Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

a...witam serdecznie nową koleżanke....napisz co,jak,z kim....i takie tam....??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale koleżaki coś mało aktywne,gdzie kochane podział się szalony zapał z pierwszych stron..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a niektóre panie nawet listy w dniu dziśiejszym nie podpisały........a już11 to jak kamień w wodę...........nawet śladu faja brak.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiutka a.....feeee....niedobra,nieważnie czyta......osiemnastka dziecko......więc sama rozumiesz......a i paskudna teściowa,i mój ex....same bomby przy stole z opóżnionym zapłonem....ha!ha!ha!ha!ha!dom odpada,bo jesze chcę pomieszkać w nim,więc pomyślałam,że w knajpie najbezpieczniej......no iraz można się szarpnąć na imprę dla dziecka...niech ma co wspominać!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahha oj dziewczynki..siadłam z książkami od angielskiego i .naszło mnie na oglądanie M.....jak..dziecko jeszcze po podwórku biega z piłką i tak wiśz e wpróżni pewnie o pólnocy zacznę coś działać baranko30 to impra na sto dwa tyle znakomitych gośći...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja zrobiłam sobie drinasia i zasiadłam przed kompem jednym okiem łypiąc na Na Wspólnej na TVNie a dziecię wyrywa mi włosy (tzn. próbuje mnie głaskać po głowie ale niezbyt jej wychodzi :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyobrazam sobie to głaskanie hihihi, mojej córci ta starsza kupiła lalkę specjalnie do czesania bo jak tylko siadłam to zabierała sie maje włosy, lalka stoi oczywiscie w kącie słucham utworów z lat 80tych są swietne dla mnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to hula hop ze sklepu jest lekkie nie mozna zabardzo na nim ćwiczyc , ja na aerobiku mam właśnie takie jakies cięższe , instruktorka mówiła ze odsprzeda mi jedno tak ok40zł ale te sa takie wywazone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
44 garnitur gości znakomity.......same sławy.....ha!ha!ha!kasiutka nalej mi też......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja pamiętam jak wszystkie dziewczyny musiały miec hula hop,obowiązkowo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejka dla wszystkich :) z tym hula hopem to mam nadzieję że uda mi się coś wykombinować, bo muszę w krótkim czasie usunąć oponkę :D a lalek moja córka nie uznaje, ona tylko samochody, najlepiej duże i hałaśliwe :D cotygodniową atrakcją jest przyjazd śmieciary :D (to jutro)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jako dziecko godzinami kręciłam hula-hopem i skakałam przez skakankę i nie robiłam tego żeby schudnąć, a teraz muszę się zmuszać... a muzykę też lubię z lat 80, to co teraz jest to wcale nie jest muzyka, trudno powiedzieć cio to jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiutka.to takie ukośne brzuszki rób....albo taki skręty mocne z kijkiem pod łopatkami cobyś prosta była.szybkie mocne raz w prawo,paz w lewo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coś muszę, może ta aerobiczna szóstka weidera, ale trochę mnie przeraża, trzeba dużo zacięcia i konsekwencji a ja nie zawsze mam czas (musiałabym ograniczyć wizyty na pewnym topiku ...) :) a pamiętacie callanetics? to było super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak z tą muzą to człowiek kawał życia przebalował...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to kiedyś w piątki chodziłam na dyskoteki z muzyką z lat 70, 80, to były imprezy, aleśmy szaleli ... ale się rozmarzyłam, aż mi się łezka zakręciła w oku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo.....mam jeszcze kastę video calanetics , ..poszłam przestawic samochód w bezpieczniejsze miejsce i właśnie naleje sobie winka..a co..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ta mamusia co ją gra Wiśniewska.........oto jesem,jak w shreku,osioł mówi a.............to ty smoczyca jesteś i ona tak pięknie rzęsami mrgca.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak już mówiłam jednym okiem zerkam w tv, drugim siedzę w \"internacie\" :D a shreka to ja znam na pamięć , pierwsza część jest zarąbista

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×