Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emika

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. VII - SZCZĘSLIWA

Polecane posty

kobitki:) a da sie unynac takiego malucha tak ok 20? zeby potem miec wieczór dla siebie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olinek:) folik trza brac cały czas ,ten wyciag z rekina mozna:) tez go brałam:) ale capivit nie bo tam wit a , z capivitu robie tylko maseczki na ryjek tzn wyciskam ten olejek i nakładam na buzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mhm ...czyli capivit lepiej nie. dobra to skoncze to opakowanie i tyle. Dzikuje Enigmo-skarbnico wiedzy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz 3 raz pisze, i mam nadzieje ze teraz sie uda bo moj kochany szkodnik spi i niczego mi nie wylaczy. A wiec estellko , za pierwszym razem strasznie mnie bolalo podbrzusze tak jak na okres wiec myslalam , ze sie nie udalo. Teraz nic mnie nie bolalo, wiec tez myslalam , ze sie nie udalo bo za pirewsztym razem bylo inaczej.No ale sie udalo :) Wiec widzisz , ze nie tylko kazdy organizm jest inny , ale tez i ciaza. Ja test zrobilam po 10 dniach i fakt , ze kreseczka myla mizerna no ale mozna bylo ja dojrzec, ale po 12 dniach juz byla zdecydowanie mocniejsza. buziaczki Gnigmo ja tez chce ten filmik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczęsciara :) Gnima:P pamięta o Tobie i dzis wieczorkiem posle:) Ja sikanca zrobiłam dopiero po chyba 20 dniach od transferu i był dosyc widoczny:) Olinek :) senkju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł wszystkim! Mam mały zapierdziel w pracy i w ogóle dzisiaj taki senny dzień. Rano podało teraz tylko zachmurzone czasami słonko wyjrzy ale zimno silny wiatr wieje i w ogóle do d... Enigmaa - ja tyz poproszę Foli - fotek Nadunii niestety od ciebie nie dostałam - możesz podesłać? Zabajona - dzięki za fotki Oleńki jest sliczniusia :) a na swój wygląd nie narzekaj bo wyglądasz dobrze :) Andzia - też porpszę o kolejna partie foteczek :) Ja narazie nie mam zgranych aktualnych fotek Patryka. A co do spania, to ja małego kąpię ok 20 nieraz wcześniej jak juz jest spiący, dostaje mleczko i tak ok 20,30 już smacznie spi. Zdarzają sie owszem i takie dni że biega do 23 ale to bardzo żadko. Zazwyczaj \"Na Wspólnej\" juz ogląda w spokoju :) Nieraz jak nie może zasnąć to poczytam mu bajeczke i wtedy zasypia, a ja niekiedy razem z nim :P Mam pytanko do mam starszych dzieciaczków.Kiedy zaczęłyście szczotkowac swoim pociechom ząbki? Ja daję Patrykowi szczoteczkę podczas kąpieli ale za bardzo mu to nie odpowiada. Kupiłam mu nawet paste do zębów i mu dałam ale nie zasmakowała mu :( i w ogóle na jakiś czas nie chciał szczotkować ząbków. Macie może jakąś metodę na to? Żeby to polubił a ja żebym nie miała problemu i zmartwienia że idzie spac z nieumytymi ząbkami? Pomożcie - pleeeeeeeeeease

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma, ja ci powiem z doświadczenia ,ze nie da sie uśpić łobuza o 20.00 dot. to mojej diablicy :) ja próbowałam różnymi sposobami i powiem ci że nawet jak się parę razy udało to obudziła się o 22.00 gotowa do zabawy (najlepsza jest wg mojej córki po kąpieli :) ) żadna pobudka wcześnie rano jej nie przestawi bo się potem i tak zdrzemnie. I neiraz zazdroszczę mojej szwagierce która ma 2 aniołki śpiące o 20.00 :) moja jak się z nią kłade do łóżka o 20.00 to zaczyna kulać sie po całym łóżku, wspinać się na mnie, wczoraj zaczęłam jej śpiewać kołysankę żeby zasnęla o 22.00 ale śpiewała ze mną tylko 2 razy głośniej (po swojemu ):) więc ja nei mam żadnej recepty, ma taki tryb od początku, więc jak chcemy spędzić z mężem trochę czasu to po 23.30 :) doszło do tego że jak wchodzę z nią do sypialni to grymasi a jak wychodzę to jest wielka radość. Zaznaczam że hipnozy mój mąż też próbował :) przy czy sam raczej przy tym zasnął Paula, wysłałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha enigma, ma to swoje plusy jedynie jak jest imprezka w domu bo się nie denerwujesz czy obudzisz dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ja zawsze tu ostania wchodze :-P Witam serdecznie🌻 Andzia👄 wiesz co ja Tobie to normalnie zazdroszczę, nie tych mundurków oczywiście ale tego szycia, bo ja jakąś ochotę mam na szycie a narazie jestem na etapie oglądania maszyn do szycia... Zabajonku👄 dziękuję za zdjęcia Olusi, a Tobie sie również przyjrzałam skoro tak nalegałaś:-P hihihih i całkiem nieźle wyglądasz ja nie wiem co ty od siebie chcesz, a Olusia to śliczna panna, w ogóle widzę że na kafe mamy śliczne dzieciaczki, takie wychuchane... z laptopem na porodówkę:-D hahahahahaha pewnie tak będzie :-D foli👄 mężusiowi zafundowałam taką miksturę że szybciej wyzdrowieje niż myśli :-D hihihihihihii Estelka👄 w ogóle sie nie zastanawiaj nad objawami, niektóre je mają inne w ogóle, a kysz z dołami, masz myśleć pozytywnie👄 ja wierzę.... enigma👄 czekam na filmik i nie przesadzaj z kawą.... Lara👄 Olinek👄 mi dr mówił ty brać tylko folik i to co oni przepisują, jeśli ktoś ma skłonność do bakterii, powinien unikać słodyczy, jeść żurawinę i pić mleko lub kefir, ja brałam do transferu olejek z wiesiołka na poprawę śluzu, unikać trzeba aspiryny... szczęściara👄 no i udało się, widzę że mały szkodnik ci przeszkadza do nas zaglądać :-) hihihih Paula👄 witaj w klubie pracoholików :-D miłego dzionka, uciekam popracować bo mam mało czasu do wieczora, a wieczór.....zajęty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :-) Estelka - ja mocno trzymam kciuki i wierzę ,że na urodzinki już będziesz mamusią :- ) Co do spania to ja mam teraz luz - Paweł nie śpi w ciagu dnia i to już na szczęście przebolałam ale za to wieczorem jest super. O 18.30 idę go kąpać, w wodzie się pluska z pół godziny (to moja \"wina\" bo nakupowałam mu zabawek do kąpieli :-P ). Potem chwilka zabawy i 19. 30 do łóżka - jak ma bardziej męczący dzień to zasypia w 2 minuty, inaczej trwa to koło 10 minut i śpi do 8 rano. Jak był młodszy tak do roku to kładł się spać o 21 ale też spał do rana.Generalnie jednak ja nie miałam nigdy problemów z usypianiem małego. On jest po prostu taki śpioch po mnie :-D Paula -ja Pawełkowi od ponad roku myję zęby pastą Elgydium Junior. Ma super zapach i smak też ( sprawdzałam). Moim sposobem na bezproblemowe mycie zębów okazuje się śpiewanie :-D Śpiewam mu przebój chyba z Tik-Taka ( Szczotka,pasta,kubek ciepła woda... itd)i moje dziecko jest niebowzięte. Poza tym jak myje sobie zęby po obiedzie to Paweł to widzi i też chce. Jak umyję mu zęby to daje mu szczoteczkę i sam sobie tam w buzi macha :-) Zabajona, Foli i Andzia - dzięki za fotki. Jak patrzę na te Wasze słodkie dziewczynki to też bym chciała już mieć takie księżniczki :-) Emika -uwielbiam Cię czytać :-) Masz we mnie swoją wierną fankę - chciałabym jak najszybciej czytać Twoje opowieści ciążowe ❤️ Muszę już znikać - wiecie dlaczego -:-D Czasami mam wrażenie, że mam w domu małe tornado. Zrobię wam kiedyś zdjęcia pokoju wieczorem przed sprzątaniem zabawek :-D Na szczęście nauczyłam Pawełka sprzątać po sobie - ciekawe jak długo będzie mnie słuchał :-P Całusy 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wróciłam :) zaraz powiem od kogo :) więc podeszłam do lustra - a za oknem pada deszcz :( - i tak patrzę na siebie, i tak jakoś rozpuściłam włosy i patrzę taka zdumiona. Jakie ja mam zaniedbane włosy!!!! Normalnie ... :/ ubrałam się i poszłam sobie do fryzjera :D TO BYłO BARDZO SPONTANICZNE :D :D :D mam fryzurkę krótszą z tyłu z przodu po bokach dłuższe,ale najważniejsze, że nie mam tak zniszczonych! (odezwało się po miesiącach rozjaśnianie :( ) a jak wyszłam od fryzjera to do drogerii :D :D :D i kupiłam sobie serum na końcówki i balsam do włosów -w sumie ok 50 zł, ale pomyślałam sobie, że od życia mi się coś należy, prawda? Tak jak każdej z nas. Od dawna sobie zawsze odmawiam, więc nic nie szkodzi, że taka chwila słabości. I tak teraz zadowolona jestem i dobrze się czuję... taka zadbana. :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emiczko-dziekuje i tobie za rade.... ja łykam Laci bios Femina...bo mam sklonnosc do infekcji grzybicznych.... Bede przed stymulacja na usg to popytam ginka... Narazie dzwonilam o wyniki wymazow i sa ok -wszystkie;) a i odebralam dzis HIVa i Cytomegalie. Hiv ujemny....Cytomegalia IGg wysobie ,IGm ponizej normy....-ponoc tzn. ze sa przeciwciala i nie ma obecnie chorobska..... Mam nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja z wieczorka! He he, ja ue chciałam żebyście mi pisały, ze dobrze wyglądam, tylko żebyście nie zwracały uwagi na mnie na tych zdjęciach, bo \"roboczo\" tam wyglądam. Potrafię wyglądać ciut lepiej , serio :p ale akuracik to był czas : a) zabawy z małą, więc luźny ciuch wskazany (i taki, który moze zostac obśliniony, zarygany itp.) b) po kąpanku wieczornym. No ale dzięki, pocieszyłyście mnie nieco, choć bardziej chodziło mi o małą, hi hi hi :) Dobra, już nie robię jajec :) Co do spania małej, to u nas na początku był \"problem\", tzn. nie az taki, ale ja przez pierwszy miesiąc notorycznie myliłam noc z dniem, bo nie istniała ta granica. Mała raniutko (około 4) jadła, przdtem przewijanko oczywiście, więc troszkę schodziło. Po jedzeniu spała do 6-7 rano, znou przewijanko i cyckanie. No i jak potem chciałam miec czas na dom, śniadanie, ubranie itp. to musiałam o tej 7 wstać, umyć się, ubrać, a nie było łatwo, bo mała cały czas by przy cycku wisiała. No i potem tak co 2-3 godziny przez cały dzień. WIeczorem po kąpieli zasypiała mi zaraz po odbiciu, kładłam do łózeczka, M robił jakieś jedzenie (około 18.30 i pilnował, żebym zjadła - gdyby nie on, to nie miałabym czasem jak jeść, podtykał mi często jedzenie podczas karmienia). No i potem mała spała spokojnie do 21 góra 22-giej. I ja musiałam w tym czasie szybko się wykąpać, bo niestety około 22-giej zaczynał się krzyk zpowodu kolki, codziennie jak w zegarku i płacz trwał często godzinę. A że przez pierwszy miesiąc życia raczej lekarze nic nie zalecają dzieciom , więc jedyne co mi zostawało to masowanie brzuszka i tylenie małej. Jak się uspokoiła, to dopiero jadła, no i zasypiała około 23-23.30. Potem pobudka około 1.30 i potem o tej 4 rano. A po miesiącu zaczął jej się wydłużac nocny sen, kładllismy ją około 19 spać i budziła się dopiero około 23-ciej, jadła i zasypiała, potem 2 w nocy, 5 rano, itp. W dzień regularnie co 2,5-3 godziny już jadała. Jak skończyła 2 miesiące to zasypiała już 19.30 i spała ciurkiem do 2-3 w nocy, potem cyckała przez sen. Po 4 miesiącu przesypiała mi od 19.30 do 5 rano bez jedzenia. Teraz pora kładzenia jest ta sama, jak w zegareczku po 19 zaczyna się marudzenie, więc bierzemy ja do kapieli, popluska się około 15-20 minut, potem je i zasypia niemal przy butli :) Tak więc u nas to 20-20.30 już mamy czas dla siebie. Czasem się przedłuzy ta pora zasypiania, jak w domu są goście, albo obudzi się własnie jak Nadia Foli około 22 i rześka chce się bawić :) Ale to rzadkość. No, to napisałam jak to u nas jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Senkju mamusie:) za opisanie \"wolnych wieczorków\":):):):):):) Filmik posłałam:) jakby były jakies problemy ze sciagnieciem to dajcie cynk:) Szczęsciaro tyen adres cosik mi nie wchodzi:( nikodem.ba@op.pl??? pisze ze zły:( no nic ide nyny do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj, wpadłam wam napisać co u mnie, choc ledwo patrzę na oczy :( Odebralam Tomka wyniki, ale nie chciały mi ich dać bo dają tylko wtedy gdy jest genetyczka czyli w poniedziałki i wtorki, ale powiedzialam ze przyjechalam specjalnie z Malborka i wtedy poszła do dyrektora się zapytać co ma zrobić, zadzwonili do Wierzby tej genetyczki i poszłam z tym wynikiem do niej bo miala dyżur akuratnie na oddziale, ale nim poszlam to spojrzałam na ten wynik i bylo napisane ze nie ma delecji chromosomu 15q11q13 czyli że Tomcio jest zdrowy, poszłam do tej Wierzby a ona ze wynik wyszedl prawidlowo ze jest zdrowy i do mnie z tekdtem: \"ALE DLA MNIE ON WYGLĄDA NA PRADERA I PRZYJDZIE Z NIM PANI DO MNIE NA WIZYTE I WYŚLEMY GO NA JESZCZE JEDNO BADANIE BARDZIEJ SZCZEGÓŁOWE\" no i sie wkurwiłam! Tak mnie wkurwia ta baba że szok, bo nie potrafi nawet podejść do tego z jakąś delikatnością tylko tak prosto z mostu wali takie teksty, tak samo bylo jak poszlam po raz pierwszy, powiedzialam tylko DZIEN DOBRY a ona spojrzała na Tomka i z tektem \"JA JUŻ WIEM CO MU JEST\" zawału serca mozna dostac przez ta jej bezposrednosc, nie ma w ogle podejscia do takich rozmow, i sobie juz pomyslalam ze jak ten drugi wynik wyjdzie prawidlowo czyli ze tomek jest zdrowy to jej powiem ze sama wyglada jak PRADER, choc z drugiej strony rozumie ja bo doszukuje się i chce dobrze dla mojego dziecka stwierdzajac chorobe lub ja wykluczajac, ale wiem ze gdyby cos juz bylo nie tak to by juz teraz wyszlo ze jest na to chory! Nic mi nie szkodzi zrobic tych drugich badan, tylko sie wtedy upewnie ze wszystko jest ok i Tomcio jest zdrowy! ALe też sobie mysle ze ona sie chyba za duzo naogladala dzieci chorych na ta chorobe bo kurde do groma jasnego on jest zdrowy a to ze jest podobny i ze ma jakies cechy wizualne nie oznacza ze musi byc chory, w kazdym czlowieku mozna cos wyszukac co np pasuje do cech róznych zespołów. JA wierze ze on jest zdrowy i wiem ze wyniki potwierdza to ze ja mam racje!!! Takze prawdopodobnie wizyte u niej bede miala w styczniu bo nie ma wolnych terminow. Zabajonku - Oleńka to miodzio dziewczynka, taka słodziutka ze szok, a jak sie usmiecha to normalnie tylko ja schrupac taka slodziutka, ŚLICZNA :) Foli - KOchana a ja nie dostałam foteczek Nadunii a bardzo bardzo bardzo bym chciała zobaczyć jak urosła nasza ślicznotka. W ogóle mamy śliczne dziewuszki malutkie na tym forum, bo chłopaki to łobuziaki ale i tak śliczni i kochani :) Enigmuś - pipo jedna, ja nie dostałam filmiku :( poprosze mi tu szybciutko przeslac, ja tez chce zobaczyyyyyyyyyyyyyyyc :( Buziaczki dla Was wszystkich, jesteście kochane 👄 🌻 Asieńko - wróciłam do domu a Tomkowi się taki świrek włączył że szok, TOMEK - DEMOLKA :D :D :D, kocioł normalnie, padnięta jestem masakrycznie, dziękuję za wszystko i mam nadzieję że ujrzę niebawem niuńkę małą, tak bardzo bym chciała :) Daj mi znać jak tam po rozpakowaniu, podoba Ci się cosik? JAk cos to wiesz, oddaj komuś, Całusek dla Waszej trójeczki 👄 UCiekam Kochane do łóżeczka, bo jutro pilnuję KRzysia łobuziaka mojego siostrzeńca wiec bedzie sajgon jak Tomek i Krzysiu są razem, DEMOLKA na całego, muszę jakieś zabawy powymyślać co by się nie zaczeli bic o zabawki bo czesto sie to zdarza, bo Krzysiu to samolub do potęgi entej a Tomek uparty mały płaczek i zaczepiaka, co by mogl sie popsocic :D CYRK NORMALNIE, juz sie boje jutra :D PA PA DOBRANOC WSZYSTKIM 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, mój mail jest pod nickiem ale jakby Wam się nie chciało klikać to napiszę: sisikwiatuszek@interia.pl Asia - już czuję że mam zakwasy :D :D :D hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sysiu, skoro wynik jest OK, to widocznie taka uroda Tomcia. Nich sie nie doszukuja choroby, skoro jej nie ma. Bo jak sie upra to sie okaze ze Tomus jest dziewczynka.... Czy lekarze maj na studiach taki przedmiot jak etyka???? Bo takie teksty na dzien dobry juz nawet nie z dobrym wychowaniem, ale etyka nie maja nic wspolnego? Sysiu, wiem ze jest Ci ciezko czekac do stycznia, ale na pewno nic Tomkowi nie jest!!! Ja w to wierze, wiec Ty nie masz wyboru i tez musisz :) Czy u was tez tak pada???? Brrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sysiu posłałam Ci też :) ale skoro nie doszło to pośle raz jeszcze:) A apropo tej lekarki to po prostu jest POPIERDOLONA!!!!!!! Nadwislanko:) u nas ttez tak pada....ale dla mnie to oznaka ze bedę miała więcej luzu:) buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek❤️ Sysiu bardzo się cieszę że Tomcio jest zdrowy❤️ jestem pewna ze następne badania tylko to potwierdzą:) Wyściskaj małego łobuziaka U mnie też pada buuuuuu:( nienawidzę takiej pogody, nawet na spacerek nie można pójść Pozdrawiam, miłego dnia. Aha zrobiłam dzisiaj fotki Nadii z Baksą(naszą suką) jak zrzucę do kompa to powysyłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka!! Foli dzięki za fotki - wyglądacie bosko :) a Nadunia rosnie jak na drożdżach ;) Nie zazdroszcze ci z tym usypianiem. Ja już wieczorki od 20 - 20,30 mam dla siebie :) Sysia - mówiałam że wszystko bedzie dobrze :) ja bym na twoim miejscu skonsultowała się z tymi wynikami z innym lekarzem. Ale jak dla mnie to Tomus jest zdrowy a ta głupia franca szuka dziury w całym!! A nas dzisiaj piękna pogoda, świeci słoneczko tylko tyle że jest zimno brrr.... Wczoraj jak usypaiałam małego o 20 to zasnęłam razem z nim. Obudził mnie mój P o 21 poszłam sie umyć i poszłam dalej spać ;) Miałąm wczoraj kryzys :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sysiu, a widzisz :-) synusia masz zdrowiutkiego :-) pewnie ogromny kamień z serca Ci zleciał... fakt, dzieciaczki-ślicznoty. Jak się napatrzyłam na fotki, to...chciałabym córeczkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na momencik kochane bo mam młyn jak zwykle :):):):):):) i od razu powiem że jak dostałam od Ani, Foli i Zabajonej foteczki to marze o córeczce jak Estelka, ależ one są słodziutkie :):):):):):):):)poprostu piękniutkie :):):):):):):):) Aśku i Enigmuś dzięki za e-maile buziaczki dal Was:):):):):):):):) trzymajcie kciuki w poniedziałek za moją obronę :):):):):) znikam do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny:) cuda sie zdarzają1!!! taka jedna moja klezanka z Novum ostatnio mala po icsi pste jajo płodowe, któres tam z kolei poronienie i niedawno temu transfer 2 ostatnich mrziaczków i dzis czytam a ona zobaczyła 2 bijące serduszka:):):):):):):):) ❤️ ❤️ Ana 🌼 trzymamy :) trzymamy:):):):)):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry wszystkim śpiochom i rannym ptaszkom :-)🌻 ja dziś wcześniej pisałam ale musiałam przerwać bo na zakupy \"makrowe\" pojechaliśmy wcześniej by nie tracić czasu na korki:-) Aguś👄 ja też z niecierpliwością zawsze czekam na Twoje wypowiedzi, zwłaszcza co spsocił Twój malutki wielkoludek, myślę że jesteś wspaniałą mamusią tak dzielnie Ci idzie usypianie maluszka, ale fajnie też czytać jak łamie on Twoje serduszko słodkimi oczkami jak chce czekolady.... Lara👄 to dawaj foteczki z nową fryzurką, ja też czasem mam takie akcje że znienacka idę do fryzjera lub kosmetyczki, lubię to, ale teraz brak mi czasu...więc muszę z góry wszystko ustalać... Olinek👄 muszę Ci przyznać że zazdroszczę Ci przygotowanek, bo ja tylko czekam kiedy będę mogła startować z nowym podejściem....trzymam ogromne kciuki... zabajonku👄 ależ siezaczęła tłumaczyć jakbyś miała z czego, ja też jak sprzątam to nie w sukni wieczorowej :-D wspaniale i tak wyglądałaś, bardzo naturalnie i ok.... enigma👄 zaraz odpalam pocztę by zobaczyć czy mam filmik.... no i kobieto w ciąży wyrażaj sie :-D kulturnie :-Dhahahahahahah sysia👄kochanie, nie martw się czekałam na wypowiedź Twoją, ja wierzę i wierzyłam że Tomcio jest zdrowy i nie słuchaj jakiejś baby że ona sporzy na dziecko i czyta mu z oczu to mu dolega, skoro wyniki wyszły oki to znaczy że jest dobrze i musisz w to wierzyć bo tak jest... u mnie pada, leje i jest brrr niezbyt, tylko siedzieć przed kominkiem i na drutach robić, ale wiecie co? grzaneczkę dziś robię taką mam ochotę :-D mniam mniam.... Andzia👄 Paula👄 Estelka👄 nie tylko córcia będzie ale i synuś pewnie, jak nie dwa :-D Ana👄 ja marzę o dwóch córciach, bardzo bardzo :-) i mam nadzieję że takie śliczne córcie urodzą nam sie w 2008 roku jeszcze :-D, czego życzę nam wszystkim.... uciekam obiadek dopilnować, dziś na deser tiramisu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiec bylam dzis u lekarza. I wyszlam troche smutna, bo usg pokazalo tylko pecherzyk ciazowy (11,6mm). A w tym samym tygodniu w ciazy z Nikosiem pecherzyk mial wielkosc 25,6mm i bylo juz widac bijace serduszko , a tu nic. Umowiona jestem na kolejna wizyte 24 .10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×