Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zuziulcia

singels- od 24 lat wzwyz... zapraszam

Polecane posty

smoczku? nikt tak do mnie nie gadał jeszcze jesteś pierwszy ciacho :))) mrrrr czy będę mogła spać po takich wyznaniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo i po pracy... ;) jak mija dzień dziewczęta ? ma ktoś ochotę na kawę ? hmm tak sam mam pić :classic_cool: pozdrawiam serdecznie ;) coś mnie nos swędzi... oj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tragedia mnie swędzi po lewej ;) hmm... jakoś nie czuje co by się jakieś zmiany szykowały w najbliższym czasie... ;) Widzę że dziś masz jaśniejszy nastrój szmoczku ;) tak trzymać do końca świata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szokoladko jeszce chwilkę i w domku będzie obiadek... ;) mówiłem nie lecimy w chmury a Ty nadal swoje... :P chcesz żebym se coś łodmroził :classic_cool: i nie będzie pożytku z leszka kilera !!! no ja widzę że energia rozpiera szmoczka ;) w przeciwieństwie do czekoladki... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to kto a kto jest kobietą u nas w związku ? :P ta dzisiejsza młodzież... :classic_cool: ja się chyba epokę za późno urodziłem... jak chcesz to Ci ustrzele jakiegoś kuraka a Lahkoona go lekko podgriluje na małym ogniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byś jakiś restaurant zaproponował albo cuś a nie po robocie jeszcze mam w kuchni stać!!!! no chyba że w samym fartuszku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm parę ojro znajdę na koncie... :classic_cool: do pierwszego może damy rade ;) hmm.. leszek w samym fartuszku a fuu jakie to nie apetyczne :P Lahkoona nigdy w życiu ? to już nie polatamy ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×