Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Balbinka-2 Lola u

Po stracie- staranka i ciąża

Polecane posty

ah i jeszcze moje perfumy poszły w ruch, jeśli wiecie co mam na myśli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aż tak dużo nie mam kolczyków, stare dziurki pozarastały.pozostałam kulturalnie przy 3 w jednym i 1 w drugim. dziewczyny co myślicie o tatuażach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja dzis wkurzona na maksa przez moja durna tesciowa.Wpieprza sie wiecznie przez nia kloce sie z moja mama masakra. Dobrze,ze maz mnie rozsmiesza ,bo bym sie wykonczyla. Raaria paczki jeszcze nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko napisz proszę, jak urządzasz mieszkanie, jakie panować będą klimaty, jaki styl, kolory...Cały czas się zastanawiam , co będzie u mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madusiu coś wiem na ten temat...jak to trudno jest żyć z rodzicami męża.Dobrze, że on reaguje na to śmiechem. My na szczęście jesteśmy daleko i od jednych i od drugich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinka ominela mnie rozmowa z tesciowa moja mama z nia rozmawiala maja nam dac spokoj.Jak nie podziala Arek z nia pogada a jak nie to piora poleca jak ja wkrocze do akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinka tak wczesnie rano to ja spie wyobraz sobie:) a dzisiaj musialam juz na spiaco pracowac co do ksiazki mam bomba pomysł :)m jak przeczytasz to mi strescisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego moja teściowa jest takim bucem zamotana i chora na mózgu 😡 No dlaczego???? Dajcie mi pozwolenie a utopie ją jak kota w worku 😡 Od rana stroi jakies fochy, obudziła mnie i męża z wielkim hukiem i kazała mu żeby ja zawiózł do bankomatu po pieniadze ale najlepsze z tego to, to że miał ja zawieźć w tym momencie i ani minuty dłużej a my jej tłumaczymy że za 10 minut jak kawe wypijemy bo my tez mamy sprawe do załatwienia na miescie to przy okazji wszyscu pozałatwiamy to co nam trzeba a ona dalej mówi że nie bo ona teraz i juz a my sie pytamy dlaczego teraz akurat a nie za 10 min? A ona na to: \"bo tak i juz\" 😡 no a mój mąż bardzo juz na nią wkur...ny powiedział zeby poczekała 10 min i nie dawała nam rozkazu i nie żyła naszym zyciem bo my tez mamy swoje sprawy a nie tylko ją na głowie😡 Ale ta zapindziała tesciowa sie obraziła i nie pojechała z nami tylko kazała sie zawiesc jak juz wrócilismy z miasta 😡 No i miała foche i przez nią trzabyło dwa razy auto ścigać w to samo miejsce 😡 Co za babsztyl z niej, najchetniej bym ja utopiła...😡 a juz nie wspomne że mój M jest juz wsciekły do granicy wytrzymałosci ale zawiózł tą pinde do tego bankomatu- swoja drogą to ja bym jej nie zawiozła 😡 😡 😡 😡 😡 Ooohhhh....wrrr😡 Musiałam sie pozalić bo mnie aż rozpiera złość na taki debilizm niektórych ludzi😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatha2007 wczoraj ja sie wkurzalam na tesciowa dzis ty .No ja tez nienawidze wpierniczania sie. A u nas porzadkow ciag dalszy pan wlasnie pierze kanape juz widac roznice,a jeszcze nie skonczyl.Mamusiu paczka dalej nie doszla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatha2007 sama nie wiem dla tak to jest że niekiedy udaje sie szybko a nie kiedy dziecko każe na siebie dużej czekać.ostatnio troszke skromniej sie staram ponieważ ostatnio coś nażekam na zdrowie boli mnie brzuch żołądek głowa od zatok i troszke nie mam ochoty na takie przyjemności z mężem.na razie musze troszkę lepiej się poczuć. a ból od zatok męczy mnie około tygodnia już. wysyłam ci kondolencje z powodu takiej teściowej ja mam super jak narazie a znam ją już ponad 4 lata. ale wiem co to znaczy miec taką teściowa jak ty bo moja siostra ma taką że potrafi za jedno wzięcie prysznicu wystawiac rachunek. Raaria tak jestem z okolic Wrocławia mieszkam około 15 km od Wrocka. a co bedziesz może nie długo we Wroclawiu. Balbinko już jestem troszkę mnie nie bylo bo dużo ostatno byłam w pracy albo w domku u siebie tam gdzie nie mam neta. jak tam twoje samopoczucie i Michałka. ty sie szykuj że odwiedze Ciebie jeszcze nie wiem czy za miesiąc czy dopiero jak Michałek już bedzie. ale już o tym rozmawiałam z mojim M że czeka nas wycieczka. Całuski dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane melduje się po tygodniowej przerwie.Zdążyłam się zoriętowac,że mam 2 strony do nadrobienia,aby byc w temacie-zrobie to jutro bo jestem w nie najlepszej formie. WESELE było super,ale przygotowania do niego i te kilka dni po uroczystości wspomniam złe.Sorry za wyrażenie ale wszystko spierdolił tata.Tak to jest jak się pije tydzien przed i tydzien po............................................ i na dodatek do tej pory mamy jeszcze gosci w domu.Ja nie czuje się najlepiej i dlatedo mąz mnie zabrał do swojej mamy-tutaj przynajmniej jest cisza-pisze z kompa w przedszkolu-moja bratowa tutaj pracuje -jest dyrektorką.miałam w planie wrócic do domu dzisiaj,ale jeszcze zostane do jutra.boli mnie brzuch-dostałam okres az 9 dni wcześniej-to mi się nigdy nie zdażało-zawsze dostawałam okres co 28,30 dni a nie jak teraz 21. Raaria zapewne się jeszcze usłyszymy przed wtorkiem-bo we wtorek będe w Krakowie na lotnisku-o 13:00 mam odebrac znajomego z Włoch,a 6 wrzesnia będe go odwozic do krakowa z powrotem.decyzjepozostawiam Tobie,tylko pragne dodac,że 6 września będe dysponowac wolnym czasem do maxa. dziękuje wam wyszystkim ,że pamiętałyscie o mnie no i że tęskniłyście-to jest takie miłe jak ktoś o kims pamięta-buziaczki dla was wszystkich👄👄👄👄👄 Nie zapoznałam się jeszcze dokładnie z trescią postów ostatnich 2 stron,ale mam nadzieje że u Balbinki i Michałka jest wszystko ok-zresztą nie może byc inaczej jak tylko dobrze.Gawit ciesze się bardzo,że znasz przyczyne utraty Twoich skarbów-przeleczcie się szybko i do roboty........,bo szkoda czasu na odwlekanie.Ja jestem wsciekła bo nadal jeszcze nie mam wyników przeciwciał antyfosfolipidowych,ale żyje nadzieją,że może tym razem bedzie dobrze i urodze dzidzia.Agatho a Tobie to współczuje i to bardzo takiej tesciowej-ja wiem co to znaczy,ja akurat tesciową mam BARDZO DOBRĄ,ale mój tata.......ciężko jest z nim życ,ale ja na niego zbytnio staram się nie zwracac uwagi-ja dzięki Bogu mam swoje zycie,siostry ,przyjaciól ,Was kochane siostrzyczki internetowe i kochającego męza który dla mnie jest wszystkim. Będe konczyc bo mnie mąz i jego siostra poganiają-chcą abysmy jechali na słowacje na kolacje.Nie bardzo mi się chce,czuje się taka zdechła,boli mnie troche brzuch-uffff dodam ,że do przejscia granicznego mam kilka zaledwie kilometrów.Odezwe się jutro A! jeżeli faktycznie pojedziemy na słowacje to co Wam kupic? tam jest tanie i dobre piwo,a może coś słodkiego i jojo? pomysle-hi hi hi hi hi hi -buziaczki👄 W tym tyg. będziemy miec płytke ze zdjęciami ślubnymi to coś wam prześle aby się pochwalic jak ładnie wyglądałam-hi hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Gosiu jak miło, że się odezwałas :) Fajnie, że wesele sie udało i ja oczywiście czekam na fotki :) malawronka mój mąż tez jest ze mną biedny, bo jak byliśmy w Polsce to jeździł ze mna do moich internetowych koleżanek :) Znamy się z innego topiku i jakoś tak zachciało mi się je poznać, a on bidok :) ze mną :) Balbinko kiedy na dobre wprowadzacie się do domu? Raaria, Madusia, Agatha pozdrawiam 😘 Co dom teściowych to moja jest chorą kobietą i właściwie nie powinnam się jej czepiać, ale choroba chorobą, a ona jest strasznym leniem!!!mówię Wam dziewczyny MASAKRA! Natomiast ja mam awersje do mojego teścia!Nienawidzę tego człowieka!Patrzec na niego nie mogę!CAłe szczęscie, że mieszkamy daleko od siebie! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marghi nareszcie sie odezwalas bo juz sie martilysmy.Widze ze od wczoraj albo tesciowe albo rodzice nas wkurzaja.Paczka od Mamusi dostalam wzruszyla mnie bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam mam teściową świetną a o teściu nie mam ochoty nic napisać. Byłam z mężem przed ślubem 3 lata po ślubie jesteśmy rok a poznałam go około 3 miesiecy po ślubie śmieszne ale prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebardzo mogę się teraz rozpisywać, mam totalny remont w domu i ktoś musi tym dyrygować!!! Wczioraj w końcu poznałam \"męża\" mojej kuzynki. Ich dziecka jeszcze nie widziałam. Mój terminarz wyjazdów na najbliższy tydzień: jutro lub w sobote będę we wrocku, malawronka wysyłam Ci na gg mój numr tel. 28 sierpnia jestem w krakowie ale najwcześniej od 13:30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja teraz będę pisać o sobie bo jestem wykońcozna i zła. A kto mnie wykończył? Kasia. Wyszła z psem i nie wróciła. A potem telefon. \"Zgubiłam się\", ja myślałam że zawału dostane, ok.23 a Kasia się zgubiła, na dodatek nie znam tych pie...onych Mysłowic. Biegałam po całej dzielnicy i szukałam dziecka, ale dosłownie biegałam. W końcu ją znalazłam.... w Katowicach! Nie wiem jak ona to zrobiła!!! Do jasnej cholery!!! Co do remontu to wywaliłam z sypialni łóżko i szafe i mamz amiar kupić nowę, z gabinetu zrobiłam narazie graciarnie i jest taki burdel,że aż miło popatrzeć, ale poukladam tam dopiero jak polamulje ściany na ciapło żóło bo mam zamiar z niebiesko-białego zmienić na żółto-brąziwo-czerwony. No i zmiana pokoi dzieci, wiec nie ruszona stoi kuchnia, salon i łazienki, z czego jedna jest zawalona gratami! We wrocławiu będę jesnak 30 sierpnia. W Krakowie 28 sierpnia i 6 września, o ile 6 września nie będę w Międzyzdrojach, bo juz nie wiem kiedy miałam jechać. A jutro z Kasią idziemy kupić prezenty dla Michałka, bo potem nie będę miała uż czasu, a Madusia mnie zwymyślała, że jeszcze nie mam!!! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dodałam swoją aktualną fotke na bloga żebyscie wiedziały jak teraz wyglądam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale mamuski nie zwymyslalam bajki Wam opwiada.Stwierdzilam tylko,za ja juz mam prezent dla Michalka i w koncu musze wyslac.U nas dzis nie ma narazie upalu niebo zachmurzone popadalo w nocy jaka ulga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytałam z rana Wasze narzekania na teściowe i od razu przypomniał mi się kawał: teściowa powinna mieć dwa zęby, po co?? jeden, żeby zięciowi otworzyć puszkę z piwem, a drugi, żeby ją bolał:):) Balbinko my też planujemy sypialnię na niebiesko, tylko chcemy połączyć dwa odcienie i moja w tym głowa jak to zrobić, pasy poziome czy pionowe,a może ukośne. kuchnia z salonem ma być słonecznik-cynamon, też jakieś połączenia, przedpokój oliwkowo - zielony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emeena to bedziecie miec kolorowo uwielbiam kilka kolorow w domku my niestety w duzym pokoju mamy biale sciany.Jakub niezle jej ufajdal.Malowanie nam sie szykuje ,ale to nie teraz ,bo teraz to kaska na studia potrzebna.W przyszlym roku wiekszy remoncik sie szykuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madusiu piszesz o studiach a ja właśnie jestem na etapie zastanawiania się nad nowym kierunkiem, tylko wiążąc się na 5 lat (myślę o prawie) nie wiem czy dam radę. Pracuję i myślę o dziecku w niedalekiej przyszłości.czy uda się to pogodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój mąż właśnie jedzie na Mazury szukać topielców... potem znowu gdzieś...zobaczymy się pewnie za jakieś 2 tyg:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dostałam @ w 32 dniu😭 totalna załamka.... A co do tesciowejto ona jest debilnie dziwna bo daje mi kase jak mi trzeba bo my z mezem nie pracujemy tylko z mojej renty rodzinnej zyjemy, we wszystkim nam pomaga ale czasami jak pokaze swoj debilizm to mozna nabawic sie przez nią gorączki Dziekuje że mnie pocieszyłyscie kochane 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko - ja miałam chwile zwątpienia, nie układało się w życiu osobistym i dotarłam do św. Judy - od spraw beznadziejnych...po miesiącu poznałam męża i życie się zmieniło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko - najprościej mieć taki wizerunek, obrazek.jest w sklepie z tzw. dewocjonaliami, za całe kilkadziesiąt groszy. z tyłu jest modlitwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinko - w centrum Katowic (naprzeciwko Terranowej) jest taki sklep w którym to powinno bć. Kasia do Katwic zaszła na nogach,a ja tam potem biegłam, żeby ją znaleśc :) Madusia - prezent już jest. Jak mnie wczoraj zwymyślałaś to dzisiaj od razu posłżyśmy z Kasią kupić. :) Kasia wybierała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki ja tylko na chwilke jestem po pracy mam chwilke za chwilke jade do domku. byłam dzisiaj 12 godzin w pracy ale nie było tak żle tylko nie lubie dziewczyn z ktorymi pracuje ale mam nadzieję że nie długo jest mi dane pracować z nimi. pozdrowionka dla wszystkich. emeena ja pierwszy @ dostałam po 6 tygodniach i u mnie nie bylo tak żle jak u Balbinki tylko miałam taki jak zwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×