Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szlemik

Łódż - Od nas zależy, jak często będziemy się uśmiechać.

Polecane posty

autobus do plocka - 19.10 pospieszny z fabrycznego ale moze sie troche spoznic bo jest przelotowy. A o 19 jest tez inny do plocka, tez z fabrycznego ale osobowy i jedzie 3h i radze go unikac. To kto przyjezdza i kiedy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko pod warunkiem, że znajdę psinie nianię :) - chyba, że znasz kogoś, kto zaopiekowałby się nią w Płocku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kuźwa, udanego wieczorku :D a ci, którzy wyjeżdzają pogody i udanej zabawy :) ja nadal w pracy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie. Przykro mi, lecz jestem mężczyzna też pracująca. Przed godziną wróciłem do domu. Ale zdążyłem wszystko przeczytać i nawet pogadać z ona..30// przez telefon. Wiem, że dziś nie udało się Wam zorganizować. Wilczek i ona..30// szykują się jutro na poważnie, bowiem ona..30// prosiła mnie o jutrzejszy rozkład przedpołudniowy. Na wszelki wypadek, gdyby ktoś chciał dołączyć, podaję te godziny również tu... PKS CENTR. (FABR.)--------> PLOCK wyjazd--5:45-----> przyjazd-- 8:15 ... pośpieszny ...........8:10----->.............11:00 ..........10:20----->.............13:00 ..........10:45----->..............13:55 Przykro mi rapi..., lecz ja nie pojadę. Jutro mam obiad z rodziną. Po powrocie z Anglii, jeszcze z nimi się nie widziałem. Czekają na wieści o szlemikowej, a ja chcę im rozdać prezenty. Nie wypada odwoływać terminu uzgodnionego 3 dni temu. Gdyby nie to , nie było by problemu. Wsiadamy w samochód i za 2 godziny jesteśmy u Ciebie. Szkoda. Pozostaje mi życzyć udanej zabawy, a uściskam Cię gdy wrócisz do Łodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, w końcu zwlekłam się z wyrka, i jak, dziewczyny w końcu pojechały? o kuźwa, jak się udał wieczór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam .... obie Panie... Niewątpliwie przez weekendy jest tu bardzo spokojnie, wiadomo dlaczego. Czy dziewczyny pojechały ? Tego nie wiem, pewnie dowiemy się w poniedziałek. o kuźwa...-- Ciągle zapominam się spytać, jak się czuje termin obrony ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie....niestety ja nie pojechalam bo rano szef zadzwonil i musialam sie zjawic w pracy;(((((( ale juz uciekam do domku milego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny jakby cos to ja dzis jade o 19 i zostaje do jutra.... zmykam sie spakowac, bo cos tam musze wziac... rapi daj mi znac czy dzis bedziesz mogl mnie odebrac z dworca???? pozdrowka dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchajcie.....moj samochod juz jest ok to jak chcecie to moge was podwiezc?? co wy na to drogie panie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie ma chetnych:(( jakby cosik to ja jeszcze bede tutaj ok 30minutek jesli sie zdecydujecie to moge was podwiezc do plocka\":))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kris..... Jesteś prawdziwym mężczyzną - - jeśli mam jakiekolwiek prawo do takiej wypowiedzi. Twoje wejście , jest konkretne - męskie - zdecydowane. Jeszcze Cię nie widziałem a już Cię bardzo lubię. Chyba jesteś człowiekiem czynu. Trochę Ci słodzę, ale wybacz - jestem pod wrażeniem. Kris... przecież masz setki pomysłów, stań obok mnie. To przecież My , faceci z doświadczeniem, mamy najwięcej............doświadczenia. Liczę na Ciebie. Do szybkiego spotkania. Koniecznie zaglądaj tu częściej i szykuj się na najbliższe weekendy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no comment PS1 - a znajomi z Pabianic mogli przyjechac :)) PS2 - ide spac bo dopiero wrocilem, a o 14 meczyk na stadionie PS3 - no comments - po raz drugi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, nie moge spac choc jestem zmeczony :(( no i pewnie jestem sam na forum :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w pełen nadziei poranek. Oj dziewczyny.... dziewczyny..... Ileż to było jazgotu, jedziemy do rapiego... tak ...już... ....i co ? W ten sposób zrobiłyście tylko rapiemu przykrość i to w dniu jego święta. Ciuś....ciuś... A gdy kris.... zaoferował się z podwiezieniem... ............nastała cisza. Dziewczyny przemyślcie całe to zdarzenie nim zaczniecie ... a bo to ... a bo tamto.... /oliweczka/ -- Czy nadal nie masz numeru tel. do pozostałych dziewczyn? A może ułatwiło by kontakt, gdybyś podała w preferencjach adres swojej poczty? Chyba , że nie masz do nas zaufanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×