Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna bardzo

to juz koniec

Polecane posty

To na DOBRANOC... dla Was Dziewczyny :) Kiedy noc się budzi wstaję cała by z Tobą być. By przechadzać się razem po Niebie pełnym gwiazd. tylko z Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Daj mi siebie... nie w marzeniach, nie w myślach Daj mi siebie... w słońcu, wietrze i gwiazdach Daj mi siebie... nad jeziorem, które łuską błyszczy Daj mi siebie... w morskiej toni i wśród lasu ciszy Wśród burz szalejących, błyskawic i gromów Z daleka od świata i od ludzkich domów W tornadzie i bryzie lekkiej U stóp gór, gdzie strumień wypływa Daj mi siebie... Z radością, otwórz serce swoje Splączmy nasze ciała, przytulę się do Ciebie Bądźmy jak powoje Daj mi siebie... Przez chwilę bądźmy ze sobą tylko we dwoje...\" Dobranoc 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! oj cos nam topick upada... u mnie dzis pogoda nie najlepsza,humor staram sie trzymac na wodzy...jest srednio ale :) najgorzej ze zaczeli kosic...pewnie zaraz bedzie kichanko :P ech miłego dzionka moje kochane 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobijemy dobijemy na pewno ;) Hej hej u mnie świetnie cudownie wspaniale ale zaczynam miec dosyc tych chuśtawek. Pogoda srednia ale da się żyć...wszystko się ułoży !!!! :D zobaczycie całusy papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wreszcie cos znalazłam.. Katarzyna Skrzynecka - Szkoda naszych łez Mogłeś kusić los, by Ci szansę dał Gwiazdy niebu kraść, gdybyś tylko chciał Mogłeś pojąć sens najważniejszych prawd Ale czas cię do przodu gnał, więc musiałeś w biegu spaść Tak nam dzisiaj żal utraconych szans Porzuconych snów, bladej zorzy dnia Zwietrzał wina smak z najpiękniejszych zdjęć Potłuczone okruchy szkła za nami Refren: Szkoda naszych łez, bo jeszcze droga daleka Zanim życia kres uciszy w nas niepokój serc Mamy jeszcze czas, by dla kogoś żyć Kto ochroni w nas dobrej wiary nić Los układa dni z nasyconych barw Byś zawsze mógł namalować je od nowa refren (3 razy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście !!! :D ładna piosenka nie pamiętam jej niestety Najpiękniejsze są miłości, których nie ma Które jutro może przyjdą albo nie Najpiękniejsze są miłości, których nie ma Światło z nieba niewiadomo jak i gdzie Najpiękniejsze są miłości niewiadome Nie wiadomo kiedy, gdzie, dlaczego, jak Niewiadome może wyjść zza rogu domu Więc się nie zdziw, kiedy ciebie porwie wiatr I jak długo jeszcze będziesz na nią czekał Może tydzień, może miesiąc, może więcej Wszystko jedno co się stanie, najpiękniejsze jest czekanie Uwierz w prawdę wyśpiewaną w tej piosence Najpiękniejsze są miłości, których nie ma... ja bardzo lubię ten wiersz to Kofta chyba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jupi mam drugi tekst :) wreszcie cos wygrzebałam :D tekst piosenki Zacząć jeszcze raz - Katarzyna Skrzynecka 1/ Znasz dobrze cud, Rozwiewania chmur Gdy kochasz kogoś nie przytomnie Lecz wyciął los W twym szczęściu pare dziur, Dziś wszystko oddasz by zapomnieć Ma gorsze dni każdy z nas Takich lepiej nie pamiętać Zaufaj mi tylko czas zmywa serca Splam by człowiek nie był sam Ref: Tu trzeba zacząć jeszcze raz By wszystko trafił szlak Na błędach uczy nas porażki dzień. Tu musi minąć jakiś czas nim się obudzisz jak Czysty słońca blask letni dzień 2/ Jak młody Bóg w słońcu budzisz się I szczęście znów zatańczy Drzwi otwórz mu by życie mogło mięć Smak słonecznych pomarańczy Zły rozdział juz zamknij los by otworzyć dla Nas nowe drzwi i w głębi dusz jakiś glos szepcze Nam by wstać i znów do przodu iść Ref: Tu trzeba znacząc jeszcze raz…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wiersz Kofty... jakos tak jest ze mną od początku tego wszystkiego bo to taka trochę kradziona miłość... kórej nie powinno być ... ale dzisiaj nie myślę o tym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej dziewczyny. Wtorek, pogoda zrobiła się ładna i ....cisza, nic...no i bardzo dobrze...czas żyć, a nie tylko marzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutna już jest dobrze, wygadałam się i chyba mija, 4 - ty dzień ciszy, a ja żyję, nie tyje, nadal robię sobie makijaż, uśmiecham się... jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, witam po raz drugi... ale mam leniwy wieczorek...nic mi się nie chce robić...a tyle jest do zrobienia :) Ale co tam, trochę lenistwa jeszcze nikomu nie zaszkodziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he ja leżę i na szczęście tez nic nie muszę ... teraz czytam fajny topik o teściowych uch jak ja nie lubiłam swojej i to z wielką wzajemnością ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×