Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szlemik

Łódż - Od nas zależy, jak często będziemy się uśmiechać.

Polecane posty

witaj niebieska w londynie super pogoda, dzis caly dzien spedzilam na standford i old town, i do tego tradycyjnie zakupy, jutro jade zwiedzac samo centrum:) vice chyba dzis gdzies miala wyjsc, w koncu jutro ma urodzinki, to się nie dziwie ze idzie oblewac te minione lata:) czesc bezimienna--milo ze do nas dolaczylas robotopiku, w koncu sie pojawiles pozdrowienia dla calej reszty, ktora w weekend się nie udziela:) dodam ze u mnie dopiero 21;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona -- jak Ty masz fajnie :-) Prosimy o codzienna relacje z wyjazdu! :-) Moze tez troche poczujemy powiew wielkiego swiata ;-) a kuzwa jak zabaluje to chyba niepredko do nas zawita :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona.30//
a tuaj tradycyjnie cisza, nikt nie ma dyzuru???? kuzwa cos naprawde zaniedbujesz topik a tak w ogole to wszystkiego najlepszego dla kuzwa i pozdrowienia dla wszystkich dzis troche pojezdzilam metrem, zwiedzilam palac krolowej i cale centrum, no moze prawie cale,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć sekciarze :) jest tu kto jeszcze? kuźwa, spóźnione lekko wszystkiego najlepszego :) ona, a Ty biegaj po Londynie, a nie siedzisz i pilnujesz nas na topiku :) zazdroszczę Ci tego wyjazdu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strejowa, bezimienna -- bezimienna -- my juz tak mamy. W weekendy luuuuuz i prawie zero wpisow na kafe, ale za to nadrabiamy w tygodniu :-D teraz jak juz jestes w sekcie to tez musisz sie starac, nie ma lekko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a prawda jest taka, ze jak nie ma ona 30 bo jest gdzies daleko, a kuzwa nieustajaco swietuje urodziny to reszcie towarzystwa nie chce sie pisac, szczegolnie, ze pewnie odpoczywaja po weekendowych szalenstwach :-p do roboty, kochani!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, mam chwile to bedzie KONKURS, do wygrania - piwo od stokrotki :-D Jak nazywa sie najnowszy pomnik wykonany przez Marcela Szytenchelma, co przedstawia, w którym miejscu Łodzi się znajduje (adres) i z jakiej okazji został wykonany???? uprasza sie o niepodgladanie w necie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam po niczym nie odpoczywam :):) :P Weekend nie ułożył mi sie tak, jak planowałam. Znaczy - lepiej nie planować :) A kuźwa niech świętuje... w końcu urodziny ma sie raz do roku - na szczęście :P Matko... moje też niedługo... Coraz starsza jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś z Jaraczem?? :) Tuż przy budkach przy Centralu nr 2? Właściwie na Piotrkowskiej na przeciwko sklepu obuwniczego? :) Tak mi się coś kołacze, ale żadnej części ciała nie dam sobie za to uciachać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezimienna - ale mi zadalas! :-) Wyjasniam - Nie jest to TEN pomnik. Ten o ktorym myslisz to \"Fotel Jaracza\", posadowiony przy Piotrkowskiej 152 (rzeczywiscie okolice Centralu 2), ale wzniesiony w 2006 roku. Pomnik, o ktorym mysle powstal w 2007 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi o latarnika z okazji chyba stulecia zakładów energetycznych? ale w którym miejscu piotrkowskiej stoi to nie mam pojęcia, bo go jeszcze nie widziałam kurczę, czytam o funduszach i się zaczynam w tym gubić... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich dopiero do siebie dochodze po weekendzie, i juz mysle zeby kolejny piatek wziasc sobie wolny. A co - cztery dni ciezkiej pracy w tyg. wystarcza :)) A co do pytania to nie mam pojecia - tez mnie nie bylo w miescie, ale w telewizorze mowili ze ktos na pietrynce żarówki wykreca :p :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strejowa -- jestes najblizej poprawnych odpowiedzi! Masz piwo! Pomnik wprawdzie nazywa sie oficjalnie LAMPIARZ, znajduje sie przy Piotrkowskiej 37 i zostal odsloniety w stulecie pierwszej latarni elektrycznej (zaklady energetyczne zostaja zaliczone)! Nie daj sie funduszom! :-D Bezimienna - nie lam sie :-D Moze teraz Ty wymyslisz jakies pytanie konkursowe? rapi -- nie wykreca tylko wkreca zarowki :-p za dobrze by Ci bylo jakby weekend mial 3 dni! :-) zreszta imprezy topikowe sa zazwyczaj w piatki, pomysl co by cie ominelo :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich w kolejny dzionek:) wiecie jaka tutj fajna pogoda??? mozna sie ubierac letnio, tzn bez przesady bo 23 stopnie to raczej nie lato:) tradycyjnie pozdrowienia dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra mam zagadkę :) Do wygrania - piwo - co sie będę wysilać :P W którym roku pojechał po łódzkim torowisku pierwszy tramwaj elektryczny? :) Proszę się nie wspomagać netem tylko strzelać :) Chyba, że ktoś wie dokładnie :):) Wilczku - witaj 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotko dzis juz bylam w Tower of London, widzialam super Zapore na Tamizie, katedre Westminster Abbey, no i bylam na Trafalgar Square, gdzie znajduje sie national gallery teraz chwila odpoczynku, bo kolezanka musi polozyc dzieciaki spac i potem jedziemy dalej:) jutro zamierzymy wybrac sie nad morze jak bedzie cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja Droga jesteś tak blisko, że właściwie wygrałaś :) Dokładnie w 1898 roku i to był pierwszy elektryczny tramwaj w Królestwie Polskim ówczesnym :) Stawiam Ci piwo :) I błagam :P powiedz mi, co wygrałaś takiego wielkiego wtedy, bo mnie skręci do reszty z ciekawości :):):) Miłego popołudnia wszystkim 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ladnie nie bylo mnie chwile i juz mi konkurs przelecial!! Ale i tak bym strzelala bo nie wiem, kiedy ruszyl pierwszy tramwaj. Nie wazne, gratulacje dla Wilczka!! Ona -- ech powtarzam sie ale masz super fajnie. Pisz pisz, przy okazji sobie powtorzymy zabytki GB :-) bezimienna -- wiesz juz co wygral wilczek ? :-D spadam, dzis mnie troche roboty czeka w domu na kompie, jeszcze wieczorem zajrze!! pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×