Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szlemik

Łódż - Od nas zależy, jak często będziemy się uśmiechać.

Polecane posty

hej wilczku....u mnie odwrotnie niz u rapiego dzisiaj móglbym, a jutro mnie nie ma wiec hmmm...w gre beda wchodzic chyba kolejne terminy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Sorki, ze sie ostatnio nie udzielam ale jakos bardzo malo czasu mi sie zrobilo. Coz, wrzesien juz taki u nas jest, musicie mi to wybaczyc :-) szlemik--milo cie znow widziec :-) Chetnie podyzuruje w przyszlym tygodniu (wtorek lub sroda) i jak chcecie moge was zanudzic wykladem na temat ocieplenia klimatu, to teraz jest na topie :p wilczek -- pochwal sie co tam wygralas w tym wielkim pudle??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wilczku...jak tak sie sprawy maja to proponuje dzisiaj podziałać. Oferuje wiec dzisiaj: 1. Samochod (paczka o takich wymiarach jak napisalas powinna wejsc do mojego samochodu); 2. Jedna meścizna do przenoszenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wam wszystkim jestem na moment i zaraz znikam bo jutro mam egzamin a jeszcze nic sobie nie przypomnialam zatem zycze milego gadania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki:D Czekam na dalsze deklaracje:D Chyba zamiast dbać o właściwe tempo rozwoju topiku, załatwiam prywatne interesy:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę o wybaczenie, jeśli tempo rozwoju topiku nie było dzisiaj właściwe/pożądane, ale przypominam, że nikt nie złożył deklaracji odnośnie preferencji:D:P Dziękuję za zaufanie:D Pa, pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich... Cały dzień na wybiegu, ale telefonik do wilczka z ofertą wykonałem. Tylko że nie wiem co dalej... o kuźwa... I bardzo dobrze, trzeba ich pilnować - bo szerzy się prywata i własny interes. Gdzie się podział patriotyzm lokalny, zaangażowanie, ...itp. Też liczyłem - równo 7 wpisów i to takich mizernych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Notuj - kto i ile ? Bo zapomnisz. A jak się uzbiera dużo - przecież sama nie dasz rady wypić - to impreza obsłużona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Coś mi się wydaje, że jestem o jeden dzień do przodu i zapomniałam obsadzić piątku:D W takim razie, skoro nie było chętnych to biorę to na siebie:D(jak zawsze przyjmuję wszystko na klatę:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć o kuźwa...-> faktycznie, zapomniałam o minimum dwóch zdaniach (ale chyba można uznać wielokrotnie złożone?). Okazuję skruchę i postaram się zrekompensować moje zaniedbanie dzisiaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
***************************************************************************************** . . . . . . O G Ł O S Z E N I E . . . . S P O N S O R O W A N E . . . . . . . . . . ***************************************************************************************** Mam zaszczyt zaprosić wszystkich do wspólnej zabawy, która się odbędzie w dniu 10.09.2007. ( t.j. poniedziałek) na Naszym topiku. Z niekłamanym żalem informuję, że nie będzie tańców ni baletów, nie będzie piwa ni oscypków, ale.... (powtórzę jeszcze raz).....ALE............. BĘDZIEMY MY. Pragnę jednak poinformować, iż wszystkie wydarzenia będą zgodne z Kodeksem Cywilnym z dnia 23 kwietnia 1964 roku z późniejszymi zmianami. Z tego też powodu nie ma obawy, że czyjeś dobra osobiste lub dobre imię - zostanę naruszone. Zapraszam zatem serdecznie na nasze forum dyskusyjne, które w poniedziałek nie będzie tylko dyskusyjnym. podpisano dnia 07.09.2007r. --- szlemik. *****************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Szlemik - juz sie nie moge doczekac poniedzialku :) Wilczek - poniedzialek mi pasuje, wiec daj znac co i jak... Kuzwa - a jak Ty sie niewywiążesz z zadania to sobie sama kare wyznaczysz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyprosiłam - może być poniedziałek, poczekają. Mam urlop, więc godzinka zależy od Waszej dyspozycyjności - ja się dostosuję:) Przy okazji zapraszam w poniedziałek na małe piwko pod tę nagrodę - aby sprawnie działała;) Prowadzący - piwko na wynos;) szlemiku, czuję, że w poniedziałek przekonamy się, jak powinien wyglądać prawdziwy dyżur:D Chyba zainstaluje się na pół dnia w jakiejś kafejce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to miód:) Ja się nieco boję tego poniedziałku z wiadomych powodów:D Ech...chyba muszę iść na jakieś szkolenie wygrywania konkursów, albo przynajmniej zajmowania przedostatniego miejsca:D Dobra, śmigam dalej czytać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×