Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

ja chciał, nie chciał też robie sama bo jak potem mam sprawdzać, kontrolować, pytać, przypominac i szału dostawać to dziekuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jeszcze drugą taką pechową do facetów co ma siostrę blizniaczkę i obie same...ojciec je od starych panien wyzywa...ale jak to jest, te co nie maja tak sie rwa, a ja drugi raz innego wyboru bym dokonała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie laseczki🌻...........te starsze i młodsze;-)........nastukałyście tych stronek,że troche czasu zajęło zanim je wszystkie przeczytalam........bardzo dobry pomysł z tymi zdjęciami......dołączm sie do tego, ale chyba dopiero jutro wyśle............jak chcecie to możecie do mnie wysyłac....mój adres madzialena_77@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margaretko super że z nami jesteś.im więcej nas tym lepiej.........ja skończyłam w kwietniu 30..........bardzo dobrze mi sie z wami \"rozmawia\", ktoraś napisala,że wiek nie gra roli.....święta racja:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój slubny jest wlaśnie w toruniu na egzaminie, bo szkolo licealna robi..........więc mam troche czasu,żeby z wami posiedzieć:-D..........a tu cisza:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dziecko juz w wieku 20 lat miałam, a drugie 2,5 roku pozniej..........troche ciężko było......nie wyszalalm sie za młodu,ale za to teraz sobie odbije:-).........dzieci coraz starsze i juz same w domku zostaja, więc na piffko z kumpelą nie ma problemu żeby wyjśc..........nawet do szkoly sie teraz zapisalam i od września nauke zaczynam:-)...........w każdy bądz razie kochane moje nie żałuje......mój ślubny jest wporzo (jak to dzieci mówią) i naprawde nie mam co narzekać.........no może czasami sa takie dni:-p, ale daje rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margaretka co jest? kochana humorek dzisiaj:O powiem Ci szczerze,że ja też taki trudny czas miałam..... a teraz super! przede wszystkim.....nie bój się zmian...miej otwartą głowę.... a kto Ci każe tkwić w związku,który Cię nie zadowala..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o anka wreszcie..........u mnie gorąco.........strasznie gorąco i nie zapowiada sie na deszcz.........czekam na zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff przeżyłam jakoś ten sklep .... potem przeczytam dokładnie co napisałyście, na razie piszę się na zdjęcia, aniu widzę że ty najbardziej zorganizowana :) ja spróbuję jeszcze teraz porobić w ogrodzie, chociaż z zuzą to nie tak łatwo, bo ona nie daje się już jak to ciele fotografować :) idę kosić trawę to mój adres kabelkot@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkie zdjęcia z kompa mi się pokasowaly!!!!!!! ..........jak porobie nowe to wyśle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć znowu... dzięki madziu 🌻 a no tak aniu troche sie pogubilam, sprawa sie komplikuje jak sie ma wspolny kredyt na mieszkanie, a moze to sie troche uspokoi, oboje od listopada jak sie wszystko sypalo troche sie pogubilismy, zamiast razem to kazdy oddzielnie przezywal wszystko, tak jak juz pisalam nie pomogl mi i musialam sama a teraz moze bardziej sie czepiam bo ogolnie mam zal...? Ale podoba mi sie co madzia napisala, ja tez musze znalezc czas dla siebie, poukladam sobie to wszystko jakos po trochu tylko skoncze ten remont... na razie poszłam sobie kupic buty na poprawienie humoru bo mam bzika na tym punkcie i łapie sie na tym że najpierw patrze ludziom na buty, takie skrzywienie bo kiedys pracowałam w sklepie z porzadnymi butami...czerwone klapeczki no i fajnie... a zdjecia moge wysłac te co juz mam zrzucone, ale to wieczorkiem, to kasiutka zobaczysz jak mój psiak wygląda-dziś robił furrorę w sklepie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×