Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emika

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. VII - SZCZĘSLIWA

Polecane posty

Dziewczyny ale jestem wykończona...wróciłam parę godzin temu z imprezy :D było ok a ja tak zastanawiam się czemu jeszcze nie poprosiłam Cię Enigma również o zdjęcia... Proszę Ci ę bardzo :) Estella teraz możesz się wylegiwać :) podobno temperatura ma się podnieść ... i jeszcze chciałam coś więcej napisać, ale spadam już...spać :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie, jutro swieto Emiki... Biedna pewnie cala w nerwach, ale tak to bywa. najperw nerwy potem wielllllllllkkkkkkkaaaaaa raaaaaaaaaaaaadosc Enigma-jakie imie wybierzesz dla dzidzi?? kiedy termin porodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:) a ja oczywsicie spię i śpię:P Z tego co sie dowiedzialam Emiczka jest juz w Wawie i jutro robi tesciora:) chyba nie wytrzymam !!!! juz nie moge sie doczekac:) fakt ,faktem skakac nie mogę:) ale wierzę ze jutro będzie szczęsliwy dzien:) Załozyłam topik na kwiecien 2008 aby moc podzielic sie z kobietkami codziennymi objawami błogosławionego stanu:) i mam nadzieje ze Emiczka do mnie dołaczy:) Oczywiscie od Was nie uciekam:):):):):) NIGDY W ZYCIU:D:D:D:D Zaraz jade z psinką na działeczkę :) a potem prasowanie grrrrr:( buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadwislanko:) termin mam na 8 kwietnia ale cosik mysle ze urodzę w marcu ,wkoncu będę miala cesarkę a ja mozna juz robic w 38tc:) wiec bedzie to ok 20 marca:) no ale zobaczymy, bo moze cos mi jeszcze odbije i zmienię zdanie???? hihihihih A z imion to dla chłopczyka Maks:) a dziewczynka.... hymmmmm sporo imion:) m.in: Emilka:) Amelka:) hihi ale juz jest u Sabrusi:) Nadia hihihihihihih:):):):):) Zosia,Marysia:) Pola:) Olivia,Karolinka:) kurcze sporo tego sama nie wiem:) zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D Ale fajnie się to czyta Enigmuś :P fajne te imionka :D no to jak terminek już wyznaczony to superowo :D A dlaczego cesarkę? Sama sobie tak życzysz? Ja wychodzę z założenia że nieważne jak się rodzi ważne żeby było zdrowe :) ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Emiczko kochana - nie mam kaski na koncie by do Ciebie skrobnąć i nawet nie mam kiedy iść do głupiego sklepu by ją kupić, odkąd przyjechała moja mamusia to normalnie nie mam na nic czasu, całymi dniami siedzę u niej, wczoraj piekłam z nią ciasta a dzisiaj byłam na obiadku i na zjeździe rodzinnym i jestem wypompowana. Całym sercem jestem z Tobą i trzymam za Ciebie nieustannie kciuki, wierzę że jutro będzie Twój szczęśliwy dzień pomimo że to 13 ale przecież Sanderka się równy rok temu urodziła więc szczęśliwy :) Wierzę w Ciebie Twojego Męża i w waszą DZIDZIĘ a nawet i całą gromadkę :) Nie denerwuj się niepotrzebnie bo na pewno jesteś w ciąży ❤️ w sobotę miałaś przecież termin miesiączki a po niej ani widu ani słychu i gwarantuję Ci że przez najbliższe 9 miesięcy jej nie będzie! Przytulam Cię mocno i czekam na wieści ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w ten szczęsliwy dzień (bo ja się urodziąłm 13 ale października ;) ) Czekam na wieści od Emiki!!!!!!!!! Na pewno szczęśliwe :) Foli- ja niestety nie otrzymalam od ciebie zadnej fotki - szkoda że o mnie zapomniałaś :( Enigmaa - od ciebie fotki też nie dotarły 😭 Silve - i niestety nie otwarła się stronka - buu... :( moze później uda mi się obejrzec. Asiulku - dla Sandruni - wszystkiego naj naj naj z okazji jej pierwszych urodzinek. Niech rośnie pięknie, zdrowo i niech będzie zawsze usmiechnięta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emika-jestes juz w W-wie???? Czekam z niecierpliwością na twoj wpis. Cale 2 tyg zrobilas sobie od ans pauze (oj, niedobra dzewczynka :) ), a teraz pisz szybko. Ja tylko moge sobie wyobrazic jak b. sie stresujesz........... Enigma-po twoim wykladzie na temat progesterony postanowilam sobie go raz jeszcze zrobic. Przelamalam sie i odkopalam stary wynik z 2005 r i byl 23. Ale nie wiem w jakim dc. Pojde w czwartek i zrobie progesteron i PRL (kontrolnie). Chociaz mam przeczucia ze nie w hormonkach lezy przyczyna, ale skoro bede sie kluc na PRL to za jdenym zamachem zalatwie 2 sprawy. Tylko nie wiem w jakim dc nalezy prog. robic. Pisalas ze w 21. dc. Wczoraj siadlam do kalednarza zeby zobaczyc jaki dc mam. Bo po ostatniej nieudanej inseminacji przestalam juz odhaczac. Dzieki Bogu pamietalam kiedy byla inseminacja i +/- doliczylam sie ze chyba w srode przypada 21 dc (swieto).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EMICZKO czekamy na wieści, ja muszę wyjść ale po moim powrocie mam nadzieję że przeczytam cudowne nowinki :D ale jestem niecierpliwa, przed dwoma minutami mi dopiero prąd włączyli, bo od rana nie było bo coś tam grzebią w kablach. ❤️ Sandruniu wszystkiego najlepszego z okazji Twych pierwszych urodzinek ❤️ 🌻 ❤️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam witam i o zdrówko pytam:) Na złość pomarańczom - yntelygencji zyczę i czytania uważnie. Emiko - trzymam kciuki za betę, niech będzie wysoka!!! Enigmo - ty nasz mamutku :p śliczna ta kropcia, normalnie aż mi się tęskni za stanem błogosławionym, serio, serio. No ale do tego czasu mój M musi jednak zadbać o swoje zdrówko i zrobić ten nieszczęsny zabieg :-o narazie go nie naciskam, nie pośpieszam, bo o malucha póki co jeszcze się nie staramy. Na dzień dzisiejszy pany znowu przesuwają się na pierwotny termin - czyli wakacje 2008 start starań. Ale jak będzie zwlekał, to go pogonię, bo nie tylko o bobaska juz chodzi, ale o jego zdrowie najbardziej, a zylaki nie są zbyt przyjemne jak zaczynają dokuczać. Foli - alez z Naduni zuszek :) duza dziewczynka, no ale i duża się urodziła, chyba coś koło 4 kg , zgadza się? No z tą butlą to na początku zawsze jest kłopot, ale ja najpierw podawałąm z butli swoje mleko i tym przyzwyczaiłam małą do ssania z niej i nie było kłopotu. Czasami dziecku smok może nie odpowiadać, np. moja mała za nic w swiecie nie wypije z okrągłego smoka (na kształt sutka), męczy się i po chwili zaczyna zwyczajnie miętolić go dziąsełkami. Musi miec płaski (anatomiczny) i jest git. ALe za to te okrągłe są dobre do oduczania dzieci ssania smoka (paskudny nałóg :p, ale nieraz się nie da bez smoka). Mój dziubasek też już nie chce leżeć za bardzo w wózku, no i w ogle z leżeniem kłopot. Woli siedzieć, a ja nie chcę, zeby za dużo siedziała ze względu na bioderka. Ale ten łobuz potrafi podnieść główkę i nóżki na leżąco i patrzeć błagalnym wzrokiem :podnieś mnie!!!!\", no i mięknę. Kupiliśmy małej krzesełko do karmienia i tam ją sadzamy na troszkę, troszkę zabawy i się męczy. Wtedy nawet sama sie domaga pozycji leżącej :-D Próbuje już pełzać, jak ma dobrą nawierzchnię, to i się odepchnie, pupcia do góry, nóżki podkurcza i myk do przodu. póki co jeszcze rączki są za słabe i bardziej kręci się w kółko, ale zawsze to coś. No i oczywście od piatku do jej słownika sylab doszło wyczekane przez M \"tatatatata\". Mówi więc już mamamama, bababababa, tatatatata. No przy tej ostataniej sylabie wyraźnie widać, ze ma przyrośnięty języczek. ZObaczymy jak to dalej będzie, ale nie uknikniemy chyba podcinania wędzidełka :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa, no i widzę ktoś t ma urodzinki !!! Sandruniu - wszytskiego najlepszego i duuuużo zdróweczka. ROśnij zdrowo na pociechę dla rodziców !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabra - jestes silna i twoje dzieci mają to po tobie. Dacie radę wszyscy, czas minie - a wy w końcu będziecie cieszyć sie sobą w dosłownym tego słowa znaczeniu. Wielki buziak dla maluszków, niech rosną i nabierają sił !!!!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sysia-u mnie tez przed chwila nie bylo pradu. mowili ze na 3 godz. juz sie zmartwilam bo bez komp. to u mnie nie praca. nawet kawy sobie nie moglam zrobic. Ale na szxczescie po godz. juz jest. Moze na dlugo. Sabrunia- ślicznie to ujelas o drodze do dzidzi.... Dziękuję Ci bardzo :):):)!!!!!!! Ja modle sie zawsze jak tylko mi sie przypomnisz za Ciebie i dzieciątka Twoje. martwi mnie tylko, ze chudniesz, bo wiem ze to nerwy i cagly stres... Nie zaniedbuj i swojego zdrowka. Bo jak maluszki wroca do domku to zastana szkieletorka. A jak sie przytulic do koscistej mamy? :) Zycze Wam byscie juz szybciutko byli razem w domu....:) Emika-pokaz sie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane - dziękuje Wam za ciepłe slowa, ja cały czas mam nadziej ze wszystko bedzie dobrze bo MUSI BYĆ !!!! nie ma innego wyjścia, chociaż ten nawrót mnie zaniepokoił strasznie. Jezeli chodzi o diagnozy to do tej pory twierdzono że to zapalenie pęcherza, przeszedł kuracje antybiotykową i na chwile się uspokoiło a teraz znowu echhhhh no nie ma co sie smucić na zapas choć ilosc krwi mnie przeraża bo to praktycznie sama krew :( zobaczymy co jutro powie urolog. Emiczko kocanie czekam niecierpliwie na wieści :):):):):):):):):):) Aśku WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA SANDRUNI :):):):):):):):):):) Foliku ależ śliczna Twoja Nadia a jaka już dużżżżaaaaaa ależ ten czas leci, pieknie wyglądacie na tym zdjeciu razem poprosty słodko - buziaki dla Was :):):):):):):):) Sabruś bardzo sie coeszę że Twoje skarby mają się troszeczkę lepiej - modle sie za Was ):):):):):):):) Enigmus a jakie miał problemy z nerkami Twój mąż, jeśli moge zapytać? (mozesz napisać mi na e-mail jeśli nie chcesz na forum i jeśli to nie problem oczywiście kochanie, dzięki za zdjątko Twojej fasoleczki :):):):):) Estelko udanego urlopu kochanie !!!!! Buziaczki i pozdrowionka dla wszystkich laseczek Monik:)Iwonka:)silve:)owulka:)Menia:)Sysia:)Andzia:)Foli:)Enigma:)Iskierka:)Estela:)Emika:)Zabajonek:)Maklady:)Lara:)Nadwiślanka:)Paula:)Matylda:)kkkkasia:) i wszystkich które pominelam bo jest nas sporoooo :):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emika!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😭 gdzi się podziewasz???????? Mnie wywalą z pracy bo co chwile zaglądam na forum zeby przeczytać wieści od ciebie!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochaniutkie👄 Witam Was po 2-tygodniowej przerwie, jednak nie mam dobrych i tak wspaniałych wieści na jakie czekacie, niestety się nie udało, pomimo mojej wiary, nadziei i innych objawów jakie miałam niestety.... ale za to odpoczęłam i mam naładowane akumulatory by dalej walczyć..... jestem z Was bardzo bardzo dumna, weszłam na kafe a tu tyle stronek do czytania i wszystkie takie ciepłe słowa piszecie, że brakło mi słów, jestem wzruszona, nie tyle że sie nie udało co z Waszej dobroci serduszka i dlatego jestem z Was taka dumna, że tu tak gwarno się zrobiło..... nie smutkajcie się, bo ja już się pogodziłam ze stratą kolejnych zarodeczków i niepowodzeniem, nie jestem zła ani rozżalona, widocznie tak musiało być, wierzę jednak że przyjdzie mój czas i może jeszcze w tym roku, mam jeszcze jeden zarodeczek- piękną blastocytę, kto wie może moje maleństwo to właśnie ono będzie, przyszłość pokaże, wiem tylko że z każdym dniem, niepowodzeniem staję się silniejsza i bardziej zdeterminowana a co za tym idzie skora do walki i póki Bóg da mi siłę do pracy i wytrwałość do walki to będę walczyć każdego miesiąca, teraz chcę zrobić badanie na endometriozę, jeśli dr Zamora będzie uważał że podchodzimy w tym cyklu do kolejnego transferu to czemu nie, jeśli będzie chciał bym zrobiła histeroskopię - by zobaczyć bo sie dzieje w mojej macicy to zrobimy ją....... wiem że jestem z każdym dniem bliżej mojego szczęścia.... a że mam również tu Was więc każdy miesiąc będzie pełen niespodzianek, i z pewnością też tych miłych... bardzo Wam wszystkim dziękuję, Goluś 👄 Tobie za gościnę, że poznałyśmy się moja siostro bliźniaczko👄 mam nadzieję, że wszystkie się kiedyś poznamy 👄 dziś lecę do chrześniaczka, bo ma jutro imieniny, a ja jutro mam ślub więc też poszaleję :-D do usłyszonka wieczorem, i bądźcie uśmiechnięte👄 a wiruski w postaci pięknych łączek są fantastyczne👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emika bardzo mi przykro :( a juz miałam nadzieję. Ale podziwiam cię za twoja wytrwałość i chęć do walki. Byle do przodu. Na pewno zostaniesz mamusia i będziecie z mężulkiem szczęśliwymi i wspaniałymi rodzicami. Życzę ci tego z całego serduszka. Wybaw się jutro na weselu wytańcz, bo jeszcze trochę i nie będzie ci wolno szaleć. Trzymaj się dzielna babeczko :) ściskam cię mocno ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( Emika niech Twoje marzenia spełnią się tak jak sobie życzysz!!! W TYM ROKU:D przytulam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emiczko kochanie przytulam CIę mocno i życzę aby Bóg dał CI jak nawięcej sił do działania !!!! BUZIACZKI DLA CIEBIE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emiko - mimo wszystko przykro mi bardzo, miałam ogromną nadzieję, ze uda ci się tym razem. Jednak wierzę, ze twoja wiara i determinacja doprowadzą was do cudu jakim jets dziecko. Przytulam i podziwiam cię ogromnie. ❤️ Ana - musi być wszystko dobrze. Widzę, ze nadal sie nie załamujesz, jesteś wspaniała podporą dla M, a to dużo. NA pewno doczekasz się i ty cudu naraodzin.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajonku najgorsze jest to że On nie chce juz chodzić do lekarza, dzis sie ze mną delikatnie posprzeczał ze jutro nie pójdzie :( Jutro bede go siłą tam ciągła, ale wiem że musze i że kiedyś jeszcze bedzie dobrze !!! teraz dla mnie priorytetem jest jego zdrowie, już nawet nie szukam na necie informacji co moze być nie tak zeby się nie dołować bo w końcu muszę byż pozytywnie nastawiona. Zabojonku przytulam Cię o Twoją Oleńkę :):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana - w sumie nie dziwię mu się, bo jak ciągle coś pod górę idzie, to dopada zniechęcenie i dół. Mój M też ma wizję zabiegu na zylaki powrózka i nawet nie kupił jeszcze szczepionki, bo musi się zaszczepić. Nie chcę go ani poganiać, ani naciskać, ale to dla jego dobra. Za jakiś czas pewnie będę musiała mu przypomnieć ... no i już się obawiam że tylko znowu się podłamie :-o Musisz być cierpliwa, ale z tym co ma twój mąż lepiejn ie zwlekać, bo wyłącznie o jego zdrowie chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Zabajonku, ja go doskonale rozumiem dlatego całym sercem jestem przy nim izawsze będe, ale kurcze im wczesniej wykyte jkiekolwiek nawet lekkie schorzenie tym lepiej, ja poprostu chce zeby był zdrowy...jego natomias przeraża wizja jakichkolwiek badań, lekarzy itd itp (każdy ma na to alergie). Póki co właśnie wróciłam z osrodka gdzie wykupiłam mu wizytę na jutro, rozmawiałam wstępnie z lekarzem pozwoli mi z nim wejść, żebym słyszała co i jak....Licze oczywście tylko na dobre wieści No i Twojemu M też licze zdrówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutno się zrobiło :( będzie dobrze dziewczyny... musi być, nie może być cały czas pod górkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emika-cokolwiek sie stanie, z twoim uporem będziesz mamą. Sabra napisała do mnie o drodze kazdej z nas po swoja dzidzie. Ja to podsumuje tak: jedni maja krotka i latwa, inni dluga i wyboista. Ale im dluzsza i wyboista, tym wieksza radosc na koncu drogi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emiko- strasznie mi przykro:( przytulam Cię mocno❤️ Cieszę się ze nie tracisz wiary, bo to przecież wiara czyni cuda i Ty doczekasz się w końcu swojego cudu. Będę się modlić za Ciebie❤️❤️❤️ AnA ❤️ Zabajona❤️ dla Oleńki 👄 Gosiaczek❤️ Nadwiślanka❤️ Paula❤️ dla Patryczka 👄 Lara ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana - będzie dobrze, z twoim uporem i siłą dacie radę. lara - no takie jest życie, że raz jest łatwiej, raz trudniej. Oby tego pierwszego było jak najmniej. Andzia 🌻 nadwiślanka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lara ja w to wierze kochana, musi być dobrze i każda z nas będzie szczęśliwa !!!! :):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×