Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

nioo i dobrze margaretko... liczy sie to ze znalazłas tu trochę radości i wspólny temat... ja tez jak przeczytałam po 30tce.. ale tak sobie pomyslałam ze pewnie nie przyjme się z tym swoim wiekiem hihihi to chociaż zostawie jakis znak ze istnieję hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pospieszyłam sie .. mnie spac się zachciało a wszystkie pogoniłam hihihi juz chyba sie starzeję bo byłam nocnym markiem ale juz cus siem psujem ja hahha 👄 rano pewnie nie będe miała jak zajrzec bo mój gośc przyjdzie nad ranem z grilla i nie będe miała jak tu wejsc bo bedzie spał... papappaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki gaszę światlo..........dobranocki miłe........margaretko,dobrze,że z Nami jesteś!!!!!!!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze tak sobie analizując to nie wiem jak to zawsze było, że odstawałam od rówieśników nawet mysleli że nosa zadzieram bo ubrac sie musiłam ładnie, inaczej i mówiłam dla niektórych za mądrze...tak potem słyszałam, no a wyraz twarzy też jest jaki jest. . a najlepiej się czuje z koleżanką co ma teraz 34, bo i powygłupiac sie jakos inaczej mozna, a w podstawówce to sie z pedagogiem szkolnym przyjaźniłam -takie pokrecone zycie tak mnie na wspominki wzieło...ale poducha ciagnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anka-baranka spać idzie,kochane,trzymajcie kciuki,za moje pisanie!!!!!!bardzo to dla mne ważne.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dzień doberek wszystkim 🌼 ❤️ aleście jeszcze posiedziały :) ja właśnie wstałam, ale i tak czuję się niewyspana, kilka pobudek w nocy miałam jak zwykle, ale co tam ;) a teraz zamiast leciec do kuchni i dziecię nakarmić to pierwsze co to włączyłam komputer (to już chyba nałóg, czy jest na to lekarstwo?) i się melduję a młodej włączyłam bajki :D podejrzewam, że żadna tu na razie nie zajrzy, to do później :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×