasze. Zawsze to jakos motywuje no i wiadomo ze w kupie raźniej hehe:) a poza tym marzy mi sie http://www.allegro.pl/item191876360_kerastase_ampulki_vita_ciment_12ml_super_cena_.html i to http://www.allegro.pl/item192083359_kerastase_cement_odbudowujacy_z_vita_cement_750ml.html porzadne kosmetyki kerastase. Marzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo.... kosmetyki tej firmy to prawdziwy rarytas do włosów :) W ogóle oni produkują produkty tylko i wyłącznie do włosów, co jest fajne, bo to znaczy że się w tym specjalizują :) Ja nie lubię takich marek, co produkują wszystko - począwszy od balsamów do ciała po kosmetyki kolorowe. No.. ok, Dior czy Chanel to co innego, ale to już inna liga :D Ale moim zdaniem najlepsze kosmetyki sa właśnie takich marek, które specjalizują się właśnie w jednej dziedzinie :) I do nich należy Kerastase :) Oj... bioedna Ojejkuuu... zdrowiej szybko :) statystyka :o ło matko :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rewelacja - a skąd Ty bierzesz tą farbę Natural Match? Bo mi się spodobał kolor Dark Ash Brown :) Szukałam u mnie w drogeriach i nie ma :( jest w podobnym opakowaniu Casting... może to to samo? Bo i ten i ten nie zawira amoniaku :) i oba produkty są firmy Loreal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZesc dziewczyny:) Tak własnie ta farba - widziałam juz ja wczesniej w necie ale nie mam pojecia gdzie ja mozna kupic. Ma bardzo fajne naturalne kolory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×