Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

ale zobaczcie, po tym \"mini kryzysie\" jak się nagle rozkręciło, stukamy i stukamy w te klawisze :D to już jak w normalnym związku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiutka... niewględna hahah ja tez tak sie czuje..ale kazdy wygląda tak jak wygląda,, 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margaretko podaj swoj adres, to fotki dostaniesz.........my już sie poznalysmy i w oczy głęboko popatrzec możemy hi,hi,hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu to wszystko dzieki naszej ance-barance.......nakrzyczała na nas i o..........:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dostałam teletubisia ... zuzia go bardzo lubi ... czy to dobrze? :D margaretka kabelkot@wp.pl teresko ode mnie wyszły zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki kochane,proszę wyślijcie teresce moje zdjęcia i margaretce jak się odezwie....moja skrzynia coś wariuje...:):) dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia dzięki....:):) dobre,a myślisz,że moją też da radę,hihihi!!! czasami to mam wrażenie,że tone waży!!!!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te blizniaki na zdjęciach to od mojej siostry........dzisiaj sobie pojechali do domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo coś wolno idzie, wysłałam do ani, madzi i margaretki, ciągle przechodzi, zaraz ania powinna dostać o ile jej skrzynka na to pozwoli ;) potem ty madziu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co marzy mi si edrugi tatuaz, ale tym razem na kostce taki mały............a wy laski macie jakieś znaki szczególne hi,hi,hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli że to prawdziwy tatuaż na twym ramieniu? hmm... ale czy na ramieniu, trochę jakby z tyłu... też kiedyś mnie naszło na tatuaż, ale ponieważ ja nigdy nie mam czasu, to nic z tego nie wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×