Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emika

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. VII - SZCZĘSLIWA

Polecane posty

skleroza nie boli - Estelka super, że się w końcu zdecydowałaś :-) Będę chyba Twoja najwierniejszą kibicką w staraniach do in vitro. W końcu niedługo stuknie nam 3 latka jak piszemy na kafe 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo, przerażające co? tzn, to ile czasu minęł, a ja bez dzidziusia Ale ja się straaasznie boję, boję się nawet tej pierwszej wizyty...raaany, co się ze mną dzieję! A z drugiej strony cieszę się w głębi serca, że może po tych 3 latach i ja będę skakała z radości...a Wy ze mną :-) prawda? Teraz będziemy skakały z Emiką :-) Goluś, a Ty kiedy zaczynasz te anyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAA, Andzia Nadia piękna!!! czekam na fotki Nadii Foli!!! I Wielkoluda coś ostatnio nie było! Aga, co z Tobą?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ernigmaa
Estello:P:P:P to Ty juz umawiaj sie bo ponoc terminy maja na połowę wrzesnia:) A jak zreobisz ten 1 krok to sama zobaczysz jak potem będzie z górki:):):):):) hihihihihi a co do pomarańczek to juz myslałam ze tylko ja mam tutaj fanów:P a widzę ze nie tylko....:P łoj jaka szkoda:D:D:D AGA :) ale Ci zazdroszczę, Ty tak se mozesz chodzic na spacerki:) a ja ryję w pracy... buuuuuuuuuu Pauluś:) napisałam Golce moj nr kom i napewno Wam da cynkora po wizycie:) Mi sie znów chce spac:( i strasznie wywala mi basior jak cos zjem:( z tego co zauwazyłam to i mój "bufet" sie powiększył bo nie mogę dopiąc bluzki:( Masakra jakas ,zamiast wyglądać na ciezarna to ja będę wyglała jak mleczna krowa:P Dzięki dziewczynki za rady dotyczące jedzonka i cwiczen:) Ja musze uwazac bo Wy to młode dupeczki a ja stara uma i muszę jakos trzybac sie:) coby dziecko potem mi nie mowiło babciu:P:P:P:P:P:P buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi ja teraz to jadę na urlop :-) ale pewnie jak wróce to sie zapiszę ej, jaka Ty stara, przesadzasz, młoda mamuśka jesteś i już, a poza tym nie jedna dwudziestka może Ci pozazdrościć wigoru i pogody ducha!!! a mogę o coś prosić invitrowiczki :-) wiem, że to już było, ale ja leń i nie chce mi się szukać ! opiszcie prosze ile trwa ten drugi protokół i wszystko co i jak :-) A i ja będę najprawdopodobniej robiłą icsi w warszawskiej Gamecie, bo jakoś mi to Novum nie pasi, :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dupowata to komplement? no chyba tak :-) w sumie jak się mówi fajna dupa, to raczej komplement, prawda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheheh Estellka:) dupowata to chyba taka laska z duuuża dupą:P hihihihi ja poki co to jeszcze nie mam takiej....ale kto wie...... no ale przynajmniej stara dupa ma czarny nick:P a niech czerwona dupas sobie zobaczy ze mi sie literka omsła:P ehehehehhehhehe i podpisałam się swoim nickiem:P A Estellko.. miałas racje ..zamiast pomaranczka odereagować i poprosic o pomoc czy rade ....wyładowuje swoje frustracje na nas:) Estellko ...zycze przyjemnego urlopu a zapisac sie mozesz jutro:P:P:P:P jeszcze przed urlopem:P nie bądz cykorem;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HELOŁ HELOŁ :D A ja sobie dzisiaj nad naszym morjem byłam :D i sobie dupsko opaliłam :D korzystam z tego słońca ile się da bo nie wiadomo czy jeszcze takie piękne będzie :P Enigmuś nie przeginaj piękna bo jak ujrzałam Cię swymi oczętami to aż się napatrzeć nie mogłam tak laseczka z Ciebie :P a o te kilogramki to się nie bój i jedz wtedy kiedy naprawdę Ci się chce, ja zawsze piłam PEPSi i to dzień w dzień i musiałam odstawić na czas ciąży ale bywały dni że nie mogłam się powstrzymać i nawet jak leżałam w szpitalu to miałam 2 litrową na szafce i lekarze zawsze się czepiali ale co ja mogłam jak mi się tak bardzo chciało :P Basenik i pływanko jest bardzo wskazane nawet jeśli jest ciąża zagrożona bo wtedy nie czujesz nacisku i brzuszek się rozluźnia, po prostu czujesz się odprężona, także jak najbardziej nasza sportsmenko :P :P :P a co do pomarańczków to lej na tych patafianów, dziwne że do mnie jeszcze żadnymi tekstami nie rzucają :D nie mogę się doczekac wprost :D hahhahah Yupik - n to fajnie jak już córcia 3 letnia i taki mały szkrabik, życzę Ci szybkiego i bezbolesnego rozwiązania i zrowej \"córeczki\" jednej i drugiej :) ❤️ Estellko - nie zwlekaj z zapisaniem się na tą konsultację, i szybciej tym lepiej, umów się przed urlopem i wtedy jak wrócisz to już w połowie września będziesz zaklepana tak jak Enigmaa mówi, bynajmniej ja tak uważam, całuski 👄 Paula - no to fakt chłopak to musi pokazać że ma jaja prawda?? :D a tym pomarańczkiem się nie przejmuj, pisalaś wcześniej o moim Tomku i swoim Patryczku więc sie nie dziwie że się mogłaś pomylić a te fiuty specjalnie, tylko czekają by którejś z nas dowalić swoim żałosnym tekstem buziak dla małego 👄 Piszę już tego posta chyba z godzinę, co chwile muszę coś zrobić, a to do sklepu a tu pranie rozwiesić Tomaszka, uff ale już się nie ruszam sprzed kompa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!!!! A ja od jutra mam urlopik do 15 i nie mogę się już doczekać a jeszcze muszę trochę popracować. Enigma - jak tylko dostanę od ciebie smska rzucam wszystko i piszę na forum co u ciebie. Trzymam kciukaski by było wszystko ok. Estella - ja w poniedziałek jadę na pierwszą wizytę przed in vitro. Umówiona jestem na 15.00. Mam omówić wszystkie szczegóły co kiedy i jak i muszę tak wszystko ustawić by zdążyć przed 15 październikiem z transferem, bo potem nie ma mojego mężusia, bo wyjeżdża na trzy tygodnie na szkolenie do Słupska. Więc jeżeli lekarz stwierdzi, że nie trzeba robić już żadnych badań i jeżeli moja @ przyjdzie o czasie czyli 16.08 to wtedy zaczynam antyki. Ja wiem Estella co przeżywasz, bo ja też strasznie się denerwuję przed tą wizytą i jak nie zemdleję ze strachu przed gabinetem to będzie dobrze. A tak jak mówi Enigma lepiej nie czekaj tylko już się zapisuj na pierwszą wizytę. Ja już zapisałam się na dwa miesiące przed. Trzymam kciuki za ciebie i najwyższa pora na nas stare forumowiczki by opuścić tą II tabelkę. A co do pomarańczka - nie wiem kim jesteś i ile masz lat, ale jak się nie znasz na tym o czym piszemy i chcesz nasz tylko podku... to lepiej stąd z piera...laj, bo tu nie jest twoje miejsce. A zapewne masz naście lat i masz niesamowitą frajdę jak komuś dokuczysz. WIĘC MAM GORĄCĄ PROŚBę DO ADMINISTRATORA BY TAKIE POMARAŃCZKI BLOKOWAĆ, BO TO NIE FORUM DLA GÓWNIARSTWA!!!!!!!!! Przepraszam dziewczyny, ale takie pomarańczki tak mi podnoszą ciśnienie, że jakbym dorwała takiego to na miejscu bym go udusiła. A nas jest tyle, że nie jesteśmy w stanie wszystkiego zapamietać i wszystkich pozdrowić. Zmykam do pracy. Pozdrawiam was wszystkie gorącą i ślę buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Ale żeście ruszyły na \"biednego\" pomarańczka :P:P:P:P Po mnie to spłynęło. Przynajmniej nie tylko Enigmaa jest w kręgu zainteresowania pomarańczków. Ja tez się stałam hihihihihi. Dziewczyna kiedyś się nimi przejmowałam teraz to po mnie spływa. Ja uważam że administratorzy powinni wprowadzic jakieś unowocześnienia w postaci prywatnych forum gdzie będą mogły pisac osoby tylko z czarnymi nickami i koniec. Kiedys do nich napisalam w tej sprawie to mi odpisali że może kiedys narazie nie mają warunków do tego.... nie wiem co to miąło oznaczac ale cóż... Enigmaa- już nie mogę się doczekac godziny 13 i wieści od ciebie. Będe siedzieć jak na szpilkach!!!!!!! Młode dupeczki???????????? A ty co????? Może stara jesteś?????? A chcesz kopniaka tą swoją dupcie???????!!!!!!!!!!!!!!!! Estella - bierz sie szybciutko do dziela i zapisuj na wizytę!!!!!! Sysia - masz racje - nasze chłopaki to facecicki z jajami!!!!!!!! :P:P:P:PRozrabiaki małe i tyle. Wczoraj wytargał swój nocnik - pokazałm mu jak na niego siadac a on stwierdził ze zrobi to po swojemu - wchodził do niego nogami!!!!!!!!!!!! Golka bedziemy czekac na info od ciebie. Trzymam kciuki za poniedziałek i zeby wszystko wyszło jak zaplanowałaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! To Enigmaa dzisiaj ma tą wizytę w Nowum i to USG?? JA byłam pewna że w piątek :( w takim razie Enigmuś trzymam mocno kciuki za bliźniaki :D ❤️ ❤️ Paula no to PAtryś wymyślił hahahahaha :D mój Tomek to owszem usiądzie i zrobi kupkę albo siku ale nie daj Boze go zostawisz samego na chwilkę i akuratnie zrobi coś :P wtedy od razu wstaje jak dorosły facet i leci do mnie by mi pokazac ze zrobił i raz tak było że poleciał za mną a ja wchodzę a tam nocnik przewrócony bo jak wstawał to przybierał pozycję do raczkowania i to wszystko na podłodze leżało :D i on z dupą osraną leciał do mnie :D :D :D od tamtej pory siedzę przy nim dopóki nie zrobi :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sysia- hihihihihi ale łobuz!!!!! My dopiero zaczynamy z nocnikiem bo do tej pory poprostu się go bał. I przepraszam za błąd - bo mi się wydaje że dzisiaj jest piatek a to dopiero czwratek i jutro Enigmaa ma to usg. Sorki ze wprowadziłam mały zamęt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sysiu-nie do konca sie z Toba zgodze, ale nie chcialabym dyskutowac o moralnych aspektach in. v. bo to b. trudny temat. Chce tylko zanaczyc ze ja wyraznie nie powiedzialam, ze nie poddam sie in. v. tylko ze na obecna chwile nie. Nauczylam sie nie mwoic NIGDY. Enigm-ja czasem wchodze na bociana. kiedys nawet sie tam zarejestrowalam. Ale zpomnial swoj nic (to bylo 2 laat temu) i haslo. Wiec pisac nie moge a jedynie podczytywac. dzieki ze pamietalas o takich jak ja :) ostatnio poczytalm i sie dowiedzialm roznych ciekawych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAuluś - nic się nie stało :P czasami te dni tak szybko lecą że nawet sie nie czuje ze to już prawie koniec weekend :D 🌻 Nadwiślanko - kierowałam się Twoją wypowiedzią z 16 strony. To fakt temat in vitro ma swoich zwolenników i przeciwników z różnych przyczyn ale to co zrobisz to Twoja sprawa ja nie mam prawa nic Ci narzucać a przede wszystkim się w to wtrącać, znasz siebie, wiesz co będzie dla Was i dla Waszego związku najważniejsze i to się tylko liczy, ja mogę Ci tylko kibicować byście byli szczęśliwi. 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ja napisałam do Ciebie PAula hahhah :D miało być tak: \"czasami te dni tak szybko lecą, że nawet sie nie czuje, że to już prawie weekend\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sysia - każdemu się zdarza. ja nieraz jak coś pisze myślami jestem gzdie indziej a potem jak spojrze co napisałam to bzdury totalne.zamiast pisac to co miałam to pisze to co akutar myślałam :P:P:P masło maślane ale chyba wiesz o co mi chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki już jestem po wizycie u pani doktor. Torbieli żadnej nie mam. Przepisała mi bromergon na obniżenie prolaktyny, i luteine dopochfową dwa razy dziennie na wywołanie @. przez 7 dni, a jak dostane @ to w 16 dc. mam zacząć brać przez 12 dni . A tak poza tym to jest ok. A czy któraś z was może brała Bromergon i czy miałyście skutki uboczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Menia! Ja dostałam Bromocorn na ustabilizowanie miesiączki on działa podobnie do Bromergonu bo to chyba nawet to samo, ja po nim czułam się źle, chodziłam taka przymulona i miałam wymioty jak musiałam zwiększyć dawkę, to zależy od organizmu, dobrze że nie ma żadnych torbieli i nic się tam nie przypałętało złego :) 🌻 PAuluś - do juterka A Enigmy ani widu ani słychu :( Gdzie Ty się podziewasz?? PEwnie śpisz sobie smacznie ciooo?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki:) wyszłam z krzaków:P menia, ja brałam bromergon, ale tylko pół tabletki w drugim cyklu brania zaszłam w ciążę, jednak brałam chyba za małą dawkę i prolaktyny tak do końca nie zbiłam:( po całej tabletce mdlałam i wymiotowałam.. w tamtym miesiącu zaczęłab rać parlodel na zbicie prolaktyny, ale go nie tolerowałam (leżałam cały dzień w półświadomości), teraz biorę od kilku dni norprolac i jest wszystko w porządku, bardziej mi się spać chce;) jedynym plusem bromergonu jest b. niska cena;) norprolac kosztuje 120 zł:( teraz czekam na @, potem biorę clo i zobaczymy, czy ten cykl już będzie taki jak trzeba;) uważajcie na siebie ciężarówki w te upały ❤️ buziaki dla wszystkich ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sysiu masz racje te tabletki ogłupiaja i chodze zamulona. Narazie mam brac po pół tabletki przez półtora tygodnia a później brac cała. I mam brac późnym popołudniem jak juz bym nic nie robiła bo one obniżaja cisnienie i można nawet zemdleć. Dlatego na zlocie nie będe mogła miec nocnych dyżurów awentualnie mąż będzie mnie pilnował. Alkoholu tez nie za bardzo, trudno to i na zdrowie mi wyjdzie:) Ale juz mam muła i nie kontaktuje. Bo wziełam dzisiaj pół tabletki. A czy po luteinie dopochfowej można przytyć.???? Bo jak brałam wcześniej luteine pod język to troche spuchłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam pytanie coś nie daje mi spokoju: prawie 2 m-ce temu kochałam się z chłopakiem, ale nie do końca - tzn bez prezerwatywy, był we mnie na krótko, ale kiedy wyszedł był mokry - od tego czasu niby nic się nie dzieje, ale senna jestem, ciągle zmęczona, huśtawki nastrojów, mam przez wszystkie dni typowe objawy przed @, dziwne bo okres dostaję regularnie pod koniec miesiąca a czuję, że się zbliża tak kilka dni przed (typowe objawy) a od 1,5 m-ca mam takie objawy codziennie! jajnik mnie boli, czy kłuje albo prawy albo lewy i to zamiennie... jednak dostaje okres ale to już drugi miesiąc jak jest skąpy (z 5 dni skrócił mi się na 2) krwawienie 1 góra 2 dni a potem plamienie, brązowe. Lekkie mdłości i chudnę, natomiast mam wrażenie, że brzuch jest większy, taki napuchnięty. Mam takie wrażenie, że mam codziennie gorączkę więcej niż miesiąc. Ale ostatnio zwróciło moją uwagę co innego - nie mam ochoty na kochanie się - w ogóle - a jeżeli już do tego dochodzi to mam takie uczucie, jak wchodzi we mnie wcale nie głęboko, ze dotyka mnie jakby rzeczywiście był na samym końcu -a wcale tak nie jest!Mam takie uczucie, że ta droga sie nieco skróciła . Nie maM pojęcia co się dzieje, nie łudzę się że to ciąza, tych objawów maiłam tyle, że aż smutne i nic z tego... może teraz się udało? nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Menia - ja jak przeszłam z pół tabletki na całą to już wymiotowałam i przestałam je brać bo nie szło funkcjonować a Tomek wymaga sporo uwagi a ja byłam niedożycia. Więc uważaj na siebie na tym zlocie i oczyswiście na swoim ślubie :) 🌻 Matyldo - trudno jest cokolwiek powiedzieć, napisałaś że wszedł w Ciebie na krótko i wyciągnął mokrego, ale pytałaś się go czy doszedł w Ciebie?? Bo mokrego wyciągnie zawsze bo przecież produkujesz śluz, który nawilża pochwę. A czy robiłaś test ciążowy?? Jeśli nie to kup sobie i zrób z samego rana I być może wyjdzie pozytywny ze względu na aż takie skąpe miesiączki, jeśli wyjdzie negatywny to musisz iść do ginekologa bo musi się coś tam dziać niedobrego, pozdrawiam :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki.... chcialam sie zapytac czy w czasie okresu mozna zajsc bo kolezanka tak wlasnie ma zaszla w czasie okresu .. dziwne to ..ale czy prawdziwe.. pozdrawiam.,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć KKkkasia :) a wiesz że też słyszałam o takim przypadku i niby mówią że zajść można zawsze bez względu na dzień cyklu, ale sama nie wiem czy to jest mozliwe, raczej wydawałoby się że zaszła już wcześniej ale nie wiem :P niektóre krwawią normalnie, znam taki przypadek moja sąsiadka przez 5 miesięcy dostawała regularnie okres i nawet nie wiedziała że jest w ciąży i urodziła zdrową dziewczynę, teraz jej córka ma już 23 lata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc sysiu ... ja tez kochalam sie z mezem, w czasie @ ale chyba nici z tego .. kolezanka mi doradziala, co 2 dzien sie kochac i nie patrzec na dni plodne...a ja chce zaraz po @ tym sprubowac , bo ile po@ jest dni plodnych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co wiem to 3 dni przed owulacją, owlacja i 4 dni po owulacji, czyli przeważnie jest to w połowie cyklu np jeżeli cykle są 28 dniowe to owulacja mniej więcej wypada 14 dnia cyklu. Ale pytaj się ekspertek od dni płodnych :D bo ja mogę się mylić ;) ❤️ 🌻 Uciekam spać bo rano trzeba wstać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×