Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

aaaaa.....to już wysyłam,ale skrzynia moja czadu daje,więc prześle z dziecka...i podam adres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu dostałam!!! i wysłałam ci swoje.....ta blondyna to ja, mąż z wąsem i dzieci siwki hi,hi,hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow....hi,hi,hi,hi:):):):)a ostatnio na tym kursie zatrzymałam się na 29.......:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki madzia za fotki .. ekstra ..blondyna aniu od Ciebie nie dostałam nic;( musze poszperać w swoich zasobach i tez coś wyślę byłam w cyrku troszeczkę deszczyk pokropił a tak chmury krąża naokoło miasta iii niccc...chyba ze w nocy dowali ostro...;) dziś przez przypadek oglądałam panoramę warszawską haha i zobaczyłam w niej swoją kolezankę co wczoraj u mnie była załapała sie do TV jak zwiedzała zamek w naszym miescie i jeszcze głos zabrała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzia uwazaj .. ja tez jak miałm odrośnięte dzieciaczki to zapisałam się na uczelnie i wtedy zaszłam w ciąze jak nastolatka hhha a no oczywiscie ze swoim .. hihihi tak ze jak zaczynałam jakąs szkołę to dziecko mi siem trafiało.. teraz jak na angielski to narazie mi nic nie groziło;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiutka...sprawdz pocztę...tam anka baranka straszy z psem i dzieckiem.............:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak do tej pory to tylko od madzi dostałam i nic więcej:(:(:(:( moje dziecię pyta co jej polecam na kolację ..ja się zastrzele;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narazie wysłalam do kasiutki i madzi po jednym takim hahha co na nim moja siostra mnie nie poznała hihihi🌼 jutro z pracy wyslę inne bo tu w domu to ja nic nie mam jeszcze do tej pory syn tu urzędoawał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu, madziu odebrałam, dzięki :D aniu wydawało mi się, że miał być gdzieś twój mąż, ale go nie ma, madziu, ale chłopaczki blondaski :) a ja kurcze mam tyle zdjęć, że jak weszłam w folder to ręce mi opadły i nie wiem jak wybrać ... to ja jeszcze pozostanę przez chwilę słodką tajemnicą bo pójdę położyć zuzię spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teresko ty mnie strasz;)......ja już mam dosyc dzieci.......a wogóle to chodzenia w ciąży.........nie miło sobie wspominam tamten okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie,że R.Kubica miał wypadek.........strasznie to wyglądało........ale ma prawdopodobnie tylko noge złamaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo miałam takiego pecha ze policealną musiałm przerwac na rok ..potem studia hihihi i tak naprawde nie obroniłam pracy bo jak wercia urodziła sie to miałąm koniec...ale ona przewróciła mi swiat iii koniec hahhah ale madziu Tobie nie musi sie to samo przydazyć.... ja takkk tylko hihihi......👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×