Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lutówka27

LUTY 2008 !!!

Polecane posty

Zabulenka, ale ten szpital na 1-maja nie mial dobrej renomy jesli chodzi tez o poloznictwo. Moja siostra tam rodzila i bratowa.Moja siostra jak urodzila to dziecko gdzies sie podzialo i okazalo sie ,ze maluszka w lozeczku zostawili na holu przykrytego przescieradlem dobrze,ze plakal i tak go znalezli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes- powoli i dorobicie sie zobaczysz,moj maz pierwszy przyjechal do holandii byl dwa miesiace wczesniej a potem ja dojechalam i tak mamy maluszka:)))) ale przyjechal do Holanii bez niczego prawie 30- letnim gruchotem,ale auto musial miec bo do pracy kawal ma i dobrze ze jego brat tu mieszka wiec mial wsparcie.Ale nie bylo ciekawie wyliczalismy kase na to co jest potrzebne i na zaraz,niekiedy mialam ochote na cos,ale nie mowilam mezowi bo bylo wyliczone i plakac mi sie chcialo,ze nie mozemy. A dzisiaj jestesmy o wiele dalej i cieszymy sie, moj maz prowadzi rachunki i wyliczenia na co mozemy sobie pozwolic na co nie. Wiecie co jak tak pisze to ja sobie uswiadamiam jal dzielnrgo mam meza kurcze jestem dumna z niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ze Darek ma stala prace i pensje to zawsze zabezpieczenie i powolutku w gore, najgorsza jest wlasnie zmiana mieszkania bo wtedy mnostwo kasy idzie, ale wyjdziemy z dlugu i bedziemy sie piac powoli. jeszcze bedziemy sie starac o dodatki jakies na dziecko a wiem ze dostaniemy to zawsze bedzie lzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamusie, znowu nie moglam nadrobic zaleglosci:) mysza- odpoczywaj ile sie da! Kazdy dzien dluzej lepiej dla malenstwa nikita- znam jednego Karola. Swietny facet, Scisly umysl, studia mat-fiz, najlepszy na roku. Z resztya sama jestem Karolina :) Katarina- nie przemeczaj sie tak! A jak zabierasz wszystko z POlski bo ja czesc rzecy wysylam busem w sobote i w poniedzialek bede miala. zabka- sliczny torcik! az musialam zjesc czekoladke :) tak jak nie jadlam slodyczy tak ostatnio mi sie zdarza:) titi- ja tez mam bole w podbrzuszu. szczegolnie jak sie snmieje w pozycji lezacej. Wczoraj ezelismy z mezem w lozku i tak mnie rozsmieszal ze co chwila siadac musialam bo bol byl nie do zniesienia. agnes-slicznie wygladasz! sylwia- tabelka super. Ja tez jeszce pracuje ale tak jak Ty tylko na kilka dni. 3 dni w tygodniu po 8 h. W tym tygodniu mam wiecej 3 godziny bo zastepuje kolezanka i bartdzo mnie prosila ale to wyjatkowo. Ja pracuje do konca miesiaca i od lutego ide na macierzynski. Tak juz zglosilam w urzedach i tak tez zaczne dostawac pieniazki. Ja tez jeszce nie mam fotelika ani wanienki. Wanienke kupie w weekend ale mam straszny problem z fotelikiem. Wozek ktory zamowilam ma pasujacy fotelik ale ani on ani zaden inny nie pasuje mi do samochodu:( BYlam opstatnio w sklep[ie i sparwdzali wszystkie mozliwe foteliki i zaden nie pasuje:(Musze jechac do dealera i prosic albo o skrocenie koncowek pasow albo o zalozenie tych iso fix. Takich blaszek przy siedzeniach. Mam Nissana i ponoc to najgorszy samochod jesli chodzi o dopasowanie fotelika:( Mam nadzieje ze w salonie cos doradza bo bedzie klopot. Ponoc NIssan zaczal produkowac modele z innymi pasami w 2005 r a nasz jest z 2004:( Siedze wlasnie w pracy i w domu nadal nie mam internetu. Dzisiaj dzwonili potwierdzic ze przyjda jutro zalozyc. Mam nadzieje bo oszaleje! Ciuszki mam juz poprane i ulozone w szafce malej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale mi apetytu na te lody narobiłyście. Przez całą ciąże do tej pory nie miałam zachcianek, a teraz to co chwila zaglądam do lodówki i coś bym zjadła.... ale sama nie wiem co :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidzia witaj w gronie ja tez nie mialam zachcianek,ale dzisiaj to w lodowce siedze co chwila i tez nie wiem co bym zjadla:( a CO z JENNY ona tak biega co dnia do szpitala na badanka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabuleńka - nie wpadłam na pomysł szukanie tej książki w necie, ale byłoby fajnie. Ona jest po angielsku i pisana dosyć trudnym językiem, pełno przenośni, porównań itp, więc tłumaczenie tego troche mi zajmowało. Gdyby się znalazła juz tłumaczona byłoby super. Muszę się dowiedzieć o tytuł, bo zapomniałam. A co do lodów to latem jadłam spore ilości, ale teraz aż tak bardzo mnie nie ciągnie. Ale narobiłyście mi troche ochoty, więc jutro sobie kupię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
sylwia czy do Redłowa trezba zabrać też oliwki i płyy dla dzidzi? spiryt do pępka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniat dziekujemy za zyczonka agnes, ja gąbki nie polecam, bo w niej gnieździs ie duzo bakterii i nie jest łatwa w zachowaniu czystości, to chyba będzie lepsze http://www.mothercare.com/gp/product/B000IVO T9E/sr=1-10/qid=1199971340/ref=sr_1_10?ie=UTF8&m=A2LBKNDJ2KZ UGQ&n=44537031&mcb=core

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówili, że dla dziecka tylko ciuszki i pampersy, więc myslę, że resztę dadzą. Poza tym podobno na porodówkach daja komplety próbek, więc w razie czego wystarczy. Ale nie wiem czy w Redłowie też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anted - gdzie Ty sie podziewasz cały dzień? Przecież jestes na zwolnieniu, więc troche czasu mogłabyś dla nas znależć :) Ciekwae co u Luli. Ale nie chcę do niej pisać, żeby nie przeszkadzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka30
malpeczka81 Nie pisalam bo mialam laptop w naprawie. Ja wybralam Wejherowo,chociaz do Redlowa mam blizej,dlatego bo naczytalam sie duzo strasznych rzeczy o szpitalu w Redlowie.Min. to ze przyszle mamy sa pod opieka salowych a pielegniarki sobie odpoczywaja. Ja mam termin na 1 lutego.Bedzie to moja trzecia coreczka. Dziewczyny pomozcie mi nad wyborem imienia-Oliwia czy Zuzia? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka jak Zuzia to juz bedzie trzecia Zuzia z naszego grona :) mi sie Zuzia podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Emilka - ja wolałabym Zuzia. Tak miała mieć na imię moja córcia, ale teraz to imie jest bardzo piopularne, a dla mnie to powód na nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może i czwarta, bo u nas też prawdopodobnie zuzia :D, u nas za dużo zuzek nie ma, a oliwek co druga na podworku, wiec raczej odpada, choc imie ładne jestem strasznie padnięta, dziś bylismy z siusiaczkiem z syniem na kontroli i jakieś miał zapalenie :( i kontrola 12 lutego, drka ptała sie czy wyrobię się ;), a jak nie to maż sam poleci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka30
Cala ciaze mowilam do malutkiej-Zuzia ale Oliwia tez mi sie podoba .Mam dylemat ,bo nie wiem jakie wybrac.Wiem ,ze teraz Zuzanna jest bardzo popularnym imieniem i teraz co trzecia to Zuzia :) Chyba jednak zdecyduje sie na OLiwke :) Ma ktoras z Was coreczke o tym imieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spelniaja sie zachcianki wlasnie pojadlam sobie lody z polewa wisniowa normalnie niebo w gebie:)))))))) jak tak dalej bedzie to pod koniec ciazy okropnie przytyje ,do tej pory czymalam fasonik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniat ja tez od kilku dni sobie na więcej pozwalam, bo od 2 miesięcy nie tyję, a nawet troche mi ubywa na wadze. No i zamierzam dostarczyc mojemu maleństwu różnorodne smaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez dla dziewczynki chcialam Zuza, ale moze byc Natalia,Sonia.A dla chlopca to nie mam pojecia bo imiona,ktore mi sie podobaja to maja juz albo siostra ,bratowa i szwagierka wiec nie mam pojecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam taki problem, ze mi sie imiona kojarzą i nawet bardzo piekne imię jest dla mnie dyskwalifikujące jeśli znam jakąś niemiłą osobę je noszącą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też bardziej podoba się Zuzia, chociaż nasza córcia pewnie będzie miał na imię albo Emilka albo Natalka i też nie możemy się zdecydować. Ale, wczoraj na szkole rodzenia dowiedziałam się, że dziewczyna która ma termin na 05 lutego, na ostanim usg dowidzedziała się, że będą mieli synka, choć do tej pory lekarz twierdził, że na 99% będzie córeczka. Co prawda radość ta sama, ale przez te pare miesięcy nastawili się na córeczkę i większośc ubranek mają typowo dziewczęcych. Ciekawe co w końcu nam się urodzi, lekarz tylko raz mówił, że to będzie dziewczynka, na kolejnych usg mała nie chciała się za dużo pokazywać :) W razie czego będzie Łukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidka - tez myślałam o Natalii, a Emilia mi sie żle kojarzy :) Kupowałam ciuszki w róznych kolorkach, ale różowe tez mam, więc gdyby był chłopiec byłoby śmiesznie. Ja już się strasznie nastawiłam na dziewczynkę, ale nie byłoby tragedii. Za to moi faceci - mąż i syn byliby załamani. Tak ich straszę, że będzie chłopiec jak się kłócimy o imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka30
Lidka81 Proponuje Emilke, bo ja tak mam na imie i jestem przesympatyczna osoba ;) Mojej mamie np Zuzia kojarzy sie z wiejska dziewczynka biegajaca po polu i dlatego odradza mi to imie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM !!! zaraz wam napisze jak spedzilam calutki dzien, ale odezwalabym sie z godz. a moze 1.5 szybciej,gdyby nie Sylwia !!!! zaczelam was czytac i o zachciance Sylwi na lody, i stalo sie musialam wsiasc w samochod i pojechac po lody, i wtedy wstapilam jeszcze do mojego ulubiongo teraz sklepiku dla maluszkow i tak mi zeszlo, potem musialm jeszcze szybko te lody zjesc , hihi, wiec Sylwia tak to jest twoje zachcianki staly sie moimi :) dzisiaj kupilam, fotelik samochodowy babydesing, zielony, jaki fajniutki, ma tez funkcje bujania, to fajnie poniewaz jak w malutki dzidzius to mozna to wykorzystac jeszcze w domku, i do tego sliczniutki z wytlaczanym kotkiem zieloniutki kocyk, polarek na zew. a od srodku bawelniany z troczkami , zeby np przywiazac do lozeczka zeby dzidzius sie nie odkopywal i jeszcze takie mieciutkie butko-skarpetki takie malusie od pierwszego dnia. A wczesniej dokupilismy fajniutki dywanik, tzn. identyczny jaki kupilismy kilka dni temu, ale w innym rozmiarze mniejszy , w inna czesc pokoju :) Potem szybkie spozywcze zakupy, majtki jednorazowe i te granulki homeopatyczne przygotowujace miesnie do porodu, i chyba mam doslownie wszystko, acha jeszcze tylko woda w malych butelkach do picia,o ktorej wiecznie zapominam. I to zajezlo mi caly dzien,a potem jeszcze rozkladalismy te dywaniki, i przekladalismy meble, teraz juz chyba ostatecznie jest tak jak powinno byc.Ale juz jestem. a teraz biore sie za czytanie was od nowa, poniewaz przez te sylwi lody, juzmialam tylko jedno w glowie, mniam :):):) ale dzisiaj mam dobry humorek, juz moge rodzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia, a wy jakie opcje imion macie dla dziewczynki ? A swoją drogą fajny sposób na straszenie facetów :))) Mój też by wolał dziewczynkę Emilka, twojej mamie każde imię jakie dacie po pewnym czasie będzie się podobało, bo będzie się kojrzyło z kochaną wnuczką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! mnie tez caly dzien nei bylo, ale ja dzis jestem padnieta po calym dniu jezdzenia i zalatwiania, chociaz teraz to jzu z czystym sumeiniem moge rodzic i lezec i wszystko zaltwilam to co mialam zalatwic ja, reszte mzoe zrobic moj maz :) a weic od rana najpierw bank, potem notariusz, spoldzielnia, moje stare mieszkanie, poczta, sklep, knajpa z obiadem, dworzec i teraz wreszcie dotarlam do domu, ale z pol godzinki zajelo mi czytanie to co napisalyscie pzrez dzisiejszy dzien, a Sylwia narobila mi smaka na lody ze cale szczescie ze mam w zamrazalniku bo te zmusialabym do sklepu sie jeszcze wybrac, zaarz ide sobie zjesc :D co do imienia dla dziewczynki jakby jakims cudem sie okazalo ze jednak urodze corcie to bedzie Zosia albo Kinga, no a dla chlopca to juz pzresadzone ze tadeusz, nie mam pomyslu jak na drugie bo wiele roznych mi sie podoba ale chyba Łukasz Zuzi faktycznie jest teraz bardzo duzo tak samo jak Natalii Oliwii, Kamili i Amelii, ale jak sie komu podoba to co tam patrzec czy jest duzo czy malo, mnie niekiedy wypominaja niektorzy ze tadeusz to takie dziwne twarde itd a mnie sie podoba i juz :D beda mieli dzieci to niech sobie po swojemu nazywaja a to moj syn i bedzie Tadzio :D mnie dzis caly dzien skurcze mecza ale takie bardzo nieregularne :/ co tam u luli? ktos jeszzce sie wybiera na porodowke? zabulenka a ja myslalam ze to tylko ja ajkas dziwna jestem i mi pzresunieto termin o 3 tyg :) pzrez to sama jzu nie wiem ktory to tydzien :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia ja wczesniej nie moglam pojesc inni jedli a ja mglam sobie popatrzec,od dzisiaj to mnie roznosi normalnie caly czas cos w gebie mam.Zjadlam sama prawie0,5 l lodow masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×