Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

tylko 44 nie dodałam adresu na czas i musze oddzielnie albo któras przekaze, bo nigdy tak wolno nie chodzi jak ostatnio, poczte pół dnia czasem odbiera...72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak przejda to z góry sie żegnam bo na ósma jestem umówiona z panem remoncikiem a jeszcze codzienne poranne obowiazki i będzzie bół wstac a wtedy jestem starszna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc juz wszystko wiem aniu, po pierwsze nie załączyłaś zdjecia mężusia :D po drugie moje zdjęcia przekroczyły rozmiar twej skrzynki więc wyślę ci część zeby zaspokoić twą ciekawość :D resztę jutro bo cholerka jasna to już prawie 24!!!!!!!!!!!!!!!! to ja muszę spać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wysylam i buziaki dla wszystkich, mam nadzieję że doszło poza tym wszędzie 👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra,mężuś na sniadanie będzie hi,hi,hi,hi!!!! postaram się z dziecka wyslać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem............dostalam wasze zdjęcia............no wreszcie wszystkie się dobrze [poznałyśmy........kasiu ta mała terrorystka to na piękną damę wyrośnie jak mamusia........margaretko fajnego masz synusia, rozrabiaka co?......a tak wogóle to fajne z was laski...........super byłoby się spotkać:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez juz się z wami pożegnam......ciekawość zaspokojona:-D więc lulu mogę sie udać..........gasze światełko.........dobranoc 😴............kolorowych snów🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro do madzi doszło a to bylo razem wysyłane zbiorowym to albo dojdzie albo przez ten failed do ciebie aniu nie, chyba ze gdzies zaawisly w eterze...jutro pisac czy wszystkie dostały 4 zdjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mnie nosiło ze jeszcze wstałam i ślą się własnie 3 inne...jedno na bierzaco ze zdjecia od fotografa co właśnie odebrałam tylko wielkie troche... komentarz dam na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też po nocy grasuje,margartka dostałam od kasi też:):) a konentarz to o nas,żebyś słówko powiedziała:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×