Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Helunia

Tęsknie za swoim Misiaczkiem!!! Słomiane wdowy razem tęsknić będzie raźniej!

Polecane posty

Marysia dzięki... Muszę Ci powiedzieć, że bardzo Cię podziwiam i z całego serca życzę Ci powodzenia - jestes wielka wytrzymując to wszystko i to bez załamki!!! Wiem, że jutro już będzie inaczej, nie lepiej, ale inaczej, bo zawsze najgorszy jest dzień pożegnania... Ale jutro jeszcze zadzwoni z promu - i to będzie ciężkie! Słyszeć Go, ale nie móc się przytulić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedze i płacze
Tak sie ciesze że w tej sytuacji ,kiedy jestem sama i tęsknie...Jest ktoś kto może wysłuchać....podtrzymać na duchu..To pomaga...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monik63--to tylko pozory moja kochana,tylko pozory... Na zewnatrz fakt udaje silna,ale w srodku serducho mi peka przy kazdym telefonie,sms\'sie...Tak to juz jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale radzisz sobie sama... I jeszcze do tego masz dziecko... A może przez to jest łatwiej, bo masz przy sobie kogoś, kogo kochasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byc moze.Zwlaszcza,ze bardzo przypomina tatusia.A przy Dominisiu nie mam kiedy sie nudzic.Chyba,ze juz kompletnie brak mi sil to on sie grzecznie bawi a mama placze w poduche. Jednak rok temu jeszcze go nie bylo.Bylam sama i to byl koszmar...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedze i płacze
Nio ale wyjeżdzają po to aby zarobić pieniażki,które są potrzebne do życia....tutaj nie zarobi sie takich pieniędzy...A zyc z czegoś trzeba..;/ Własnie dostałam telefon od Mojego Skarba i chyba jak wróci w grudniu to zostaje tu juz na stałe :D:D:D:D No az rycze z radości!!!! :D:DD:D:D Oby tak było......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi mimo wszystko nadal sie podoba.Mieszkalam tak rok czasu,mialam prace,ale dobre czasu sie skonczyly.Jednak Stockholm jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedze i płacze
:) A mój Kochany siedzi juz od dwóch lat w Irlandii.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola88maj - witamy! :) Z nami będzie łatwiej... A ja idę sobie popłakać i wtulić się w poduchę, która jeszcz Nim pachnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wszystko przez naszych politykow ktorzy zamiast zajmowac sie polska gospodarka wola sie zajmowac seksaferami.Oni pieniadze maja wiec siedza w domach z zonami i kochankami.A my tesknimy...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedze i płacze
dokładnie karola....;/;/ taka jest nasz Polska rzeczywistosc,ze ludzie muszą zapieprzać za granica ...bo tu nie ma pracy ,albo jest za marne grosze...;/ Marysia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie daję rady... Przed chwilą przyjechał jeszcze po buziaka... Ryczę jak dzieciak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedze i płacze
o jenki monik......biedulko 3maj sie! :*:* Uciekam kochane....cos w tv obejrzec i spać..... Dobranoc :*:* I nie smutkajcie sie ! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I zostaje tesknota...A kiedys to internetu nie bylo.Te nasze babcie to dzielne kobiety byly.Maz na wojnie a one same z dziecmi.Bez internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a ja im bliżej spotkania tym bardziej tęsknie i bardziej się niepokoję... jeszcze miesiąc i troszkę... wytrzymam... tylko dlaczego tak ciężko samotnie przetrwać gorycz co zżera od środka... ta tęsknota jest czasem nie do zniesienia... Moje Kochane - spokojnej nocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mi smutno... dawno tu nie zagladalam mi czekania pozostalo 4 miesiace- 11 dni...zadnego sygnalka. ostatnia wiadomosc we wtorek !!! buu :-(...................... Pozdrawiam Was wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki. Ja właśnie przyszłam do was powiedzieć, ze moje czekanie skończone- jadę zaraz na lotnisko. Wierzę, że wszystkie dacie radę, bo jeśli taka panikara i czarnowidząca -ja- wytrzymałam to wy już na pewno:) Będę oczywiście tu zaglądała, bo to przecież dzieki topikowi jakoś się trzymałam i za to wam dziekuje kochane kobietki:* Bardzo się cieszę, jestem bardzo zdenerwowana, panikuję :D KONIEC:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedze i płacze
Hej Kochane wiecie co Mój Ukochany zrobił ?? Zadzwonił do mnie o 23;00 i kazał szybko włączyć rmf....Włączyłam i leciała piosenka Lukasza Zagrobelnego - Nieprawda..Boże te słowa "Może gdybym wtedy zawrócił....." Ryczałam jak dziecko :(:(:( Kochanie jesteś Wspaniały! :*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) dawno mnie nie było bo wczoraj cały dzien godzilismy sie z moim Skarbem :) a po za tym mam sporo nauki :( widze ze mu bardzo na mnie zalezy :) a teraz znow tydzien czekania na niego :( ale wiem ze mam na co czekac :) Buziaki dla wszystkich :) i głowy do gory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×