Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brzusia

Dzieci Diabłów ..SUPLEMENT !

Polecane posty

Aniu he he uważj co mi proponujesz bo jestem w takim stanie że moge sie tam zjawić :P a najwyzej bede Ci dzieciaków pilnowac :D 👄 Sylwus mam nadzieje ze synek sie nie rozchoruje !!! 👄 Grzywka fajnie że sie mój pomysł spodobał :D wyszukałam cos dla Ciebie: http://www.empik.com/search.jsp?query=karaoke¤tCategory=3000000&wyszukajW=2&searchPolish=on&searchLanguage= :):):) a co do kredytu to juz sie kiedyś staraliśmy ale niestety jak sie pracuje u prywaciarza to co innego na papierze a co innego na reke a w banku liczy sie papier ehh no coś koniecznie musze wymyślić bo ..... no dobra spadam bo kamilka chce na gg popisac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzywcia=> ja też w życiu podchodzę do spraw w ten sposób, że tak miało być i nic nie dzieje się bez przyczyny. Ale ja bardzo długo przyzwyczajam się do zmian i dlatego nie lubię ich, zawsze to odchoruję. Ale cóż i do tego się przyzwyczaję, a najważniejsze, że Patryk nie jest podobny do mnie i stwierdził, że to dobrze, bo za bardzo nie lubił tej pani :D :D :D Cały Patryk, pełen luz :D Szkoda, że ja nie mam takiego podejścia do życia ile problemów mniej ;) :D Donia=> 👄 Gosia już chyba wróciła???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia... Yes!Yes!Yes!:) To juz jestem pewna na 100% prezentu:) Dziewczyny... jak tak patrze na takie 3-miesięczniaki i widzę jak Zuzia entuzjastycznie reaguje, to pragnę mieć kolejne dziecko już teraz!!:) Zuzia by była naprawdę szczęśliwa mając małego braciszka:) Mam nadzieję ze nie stanie się jakąś okropną egoistką jeżeli poczeka jeszcze troszkę na rodzeństwo:o Chciałabym żeby była taka jak chłopczyk na nowej reklamie Plusa;) Jakoś mi sie dzień dziś dłuży, bo na spacerze nie byłyśmy. Za oknem brzydko i popaduje:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzywka :):):) Sylwus no tak gossika na bank powróciła ja podejrzewam że ona cały czas pisze tego powitalnego posta znasz ja lubi duzo pisać :P :D ;) Ja te zchciałbym miec jeszcze jedno dziecko :) T. tez i to bardzo i nwet mu postawiłam ultimatum wyprowadzka = nastepne dziecko :) zobaczymy może go to ruszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia, naprawdę chciałabyś jeszcze jedno dziecko, ale fajnie to nie tylko ja taka głupia za dziećmi jestem :P :D :D :D No tak Gosia pewnie czyta i pisze widziałam, że była na Skypie :D Grzywcia, a kiedy planujecie braciszka dla Zuzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym naprawde :) W obecnej chwili powstrzymuje mnie wiele czynników \'zewnętrznych \" ale to właśnie częsć mojej historii.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia... kiedy byłam jeszcze w ciąży, to chciałam mieć jedno po drugim. Myślałam o takiej różnicy wieku 2 lata i może gdyby Zuzia była innym dzieckiem, to bym sie decydowała. Postanowiłam jednak odczekać, bo po prostu Zuzanna za bardzo dała mi popalić. Na początku okropne kolki, zaraz po nich 3 miesiące rehabilitacji, która kosztowała mnie mnóstwo stresu. Teraz Zuzia jest cudownym i takim mądrym dzieckiem, jednak wyjątkowo absorbującym i wymagającym cały czas uwagi. Ma milion pomysłów na minutę i nie można jej spuszczać z oczu:o Wiesz... w sumie to nie wiem za ile lat się teraz zdecyduje. Może za 2 lub 3 lata... zobaczymy. Na razie postanowiłam wrócić do pracy, zająć sie trochę sobą, swoim związkiem i mieszkaniem. Potrzebne mi prawko itd. I właśnie... mieszkanie. Juz teraz nie mieścimy sie w naszym dwópokojowym mieszkanku. Będzie trzeba w przyszłości pomyśleć o czymś większym jeżeli mamy mieć jeszcze jedno czy dwoje dzieci:) No nic... poczekamy... zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie....:D Witajcie, nie miałam neteu kilka dni, dlatego mnie nie było, nie ukrywałam się :P Smutno mi, bo moje dziecko pojechało znowu nad jezioro z dziadkami, w domu pusto i głucho jak w grobowcu :( Idę poczytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) :) :) Grzywcia=> każda różnica wieku między dziećmi ma swoje plusy i minusy. Najważniejsze abyście byli gotowi na kolejne dziecko, to wszystko się poukłada :) Gosza=> tym razem jak długo nie będziesz mieć Maksia? Donia=> 👄 A Gosia pisze i pisze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu Gośka przestań pisac !! wstaw choc bużke i juz bedzie ok :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! :D:D:D Tęskniłyście? :) Nooooo, ja myślę, bo widzę, że się o mnie pytacie :D 😘❤️😘 Ostsnio byłam na 42 stonie i nadrobię (mam nadzieję) w weekend :) Piszę tylko o tym co jest na tej stronce... Po pierwsze, Aniawd=> Gratulacje kochana! Donia mi doniosła na sms :P, już w Karpaczu:D😘 Nawet nie wiesz, jak ci zazdroszczę :O:) Widzę, ze masz problemy z przeziębieniem :O U mnie działalo tantum verde (przciwzapalnie i przeciwbólowo) i brałam esberitox - to na wzmocnienie (homeopatyczne i smaczne ;) ) Za to lekarka (pamiętam dobrze) kazała mi bardzo umiarkowanie dawkować rutinoscorbin, o którym pisały dziewczyny :O Co lekarz, to podejście :) Dziękuję za zdjęcia Łukaszka :) Ależ on się zmienił! I ma śliczne oczy :) Teraz już będziesz pisać częściej, prawda? Bo przed wyjazdem dużo jakoś myślalam o tobie :) W sumie nie dziwne - jesteś "podwójna" ;):D to i podwójnie przyciągasz myśli :D Sywuś=>Zdrówka dla Partyka :)😘 Muszę ci podać linka do programu do zmniejszania zdjęć, bo jak widzę maila 12nb, to mi słabo :O;):D 😘 Grzywcia=> 🖐️ :)😘 Gosza=> 🖐️:) 😘 Wszystkich, których nie wymieniłam (bo nie było ich na tej stronie)... 😘 Ja też chcę drugą dzidzię...i to już :O Ale będzie (mam nadzieję) za 3 lata :( Wszystko przez pracę :O....Nawet w Karpaczu miałam mdłości i zgagę przez bite 4 dni i ....robiłam test :O:D (Donia, tego dnia kiedy mi napisalaś o ciązy Ani :) ), ale to chyba byla niestrawność, niestety :):O. Nawet nie wiecie, jaka byłam rozczarowana, K. zreszta też :( I jeszcze się chyba Anią \"nakręciłam\" :) Echhhh...musimy poczekać. Szkoda, ze życie nie załatwiło tego za nas. Ale przy braniu tabletek to trochę trudne, praawda ;):D A teraz przywitam się jeszcze na dorosłych diabłach a was całuję i ....do jutra. Postaram się uzupełnić zaległości, zeby wiedziać co i jak :) 🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i dziękuję oficjalnie Doni za info o Ani ...i wogóle, bo mnie potem opierniczy, ze o niej zapomniałam :D:D:D:D:P:P:P:P😘kiss]kiss]😘 Aha, dostałam na maila zdjęcia ładnej babeczki i jasnowłosego aniolka oraz chcłopca kilku/nastoletniego, ale nie wiem kto to :O Przyznać się! ...I bardzo dziekuję 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Nie odzywałam się już wczoraj bo mam strasznego doła. Nawet kompa nie odpalałam. Maksia nie ma 3 dni, a ja tęsknię jak potępieniec. NIe mogę spać. Wiem że mu tam dobrze, jest radosny i zadowolony, cały dzień na dworze, pod bardzo dobrą opieką z osobami które w pełni akceptuje i kocha, itd, itd, ale ... Sylwia, to zależy od pogody między innymi. Na pewno muszą wrócić przed 24 IX bo wtedy idziemy do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :) Gosikka fajnie Cię widzieć :) Dawno Cię ni9e było hehe ;) i szkoda że nie będzie małej Gosikki :( Gosza współczuje tęsknoty za Maksiem. Zuzia czasem idzie na noc do teściów a ja już dostaje pierdolca a co dopiero na tak długo :O 😘 Sylwia 😘 dla Patryka !! dostałaś maila ze zdjęciem? Zaraz wkleje fotki Bibka na NF :) odezwe sie później bo mam sajgon w domu :O 🖐️ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia=> nareszcie jesteś :D Hanuś=> dostałam dzięki 👄 , ale wyczaiłam już jak zmniejszać zdjęcia :D Co prawda to przydałby mi się program do zmniejszania, ale nie chce mi się narazie w to bawić, zresztą mało wysylam zdjęć więc....Gosia nie lubi dużych Gio małych :P :D :D :D Mrówka mi podałam link to pewnie sobie ściągnę :) Gosza=> to dość długo nie będziesz miała Maksia, ale napewno będziesz go odwiedzała :) Patryk narazie chory ma dość wysokoą temp. Myślę, że to gardło. Jak nie będzie lepiej to będę wzywać lekarza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i\' m back :) jeśli można oczywiście ??? zgubiłam się na długo, ale już jest lepiej górna jedynka mojego Bobra wkrótce ujrzy światło dzienne i ... chce się żyć ... bo ileż czasu można mieć dwuzębne dziecko ??? PS. czy podanie o powtórne przyjecie mam skierować do Pani Kierownik, czy pod moją nieobecnosć ukonstytuowała się może jakaś Rada Nadzorcza :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm no Gossika dobrze ze sie poprawiłas!!! :P:P:P:P he he 👄 Gosza kochana oj no to nie na miejscu był mój żart sorrki 👄 rozumiem ze tęskisz :( 👄[przytulam Cię ] Sylwia cholerka trzymam kciuki za odejście gorączki!!! Hanulka hejooooooooo :) Hej Channah!!!!! Myślę ze nie potrzeba nowego podania tylko przez tydzien conajmniej dwa wpisy dziennie :P:P:P i bedzie ok :D:D:D Co u Was?? Opowiadaj :) 👄 A ja dziś wyrwałam na zakupy męża Kamila ma nowe buty Daska zabawke mąz śrubokręt a ja......... produkty na sałatke :D :P zmykam paaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dermika :D się zrobi :D uff, no to kamień z serca, bo jak podanie to i znaczki skarbowe... , a Pan Szef mi w naturze płaci, no daje wikt i opierunek :p opowiem wieczorem , bo u nas dużo, na szczęście już dobrego i chce się pisać , no i pewnie coś fotkowego podrzucę a że zaraz imć Bober wstanie , wolę być w pogotowiu do wieczora (kurcze, znowu pewnie nie poprasuję :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chnnach=> fajnie, że jesteś i dobrze, że dobre masz wieści dla nas :) Czekamy na fotki Boberka :) Donia=> ja dziś chyba będę tonęła pod stertą prasowania o ile dojdę do niego bo ostatnio mam \"nie po drodze\" :P Idę sobie kawkę zrobić, może któraś tu zaglądnie do mnie :) Gosia=> widzę Cię :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwuś :D OK no to rób kawke a ja smigam po ciacho dla chetnych :D:D:D Channah a Ty nie wiedziałaś że takie podania są zwolnione z oplaty skarbowej???? :P:P:P:P he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Gossika te zdjecia to od szwedzi chyba :) Mała podobna do DJ>BOBO??? no to na banko od Szwdzi :P:P:P :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he jestem :D:D:D tez wcinam ciacho (teściowka upiekła ;) ) pije kawke prasuje i latam co chwile do kompa :P :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia=> to y chociaż coś robisz, a ja sobie siedzę :P Bujam Karlinkę na leżaczku aby dłużej pospała, bo Patryk śpi i nie chcę aby ona go obudziła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia.....🌻😘🌻😘 SUPER żE JESTEś...🌻 TAK DłUGO SIę NIE BYłO :( jakoś tak jaśniej się na forum zrobiło...to pewnie przez twoją aureolę :) Muszę spadać, jetsem u rodziców, bo tato ma dzisiaj urodziny...idę na wyżerę, choć szczerze mówiąc mam jakiś jadłowstręt :( nawet jak pomyślę o jedzeniu to mi się podnosi...a tak wogóle czuję się naprawdę bardzo dobrze... tylko wogóle nie dbam o siebie i z tego powodu mam wyrzuty sumienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Hanuś=> :)😘 Channah=> Dawaj foty Boberka! Gosza=> wróci... :)😘 Sylwia=> Dla ciebie i Karolinki jakoś się przemogę ;):D😘 A dla Patryka zdrowia 🌻 Sylwuś, a widać mnie, jak jest laptop właczony. Dziś ze 2 godziny przeglądałam odłoszenia i strony biur nieruchomosci o działkach :O Donia=> miałaś sobie chyba coś do ubrania kupić...No, wyobraziłam sobie ciebie w tych składnikach na sałatkę :D:D:D:P Mniammmmmm.....;):D:D Zdjęcia od szwedzi? Może i tak... Szwedzia dzięki! 😘 Aniawd=>ja nie mam aureoli :)...najwyżej jakiś mały słowotok....czasami ;:D😘 Chyba nie doczytam dziś zaległości..... Za to mam szarlotkę :P:D Ma ktoś ochotę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia dawaj ;) nie dla mnie dla K bo mu obiecałam szarlotkę a na zakupy go wyciągnęłam i czasu nie miałam zrobić :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie gdzie była tabelka? Na 36 stronie :D Nick.........Imię dziecka.......wiek.......waga/cm ur.......waga obecna/cm........ząbki ******************************************************** ************************************************ Hanuś*........Zuzia...........14 mies........2850/56..... ........10200g/81.................8 agula........Kasia............11m-cy.........2950/51.... ...........10kgkg/74...........6 saszka........Michał...............20.........3150/57... ............82500/182..............32 saszka..........Ala..................13.........3520/56 ..............58000/165..............31 saszka..........Bart................11.........3970/61. .............28000/142.............28 Sylwia7........Karolinka..........13mcy.......3.040/54.. ............10140/77..............4 Brzusia.......Hubcio..............13m.........3.495/56.. ........... .9660/81...............8 Koralik***.....Dawid..............13mcy.......3800/55... .............10700/77...............8 aniawd.......Łukaszek...........13mcy.......3610/56..... ...........11700/75.............5 Dermika......Daria...............13mc........3.920/54... ............9.500/?..............9 _acha_.......Julia................14mcy......3200/56cm.. ..........9500/75 cm...10perełek Gosikka.......Jaś................13mcy......4000/58cm... ..........11,2kg/83cm(?).......12 Gio.............Pati...............12mc.........3410/54. ..............8300/74cm........4 ząbki Gosza........Maksiu.............13mcy.......2900/50..... ..........10200/?............4 ząbki Vivia.......Amelka.............13mcy..........3500/56cm. ....11,9kg/83cm.......8ząbków Channah...Kuba................14mcy...................................................3(!!!) zęby A może damy sobie spokój z tabelką? No dobra, Aniawd się znalazla, Channah też, a co z Mobie, Effikiem? Wiecie coś? Może też się odnajdą :) No i gdzie jest Kierowniczka? :D Brzzzzzzusiaaaaaa!!!!!!! :D A i jeszcze w prawie prasowania - proszę mi nie wspominać :O Mam cały fotel, złożonego i czekającego na swoje 555 minut :O:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×