Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość WIOSENNE SŁOŃCE

DIETA JAK ZWYKLE OD PONIEDZIAŁKU START 4 CZERWCA ZAPRASZAM

Polecane posty

w takim razie milych zakupów... ja wczoraj nie powiem zjadłam troszke wiecej niz zwykle...bez mięska...siak czy owak chyba kilka litrów wody ok 1250 kcal ...i waga pokazała 0,8kg mniej...nie wiem czy to przez tą naukę albo stres bo nic nie ćwiczyłam ... jestem w szoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodziło mi \"kilka litrów wody i ok 1250 kcal \" sorka za chaos w wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinath
siemka dziewczyny mam 160 wzrozsu i waże przy tym 60 kg to za dużo chce schudnąć z 5 kg normalnie jem mniej i ćwicze ale nie wiem czy to coś da prosze napiszcie jakomś 1 tygofniowom diete chćby na 2kg pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I kolejny dzionek przed nami... no juz w trakcie. Jak pisałam wczoraj było ok, tylko w nocy, jak się obudziłam to głód mnie dopadla okropny. Wy też tak macie, że jak się obudzicie to strasznie chce wam się jeść, a szczególnie czegoś słodkiego. No i przez to zamroczenie senne coś wrzuciłam na ząb, ale się opamiętałam w porę. Nie obżarałm się tylko po prostu podgryzłam pół czekoladki (nie całej ale pól merci). To tez dlatego, że mój szanowny wrócił w nocy i mnie obudził i zdenerwował :( Ale i tak ja jestem najgorsza , winna wszystkiemu i niemila, he? Ciekawe dlaczego, chyba dlatego, że siedzę w domu, sprzątam, wykonuję wszystkie prace w domu, zajmuję się dzieckiem, pracuję.........aaaaaaaaaa!!!! Już wiem moim grzechem jest ,ze latam na aerobik, no tak, zapomniałam. Tylko szkoda, że wtedy tez dziecko biorę ze sobą, bo tam jest takie mini przedszkole. A jak być miłym do kogoś kto tyle razy zranił, pomimo,że się teraz bardziej stara. Sorry dziewczyny, ale musiałam się wygadać, bo to we mnie siedzi i zaraz bym wybuchła. Na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kodaczek widze ze masz niezłe spuecia ze swoim menem .....ja naszczescie jeszcze nic takiego nie miałam i mam nadzieje ze nie bede miec, narazie chodzimy niecałe 2 miesiace i bez przerwy mowimy sobi jak bardzo sie kochamy az to staje sie nudne.....mysle ze twoj maz tez cie bardzo kocha a takie spiecia sa w małzenstwie potrzebne mam nadzieje ze nie bardzo przegiał.....a jak nawet to cie przeprosił....wsparcie partnera jest bardzo potrzebne nawet w diecie....bio gdy go nie mamy zagryzamy stres i grubniemy..... ja o moim kochaniem moge mowic w samych superlatywach daje mi zajebiste wpsarcie i poczucie komfortu psychicznego, jest najcudowniejszy i najukochanszy .......kocham go nad zycie u mnie dietka przebiega dobrze, dzis rano na wage wskoczyłam i uwaga kilo mniej!!!!!hurra!!!jak sie ciesze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Nosku ja też pamiętam te chwile, kiedy tak się kochaliśmy i żyć bez siebie nie umieliśmy i oby Tobie tak na zawsze zostało. My jesteśmy ze sobą chyba tylko dla pamięci tamtych chwil. Wogóle chyba nie na tym topku powinnam pisać o życiu uczuciowym. Ale wiesz miłość to nie tylko mowić sobie kocham cię, jaksię już żyje ze sobą to są wspólne obowiązki, wspólne wydatki, wspólne wychowywanie dziecka, wspólne troski i zmartwienia. A my prowadzimy osobne życie........... smutne :( Juz dość narzekania , trzeba być silnym i dietować się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaniś moje gratulacje ubytku wagi widze ze masz bardzo dokładna wage ja mam taka nazwyklejsza wchodzenie na nia to moj nałog ktorego musze sie pozbyc.....ja tez nie cwicze a mimo to mi ubył az kilogram cudownie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki Ja dzis sie fatalnie czuje, nei poszlam do pracy bo rano brzuch mnei bolal teraz lepiej weic troszke sobie sprzatam , popoludniu prowadze zajecia step, nie moge sie doczekac wtorku -dzien wazenia , troche sie boje ale mam nadzieje ze ukaze s63kg....no zobaczymy .... buzka :) i milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buttefly_777
gratuluje wam dziewczyny. ja dzisiaj rano weszlam na wage ( tez mam taka zwykla) i zobaczylam 57 kg. czyli z 2 mnie ciekawe czy sie utrzyma przez ten tydzien. jesli tak to bede sie cieszyc do upragnionego 53 coraz blize. tylko jak zmotywowac sie do cwiczen? ja obecnie nie mam problemu z facetem wyjechal na miesiac do norwegii i jest dobrze. brakowalo mi tego by sobie gdzies pojechal bo momentami ostro potrafilismy sie klocic. ja z moij chlopakiem jeste juz a moze az 2 lata 9 miesciecy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
butterfly gratulacje!!!!widze ze ty tez robisz postepy oby tak dalej nam szło, napewno jak sie postaramy i nie damy sie pokusom utzrymamy wywalczona w pocie czoła wage powodzenia i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mega kopa dostanę jak mój chłopak wyjedzie na staż do Częstochowy na 3 miesiące......Nie jest to daleko od Wawy, ale z róznych przyczyn będziemy sie widziec co 2 tydzien...ale chcę być jeszcze bardziej grrrrrrrr i sexy i atrakcyjniejsza fizycznie ;) tak zeby szcze na mu opadła za kazdym razem co ten drugi tydzien... teraz waga wskazuje 76 kg to juz 5,5 kg w ciagu 11 dni diety ^^ jest super ! do celu poraz bliżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He, he, jednak ten kilogram mi zszedł, mogę zmienić sobie stopkę, Reszta lipa, pozdrawiam i dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sobie dzisiaj o 22 wypilam napoj energetyczny i mi sie nie chce teraz spac:P dzisiaj pozwolilam sobie zjesc rogalika z jagodami:P a tak w ogole to sie wazylam i schudlam 1kg;] kupilam sobie Bio CLA i mam zamiar od jutra je jesc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pois ty to idziesz jak burza az ci zazdroszcze ale wiesz taki szybki ubytek wagi jest jednak niezdrowy ja wyznaje teraz zasade ze lepiej wolniej a trwale i zdrowo, mam nadzieje ze nie ograniczasz sie bardzo.....ja jem na oko zeby nie byc głodna i rzeczy ktore mi smakuja jogurciki naturalne truskawki otreby kanapki sledzie bo je uwielbiam szynke mleko choc tłuste i tak zamierzam jesc przez długi okres mojego zycia stopniowo podwyzszac kalorycznos moj dziadek nawet zauwazył ze schudłam i mowi: dupka ci zmalała albo mi sie zdaje bo ten twoj cie teraz bardzi łechoce.......hehe dziadzius 88 lat ale teksty ma wypasione......hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ladies!!! Cotam u was widze ze sobota bardzo zajeta..... w sumie u mnei tez....moj kochany wraca dzisiaj (byl na wypadzie z kumplami na 3 dni) wiec ja dzisaij sprzatalam caly dom, nawet poprasowalam-chyba pierwszy raz w zyciu:)heehheh wiec chyba sprzatanei przez 3h tos ei zalicza jako male cwiczonko co???? dzis rano snidanko to co zawsze jogurt truskaki pl banana i platki owsiane wypilam juz pepsi max.....i zjem troche czerseni...dzisiaj owocowy dzien...i kefir na obiadek:) za godzinke lece na 45 min spiningu plsu pocwicze brzuszki , wieczorem moze pojde pobiegac milego weeekendu buzka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam otreby z jogurtem naturalnym niskokaloryczne danko a bardzo sycace i zaiwera duzo błonnka ktory pobudza perystaltyke jelit i likwiduje zaparcia a po reszta sa mniam:):) ps nauczcie mnie takich fajnych buziek....please

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butterfly_777
czesc :D co tam slychac? ja własnie wrocilam ze spaceru z psem. znowu jakis trop zlapal i polecial po polach (nie wiem czy pisalam ostatnio ale niedawno puscil sie za stadem koni) ja dzisiaj babcie odwiedzilam. no i mnie nafutrowala. a powiedz ze nie chcesz to po glowie :p ale mam kochana babcie. dzisiaj dzien minol nawet dobrze. dzisiaj zjadlam 1raz troszq ziemniakow posypanych koperkiem ale wiecei cos nie smakowaly mi za bardzo.chleba juz prawie nie jesm dzisiaj 2 bolki na sniadanie. wasa mi sie skonczyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki podnosze temacik nasz bo pewnei jtro zaczniecie pisac ...i bedziecie szukac ....a tak o zaraz bedzie na 1szej stronie niedziela minela u mnei fajnie ...spokojnie z cwiczeniami i bez obzarstwa:) buzka do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pora wyspowiadac sie z weekendu:P w piatek pozwolilam sobie jeszcze na pol bulki z serkiem. w sobote wybralam sie na zakupy (bardzo udane :))) zaopatrzylam sie w rybaczki, 2 bluzki, buty, torebke i perfumki:) przez caly dzien zjadlam tylko 2 jogurty bo jakos nawet nie mialam czasu na wiecej a pozniej przyszla przyjaciolka i poszlysmy na spacerek. w niedziele pobudka przed 5 i na studia:/ rano zjadlam jogurt, na studiach pol ciemnej bulki z serkiem bo na wiecej nie mialam czasu (wiadomo, sesja i 4 egzaminy wrrr) koledzy na studiach zauwazyli ze schudlam co mi jeszcze troche poprawilo humorek. jak wrocilam do domq to bylo juz dosyc pozno (po 20) wiec nic wiecej nie jadlam. aha i od soboty biore bio C.L.A. i powiem Wam ze po tym w ogole nie chce mi sie jesc:)) a jak tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra Dziewczynki poprawiac swoje wyniki ;) Mam nadzieję ze nie szalałyście ;) ufff balam sie ze bedzie tragedia jak nie bede ćwiczyla, ale na szczescie nie :) chudnie sie wolniej no i pilnuję się...Mysle ze sesja mi cisnienie podniosła ...w trakcie sesji zawsze chudlam najbardziej :) cameron...........27........172...........63.........61,8 ..............58 landis..............22.........172...........70......... 66...............58 kasienka2000....34.........160..........86,5.......78... ............70 kaniś...............22........160.......... 81,5........ 76,2................60 pois................20.........166............69...... . ..63,7...............55 kodaczek.........27.........166............85......... 84............ ...70 dominisia2211...............169............63,5.......63 ,5.............. diane..........................161............57........ ..57................? nitka 34.......................168............72..........67...... ........57 nosek20.........20...........170............80......... .76..............60 Gymfanatic...................164............66......... .64,7...........55 *ali.......... ...................170............64......... .64........... Migotka2007..................175...........69,5........6 9,5...........56 butterfly_777 ................168...........59............58.............. 53

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki wlasnie siedze w pracy ale cos chora jestem .....gardlo boli i glowa tez..... weekend uplynal fajnie choc za duzo nei cwiczylam bo walsnei czuje sie chora, dlatego rowniez dzisiaj nei poszlam na spinning a zawsze chodze przed praca....z jedzonkiem bylo ladnie bo jutro sie waze trzymajcie kciuki tak sie bardzo denerwuje chiclabym by bylo przynajmniej 63:) Za tydzien lece do domu wiec sie ciesze i bede ladnie trzymac sie dietki ..jesc regurlanie....w domu sobie na cos pozwole ale pozniej to pocwicze.... wysylam wam buziaki i mam nadzieje ze u was ok ,,, i piszcie bp tak fajnie sie was czyta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pois ty chudniesz tak szybko .....wow!!!! ja cwicze tyle i ladnie jem ale nigdy tak bym nei chudla.......bym chciala miec taka wage jak ty dzisiaj ...a ja jutro :) i tez daze do 55:)---- mam nadzieje na 55 do 21 lipca:) zobaczymy jak sie uda:) buzka i gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczymy jak bedzie teraz po tym bio C.L.A. ostatnio troche opuscilam sie w cwiczeniach ale nadrobie to w tym tygodniu. a jesc mi sie nie chce przez ta cala sytuacje z chlopakiem i powiem Wam ze bym wolala mniej schudnac ale nie miec tych problemow:/ ale to juz niestety nie zalezy ode mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butterfly_777
ja mialam rano 57 gk na wadze :P mozecie mi zmienic. przez weekend i no i dzisiaj jade na bulkach - ziemniakow nie jestm. a jem bulki bo po nich to jakos funkcjonuje jedna z serkiem druga z pasztetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cameron...........27........172...........63.........61, 8 ..............58 landis..............22.........172...........70......... 66...............58 kasienka2000....34.........160..........86,5.........78... ............70 kaniś...............22........160.......... 81,5........ 76,2................60 pois................20.........166............69...... . ..62,5...............55 kodaczek.........27.........166............85......... 84............ ...70 dominisia2211...............169............63,5.......63 ,5.............. diane..........................161............57........ ..57................? nitka 34.......................168............72..........67...... ........57 nosek20.........20...........170............80......... .76..............60 Gymfanatic...................164............66......... .64,7...........55 *ali.......... ...................170............64......... .64........... Migotka2007..................175...........69,5........6 9,5...........56 butterfly_777 ................168...........59............57.............. 53 mam pytanie bo w sumie chciałabym brac Bio CLA albo L Keratyninę ale biore pigułki anty...wiecie czy mozna brac i pigułki i takie tabsy? niestety do ginekologa idę dopiero w przyszlym miesiacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cameron...........27........172...........63.........61, 8 ..............58 landis..............22.........172...........70......... 66...............58 kasienka2000....34.........160..........86,5.........78. .. ............70 kaniś...............22........160.......... 81,5........ 76,2................60 pois................20.........166............69...... . ..62,5...............55 kodaczek.........27.........166............85......... 83............ ...70 dominisia2211...............169............63,5.......63 ,5.............. diane..........................161............57........ ..57................? nitka 34.......................168............72..........67...... ........57 nosek20.........20...........170............80......... .76..............60 Gymfanatic...................164............66......... .64,7...........55 *ali.......... ...................170............64......... .64........... Migotka2007..................175...........69,5........6 9,5...........56 butterfly_777 ................168...........59............57.............. 53

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tam dokladnie nie wiem, ale na opakowaniu pisze tylko ze nie mozna zazywac w czasie ciazy i karmienia. a tak ogolnie to slyszalam ze producenci nie podaja takich informacji wiec pewnie mozna, poszukaj na roznych forach bo juz duzo dziewczyn o to pytalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cameron...........27........172...........63.........61, 8 ..............58 landis..............22.........172...........70......... 66...............58 kasienka2000....34.........160..........86,5.......78... ............70 kaniś...............22........160.......... 81,5........ 76,2................60 pois................20.........166............69...... . ..63,7...............55 kodaczek.........27.........166............85......... 84............ ...70 dominisia2211...............169............63,5.......63 ,5.............. diane..........................161............57........ ..57................? nitka 34.......................168............72..........67...... ........57 nosek20.........20...........170............80......... .74..............60 Gymfanatic...................164............66......... .64,7...........55 *ali.......... ...................170............64......... .64........... Migotka2007..................175...........69,5........6 9,5...........56 butterfly_777 ................168...........59............58.............. 53

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×