Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fanka faceta

Facet rocznik 1978 co cie najbardziej podnieca w seksie

Polecane posty

tiaaaaaaa koniecznie wyrwac z domu , niech bedzie piwko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, ja się zgadzam częściowo z Zochą tutaj. Języka w uchu nienawidzę, w ogóle najlepiej się trzymać z daleka od moich uszu, bo gmeranie przy nich działa na mnie jak płachta na byka:O Rozumiem też, że jej nie o to chodziło, ale jak napisałam- zgadzam się częściowo:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zoska : To znaczy ze w realu praktycznie by się odpowiedziało na to pytanie. Wierz mi, tam też potrafię być bardzo bezpośredni. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz facet jeśli w realu to ze mną tylko przez telefon lub skype niestety, bo w kraju to ja nie planuję być obecnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różnie to w życiu bywa :-D Ludzie raz sa wolni, później nie. Niezbadane są wyroki losu. Wyemigrowałaś do Angli lub Irlandii ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło co chodzi z tym wolni są lub nie wolni? Nie bardzo rozumiem. Ja tak, dawno mieszkam w GB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo czas mija i czasami zchodżą się ludzie, którzy luźno się kiedyś poznali, czasem w międzyczasie przechodzą różne związki. Więc jak kiedyś wrócisz to być może oboje będziemy wolni a ja wezme się za podryw ;-) Stare porzekadło mówi \"nigdy nie mów nigdy\" :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet! Pochlebco! Ale co Ciebie tak we mnie zaintrygowało? Serio pytam, bo wydaje mi się że serio gadasz. Tylko tak chcę wiedzieć. Może mi odpowiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne wyluzowanie, bezpośredniośc (ale z wyczuciem), wyraźne eksponowanie tego co myslisz :-D Znam cię słabo, dlatego tamto to tylko takie gdybanka. Ale plus na dzień dobry masz. Ty chyba potrafisz mieć dobre wejście z autoprezentacją. Hmm ? ? Typ przebojowej dziewczyny ? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwazaj zoska- facet potrafi pieknie mowic i trafiac w kobiece \"czule punkty\" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie do poprzedniczki
mniami 🌼 : Ciebie to ja mam zamiar stopniowo oplatać, aż sama zapragniesz być moja ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trafiłeś facet w samo sedno z tymi cechami z samego początku, bo ja też tak siebie widzę. Co do autoprezentacji - nie potrafię tego ocenić, jaka ona jest, to musiałby ocenić ktoś inny, wiesz, jednej osobie się spodobam, druga mnie znienawidzi z miejsca; tak że na to pytanie odpowiedź powinni dać \'inni\', bo ja nie umiem. Jestem jaka jestem, wszyscy wiedzą że pijar jest w dzisiejszych czasach ważny, ale nie uprawiam go jakoś celowo, nie zastanawiam się nad tym, robię co uważam i już. Myślę że głowę mam na tyle niekiepską, że wiem co dobre a co złe i tyle, to mi wystarczy. I jeśli mam pozytywny pijar to nie z powodu wyuczenia się socjotechnik, tylko z naturalności takiej siakiejś. Ale myślę, że ludzie wyczuwają kto jaki jest, kto tylko gra, a kto jest naturalny. Co myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zoska- przeszlo z ciebie na mnie- widze wszedzie jurgenow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zośka : Zgadza się. Nawet najlepszy aktor zamęczyłby się non stop grając. Człowiek jest tylko człowiekiem. No i spostrzegawczosc empatyczna już na początku daje nam wstępne, \"intuicyjne\" podpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooooooooon facet to duzo pracy cie czeka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mniami! Mnie wyrwać to jest praktycznie niemożliwe! Kobieto! A przynajmniej jeszcze się tak nie zdarzyło, żeby to facet wyrwał (skutecznie) mnie a nie odwrotnie! Tak że spokojna Twoja! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toć to zoska byl zart, a ty jakas wrazliwa na tym punkcie :( facet i coz ja ci moge powiedziec - chyba tylko zyczyc powodzenia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniami : Ja cierpliwy człowiek :-D przynajmniej staram się tego uczyć, bo ostatni podryw zawaliłem własnie przez brak cierpliwości :-( Ale na błędach sie uczymy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×