Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

niebieska sukienka

A u nas w piatek tradycyjnie hot-dogi

Polecane posty

Mniam. Juz mi slinka cieknie. Powiem wam jak je robie. Wiec do bulki do hot-dogow wkladam plasterki sera i ugotowana parowke i hop do piekarnika. Pozniej dodaje musztarde, ogolrka, cebulke, pomidorka,i co tam jeszcze z warzyw w lodowce mam. Na to keczup na keczup kapusta pekinska lub salata i na koniec majonez babuni helmans. Pycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak miałabym wybierac, to zdecydowanie wolę chlebek pita nadziany kurczakiem i mnóstwem warzyw, polany sosem czosnkowym i keczupem...mniam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasna sprawa;) tyle, że ja nie lubię i nie jadam parówek ani pasztetów. Ale jak byłam młodsza, uwielbiałam hot-dogi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi-ka
ja dzis posmarowalam chlebek tostowy margarynka, polozylam tunczyka, pomidora, ser i wsadzilam do opiekacza do kanapek. Pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie nie lubie takich hot-dogow- pelnych warzyw, sosw itd. Najlepsze hot dogi sa na stacjach shell i statoil i tyle :D I w domu robie podobnie- gotuje parowke (tylko Berlinki) i pieke bulke w piekarniku- jak juz wszystko jest cieple a bulka przypieczona to wkladam goraca parowke do bulki- polewam dobrej jakosci keczupem i musztarda Kamis i zjadam :D hot dog to hot dog a nie salatka jarzynowa :P i wszystko sie zawsze wysypuje te pomidory itd. i wypada i brudzi :P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hot Dog11
ale od tego dupa rosnie...kupiłyście już herbatki odchudziające?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, obrzydzenie do parowek to jedna rzecz, ale smaczek hot-dogow to co innego :D ja lubie tez w wersji podstawowej, czyli w piekarniku na blaszce podpiekam bulki i parowki. sa wtedy lepsze niz ugotowane, takie fajne przypieczone. bulki uzywam tez normalne, a ziarnami, nie te miekkie watowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do tradycji, to u nas sie wywiazala taka, ze w piatki zawsze kielbaski, jakies tam rozne jak popadna, przypiekane w calosci na patelni + powiedzmy kartofel i warzywo. dzis beda bodaj indycze pikantne jakies, fajnie wygladaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani hot dog
a jakie bułki uzywacie? bagietki czy takie specjalne miekkei do hot dogow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani hot dog
a mozecie podac [przepis na pitę aha i gdzie mozna kupic takie chlebki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uzywam bulek do hot dogow- nie przepadam za nimi generalnie ale jak sie porzadnie podpieka to nie sa takie miekkie i klejące i slodkie tylko chrupiace :) choc w sumie wydaje mi sie ze z bagietki moglyby bys super takie hot dogi :) ale podstawa to dobra parówa :P tylko Berlinki :D i to tradycyjne bo te z indyka to jakas masakra :O a chlebki pita w hipermarketach sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka1233
hot dogi są dobre ale ja w piątek nie jem takich rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez raz kupilam parowki z indyka i byly beznadziejne :P podobny wynalazek jak boczek z indyka :D :D natomiast te kielbaski z indyka, ktore wczoraj jadlam byly pyszne, takie duze kawalki miesa w nich, ostre przyprawy ... bulki do hot dogow podpieczone na pewno sa nienajgorsze, ale skoro juz jem trujaca parowe (dla jej wrednego smaku ;), to przynajmniej buly trujacej wole nie wcinac ;) kupuje takie piekarniane o nieco owalnym ksztalcie, z troche ziarnistej maki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×