Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

a moje dziecko pewnie głodne usnęło:0 szłam do kuchni ale troszeczkę zboczyłąm.. a dziecka nie słysze ... pewnie padło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tereska.......ale ty fajna czarnula jesteś:-).........a jakieś zdjęcia dzieci itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcę wysłac inne zdjecia ale nie wiem gdzie je zapisałąm ii pultam sie po tym komputerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak własnie! A radość by była jakby się stosunki troche naprawiły, nie wiem czy to mozliwe, ale zawsze nowa dzidzia to i tak wzniosłe uczucie-cieplej w serduszku, ja sie zastanawiam czy brat brata na chrzestnego poprosi bo u nas nie chciał i na swiadka tez męża nie wziął taka rodzina, ale jeśli to kochałabym szczerze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Wam kochane ze zdjęć co widziałam........... razem na miasto nie chodzimy.......... przecież faceci by zwariowali........ tyle fajnych lasek razem:O:O:O:O:O oj!!!!dziewczynki te baranice?? naprawdę:):):):):):D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margaretka to z tej strony rodzinki co ostatnio opisywalalaś?..........może teraz stosunki się poprawią?..............chociaż na trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno zdjęcia laski zazdrośnice na kawiarniach by rozlepiały..... tych pań błagamy nie wpuszczajcie,hi,hi,hi,hi,hi,hi,hi!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jestem, dziecko usnęło :D teresko dziękuję :) ciebie to sobie nawet tak wyobrażałam, może dlatego że znałam jedną teresę i była podobna :) jest coś takiego nie? madzia, jak przeczytalam że masz \"dopiero\" 30 lat to właśnie taką dziewczynę miałam przed oczami :D ale jak patrzę na twoje dzieci to mam strach w oczach... nie wiem czy bym sobie poradziła... chociaż jak dobrze wychowane, to lepsze niż jedno rozbrykane i rozpuszczone jak dziadowski bicz... no to teraz ania.......................... :D :D :D zwłaszcza po jednym z opisów jak to pomykasz autem po mieście, włosy spięte, ciemne okulary na oczach, to wybraziłam sobie taką seksbombę (:D), czasami taką heterę co to nas trzyma w ryzach i karci kiedy trzeba, a tu proszę taka sympatyczniutka osóbka....... :D :D jeśli chodzi o margaretkę, której zdjęcia nie posiadam, to jako że ma zaledwie 28 latek, to wyobrażam ją sobie jako taką drobniutką, szczuplutką dziewuszkę ze smutkiem w oczach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×