Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emika

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. VII - SZCZĘSLIWA

Polecane posty

Golus-chwilowe czarne chmury w malzenstwie nie sa niczym nedopuszczalnym. Wazne jest tylko by sie z nimi uporac, wyciagnac wnioski a na przyszlosc ich unikac. ja ze swoich czrnych chmur wyciagnelam wnioski i uwierz mi choc zdarzaja sie nadal chwilowe nieporozumienia to po tych chmurach odnosze wrazenie, ze bardziej zrozumialam sens malzenstwa i milosci. Troche to patetycznie brzmi, ale nie wiem jak inaczej to opisac. Ale tak jest! Nie dopusc, byscie sie pogubili!! Moj maz na codzien skryty i malomowny wygadal sie ze troche jakby stracil ochote do zycia. Ja nie potrafilam go pocieszyc, bo od jakiegos dluzszego zcasu mam takie samo odczucie. I powiedzialam mu o tym. Ale sparwy zwiazane z adopacja przywracaja przynajmniej mi prawidlowy obraz. Maz na razie jeszze tego nie przezywa (jak to facet), ale powiedzial, ze chcialby bym z dzieckiem przeprowadzila sie do niego. Czyli gdzies tak gleboko widzi nas juz jak rodzine. Ja mam dzis 1sze spotkanie w OA. denerwuje sie strasznie.czoraj nie myslalam o tym. Uwierzcie mi. A dzis w nocy mialam b.dziwny sen na ten tema. I zle spalam. maz tez. Ciesze sie ze sprawy nabieraja tempa :) Wczoraj jednoglosnie stwierdzilismy, ze nie ma co odkladac sprawy adopcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Nadwislanko - trzymam za was kciuki. Napisz jutro jak minęła pierwsza wizyta w OA. Enigmaa - meldować mi się tutaj proszę Emika - również Po wczorajszym dniu wolnym jestem dzisiaj jakaś rozbita i zakręcona. Cały czas mi się wydaje że jest dzisiaj poniedziałek :P Wczoraj bylismy w gościach 150 mk za Poananiem. Było super. A dzień wcześniej jak wrócilismy z pracy do domku to jak zobaczyłam małego to się przestarszyłam, wyglądał jakby miał ospe!!!!!!!!!!!! Pojechalismy szybko do lekarza, który potrafił nam tylko powiedziec i uspokoić że nie jest to na pewno zadna choroba zakaźna, uczulenie - ale nie wiadomo na co. Zapisał wapno fenistil w kroplach i clemastinum. Wszystko dostaje 3 razy dziennie i już lepeij wygląda, ale i tak dziwacznie. Jakby go chmara komarów dopadła. Kidyś będzie trzEba mu zrobić testy alergiczne, a narazie danonki zostały odstawione i wszystkie inne produkty melczne które dostawał. Może była jakaś felerna seria, albo cóś, bo caly czas jadł i było ok. Noi nic odezwę się później buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam laseczki po dniu odpoczynku :):):):) Więc najpierw jak po wizycie, oczywiscie zlecił badania niestety tez te nieprzyjemne, wszystkie pewnie zrobimy po powrocie z wakacji, mówił że podejżewa ostry stan zapalny prostaty (bylismy u niego z aktualnymi wynikami moczu zrobilismy zeby juz co widział no i powiedzielismy jaka byyła ostatio dniagnoza i jakie leki brał) powiedział ze po badaniach szczegółowych któr zlecił postawi diagnoze i zaleci odpowiednie leczenie, niby podniósł mnie na duchu bo powiedział zeby sie nie martwić na zapas a do męża żartował że jakby miał taką zone jak ja to by sie napewno leczył (na początku wspomnialam ze nie chciał przyjsć) po powrocie umówiłam go jeszcze u dr Iżyńca-nefrologa zw szpitala MSWiA w Katowicach chce zeby go wreszcie badali specjalisci ja juz sie wezme za niego !!!! Póki co jestem troszke spokojniejsza:) póki co odliczam dni a własciwie juz godziny do wyjazdu zrelaksuje tam na maksa mojego męza bo widze jak to wszystko przezywa mój kochany:) Sysiu Ty nasza rozweselaczko i graficzko buziaki dla Ciebie:):):):):) Nadwiślanko trzymam kciuki za wizte w OA tak sie ciesze że podjeliście decyzje, daj znać po wizycie :):):):):) Pauluś mam nadzieje ze u Patryczka to tylko zwykłe uczulenie nic więcej kochana :):):):) Nasza Iskierka obcodziła 13.08 drugą rocznice ślubu WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO ISKIERKO TOBIE I MĘZOWI OCZYWIŚCIE :):):) ja wczorajsze popołudnie spedziłam rodzinnie zrobilismy grila w porze obiadowej, potem zrobiłam pazurki siostrzenicy mojego męza, a wieczorek razem w ogródeczku:) pozdrowiania i buziaki dla wszystkich laseczek !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) ja również przyłączam się do życzeń :D Ana : świetnie! teraz jest już pewnie inaczej ... bo coś się zaczęło dziać, najważniejszy jest ten pierwszy krok. Dawaj proszę nam sprawozdania z wizyt męża u lekarza :) :D Sysia muszę Ci powiedzieć, że ta łączka , którą puściłaś na ten topik zrobiła na mnie OGROMNE wrażenie hihihihii buzia sama się uśmiecha :D Mamaenigma proszę o zdjęcia Twojego dziecka...te pierwsze zdjęcie (kwiatuszki) chciałabym zobaczyć ja one wyglądają ...i z pierwszego Usg Goluś powodzenia Sabra :D i dla wszystkich z forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Lara :) moge ci przesłać kwiatuszki Enigmy (mysle że nie bedzie miała mic przeciwko) tylko nia mam Twojego e-maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Ana - cieszę się, że po wizycie masz lepszy nastrój i wiarę, ze będzie ok. Twój M musi sie podczas wakacji zrelaksować i nie myśleć o problemie, choc to trudne. Ale od czego my jesteśmy nie? :) Iskierko - wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy :) Paula, sysia, nadwslanka, mamaenigma :p, foli, sabra ❤️ A i ode mnie łączka, a co!! :P ❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️🌻 ❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️🌻 ❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️🌻 ❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️🌻 ❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️🌻 ❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️🌻 ❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️🌻 ❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️🌻 ❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️🌻 ❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️🌻 ❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️🌻 ❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️🌻 ❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️🌻 ❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️🌻 ❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️🌻 ❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️🌻 ❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️🌻 ❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️🌻 ❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️🌻 ❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️🌻 ❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️🌻 ❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️🌻 ❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️🌻 ❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️🌻 ❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️🌻 ❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️🌻 ❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️🌻 ❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️🌻 ❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️🌻 ❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️🌻 ❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️🌻 ❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️🌻 ❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️🌻 ❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️🌻 ❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️🌻 ❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️🌻 ❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️🌻 ❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️🌻 ❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️🌻 ❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️🌻 ❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️🌻 ❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️🌻 ❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️🌻 ❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️🌻 ❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️🌻 ❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️🌻 ❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️🌻 ❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️🌻 ❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️[kwiat🌻❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana mój adres : sylwia_503@wp.pl i ja mam nadzieję że Enigma nie będzie miała nic przeciwko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ te łączki są śliczne :):):) ależ Wy sie napracujecie nas nimi :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lara poszły do CIebie śliczne kwiatuszki i kuleczki Emigmy :):):):) myśle ze nasza świeza mamuśka nie będzie miec za złe :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję Ana piękne Kwiatuszki i malutkie dzieciątko. Jak je zobaczyłam to tak w środku mi zadrgało. Wspaniałe uczucie :) i może to głupie co pomyślałam, ale wydaje mi się, że to dobrze iż są u mnie na poczcie te zdjęcia, wiecie takie same działanie jak te niebieściutkie kwiatuszki jak mamusie wysyłają staraczkom :D Enigma musi być bardzo szczęśliwa :D :D :D bo ja znowu truję sobie głowę, że może jestem w ciąży? Te wszystkie objawy jakie odczuwam od niespełna 1,5 m-ca, testu nie chcę robić, bo nie chcę kolejnego rozczarowania...ale idę jutro do gin. :D a tak swoją drogą to nie lubię chodzić do gina, bo to dla mnie... wtrącanie się w moją intymna prywatność :) wiem, wiem głupie podejście, ale jak jestem na fotelu to muszę odczekać przynajmniej minutę i uspokoić się bo jestem cała spięta... podziwiam wszystkie kobietki, które więcej przeszły. To dopiero odwaga :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lara na mnie też zrobiły ogromne wrażenie (zwłaszcza kwiatuszki) cudowneeeee :):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D nie wiedziałam, że tak to wygląda :D i rzeczywiście jak kwiatuszki hihihihiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uciekam dziewczyny, trzymajcie się mocno, jak będę mieć czas to zajrzę dziś na topik. pozdrawiam :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana dziękuję ci bardzo. Ja swoje pierwsze zdjęcie z usg mam z 12 tc i tam juz widac dłówke i zalążki rączek i nóżek. Ale kuleczka jest superowa!!!! I pomysleć że z takiej kuleczki będzie za jakis czas mały człowieczek :) echhh... ale się rozmarzyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pauluś te kwiatuszki poprostu kochane !!!! bardzo mi sie spodobały pokazywałam je ostatnio mojemy mężowi (jako argument zeby sie leczył do cholery hiihihihi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laseczki👄 Wysyłacie tu takie piękne łączki i serduszka i tak milutko tu że nie chce się psuć tego wszystkiego złymi nastrojami..... ja wróciłam z weseliska, było po prostu nieziemsko super, wiecie co tak poszaleliśmy ze znajomymi do 7:00 nad ranem że "finlandie" szły jedna za drugą" :-D nie wiem jak się udało mi nie wyłożyć na parkiecie w tych moich zabójczo -czaderskich złotych 10-centymetrowych spileczkach, ale odjazd był jak nie wiem co- przynajmniej się wyszalałam, a wiecie co robiliśmy z mężusiem o 7:30 hihihihihi prysznic i ......:-P cichoooooo sza :-D tak nas wzięło że cały hotel chodził :-D ze dwie godziny :-D...... ale koniec tej pikanteriii :-D zdjęcia prześlę niebawem... oczywiście te z weseliska :-D co u mnie?..... w sumie zaczęła się praca i nie ma co kochane dziewczyny zastanawiać się nad rozlanym mlekiem, po prostu nie mogę i nie chcę bo to mnie pogrąży tylko, to wesele było też genialną sprawą, bo nawet po większych głębszych był czas że spacerowaliśmy z mężem po parku w nocy(ślub i wesele było w takim kameralnych miejscu że był tam park ) i rozmawialiśmy o naszym życiu, dzieciach kłopotach smutkach i radościach i wiem że będzie dobrze, że kiedyś przyjdą chwile radości, bo wiara, to nie tylko modlitwa to jest to co człowiek czuje w głębi duszy, to nasze pragnienia i wszystko co nas otacza, a ja wiem, że mam kochanego męża że z nim wszystko przejdziemy..... ten cykl poświęcę na badanie CA-125 (na endometriozę) i pójdę do gina by ustalić co dalej, porozmawiamy o histeroskopii czy byśmy jej nie zrobili w wrześniu, by lepiej się przygotować do mojego jedynego maluszka który mi został, muszę odświeżyć badania półroczne(chyba ze mają jeszcze ważność, ale to sprawdzimy) - dziś zawitała do mnie @ więc cykl sie rozpoczął, jeśli wszystko dobrze pójdzie to we wrześniu podejdziemy do naszego transferku z blastocytą.... Wszystkim Wam bardzo dziękuję i tak samo o Was myślę i trzymam kciuki za starające się.....👄 Goluś👄 trzymaj się skarbulku kochany, będzie dobrze, a chmurki niech się szybko rozwieją, bardzo mało masz tych leków, żadnych wyciszaczy, jestem zaskoczona, ale trzymam ogromne kciuki, i wierzę że się uda....czekam na wieści, dzwoń jakby co👄 enigmuś👄 a czemu to nie odzywasz sie kochana co? co się u ciebie dzieje? widzę że tak cię moja zła wiadomość zaskoczyła że zupełnie oniemiałaś, nie martw się, mi już przeszło i nie myślę o tym, ciesz się ciążą bo zasłużyłaś na nią w zupełności👄 jestem dziś zmęczona .....bardzo, jakoś ciepło dziwnie się zrobiło ostatnio, czyżby lato wróciło? a ja w pracy taki młyn mam, nie mogę na projekty patrzeć:-P ale remont we wrześniu nam się szykuje w domu wiec muszę popracować :-P rzymska łazienka mi się śni :-D miłego wieczorku życzę i całuski dla wszystkich👄 bez wyjątku👄 myślę o Was bardzo cieplutko👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:) dziewczynki:) Nie miałam neta !!!! i nadal nie mam :( klikam od siostry z domu:( Kurna jestem wsciekła jak cholera:( Emiczko ❤️ Ty wiesz ze ja stara optymistka i tak wierzę ze juz wkrótce i Ty będziesz miała taką kuleczkę:) Ech życie.... nigdy nie jest tak jakby sie chciało:( Ana ❤️ kochana uwazaj na mezusia . Jak tylko będę miała net... tpsa miala to zrobic dzis grrr.... to mogę CI napisac o tych nerkach i krwiomoczu. Mam nadzieje ze lekarz dal jakis antybioryk albo co????? Kurcze z tego co wiem to na prostatę stosuje sie te leki co do icsi tylko ze chłopy maja na kase chorych. mam nadzieje ze męzus szybko wrovi do zdrowia:):):):) Goluś ❤️ nie przejmuj sie ... ren okres jest dla Was niezwykle wazny a jednoczesnei wiem po sobie ze i nerwowy...... Ja tez czasem mialam fochy, gadałam głupoty do męza i czasem sie popsztrykalismy....ale potem stwierdziłam ze to bez sensu..... zamknęłam ryjek i miałam spokoj:):):):) Wiesz ,chłopy to chłopy..... czasem trza im wybaczac. Bedzie dobrze:) A ja jestem jak monstrum:(:(:(:( bleee oblesnie wygladam...... normalnie puchnę masakra ,zrę mało ,kurna koli nie piję ....to najgorsze co mogło mnie spotkac:P:P:P:P i puchnę:( Zre ten progesteron i ponoc po nim taka bromba jestem:( Kurna nawet nie potrafie brzucha wciągac:( Poza tym czuje sie taka hmmmm....... \"niepełnosprawna\" Jest m iciezko , nie mogę biegać ,normalnie jak słon chodzę:( Tu dopiero 2 miesiac a jeszcze 7:(:(:(:( Musze uwazac bo czwsto chce mi sie myk myk , na drabinke na stołek a tutaj musze uwazac bo nie moge skakac ,podnosci rąk do gory... echhh..... Nie zabym sie rozczulała i marudziła ale dopiero teraz uzmysłowiłam sobie jaka ja byłam sportsmenka:P hihihihihihiihi i jakos brakuje m itego...... Postanowiłam ze będe spacerowac...tylko nie mam kim:( buuuuu a maz len nie che mu sie:(:(:(:(:( no nic nie marudzę:P aaa i co najgorsze to SPAC MI SIE CHE CAŁY DZIEN I CZUJE SIE ZAWSZE ZMECZONA!!!!!! i cycki mnie swędzą i brzuch:(:(:(:( masakra no dobra nie marudze:) idę spac:P:P:P:P:P:P buziaczk idla Was :) Iksierko ❤️ 🌼 👄 wszystkiego najlepszego :):):):):) Sysia ❤️ Zabajonek ❤️ Nadwiślanka ❤️ Pauluś ❤️ Lara ❤️ Ana ❤️ listonoszko :):):):):) dla wszystkich 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w końcu się odezwały moje kochane istotki :P Emiczko wnioskuję że lepiej zakończyliście ten ślub niż para młoda :D :D :D cieszę się że tak się odstresowałaś, podziwiam Cię niezmiernie mocno za Twoją siłę, normalnie całusek, całusek i jeszcze raz całusek [usta[ 👄 👄 :D zrób te badanka, dowiedz się i działaj, żeby nikt i nic Cię nie zatrzymywało w drodze do dzidzi :) Cały czas jesteśmy z Tobą, no i mieć takiego mężusia to też szczęście :P Enigmuś - a już się bałam że o nas zapomniałaś :P mam nadzieję że z powrotem będziesz miała szybciutko tego neta, leniuszek ciążowy się włączył ale dasz radę - MUSISZ :P 🌻 AnA - niech męzulek szybko wraca do zdrówka, życzę mu by po zrobieniu badanek nie było to nic groźnego, a jak lekarz mówi że taka śliczna z Ciebie zonka to może mi przyślesz swoje zdjęcie w końcu co?? Bo jeszcze Ciebie nie widziałam :( Buziaki dla WAs wszystkich, uciekam bo Tomek dał mi dzisiaj czadu na maksa, usypianie go to dla mnie udręka normalnie, bo ta pogoda dobija wszystkich, zaduch jest straszny i on przez to usnąć nie może, nie ględze już i spadam PA PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sysiu odzywam sie na Twoją prośbę :) Mateusz miał anginę ropną i bardzo wysoką gorączkę, ale to już za nami. Wyskoczyliśmy z mężem do Zakopca na kilka dni 15.08. wróciliśmy. Lało nam niestety, w ostatnim dniu wyszło słonko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam nie komentowac pomaranczowych, ale juz wkurza mnie ze ktos sie kogos czepia. Postaram sie byc mila. Kochana kolezanko, kolego!!! Tak sie sklada, ze Enigma jest Polka, a natura polakow jest taka, ze lubia narzekac, zawsze i wszedzie. Nie karz Enigmie walczyc z natura polaka :) My po pierwszej wizycie w OA. Bylo spokojnie, bez nerw, wiecj w nas ciekawosci niz strachu. Ale zuwazylam, ze maz wyszedl jakis nieswoj. Pogadalismy... Okazalo sie ze zaskoczyly go 2 pytania, na ktore nie bardzo potrafil odpowiedziec. Jedno z nich dotyczylo wspólnych cech i podobienstw. Sama, choc jestem gadatliwa i zawsze mam cos do powiedzenia nie potrafilabym z marszu odpowiedziec na nie. Potem maz skomentowal, ze nie przygotowalismy sie. Ja uwazam, ze sprawa adopacji to nie wykucie na pamiec formulek i klepanie ich przed pedagogiem. Skoro byla trudnosc w tym temacie, to znaczy, ze musimy popracowac nad tym. Druga sprawa dotyczyla czasu pracy i organizacji opieki nad dzieckiem. Ja jestem poza domem 10 godz dziennie, maz tylko w weekendy. Dziecko adoptowane maja mase roznych zaburzen i zaleceniem jest by w pierwszych miesiacach ograniczyc wizyty cioc, kuzynow, znajomych, by najpierw wywiazala sie nic porozumienia miedzy dzieckeim a rodzicami. A z drugiej strony moja praca. Ale mysle ze o ile nie bedzie to przeszkoda by wyrazono nam zgode na dziecko, to ja jestem gotowa zrezygnowac na jakis czas z pracy. Jeszcze zanim zdecydowalismy sie na adopcje, a czekalismy na nasze biol. dziecko mowilismy ze chcialabym do roku zajmowac sie dzieckiem. Wiec ten problem uwazam za rozwiazywalny. Ogolnie dostalismy wykaz dok. do skompletowania. Pierwszym krokiem bedzie weekendowy wyjazd rodzin starajacych sie o adopcje na warsztaty malzenskie z psychologami. bedziemy poddawani obserwacji. Tak, tak, zajmie sie nami sztab psychologow. Juz kiedys bylam na czym takim i bylismy z mezem b. zadowoleni, bo \"pracowalismy\" nad soba. Warszaty maja na celu poznanie siebie, i nie mowi sie na nich o adopcji. Drugim krokiem bedzie cykl spotkan 1 raz w m-cu przez ok. 9 m-cy, w grupce, w OA. A potem wizyta przedstawiciela OA w naszym domku i orzeczenie, czyli kwalifikacja do adopcji, lub nie (tak tez bywa). A potem czekanie. A z tym to roznie. Od miesiaca do 2 lat. Ale znam pare z tego osrodka ktora tego samego dnia, po ogloszeniu orzeczenia dostala corke. Wiec to wszytsko nie tak hop-siup. Ale jestesmy b. szczesliwi, ze wszytsko rusza do przodu. Teraz czytam fachowa knizke z doswiadczeniami rodzin ktore adoptowaly. Nikt tam nie rozowi rzeczywistosci. Wsio bialo na czarnym. Emiczka-czy mozesz mi napisac cos wiecej o tym badaniu CA-125??? Bylabym zainteresowana wiedza w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HAllo! EMiczko - cokolwiek by się nie działo pamiętaj, ze masz nasze duchowe wsparcie. Walcz i nie poddawaj się! ❤️ enigma - no bez netu jak bez ręki :) druga sprawa :) a widziszzzzz? :p no niestety - ciąża ma to do siebie, ze baba jak ułomek momentami się czuje :-D nadwislanko - na pewno takie spotkania nie są łatwe, zwłaszcza jak wydaje się że na prostych rzeczach nie wypadliśmy dobrze. Myślę jednak, ze nie to jest najwazniejsze w tym, przed wami troszkę zajeć związanych z procesem adopcji i dopiero na koniec będzie ocena,. Ja wierzę, ze pozytywna, bo jesteś nastawiona pozytywnie, chcesz dać ciepło i miłość jakiemuś maluszkowi, a to się liczy. Wspieram się całą sobą !! te- orange - jakoś dziwnie mam wrażenie, ze własnie masz dziecko .... tylko chcesz odwrócić podejrzenia od swojej osoby, ze to niby nie ty. A ja chyba wiem kim ty jesteś. I dziwię się, że spełniona i teoretycznie szczęsliwa kobieta potrafi być tak uszczypliwa do innych ... nieładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona-nawte nie zauwazylam ze z \"Cie\" zrobilo sie \"się\". przeczytalam tak jak chcialas napisać, a nie jak napisałaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadwiślanko - wiem, ze ty zrozumiałaś, ale jakby jakieś orange chciało sie czepnąc .... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki - mam dziaisj typowego lenia i czas strasznie wolno mi płynie w pracy buuuuu :( Patrykowi uczulenie juz schodzi ale za to po clemastinum chodzi caly czas spiący i sie pokłada do sny b. często. No ale trudno narazie musimy to przetrwać póki uczulenie nie zejdzie. Chciałam małemu testy zrobic ale dowiedziałam się od lekarza że testów i tak nie mam teraz co robic bo nie wyjdą prawidłowe z tego względu że odpornośc tak małego dziecka cały czas jeszcze się kształtuje. Pogadam jeszcze z moją alergolog do której ja chodzę. Emika - fajnie że się odezwałaś. Bardzo się cieszę ze jesteś taka dzielna. Nieźle tam powojowaliście z mężusiem po weselu hihihihi i dobrze!!!! Teraz tego potrzebujecie :) Ja i tak ci mówię że będziesz mamusią :) Zobaczysz!!!! Wspomnisz moje słowa :) Enigmaa- mamuska - nareszcie się odezwałaś - niech szybko zrobią ci tego neta, zebys mogła częściej do nas pisać. Ja w ciąży też na początku byłam bardzo senna - mogłabym całą dobę przespać :P no ale to są uroki ciąży. Ma swoje plusy i minusy :) Ja bardzo dużo przytyłam w ciąży i czułam się jak słoniątko. Dużo mi pomagało pływanie, więc jeśli lekarz nie widzi przeciwskazań to jak najbardziej polecam. I żadnego mycia okien, prania firan i dźwigania bo cię dorwę i ci do dupska nakopię!!!!!!! :P:P:P Sysia - buziaki dla Tomusia :) Suzinka - przytulanki dla Mateuszka - dobrze że już wyzdrowiał nadwislanko - widzę ża ta procedura adopcyjna troche potrwa. Ale małymi kroczkami cały czas do przodu :) Jesteś ie kochającym się małżeństwem i będziecie wspaniałymi rodzicami. Ci z OA też to zobaczą i będziecie mieć swoją dzicię :) Pewnie trochę pracy przed wami ale dacie radę - własnie dla tej kruszynki która juz pewnie gdzieś jest i na was czeka :) Przytulam cię mocno :) Zabajona - dziękuję za fotki Oleńki - są super. Taka fajna uśmiechnięta kruszynka :) Filmiki mi niestety się nie otwierają :( no ale cóż to tylko komp służbowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewuszki :):):):) U mnie dzis ostatni dzień pracy i jutro UUUURRLLOOOOPPPPPPP !!!! Laseczki nawet nie macie pojęcia jak się ciesze dziś będzie prasowanko przed wyjazdem jutro spakuje nas i na Mazury :):):):) Dziekuej Wam ze dobre słowa i troske, po powrocie będziemy kontynuować lecienie męza i będe Wam dawała znać oczywisćie, Enigmus będe Ci wdzięczna za informacje jak juz będziesz mieć neciora. jezeli chodzi o leki to mąz brał juz serie antybiotyków jakies dwa miesiące temu ale teraz nastąpił nawrót objawów i lekazz decyzje o leczeniu podejmie po wszystkich badaniach, najdziwniejsze jest to ze ten krwio mocz nie występuje codziennie tylk np dwa dni z rzędu a potem tydzień spokoju - no zobaczymy jak wyjdą badania:) Sysiu kochanie posłałm CI moje zdjątka jak prosiłaś:):):):):) a z tym tekstem lekarza odnosnie niby urody to był raczej prowokacją żeby mój mąz zaczoł dbac o siebie a nie migac sie jak cos sie dzieje :):):):):) no to teraz juz wiesz jak wyglądam Enigmuś jak urodzisz już swojego skarba lub skarbusie to zadbasz o siebie i wrócisz do świetnej figurki :):):):):) Emiczko Ty nasz wesołku superrrr że się wybawiłas na weselu pamiętaj o mnie jak będziesz wysyłać fotki :):):):):):) Nadwislanko ciesze się ze już macie pierwsze spotkanie za sobą to maleńki kroczek do przodu i życzę Wam abyście je wzorowo przeszli, co do zaskakujących pytań o których piszesz to mimo że czasem wydają się z pozoru proste to nieraz potrafią sprawić problem w najmniej oczekiwanym momencie ale poradzicie sobie ze wszystkim :):):):):) Jestem z Wami !!!! Zabajonku :):):) jak tam Oleńka? co do pomarańczków to tez coś mam podobne przypuszczenia jak Ty Zabajonku - szkoda ze jakaś niedojrzała osóbka nam chce tu mieszać echhhhh no to jeszcze sie dziś odezwe żeby się z Wami pożegnać :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×