Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emika

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. VII - SZCZĘSLIWA

Polecane posty

no i ja przed łóziem do Was zaglądam na chwilkę.... Sysiu👄 dziękuję kochana, ja mam po prostu takie głupie siostry cioteczne które zawsze wszystkiego zazdrościły, a to że człowiek lepiej się uczył, a to że był chudszy a one zawsze jak spasione prosięta, a to ze skończył studia, głupie trąby i tyle.... fajnie się czyta jak piszesz o Tomciu, wyobrażam sobie jak ganiał tego kota hihiihihih mnie tak rozbawiają małe śmiejące sie dzieci że hihram się jak głuptasek :-D, hmm, chcesz obciąć włosy? jestem ciekawa jak będziesz wyglądać, a co do schudnięcia to kochana ty chyba w lustrze dawno sie nie przeglądałaś, bo z ciebie to fajne laseczka jest i ja tam nadwagi zupełnie nie widzę, nie to co ja :-P no ale u mnie już 52 kg jest więc jeszcze miesiąc i będę laska :-D 💤 dobranoc 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello laseczki:) ja dzis miałam dzień porządków:) Siostra umyła mi okna i powiesiła firanki a ja przebierałam ciuchy. Potem drzemka ,zakupy i dopiero teraz udało mi sie usiąść przed kompem:) Ja mam problem bo kurna moje ciuszki jakies takie obcisłe:P i musiałam kupic sobie troszkę luzniejszych. Nie chce tez przesadzac z zakupami bo mam nadzieje byc kiedys laska znowu:):):):) ale cosik luzniejszego było mi trza:) Kupiłam sobie kamzelke z alpinusa taka polarkową - męską:( bo byly duze ale za to czerwony kolorek i wogóle nie widac ze męska:) Bede miała na jsien i zimę coby mojemu sportowcowi ;) było cieplutko:) Kupiłam tez bawełniane bluzy w cubusie i taki czaqrny sweterek:) Narazie to mi wystarczy ,jeszcze tylko jakies gacie eleganckie i bedzie git:) Emiczko:) 🌼 Ty sie jeszcze przejmujesz takimi pojebami?:P Poza tym kochana ...zapomnij ze za miesiac będziesz laską:P za miesiac to Ty bedziesz latała po nowe ciuchy:):):):):):) szersze na brzuszku:) Sysiu:) 🌼 Ty mnie znowu rozbawiłas tymi przeklenstwami:P Tobie to nie pasuje:):):):) No nic laseczki ,zmykal do wyrka z nowiutką kołuderką ...suka juz mi grzeje łózeczko:) W ponuiedziałek rano mam usg 3d genetyczne trzymta kciukasy co by wsjo było good:):):):) bużka 👄 dla Was:) kobietki:) ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha Ha Ha :D i tak trzymaj :D nie dość że tłuste to i puste :D:D:D No chcę właśnie i mam nawet cztery foteczki na kompie jak chce być obcięta i zaniosę do swojej fryzjerki i niech wybierze która najbardziej będzie mi pasowała i czy da radę w ogóle tak zrobić bo do jednych wydaje mi się że trzeba mieć cienkie włosy a ja mam ich dużo i są grube,więc nie wiem którą wybrać i jej zostawie ten wybór mi się każda z tych czterech podoba :D Bo ostatnio jak spojrzałam na tą swoją czuprynę to aż mi się wymiotować zachciało tak się sobie nie podobam :) a ja mam pierdolca na punkcie włosów, myje je codziennie i zawsze po południu zaczynają się przetłuszczać przy twarzy bo w ciągu dnia je ciągle odgarniam i dotykam i wtedy mam już wrażenie że wszyscy się na mnie patrzą bo mam \"tłuste kudły aż po same końce\" :D :D :D pisze tak bo zawsze się śmieje jak widzę reklamę Schaumy i tam zawsze mówią: Włosy lśniące aż po same końce\" i sobie przekształciłam na Tłuste aż po same końce :D Dobra idę spać bo głupoty się mnie trzymają :D Acha a co do wagi to ja nie wiem ile Ty chcesz ważyć??45kg?? zwariowałaś?? ja mam 163 cm wzrostu i ważę 51 kg i muszę mieć te 47 kg sprzed ciąży, ale dzisiaj usłyszałam od cioci że schudłam a w szczególności na twarzy :D no i se jestem happy :D :D :D Dobranoc Emiczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOOOOO TO NIE JESTEM SAMA W TAKIM RAZIE :D WITAJ ENIGMUŚ :D No to zakupki zrobione na całego :) a myślałaś o spodniach ciążowych takich na brzuch z gumką?? A co do przeklinania to często mi się to zdarza :P aż wstyd się przyznać :P idę spać bo rano trzeba wstać :) DOBRANOC ENIGMUŚ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D dzieńdoberek :D Sysia oglądałam fotki z bobasów toż Ty jesteś chuda jak szkapa:) ze niby gdzie te Twoje kilogramy? chyba w tych długich włosach:):):):) kótre zrsztą pasują Ci do twarzy:) JA jadę na działkę z mojąuczą:) juz mi tutaj krzyczy abym sie zbierała:) miłego dzionka:) u nas słonko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo :) Enigmuś a weź nic nie mów, w boczki mi posżło :P i to że w dupsko to wiem ale i tak już sporo zeszło bo mieszczę się w swoje spodnie sprzed ciąży :) ale brzuch to masakra, nie nawidzę mieć fałd :( ale damy radę sie tego pozbyć :P i wtedy będzie good :) Ja dzisiaj idę do Taty bo wrócił więc czas sobie z nim pogawędzić :) PA PA miłego odpoczynku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!! Sysia - fajniusie wyszły zdjęcia a Tomcio jest słodziutki. A co do twojego wyglądu, według mnie wyglądasz w sam raz. Ja też mam 163 cm wzrostu i średnio ważyłam 46-47 kg. Teraz troszeczkę schudłam no i mam problem by to nadrobić. Lepiej ty nie chudnij kochana te fałdki ci nie zaszkodzą. Emiczko - dzięki za linki. Już wszystko załatwiłam. Ja też dziękuję za godzinną rozmowę. Teraz ja trzymam kciuki za Ciebie i nie gadaj mi tu, że ty będziesz ostatnia po mnie i Estelce, bo ci zaraz na du.. przyłożę. Zobaczysz będziemy razem w ciąży, no może w odstępie tygodnia. Enigmuś - czytając twoje wpisy to trzeba chusteczki mieć pod nosem, bo ja ze śmiechu zawszę się popłaczę. A co do ubrań to się nie dziwię, że musisz powoli zmieniać garderobę przecież nosisz małego rozrabiaka w brzuszku, a on z dnia na dzień rośnie. A ja już wszystko załatwiłam. Będę wynajmować z mężem pokoik z łazienką niedaleko gabinetu. Spacerkiem jest 10 minut. Już się umówiłam z babeczką. Kobietka obcykana w tych sprawach, bo ona wynajmuje pokoiki właśnie dziewczynom z in vitro. Jestem dzisiaj po 4 zastrzyku gonalu no i zaczynam odczuwać pewne dolegliwości. Jajniki coraz częściej mnie bolą, co jakiś czas kuje mnie w boku jak nie w jednym to w drugim. Nawet nie mogę długo siedzieć ze zgiętymi nogami pod brodą. Najlepiej jakbym leżała lub wygodnie siedziała. Ale za to głowa mnie prawie w cale nie boli. No i nieznacznie powiększyło mi się brzuszko. Jutro za to czeka mnie ciężki dzień w pracy, bo będę siedziała od 7.15 do 18.00, bo mam dyżur i przy okazji chcę wszystko w pracy wkończyć i na wtorek mieć urlop, bo muszę popakować rzeczy i wszystko przygotować, a jak wrócę z pracy to się nie wyrobię i jeszcze mam szwagra odwiedzić. Nie wiem czy mi się to uda, ale spróbować mogę. A teraz zmykam na kanapę i idę dalej dziergać sweterek na drutach. Robię sobie taki dwukolorowy, biało - czarny, zobaczymy co z tego wyjdzie. Nie wiem tylko czy we wtorek znajdę czas by się odezwać jak coś to trzymajcie kciuki. Będę na bieżąco pisać do Emiczki i Enigmy to one wam przekażą wieści co u mnie. Pozdrawiam Was wszystkie. Miłej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:-D 🌻 enigmuś👄 a Ty nie za późno przy tym kompie co? mały pewnie nie daje Ci spać lub sie tak rozmarzyłaś przy tych zakupach :-D a byłaś w sklepach ciążowych? tak mają bardzo fajne eleganckie ciuszki dla ciężarnych ja to aż nie mogę sie doczekać kiedy będę mogła wejść do takiego sklepu by sobie coś przymierzyć, oj jak bym już chciała,ale mogę sobie tylko narazie pomarzyć:-P a ty wstręciuchu mały życzysz mi szerokiej dupencji co? i to już za miesiąc :-Dhahahahahha nawet jakby mi się udało zajść to za miesiąc nie chciałabym mieść już tak szerokiej szanownej :-D może za parę miesięcy co? hihihihihihihi i trzymam kciuki za jutrzejsze usg i czekam na zdjęcie maluszka i Twoje z brzusiem na wierzchu :-) Sysiu👄to prześlij te zdjęcia tych fryzurek to pooglądamy je sobie, może coś zasugerujemy która fajniejsza:-) co Ty gadasz że tłuścioszek jesteś?, przecież ty zgrabniutka jak lasensja w dodatku po ciąży, ja będę się cieszyć jak mi zostaną te fałdki które mam po ciąży, choć usilnie nad nimi pracuję i mam nadzieję, ze jak stanę jutro na wagę będzie znowu o kilo mniej :-D bo ćwiczę już tydzień i dietę mam od 2 tygodni...ja włoski tez myję praktycznie co dzień, to kwestia przyzwyczajenie, i jeśli sie stosuje dobre kosmetyki - delikatniejsze to nie jest to bardzo szkodliwe dla włosków, ja uważam że w dużym mieście one szybciej sie \"brudzą\" no i zależy tez od tego jak je związujesz, co z nimi robisz np ciągle je dotykasz itp itd. a co do wagi, kochana jesteśmy bardzo podobnego wzrostu ja w dowodzie mam 164cm choć wydaje mi się że mam 162cm i też chcę dobić do moich ukochanych 47kg narazie troszeczkę mi jeszcze do tego brakuje ale od 10 września do 17 września schudłam 1,2 kg jutro zobaczymy ile mi znowu zeszło mam nadzieję, ze choć ciupinkę, a wiesz ja najbardziej nie znoszę wagi 51kg po prostu irytuje mnie jak staję i patrze jest 51kg, bo jakoś najtrudniej mi z niej zejść, łatwiej jak miałabym 52 lub 50kg :-D Goluś👄 jesteś przekochana👄 już nie marudzę :-P ale czasem wydaje mi się że mam jakiegoś pecha że u mniej wszystko o czym marzę układa się na końcu, a kiedyś było inaczej...ale wierzę że i ja sie doczekam upragnionego szczęścia :-) Ty kochana nie siedź z kolanami pod brodą bo uciskasz jajniki i nie mogą ładnie jajeczka rosnąć, cieszę sie że głowa Cię nie boli👄uważaj na siebie kochana, proszę Cię bardzo bo teraz masz już ochronny okres 👄 wszystko rób powolutku i uważnie, nie przemęczaj się i nie denerwuj no i czekamy na wspaniałe wieści👄 uciekam do łózia, bo jutro mam pracy jak zwykle, ale trzeba pracować by coś:-D mieć...... dziś mnie jajniczki tez bolały, ale to pewnie od leków no i dziwne bo dziś 3dc a mi się @ chyba skończyła, zawsze była 3-3,5dnia do 4 dni a teraz była intensywna 2 dni i od połowy dnia nic, zero kropli ..... no nic zobaczymy co się wylęgnie w piątek na wizycie..... idę pojeść żurawinkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emiczko - co do fryzurek to zaraz Ci je podeśle i sobie zobaczysz :) a co do wagi to ja mam tendencje do tycia bo od małej byłam kluską i zawsze mój chrzestny wołał na mnie HIPA :D:D:D do tej pory mam z tego beke :D ja stosuję najlepszą dietę jak dla mnie :D czyli głodówkę, choć mówią że po głodówce występuje efekt jo jo,to w moim wypadku wcale tak nie jest, jem wtedy bardzo mało,kolacji nie jem w ogóle i działa:D Choć latając teraz za Tomkiem to mi nawet głodówka nie jest potrzebna bo przy nim to można dopiero schudnąć,dzisiaj odkryłam zajebiste ćwiczenie,nie dość że moje dziecko zadowolone to mój brzuchol trenuje :D kładę Tomka na ugięte nogi, trzymam go za ręce i podnoszę go do góry,normalnie aż się zmachałam tak robiąc, więc jutro powtórka hahhaha. Goluś - Ty z taką wagą to już musisz być kostucha że szok :P rozmiar to już chyba nosisz 34 prawda?? bo jak ja się mieszczę z wagą 51 kg w rozmiar 36 to Ty masz 34 jak mur beton :) Fajnie ze znaleźliście ten pokoik, zawsze to lepiej niż te dojazdy :) Boże ja zmykam do wyrka bo już późno, ale jeszcze te zdjęcia wyślę :) PA PA KOCHANIUTKIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello z ranka:) Ja witam sie z Wami i mykam na usg genetyczne i test pappa. Módlcie sie coby wsjo było good:):):):):) Usg mam o 10:30 wiec na około 12 będę spowrotem:) Miłego dnia:) buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! enigma - trzymam kciukasy! A co do mojej Oli - no każdy mi mówi, ze to bardzo pogodne dziecko, że ciągle się śmieje. Płacze głównie przy ubieraniu, bo nienawidzi tarmoszenia :p no chyba, ze cosik jej dolega, albo przestraszy się. Ale tak to nie płacze, bo ma focha np. sysia - ty chudzielec jesteś !!! ja już nie powiem ile ja ważę przy swoich 170 cm :p toć ja przy was jak hipcio :p Paula - no to na swoim jesteś :) Golka - tez trzymam kciuki. EMika - ty wiesz, ze za ciebie też :) Iwonka - posyłam ci fotki mojej małej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje drogie Panie👄 Sysiu👄 ja stawiam na fryzurkę nr 1 lub nr 4 jeśli chodzi o Ciebie, bo dopasowywałam to do Twojej twarzy :-) mnie się osobiście bardzo one podobają i już nie mogę się doczekać kiedy Cię w nich zobaczę na zdjęciu jak narazie... ja też staram się nie jeść kolacji i to chyba najlepszy efekt daje z resztą lepiej mi się śpi jak mam pusty żołądek tylko wypijam melisę lub miętę :-) ja noszę rozmiar 36 a spodnie czasem 34 ale rozmiar rozmiarowi nie równy nawet jeśli kupuje się w sklepach markowych... a powiem Ci że pamiętam jak byłam dwa lata temu w Niemczech no i poszliśmy do sklepu i ja tak mierzę ciuszki i nie patrząc na dział, weszłam i zaczęłam przymierzać, spodobały mi się fajne koszulki z kapturkami, spódniczki za kolanko, spodenki, a jak już wyszłam ze sklepu mój mężuś zaczął sie śmiać że w sklepie dla dzieci sie ubieram hihihiii - bo to był sklep z działem dziecięcym....zaczęliśmy się śmiać że jeśli dzieci w Niemczech wyglądają jak 20-paro letnia kobietka to co będzie jak będą mieć tyle lat co ja - mamuty będą hahahahaha :-D ale od tamtej pory siedzenie przy kompie dało sie we znaki, no nic za tydzień idę po karnet i na basen będę chodzić 3 razy w tygodniu :-D a basen to ja uwielbiam :-D i szybciutko sie wysmuklam przy nim.... Goluś👄 ty to jak szczapuś wyglądasz, musisz utyć i to przynajmniej ze 4 kilo, bo inaczej to w sklepach chyba dla lalek się niedługo będziesz ubierać...choć ja liczę że ciąża Ci będzie tak służyć że przybędzie ci troszkę kilo i zostanie po ciąży, tak byś troszkę mniej kantów miała 👄 całuski i miłego dnia, nie przemęczaj sie dziś no i zaciskam kciukaski za dojrzałe piękne komóreczki 👄ogromne.... enigmuś👄 jak badanko? czekamy i trzymamy kciuki Zabajonku👄 czy mówiłam Ci że jesteś przekochana ;-) hihihihih bo jesteś👄 a ja siedzę przy projekcie, już kończę go i dziś zacznę drukowanie i zajadam sie żurawinką i śliwkami suszonymi :-D mniam mniam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Dawno mnie nie było bo już Wam pisałam że nie mam neta w domu a teraz jestem w pracy wpadłam na chwilę do koleżanki i się odzywam. U mnie jeszcze nie było dobrze z córką bo z jednej choroby wpadła w drugą tzn wtedy miała tak jakby zapalenie płuc a teraz miała ostre zapalenie gardła plus pleśniawki na gardle. Po prostu koszmar. Wzięła 3 antybiotyki pod rząd tak to jeszcze nie chorowała. Ale już dzisiaj poszła do szkoły i zdrowieje dzięki Bogu!!! Iwona ogromne gratulacje!!!!:):):):):):) Nie pamietam czy miałas IUI? U mnie wszystko ok. Boli mnie tylko kręgosłup jak troszkę pospaceruję i to ta dolna część i trochę odczuwam już tak jakbym miała czasami zgagę ale to nic ważne że wszystko jest ok. Mały kopie jak szalony(bo wierzę że to będzie chłopak). Enigma wózek wezmę ten co Ci pokazywałam link z ty że nie wiem jaki kolor ale na pewno ten.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:) Jestem juz po i bardzo szczsliwa:) Moj \"maluszek\" wyglada na tydzien więcej ze niby na 13tc:) hihihihih wazy 64g i mierzt 7 cm!!!!!! Ma 2 rączki i paluszki ,2 nozki ,nosek ,serducho i pani Dr powiedziala ze bardzo ładne dziecko:) Ale tym razem subaniec spal sobie i miała w dupie pokazywanie sie :P No to Pani doktor zaczęła go \"szturchac\" aparatem usg a ja matka:D :.. pANI Doktor prosze mi tu nie bic dziecka ..... hihihihihihihihiii to sie nazywa instynkt maciezyński:) hihihihihi:) Cipci ani fiutka nie było widac bo maluch nie chciała pokazac co ma miedzy nozkami ale Pani doktor powiedziala ze terax to niebyłoby widac ,tylko zobaczyłaby hmmmm takie miejsce gdzie to sie kształtuje zapomnialam jak to sie zowie ale cos z płcią i ponoc jak laska jest to jest to pochylone ku gorze a jak malczik to na dół:) nO ale nie ujrzelismy to magiczne miejsce wiec poki co jest dzidzia:) Przezernosc karkowa 1,7 iwszystkie inne wyniki są bardzo dobre:) Ale na wszelki wypadek zrobiłam test pappa bo on w około 95 % pokazuje czy jest zagrozenei zespołem downa. Ale Pani Dr powiedziala ze mi to nei grozi bo wyniki sa super:0 No wiec jestem bardzo szczęsliwa:) Koeljne takie usg w 20 tyg ciązy. Ale ten czas zapingala... normalnie jestem w szoku. Dzis pokaze mezusiowi jego dzidzie na dvd bo mam płytkę:) no nic idę ochłonąc :) miłego dnia i senkju za kciukaski:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki po dłuzszej nieobecnosci. U mnie generalnie b.z. tylko tyle że siedze już na swoim bez kierownika. Ale i tak stwierdził że skoro mam czas żeby pisać na gg to mam rowniez czas aby więcej pracowac i dowalił mi jeszcze jeden powiat do rozliczeń więc teraz mam o wiele więcej pracy niz na początku wrrr...ale jestem na niego wściekła. Dziewczyny trzymam za was wszystkie mocno kciuki żeby wszystkie transferki były w terminie i żebyscie razem jako ciężarówki chodzily :):):):) Enigmaa- jak sie czujesz nasza mamusio? :) Bardzo mi przykro z powodu twojej niuni. To jest szok. Mam nadzieję że teraz już wszystko ok. Ja tak bardzo kocham zwierzęta ze żal mi każdego chorego nawet chomika!!!! Co do wózeczka to Patryk w gondoli jeździł do ok 5 miesiąca a potem juz był ryk bo nic nie widział oprócz nieba. Jak jeździalam pod drzewami to był spokój i żeby mieć spokojne spacery to na dół to koszyka musiałabym chyba wsadzić sobie drzewko ;) i musiałam go przerzucić do spacerówki. Ja kupiłam wózek uzywany jeżdziałam nim przez 9 miesięcy a potem Patryka przerzuciałam na normalną spacerówkę - przede wszystkich chodziło mi o to żeby była lekka. Sysia piękne foty z Biskupina :) Tomcio rośnie jak na drożdżach i czytam że jest taki sam łobuziak co Patryk hihihihi Nie zdążyłam więcej przeczytac dzisiaj - ale jak tylko uzupełnie dalej czytanie to do was znowu napisze hihihihi Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigmaa teraz własnie przeczytałam - super ciesze się że wszystko ok. Tak trzymać!!!!! Jesli ci sie uda przesłać filmik to ja poprosze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewuszki! Enigma gratuluję zdrowej i wielkiej Dzidzi :-) Iwonko, a Tobie gratuluję...też Dzidzi! pozdrowienia dla Was Wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula:) pewei ze posle tylko musze jakiegos mądrego chłopa czyli meza poprosic coby mi to dał w kompa:) Estelllloooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! helloł :) a co u Ciebie??????? pisz!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HELOŁ, HELOŁ A, ja we środę wybieram się do kliniki na badanie i podglądanie kiedy zaczynam z gonalem czy czyms podobnym. Bo w piątek już! mija 14 dni od zastzyku z diphereliny :-o Martwiłam sie trochę, bo pisałyście, że po dipherelinie dostawałyście wcześniej okres, a ja dostałam po 28 dniach cyklu :-o ale dostałam i już się nie martwię :-) mam tylko nadzieję, że usypiacz dobrze działa i tyle u mnie, a objawów po dipherelinie zero, tak jakbym nie brała żadnego zastrzyku... i tyle u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
estellko:) widać dipherelina dobrzeu Ciebie działa ...tzn usypia bo i na forum mało piszesz:P:P:P:P:P:P zaczy sie ze jest git:):):):) A poza tym to masz ode mnie kopa wdupe:P masz pisac częsciej bo wkoncu to Ty jesteś tutaj najdłuzej a teraz jak takie niusy to Ty cicho siedzisz!!!!!!!! Chyba będe musiała sie za was zabrać:D:D:D:D No własne nie mowiąc juz o foli ,beti ,Adze,monik i innych cichaczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja jeszcze do tej listy dodam jednego cichacza- Maklady!!!! Hello!!!! Enigma, ale super, ze wszystko OK. A masz już może wybrane imiona dla chłopca i dziewczynki? Dziewczyny jak piszecie o swojej wadze to mi się wszytsko przewraca. 47, 51- hihihihihi kiedy to było, chyba w podstawówce!!!!! Ja teraz sie tylko modlę, zeby za szybko do 65 nie dobić!!!!! hihihi Zabajonku, fajnutka ta Twoja Oleńka. No i Ty się zmieniłaś ostatnie Twoje zdjęcie pamiętam w czerwonym sweterku i chyba z ciemno rudymi włosami. A tak w ogóle mam identyczny dywanik jak Ty :) Ja jutro idę na badani :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Mamuśki i przyszłe Mamuśki :-) Własnie nadrobiłam 2 tygodnie czytania co u Was. Miałam własnie taką przerwę w życiorysie jeżeli chodzi o czytanie :-( Pawełek znowu był chory - tym razem dla odmiany po zapaleniu ucha przyplatało się zapalenie jamy ustnej. Mały przez ponad tydzień nic nie jadł tylko pił (mleko w śladowych ilościach) a potem to juz nawet pić nie chciał. Już miałam wizję synka w szpitalu pod kroplówkami ale w końcu się zaczeło poprawiać. Oczywiście schudł - śmialiśmy się później z mężem , że co prawda chcieliśmy by ważył mniej ale nie w tak drastyczny sposób :-) No i żeby nie było za fajnie to później Paweł się przeziębił a potem ja i teraz obydwoje jesteśmy baaaardzo pociągający :-D Tyle u mnie. Enigma - Ty się naprawdę nie przejmuj tą wagą. I mówi Ci to baba która przytyla w ciąży 20 kg :-( Jestem juz teraz madrzejsza - fakt, ja musiałam troche leżeć i to potem wg mnie bardzo wpłyneło na moją sprawność, poza tym ja po krótkim spacerze dostawałam skurczy. Inna sprawa, że ostatnio gadałam z ginem a propos przybierania na wadze itp. Mówiłam mu , że generalnie słodyczy to ja nie jadłam bo jakoś mnie nie ciagnęło ale za to duuużo owoców - zwłaszcza winogron. No a owoce to przecież cukry proste i jak ktoś ma tendencje do tycia ( czyli ja) to i na diecie owocowej może przytyć. Za drugim razem będe madrzejsza. I wielkie gratulacje dla sportowca – widać rośnie na dużego człowieczka Emika- Ty choćbyś miała buźkę podpierać na klawiaturze to i tak do nas napiszesz. A głupimi docinkami się nie przejmuj – ja ostatnio słyszałam , że powinniśmy się postarać o drugie, bo to nie jest dobrze, jak jest duża różnica między dziećmi. Jakbym sama nie wiedziała :-P Dla moich kuzynek, które zaszły w ciąże za pierwszym razem to wszytsko jest tak oczywiste. Chcieliśmy zacząć już po wakacjach, ale mąż dużo teraz wyjeżdza służbowo i nie jest tak prosto. Sysia – fajnie wyglądacie z Tomkiem razem. I faktycznie – jak piszesz, że musisz schudnąć bo ważysz 51 kg to tak mi się wesoło zrobiło - jakbym ja ujawniła swoją wagę to już by nie było tak wesoło :-P Zabajonku – z rodziną to bardzo różnie bywa. Twoja teściowa by chciała, żeby Ola już chodziła a mój dziadek np. uważa , że Pawełek wcale nie jest za gruby i podkarmia go ciastkami co już nie raz się kończyło awanturą. Wszyscy mi wmawiają, że mam obsesję na pukncie jego wagi, ale to ja chodzę do lekarza i mi mówią, że ma nadwagę i mam uważać na to co on je. Czasami to jak walenie głową w mur. Ma ktoś już jakieś wiadomości o Amelce Sabry? Jest już w domu ? Całusy dla Was wszystkich: Ana👄 Estelka 👄 Paula👄 Gosia👄 Enigma 👄 Asia👄 Emika 👄 Foli 👄 Beti 👄 Maklady 👄 Iskierka 👄 Zabajona 👄Silve 👄 Andzia 👄 Golka 👄 Nadwiślana 👄 Iwonka 👄 i ogromne gratulacje dla Ciebie Lara 👄 Menia 👄 Jak o kimś zapomniałam to wielki buziak 👄 👄 👄 . Wyślę Wam kilka najnowszych zdjęć mojego prawie już 2 letniego dziecka. Właśnie na dniach minęło 3 lata jak jestem z Wami na kafe na tym topiku. Czas mi leci jak szalony i już widzę pierwsze zmarszczki – za rok stuknie mi 30-stka :-P Aaa – zapomniałabym ( to przez ten mój wiek – hi hi hi) Zabajona – super fotki. Ola się słodko uśmiecha i fajnie razem wyglądacie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJA:) Enigmuś - tak się cieszę że dzidzia zdrowa i rośnie jak na drożdżach :) a taki filmik to pamiątka na całe życie :) ja żałuję że nie mam czegoś takiego ale nawet nie miałam kiedy zrobić USG bo leżałam w szpitalu a tam jak robili to nawet zdjęć nie chcieli dawać pomimo próśb :) Emiczko - ta pierwsza mi się bardzo podoba ale ja bym chciała takie ale ciut dłuższe, zresztą wszystkie mi się podobają:D A co do tych zakupów w Niemczech to się uśmiałam na całego hahahaha, jak będziesz tak chudła to ze soim dzidziusiem będzie się ubierać w jednym sklepie :P :D ale jestem w szoku bo myślałam że tu tylko ja jestem taka niska a tu proszę jaki wysyp :D Aguś - dziękuję za foteczki Pawełka, on jest boski po prostu, taki duży chłopak z niego że Boże :) i szkoda ze takie choróbsko się go złapało, bidulek mały :( a te stracone gramy to szybko nadrobi :P a co do wciskania jedzenia to wiem coś o tym sama się wydzieram jak Tomkowi wciskają ciasteczka, chrupeczki i inne bzdety. Zabajonku - ten mailik mnie bardzo wzruszył i na końcu miałam ciarki, chyba jak każdy kto to czytał,dzięki :) A co do wagi to już \"Hipcio\" nie przesadzaj hahaha, na zdjęciach wyglądasz jak laseczka nie z tej ziemi i tak trzymaj, Ucałuj Oleńkę 👄 Gosiaczku - przykro mi z powodu choroby córci, a jeszcze na dodatek te pleśniawki, masakra, fajnie że ciąża Ci tak sprzyja i oby tak było już do końca, ja też czułam że będę miała syna i stało się mam go więc u Ciebie też pewnie będzie :) Paula - a tego pieprzonego kierownika to chyba specjalnie dali Ci na przeszpegi, ale wredny fiut z niego, sam się przyznał dając Ci tyle roboty że Ci do kompa zaglądał. A co do dzieci to Tomek jest czasami taki okropny że szok, nie wiem normalnie co mam z nim robić czasami bo mam go po dziurki w nosie tak rozrabia, ale facet to musi od początku pokazać że ma jaja :D :D :D Estelko - super że już wszystko się ruszyło do przodu, jeszcze troszkę a będziesz nam tu testowała :) Iwonko - a co masz jutro za badanka?? te podstawowe krew, mocz itp czy usg?? My jutro jedziemy do Akademii Medycznej porobić te badanka trzymajta kciukasy by było dobrze, dowiem sie kiedy będą wyniki i wtedy zacznie się najgorsze - CZEKANIE buuu :( Do juterka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygrysek graniniowy
Elo dziewczyny (i chłopaki?) Dzisiaj w końcu parę minut po 17tej tuliłem w ramionach długo wyczekiwanego Szymonka. Kawał ślicznego chłopaka z niego (4kg/56cm)! Z Granini wszystko w porządku, po cesarce od razu synek został przystawiony do piersi i jeszcze ciągle był przyssany jak dzwoniłem po północy ;-) Teraz już chyba go zabrali, żeby mamusia mogła sobie trochę odpocząć. Fotki niebawem jak pozgrywam z kamerki. Pozdrowionka dla wszystkich. Tygrysek (w imieniu swoim, Granini i Szymonka ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jeżinku malusieńki:):):):) Kolejny dzidzio po Naszej stronie:) Tygrysku:) gratulacje i wszystkiego naj ❤️ naj ❤️ naj ❤️ Pozdrów Granini i ucałuj Szymonka:):):):):):) Ale fajnie:):):):):) Normalnie sie wzruszyłam:) ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje dla Granini i Tatusia! Szymuś - witaj po tej stronie :) Ależ fajnie :) Sysia - te zdjęcie to jakies po retuszu chyba, gdzie ja szczupla?? kobieto!!!! :p zdrowa baba ze mnie i już ! Ale nauczyłam sie tym nie przejmować, hi hi. Iwonka - tamte fotki to naprawdę starawe były :p tamten kolor tak naprawdę to była czekolada, ale że światło padało dziwacznie, to ja ruda wyszłam. A teraz mam kawę paloną :p (czekolada plus kawa = przyjemność) :p enigma - to czekam na filmik :) uwielbiam oglądać takowe \"romansidełka\" :) Estelko - odzywaj się nawet jak wg ciebe za wiele się nie dzieje. Pusto tu się zrobiło nieco, a szkoda. Fajnie by było gdyby wróciła większość z tych babek, które pisały na forum. No ale trza zrozumieć, ze świeżo upieczone mamy mogą nie mieć czasu, ja na szczęście mogę sobie pozwolić skrobnąć posta raz na jakiś czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane, ja taka zaganiana, ale zaglądam:) ale się wzruszyłam jak o granini przeczytałam! gratuluję ❤️ Enigma, ciesze się bardzo, ze wszystkie wyniki ok:D kurde no to gadanie i żarty innych w największy dół potrafią wpędzić i nie można tego uniknąć:( trzeba się jakim pancerzem otulić czy co, zeby takie słowa nie trafiały w serce u mnie takie docinki się skończyły odkąd poroniłam… i mam spokój, bo każdemu głupio wypowiadać się na temat mojej ewentualnej ciąży.... Ja teraz nie mam po południu na nic czasu mój mąż w końcu otworzył swoje biuro i pomagam mu organizować wszystko a w sobotę mam ostatni egzamin na studiach podyplomowych ale żeby mi się nie nudziło, zapisałam się na dwa półroczne szkolenia w systemie e-learning, zaczynam od przyszłego tygodnia, robię wszystko, żeby nie myśleć, nie zamartwiać się, nie planować, chociaż trudno to całkowicie wyeliminować… dla wszystkich kobitek ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tygrysek Graniniowy
tak na szybkiego zdjęćko przy cycuszku mamusiowym ;) http://szymonek.hitenterprises.pl/#ur ...dzisiaj koło 13tej przenoszą Granini z sali pooperacyjnej na oddział noworodkowy. Wogóle to o 6 rano pogonili ją pod przysznic - nie ma miękiej gry... ;) ...ale tak naprawdę ma dobrą opiekę, bo zdecydowaliśmy się nieco wzmocnić motywację nisko opłacanym paniom pielęgniarkom i chodzą ładnie koło niej ;) Pozdrówka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×