Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sayuri

gadu, gadu, gadu

Polecane posty

Say - nawet ładnie Cię ghostek nazwał- bedziesz ciocią ? no nie....super ! trzymam kciuki za dwie przyszłe \"ciężarówki\" -cudowny stan Echhhh.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hellkity, jestem tu dopiero od wczoraj, ale czuje, że chciałabym zostać na dłużej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja moja moja !!! yes...yes...yes...! Sayuri ....\"całkiem przystojny\" no baaaa ! ;) w końcu mój ;) hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HellKitty
Megamysz, mi tez sie podoba, ciekawie gadają ludkowie _acha_ mam 28 lat i pochodzę z małego miasteczka w Kieleckim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_acha_ ja nic nie zapeszam, bo moja siostra miała wczesniej problemy, wiesz 3 lata oczekiwań... Mysza- no, no same komplementy tu dzis słyszymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to Kotku- znów jestem najmłodsza :( kończe studia i mam do Ciebie spory kawałek, choc też jestem z południa :D _acha_ - no Twój, Twój :D k**** ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HellKitty
Kotka idzie łapać myszy:) milej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale słodko się zorbiło - wow a ja mam zaćmę :( wybaczcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kitti fajnie ,że podoba Wam się jak ludkowie gadają :D co tam w tym małym miasteczku porabiasz ? :D ghostek ???? po staremu milczysz wymownie ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
feminizm ..powiadasz ...myszko .... w końcu klasy prawdopodobnie będą damsko - męskie ... może wkrótce fora dyskusyjne pan Giertych prześwięci ... tylko gdzie nasz ghostek się podzieje ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sayuri - spoko - bez paniki - spałam od powrotu do pracy do 20-tej potem dostałam fioła i zaczęłam sadzić kwiaty na balkon - a teraz to już wszystko jedno ... siedze sobie z kompem na kolanach - a dalej mnie męczy - caluśki dzień \"skurcz, rozkurcz\" nocka z głowy ... chyba ... a zresztą - dzisiaj nie moja kolej na robienie łóżka - czekam, aż zmianowy weźmie się do roboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
60 ??? Jakim cudem wyszło 60 ???? Ile człowiek może wytrzymać bez snu ??? Bo ja nie śpię praktycznie od 72 godzin.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu-nie będę opowiadać co u Julci za dużo bo to cholernie \"zasrany \"temat byłby:D:D powiem ci tylko ,że dwa ząbki dziś zlokalizowałam ... do kompletu 20 mleczaków brakuję Jej 10-ciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ghostek - jak widać prowokacja zadziałała - a co ty myślałeś? po co ten tekst był? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
K***** Ty to się masz dobrze z tym zmianowym :D Ghostek - czy Ty faktycznie Jesteś lekarzem???? 10* 5= 50 50+ 2*5= 60 --- to tak na chłopski rozmu :D aha wow ileż zebów- Malutka poszalała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziecko zębów mlecznych ma 20.........to stałych zębów jest 32...... Albo mi się pochrzaniło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sayuri co to za odnośnik? Karolina o jakiej prowokacji mowisz? Cięzkie jest życie lekarza :( Ghostek dyżur od 72 godzin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_acha_ jaki piekny bobas, juz wiem co to za odnośnik :D podrażniasz mój instynkt, echhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×