Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szlemik

Łódż - Od nas zależy, jak często będziemy się uśmiechać.

Polecane posty

czesc wam wszystkim rapi78 wracam w ten weeekend dopiero:) ale pogoda tutaj juz nieciekawa, jesien nastała juz na powaznie:) bede w Polsce ok 2 tygodni i potem z powrotem tutaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usmiechnij sie - nie zapomnij o herbatce :)) a u nas w kraju jest piękna pogoda, aż chce się wyjść na zewnątrz. Niestety, podobno od jutra ma sie to zmienic :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rapi78 pamietam o herbatce i juz w niedziele moge Cie na nia zaprosic:) w sobote troche rozpakowywania i pranie:) a potem moge przyjmowac gosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm... w niedziele powiadasz... moze byc ciężko, gdyz w sobote mam firmowa impreze integracyjna i nie wiem kiedy oraz gdzie sie ona skończy :)) jak na razie brak konkretnego info na ten temat... ale znajac życie i poprzednie takie spotkania to niedziela niestety odpada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rapi78, spoko, jezeli nie mozesz to przeciez nie poplacze sie;) a tak w ogole o kuzwa ja pierdzielę ma racje, jezeli chodzi o te herbatke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usmiechnij sie - ale ja sie chyba poplacze jak mi herbatka przepadnie :) a kuzwa nie do końca ma racje, gdyż nie stawialem wymagan tylko kulturalnie sie zapytalem czy bedzie parzona po angielsku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rapi78 \"usmiechnij sie - ok, w takim razie czekam na herbatke. Tylko ma byc taka prawdziwa angielska, odpowiednio pażona - ma sie te wymagania \" Sam przyznałes, że wymagasz:P:P:P:P:P Uważaj rapi78 bo ja jestem magnetofon i wszystko nagrywam a w odpowiadających mi momentach odtwarzam:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh... czekalem kto pierwszy to odkopie, robilem zakłady w pracy (wiekszosc obstawiala kuzwe, przelicznik wyniosl 2:1) i musze przyznac ze też postawiłem na Ciebie :)) eh... no i juz teraz to sam nie wiem co z ta herbatka, będzie czy nie będzie oto jest pytanie??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam czasu zeby szukac w historii co bylo a co nie.....i napewno nie chcialoby mi sie tego robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ohhh rapi78 widze ze jestes zlosliwy;) herbatka bedzie- nie martw sie tak bardzo i na nikogo nie zrzucaj winy to ze o kuzwa ja pierdzielę odtworzyla historie to dala tylko temu dowod ze ma racje, a Ty poprostu zapomniales co pisales wczesniej a jak bedziesz mial czas to daj znac to herbatka bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh... to pewno przez te nude w pracy stalem sie troszke zlosliwy. Zrezygnowano z pewnego projektu i od piatku siedze i nic nie robie. Chyba zaraz pojde do kierownika i albo da mi cos do roboty albo niech mnie zwolni.. ja tak nie moge :)) a co do herbatki to na pewno dam znac :)) a kuzwa to mi akurat wybaczy, prawda??? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luki_30
zlosliwość rzecz ludzka, ale raczej do kobiet to zlosliwym nie mozna byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, o kuźwa...-> nadajesz się na szpiega;) ona...30//-> dopiero dzisiaj odczytałam maila:( rapi78-> jesli nie masz co robić w pracy, możesz aktywnie udzielać się na topiku i pełnic dzisiaj dyżur:D Co na to vice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×