Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

o kasiutka wstalaś:-D.............masz trafne spostrzeżenia.......naszą margaretke też sobie tak wyobrażam,ciemne włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie, jak już z wielkim trudem wybrałam, to jeszcze se męża zażyczyły, kiedy go na żadnym zdjeciu nie ma :( to idę znowu szukać aniu chyba się nie gniewasz?! to z całą sympatią!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide z piesem na spacer.......niedługo wrocę.........a ty kasiu szukaj zdjęć:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra to najpierw opis, potem ślę. Ta kobitka na zdjęciach to ja.\\Niestety z reguły jestem fotografem więc nie mam zbyt wielu zdjęć, te też nie są najlepsze, ale na razie innych nie mam. Na zdjęciu, na którym są trzy psy, to ten pierwszy z prawej przybłąkał się do nas w zeszłe wakacje. Szedl przez osiedle a myśmy z mamą pomyślały że to nasz (ten w środku), no ale czy nie wyglądają jak klony?! Jest też zdjęcie mojej ukochanej koty, wyraźnie zdegustowanej faktem, że robię jej zdjęcie ;) no i na koniec mój mąż, jedyny facet więc z nikim go nie pomylicie. I to normalny widok, bo zuza przeważnie na nim siedzi, bo on jej pozwala na wszystko ;) aniu a na który adres mam wysłać? aha właśnie, jeszcze twoja córka, nie wygląda na 18 lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem drobna niestety ani ciemnych włosów nie mam to może nie bedę sie ujawniać? I też mam taki problem że ja dostałam aparat w prezencie bo lubie pstrykać więc np. obcykałam cale święta a mnie nigdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff aniu a już myślałam że się pogniewałaś... teresko właśnie do ciebie idzie, aniu zaraz wysyłam mam nadzieję że nie zablokuję wam skrzynek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no na jakieś 16, góra 17, ja co prawda nigdy w te klocki dobra nie byłam (tzn. w określanie wieku), ale jakoś tak młodo wygląda :) nie wiem czy ją to uraduje, bo np. ja nigdy nie chciałam dorosnąć a moja koleżanka wprost przeciwnie, zawsze chciała być dorosła. Myślę że dopiero teraz jej przeszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak madziu z tej, no i nic na siłe nie wciskam sie gdzie mnie niechca, i lepiej zadzwonie jutro bo moze cierpi w bólach i sie wkurzy albo spi i ma w nosie moje gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee ja to taka niewyględna jestem, tzn. teraz czuję się taka nieciekawa, mam nadzieję że kiedyś mi przejdzie, może też dlatego nie chcę żeby mi teraz robiono zdjęcia... teresko tak podpatruję, cały czas przechodzi...coś wolno idzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj a ja myślalam margaretko, że cię nie ma bo dzwonisz, ale może rzeczywiście jak jest w szpitalu to może poczekaj do jutra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziu pamiętam, ale poszłaś z psem, (swoją drogą bardzo fajnym)więc zostawiłam cię na koniec, ale zaraz wyślę, tylko jakoś mi wolno przechodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×