Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emika

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. VII - SZCZĘSLIWA

Polecane posty

Wiosna, przykro mi :( nie poddawaj się , w końcu się uda. Wiem, że łatwo jest mówić ale ja wierzę, że jak ktoś tak pragnie dziecka to musi się udać i mam nadzieję, że tak będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutny dzień dzisiaj na forum. Dobrze, że Maciuś już wychodzi do domku, ta wiadomość rozjaśniła trochę ten dzień. Sabruś przygotuj się na prawdziwy sajgon w domku :) i totalny brak czasu :) ale jak miło będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabrus-czas szybko leci. jeszcze niedawno byl porod a to juz prawie pol roku chyba bedzie. macius jak nic w domku przyspieszy z dochodzenim do zdrowka. Nic tak nie dziala jak obecnosc mamy i domowego powietrza. Ty tez odzyjesz, bo skoncza sie jazdy w te i z powrotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) I ja sie z Wami witam.:) Wiosenko - bardzo mi przykro.:Trzymam kciuki byś już niedługo cieszyła sie z rosnącej bety. Szczęsciaro - współczuję Ci bardzo=- nie ma słów , które by Cię mogły pocieszyć ale wierzę , że już niedługo się będziesz cieszyła ze zdrowo rozwijającej się ciązy. 🌻 Przede wszystkim Estelko - ogroooooooomne gratulacje! 🌻❤️👄 A objawy się nie martw - ja nie miałam ich wcale - zero wymiotów itp. jedynym objawem to były rosnące balony - oj zrobiły się szybko ogromne hihi. A co do brzuszka - ja zawsze lubiłam luźniejsze rzeczy - tak wiec niektórzy nawet jak byłam w 7 mcu to nie zauważyli , że jestem w ciązy hihih . Emiczko - mi aż brakuje słów , pod tak wielkim wrażeniem jestem twojego spokoju , siły. Wierzę, że i dla Ciebie niedługo Pan Bóg otworzy okno. 🌻❤️👄 Pozdrów ode mnie chuderlaczka Golke. ❤️ A co do architekta- to chyba brakuje mu kasy , bo teraz to nas ponagla hihihi. :P A my rozbudowujemy domek - bo kupiliśmy pół domu - na drugie były wylane fundamenty i pora teraz dokończyć to. :) Dziekuję Sysiu za wieści o Sandrze. O co bym się miała gniewać? No niestety - najpierw Sandra miała zatkany tylko nos- byłam u lekarza , dostała leki - nie pomogło- poszło na gardło - goraczka - dostała antybiotyk - nietrafiony i dupa - zeszło na oskrzela - od wczoraj kolejny antybiotyk - mam nadzieję, że pomoże. Dzisiaj musiałam jeszcze przyjechać dokończyć sprawy a od jutra już do końca tygodnia będę z małą w domu. Normalnie szlag mnie trafia na te choroby - reagowałam od razu i leciałam do lekarza i nic to nie dało. Aż płakać mi się chce. No ale tak jak Sysia przekazała - mam też dobre wieści od Sabry - jutro już będzie miała dwójkę w domu. :D Jak będzie miała chwilkę - to wezmie aparacik i popstryka zdjęcia. :) Estelko , Sysiu - dziękuję za miłe słowa o Sandrze- tak mi mówcie , tak mi róbcie , tak mi dobrze hihihi. :D Enigmuś, Beti, Makłady, Foli, Andzia, Zabajona, Pauluś,Gosiaczek, Nadwiślanka, Olinek, kasiula kula, Lara,🌻 Ok - uciekam już do domku leczyć tego mojego szkraba. Buziaczki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosenko, raaany, tak mi strasznie przykro...ale musisz się trzymać, nie możesz zwątplć! wypłacz się i ruszaj do kolejnego ataku...bardzo mi przykro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie... Moze faktycznie nam -kobieta ktore maja juz swoja pocieche jest troche łatwiej godzic sie z porazkami..nie wiem... W kazdym razie Szczesciaro....ucaluj to swoje gadajace male szcescie ktore łazi za Toba krok w krok....:)-ja czesto tez patrze na moja Olke jak na jakis cud... Jutro wybieram sie po Decapetyl..a od wtorku sie zacznie.... ech ..mam nadzieje ze dam sobie jakos rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka, trzymam kciuki za Sandrę żeby szybko wróciła do zdrowiai formy. Biedny maluszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosenka❤️❤️❤️trzymaj się kochana,to jeszcze nie koniec tylko początek pięknej przygody zwanej macierzyństwem.A nikt nie powiedział,że będzie lekko.Wszystkie o tym wiemy...Zobaczysz,uda się następnym razem!!!!Na pewno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nie trać nadziei.Wszystkie jesteśmy z Tobą !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emiczko - no to fajny kierunek sobie wybrałaś, ale będziesz robiła z tego magistra czy licencjat?? bo ja nie wiem :P No ja nie planuje mieć jak na razie dzieci i jeszcze troszkę minie nim się zdecyduje na kolejne, najpierw muszę sobie życie ułożyć tak jak należy a potem dopiero myśleć o drugim dziecku, choć nie powiem chciałabym ale niestety nie mam zbyt dobrej sytuacji w swoim życiu prywatnym chodzi mi o P więc nie ma co myśleć :) Bo ty Kochana to jesteś architektem tak?? bo tak mi się wydaje jak piszesz o projektach i w ogóle, ale mogę się mylić. A co do założenia kancelarii to super pomysł i super sprawa, także kochana realizuj swoje plany i marzenia, choc nie myślałaś że do października 2008 może sie bardzo dużo zmienić - chodzi mi o maleństwo :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TERAZ TAK LARUŚ - WPISZ SIĘ DO TABELKI JESZCZE RAZ BO SKOPIOWAŁAM NIE TĄ CO TRZEBA BO DZIEWCZYNY SIĘ MYLIŁY SAME NA POCZĄTKU CO DO TABELKI NUMER III TO PROSZĘ O JEJ POPRAWIENIE BO JEST NIEAKTUALNA, ZMIENIAŁYŚCIE NICKI I SWÓJ WIEK A TEGO W TEJ TABELCE NIE MA BO JEST STARA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZROBIŁAM TABELKĘ NUMER IV ALE : - JEŚLI SIĘ COŚ NIE ZGADZA TO PROSZĘ O JEJ POPRAWIENIE - JEŚLI KOGOŚ POMINĘŁAM TO PROSZĘ WPISANIE - JEŚLI PISZE ŻE \"PROSZĘ O WPISANIE\" TO PROSZĘ TO ZROBIĆ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny chcialabym dolaczyc do waszej wesolej gromadki :) mam 31 lat, 9-letnia coreczke i planujemy z mezem drugie dziecko, ale jakos nic z tego nie wychodzi.... czasem mysle, ze powinnam to zrobic duzo wczesniej, ale nigdy nie bylo tego odpowiedniego momentu, na pewno wiecie jak to jest pierwsza ciaze poronilam, druga (czyli nasza coreczka) byla (jest) najwiekszym szczesciem i teraz znow jestem pelna obaw.. pozdrawiam Was serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sysiu, co tam sie nie udaje? Wszystko jest git :) Kurczę, ale Ty jesteś cierpliwa, normalnie szok. mi to by się nie chciało, ale fajnie, że mamy taką Sysię, która się wszystkim zajmie :) No i fajnie, ze mamy ekspertów: Foli ASka :) chylę czoła:) No i autorkę najśmieszniejszych tekstów (tak, tak Engma o Tobie mowa :) ) No i Emikę, która wszystkich zaraża optymizmem..... A reszta, jest od wzajemnego pocieszania się, udzielania rad itp. Wiecie co? Jakoś strasznie tu fajnie ..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) Paula👄 myślę że większość jest takich facetów, choć nie tylko faceci, są i kobiety które nie potrafią prawdy przyjąć, pewnie to też dużo zależy od kwestii sposobu przekazu nawet najszczerszej prawdy... z tego co wiem niektórzy panowie boją się temperamentnych pań :-D a jak się ich nie bać hihihihihi skoro nie wiadomo czego się po nich spodziewać hihihi:-) nie daj się szefunciowi, tak trzymaj👄 nadwislanka👄 a kto słodyczy nie lubi? :-D jeśli są takie osoby to nie wiedzą co to dobre słodycze :-Dhihihihi pewnie nerwusie jakieś hihihii, ja tortów z masami margarynowymi nie robię, ale z bitą śmietaną tak :-D ,to całkiem normalne że na zimowe dni jada się słodycze, organizm wie dokładnie sam czego potrzebuje....... ja ostatnio jak nigdy mam ochotki na mięsko tzn własnej roboty pieczony schabik - robiony na wędlinę do chlebka z czosnkiem, po prostu nawet mężuś to zauważył że jakaś mięsożerna jestem jak nigdy, ja zazwyczaj mięsko to na samym końcu jadam i to minimalnie, może w ciąży jestem :-D ahahahahahahhahaha a co do czekoladek które wymieniłaś to mamy podobny gust, tylko ja najmniej tych mlecznych i nadziewanych lubię - ale bombonierki dobre - hmmmmm mniam mniam uwielbiam bo to takie małe coś z niespodzianką i może być zawsze coś innego :-D , ja w sypialni mam takie dwie płachty tkaniny zwiewnej w ciepłej tonacji żółtego, przerzucone przez karnisz więc wiem o czym piszesz, a swoja maszyna to zawsze swoja:-D Andzia👄 to bardzo - zwłaszcza w tej chwili ceniony zawód, mieć dobrego krawca to dla mnie luksus i chylę czoła przed wszystkimi manualnymi zawodami typu krawiec, szewc, tapicer, stolarz itp, to dla mnie artyści z krwi i kości, szkoda tylko że nie wiem gdzie mieszkasz, ale pewnie daleko od stolicy bo z pewnością dałabym ci parę zleceń do wykonania :-) gosiaczku👄 no dawno Cię nie było, ale rozumiemy, rozumiemy że ciężarna kobieta ma swoje sprawy :-) cieszę sie że wszytko dobrze przebiega u Ciebie, a jakie imię dla maluszka wybrałaś? wiosna👄 jejku ale mi przykro 😭 a Ty nie za szybko zrobiłaś tą betę? rozmawiałaś z ginem już o tym? czy masz jakieś mrozaczki? nie poddawaj się przejdziemy to kochana, zobaczysz jeszcze przyjdzie nasz dzień.... Sabruś👄 uściski dla Amelki i Maciusia, cieszę się że już będziesz je razem miała przy sobie🌻 a smuteczki odganiamy dziewczynki, ja też je miałam wczoraj, dziś troszkę ale będzie dobrze🌻 Wy również pomagacie w dużej mierze je odganiać👄 Asiulku👄 Golusia pozdrowiłam od Ciebie, spokój u mnie?, a wiesz wyrabiam sobie cierpliwość by mieć jej więcej dla dzieci:-P z pewnością sie przyda, będą mogły mi na głowę wchodzić:-Dhihihihi żartuję hihihihi wiesz, my od nowa rozpoczęliśmy kwestię wyprowadzenia się od rodziców męża, i nawet już ze spokojem do tego podchodzimy, wiemy że musimy, nie mamy wyjścia, bo pomimo iż teściowie się budują na Mazurach to teść zapowiedział, że nie ma szans na to żeby dom został przepisany w połowie na nas, tylko na niego będzie a druga rzecz że on chce mieć własny pokój na naszym piętrze - to dla niego furtka do naszego życia, chce mieć kontrolę i możliwość przyjechania zawsze kiedy chce wiec nie zgodziliśmy sie na to. Doszliśmy do wniosku że póki się nie wyprowadzimy to nie mamy szans na spokojne życie i in vitro tu nie pomoże, bo nawet jak sie uda to ja nie wytrzymam użerania się z teściami z małymi dziećmi. Powiedzieliśmy sobie że oczywiście w styczniu podejdziemy do in vitro(bo już to ustaliliśmy i nie chcemy się od razu poddać) ale jeśli się nie uda to nie będzie rozpaczy tylko spokojnie zabierzemy sie za zbieranie pieniędzy by mieć choć 50 % na mieszkanie w Warszawie, a następne staranie jeśli się te w 2008roku nie udadzą będą po przeprowadzce, mogę być nawet 35 letnią mamą pierwszego dziecka, ale chce ciążę przechodzić w spokoju i cieszyć się życiem tylko z mężem i dziećmi, a nie żeby mi ktoś wchodził z butami i dyktował jak mamy żyć.... cieszę się że rozbudowujecie domek, ja jak patrzę na mojego brata który buduje sie na Mazurach to czasem mu zazdroszczę że ludzie w dużych miastach mają gorszą sytuację mieszkaniową, tam łatwiej o lokum niż tu w stolicy, bo ceny mieszkań tu są kosmiczne:-( a z kolei tam gorzej z pracą.... jejku jak wszystko potrafi się komplikować......Szkoda że malutka Ci tak choruje, życzę jej zdrówka, dobrze że będziesz z nią w domku .... napisałam Ci semeska z podziękowaniami od Golki nie wiem czy dostałaś 👄 Olinek👄fajnie że już niedługo decapeptyl, zaciskam kciukaski i patrzę na Twoje losy starankowe bardzo emocjonalnie, jakbym to ja sie starała :-Dhihihihi, trzymam kciukaski ogromniaste👄 sysiu👄 mi tez się kierunek ten podoba, ja to magistra będę robić, jednego już mam wiec drugi nie zaszkodzi:-P może bardziej mi sie spodoba:-) rozumiem Cię odnośnie dzieci, jesteś bardzo dzielna i zmierzasz w bardzo dobrym kierunku, lepiej poprawić byt niż zapętlić sie pomiędzy pieluszki i być nieszczęśliwym.... ja jestem Projektantem - obok architekta, zawody współgrające i podobne, ja dostaję zlecenia albo od architekta albo od inwestora, ale projekty muszą być współtworzone i z architektem i projektantem :-) Architekt tworzy budynek, ja jako projektant mogę tylko tworzyć domki do 600mkw. a po za tym ja zajmuję się projektowaniem instalacji w domkach, wieżowcach i wszelkich obiektach, np. projektuję wentylację klimatyzację, ogrzewanie, by ciepła woda w domku była i kanalizacja sprawnie działała, korzystam więc z tych samych programów graficznych co architekt ale praca architekta ogranicza się do budynku- czyli jak będzie wyglądał... nie zastanawiam się czy w 2008r może sie coś zmienić, jestem przygotowana na zmiany jeśli przyjdzie maleństwo szybciej niż myślę to dopasuję moje marzenia do niego, zobaczymy....ważne jest dla mnie i maleństwo i zmiana lokum, co będzie pierwsze to wola Boska i Bóg zdecyduje, nie załamię sie jeśli nie doczekam się w 2008 roku maluszka, stawiam styczeń 2008 jako ostatnie podejście do in vitro przed wyprowadzą jeśli sie nie uda to stop dopóki nie przeprowadzimy się - nie będę z tego powodu płakać.... a co do tabelek :-D kochana ależ ty stanowcza jesteś aż się wystraszyłam i zaraz poprawiam wszystko :-D i jak pracujesz nad tymi tabelkami hihihihihi jolkam👄 witaj w naszym gronie👄 bardzo cieszymy się z nowej duszyczki i zachęcamy do codziennego przebywania z nami :-D a robiłaś jakieś badanka, ile czasu Wam już nie wychodzą staranka o drugie maleństwo? Iwonka👄 wiesz ja optymista ? hmm, wmawiam sobie to codziennie rano i wieczorem więc sama już uwierzyłam że nią jestem hihihihi a najfajniejszy tekst dziś Tobie przypadł , zacytuję : \"Jakoś strasznie tu fajnie... :-) \" bardzo słodkie :-) hihihihihi jasne że fajnie bo my fajne babeczki jesteśmy :-)👄 🌻 ❤️ mnie dziś wierci w brzuszku i jakoś nie tak sie czuję :-P Goluś pozdrawia wszystkie dziewczyny❤️ uciekam coś przegryźć i fajna komedia leci na TCM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA III Nick......................Imię.................Zodiak... ........wiek.....nr GG estella..............Edyta................Skorpion...... ..29........2662371 mysza29................Bożena...............Lew......... ....29.........? Dorota28...............Dorota................Byk........ ......28......? paula24............Paulina..............Waga............ 24.........2880856 sylwia19............Sylwia...............Waga........... .21.........5679908 Domi24.................Dominika............Baran........ ....24,5......? 38 tydzień.............Kamila...............Strzelec.........19 .........? MEG33 .................Marta ...............Bliżniaki ........33.........? Dioda...................Dominika...........Strzelec..... .....30.........? Aga*................Agnieszka...........Skorpion........ .26 ........5134039 Olala................Aleksandra..........Ryby........... . 27.........8177064 Impersona.............Elka...............Baran.......... ..20........3897413 Bozina..................Bożena...........Wodnik .........29........1945823 monia-81..............Monika...............Panna........ ....24.......? Mia26..................Asia...................Bliźnięta. .......26.......? Gosia25...............Gosia................Waga......... ...25.......8616146 Tweety*...............Agnieszka............Bliżnięta.... ....22,5.....? Silve26................Sylwia...............Waga........ ...27..... Emika.................Ewa..................Byk.......... ....29.......4301791 Marlena200...........Marlena.............Lew............ .26.......4841415 ida_................... Aneta.................Rak..............20.......? Golka26...............Gosia...............Byk........... ....29......924754 monika80.............Monika..............Baran.......... ..25......1226378 Suzinka...............Hania................Lew.......... ....24.......9504986 Ef27...................Ewa....................BYk....... .......28.......? Joanna................Asia....................Lew....... ......30.......? Mama Muminka .....?........................Byk..............27.......? Aśka74...............Asia..................Byk.......... ....32 .......7215111 Julik..................?........................Skorpin. ........30........? Roza_..............Agnieszka..........Bliznięta......... 23........2213816 Moniśka2005.........Monika...............Strzelec....... ...?.......... Sysia1912.............Sylwia..............Lew........... ...21........859561 Foli....................Asia...................Kozioroże c......29....... Granini................Angelika.............Baran....... .....27......8621281 Andzia77..............Ania..................Bliźnięta... .....28......2177361 AlicjaY................Dorota................Waga....... .....32.....1415791 Ta oczekujaca.......Monika................Bliźniak.........26.. .. 4355248 DIDO 76 .............. Alicja ................Skorpion .......28.... 1055740 Qulaska................Ania ..................Lew.............26.....3915592 AnA.....................Aneta.................baran..... ......29.....? Georgina80__.........Aneta................byk........... ...25.....5773063 sabra.................ada..........baran...............2 6..........1510226 Iskierka nadzieii.....Basia.......Koziorożec.......24...........????< br /> enigmaa................Ania.......rak................... .....35....5192614 beti78.................Beata.................Koziorożec. .....27....... Iwona 77.............. Iwona ...............Skorpion.........28....... Zabajona..............Sylwia...............Bliźnięta.... .....28.....3213932 maklady ............. Iwona ............. Skorpion ....... 32 ................. Z Sycylii..............Ania..................lew..........27.. ........ kiki13..............Monika..................byk......... 30.......8387852 owulka..............Asia...............Koziorożec....... 23............. Menia21............Marzena..............Rak............. 22....6246545 kasiula kula........Kasia............Strzelec.........28...........5 859475

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorkiem:) Emiko ale się uśmiałam z tej artystki:D Ja jestem kochana ze śląska więc kawał drogi:) Sysiu ty to masz cierpliwość:D❤️ Wiosna strasznie mi przykro :(❤️ jolkam witam, fajnie ze się do nas przyłączyłaś, trzymam kciuki za staranka❤️ a ja muszę poprawić tabelkę III bo w tej jakaś za młoda jestem no i nr gg się nie zgadza;) TABELA III Nick......................Imię.................Zodiak... ........wiek.....nr GG estella..............Edyta................Skorpion...... ..29........2662371 mysza29................Bożena...............Lew......... ....29.........? Dorota28...............Dorota................Byk........ ......28......? paula24............Paulina..............Waga............ 24.........2880856 sylwia19............Sylwia...............Waga........... .21.........5679908 Domi24.................Dominika............Baran........ ....24,5......? 38 tydzień.............Kamila...............Strzelec.........19 .........? MEG33 .................Marta ...............Bliżniaki ........33.........? Dioda...................Dominika...........Strzelec..... .....30.........? Aga*................Agnieszka...........Skorpion........ .26 ........5134039 Olala................Aleksandra..........Ryby........... . 27.........8177064 Impersona.............Elka...............Baran.......... ..20........3897413 Bozina..................Bożena...........Wodnik .........29........1945823 monia-81..............Monika...............Panna........ ....24.......? Mia26..................Asia...................Bliźnięta. .......26.......? Gosia25...............Gosia................Waga......... ...25.......8616146 Tweety*...............Agnieszka............Bliżnięta.... ....22,5.....? Silve26................Sylwia...............Waga........ ...27..... Emika.................Ewa..................Byk.......... ....29.......4301791 Marlena200...........Marlena.............Lew............ .26.......4841415 ida_................... Aneta.................Rak..............20.......? Golka26...............Gosia...............Byk........... ....29......924754 monika80.............Monika..............Baran.......... ..25......1226378 Suzinka...............Hania................Lew.......... ....24.......9504986 Ef27...................Ewa....................BYk....... .......28.......? Joanna................Asia....................Lew....... ......30.......? Mama Muminka .....?........................Byk..............27.......? Aśka74...............Asia..................Byk.......... ....32 .......7215111 Julik..................?........................Skorpin. ........30........? Roza_..............Agnieszka..........Bliznięta......... 23........2213816 Moniśka2005.........Monika...............Strzelec....... ...?.......... Sysia1912.............Sylwia..............Lew........... ...21........859561 Foli....................Asia...................Kozioroże c......29....... Granini................Angelika.............Baran....... .....27......8621281 Andzia77..............Ania..................Bliźnięta... .....30......6121638 AlicjaY................Dorota................Waga....... .....32.....1415791 Ta oczekujaca.......Monika................Bliźniak.........26.. .. 4355248 DIDO 76 .............. Alicja ................Skorpion .......28.... 1055740 Qulaska................Ania ..................Lew.............26.....3915592 AnA.....................Aneta.................baran..... ......29.....? Georgina80__.........Aneta................byk........... ...25.....5773063 sabra.................ada..........baran...............2 6..........1510226 Iskierka nadzieii.....Basia.......Koziorożec.......24...........????< br /> enigmaa................Ania.......rak................... .....35....5192614 beti78.................Beata.................Koziorożec. .....27....... Iwona 77.............. Iwona ...............Skorpion.........28....... Zabajona..............Sylwia...............Bliźnięta.... .....28.....3213932 maklady ............. Iwona ............. Skorpion ....... 32 ................. Z Sycylii..............Ania..................lew..........27.. ........ kiki13..............Monika..................byk......... 30.......8387852 owulka..............Asia...............Koziorożec....... 23............. Menia21............Marzena..............Rak............. 22....6246545 kasiula kula........Kasia............Strzelec.........28...........5 859475

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emiczko-dziekuje:) i powiem Ci ze jesli chodzi o dlugosc postow to mama mia:D:D Jestes the best!!!!:D A co do staranek .Zaczyna mnie oblatywac strach ...powoli.. Zadzwonilam dzis do apteki zeby mnie nie zaskoczyli jutro ze np nie ma tego po co jade a to cale miasto musze przemierzyc -bo tam maja dobra cene na leki. Za ampulke Marvelonu 80 zł- a gdzie nie pytam to okolica 100 zł- w aptece w Tesco nawet 110zł a to duza roznica.... Dziewczyny ...przy tym Marvelonie mam taka mega @ ze juz mi sie pawia chce puscic:O Juz przeszlo tydzien jak mnie meczy ..owszem juz slabnie ale..... Nigdy takich nie mialam-4 dni a potem ze dwa jeszcze plamienia malutkie.... Boze mam nadzieje ze to przez ten Marvelon nieszczesny a nie przez jakies stawanie cyklu na glowie:( Macie jakies doswiadczenia w takowej kwestii? Mimo ze Was ładnie czytam to musze napisac ze jest Was tu tak duzo i tak jestescie doborowa paczka ze ciezko sie wcinac;)...a i odniesc do Waszych spraw.Ale czytam zawsze ...wszystkim kibicuje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiosno--wiem ze teraz na nic pocieszanie.... Zwlaszcza ze tez mnie czeka to samo..i ten sam strach....:( Napisz prosze jak sprawa wyglada z dalszymi planami...czy macie jakies? Smutno...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA III Nick......................Imię.................Zodiak... ........wiek.....nr GG estella..............Edyta................Skorpion...... ..29........2662371 mysza29................Bożena...............Lew......... ....29.........? Dorota28...............Dorota................Byk........ ......28......? paula24............Paulina..............Waga............ 24.........2880856 sylwia19............Sylwia...............Waga........... .21.........5679908 Domi24.................Dominika............Baran........ ....24,5......? 38 tydzień.............Kamila...............Strzelec.........19 .........? MEG33 .................Marta ...............Bliżniaki ........33.........? Dioda...................Dominika...........Strzelec..... .....30.........? Aga*................Agnieszka...........Skorpion........ .26 ........5134039 Olala................Aleksandra..........Ryby........... . 27.........8177064 Impersona.............Elka...............Baran.......... ..20........3897413 Bozina..................Bożena...........Wodnik .........29........1945823 monia-81..............Monika...............Panna........ ....24.......? Mia26..................Asia...................Bliźnięta. .......26.......? Gosia25...............Gosia................Waga......... ...25.......8616146 Tweety*...............Agnieszka............Bliżnięta.... ....22,5.....? Silve26................Sylwia...............Waga........ ...27..... Emika.................Ewa..................Byk.......... ....29.......4301791 Marlena200...........Marlena.............Lew............ .26.......4841415 ida_................... Aneta.................Rak..............20.......? Golka26...............Gosia...............Byk........... ....29......924754 monika80.............Monika..............Baran.......... ..25......1226378 Suzinka...............Hania................Lew.......... ....24.......9504986 Ef27...................Ewa....................BYk....... .......28.......? Joanna................Asia....................Lew....... ......30.......? Mama Muminka .....?........................Byk..............27.......? Aśka74...............Asia..................Byk.......... ....32 .......7215111 Julik..................?........................Skorpin. ........30........? Roza_..............Agnieszka..........Bliznięta......... 23........2213816 Moniśka2005.........Monika...............Strzelec....... ...?.......... Sysia1912.............Sylwia..............Lew........... ...21........859561 Foli....................Asia...................Kozioroże c......29....... Granini................Angelika.............Baran....... .....27......8621281 Andzia77..............Ania..................Bliźnięta... .....30......6121638 AlicjaY................Dorota................Waga....... .....32.....1415791 Ta oczekujaca.......Monika................Bliźniak.........26.. .. 4355248 DIDO 76 .............. Alicja ................Skorpion .......28.... 1055740 Qulaska................Ania ..................Lew.............26.....3915592 AnA.....................Aneta.................baran..... ......29.....? Georgina80__.........Aneta................byk........... ...25.....5773063 sabra.................ada..........baran...............2 6..........1510226 Iskierka nadzieii.....Basia.......Koziorożec.......24...........????< br /> enigmaa................Ania.......rak................... .....35....5192614 beti78.................Beata.................Koziorożec. .....27....... Iwona 77.............. Iwona ...............Skorpion.........28....... Zabajona..............Sylwia...............Bliźnięta.... .....28.....3213932 maklady ............. Iwona ............. Skorpion ....... 32 ................. Z Sycylii..............Ania..................lew..........27.. ........ kiki13..............Monika..................byk......... 30.......8387852 owulka..............Asia...............Koziorożec....... 23............. Menia21............Marzena..............Rak............. 22....6246545 kasiula kula........Kasia............Strzelec.........28...........5 859475 Lara27.............Sylwia............Strzelec.........27..........8983117

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a więc tak: brakuje mi ciążowego szczebiotu Enigmy :) od jakiegoś czasu myślę o Suzince: gdzie Jesteś? Emika... Jesteś zwiewna i jak Cię czytam mam wrażenie, jakby wiaterek cichutko szumiał nad polaną, cieplutko, słoneczko świeci, ptaszki ćwierkają....życzę Ci aby Twoja radość nigdy nie zgasła :D i musisz być bardzo wysportowana: ćwiczonka, basen i jeszcze coś innego, ale tez ćwiczenia :D Sysia a powiedz, jak Ci się układa? Andzia , Olinek, Paula, Wiosna, Szczęściara...hhihihii i wszystkie inne dziewczęta:starsze (:D) i młodsze te, które nie wymieniłam (za co serdecznie przepraszam) równie serdecznie pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze Sysia (składam uszanowanie kapelusikiem do samej ziemi bo napracowałaś się)wpisze coś tam do tabelki nr IV i uciekam TABELA IV NICK........................... ADRES E – MAIL Aga* ...................... agnieszka.joachi mczak@interia .pl Alesis ...................... PROSZĘ O WPISANIE!!! Andzia77 ................. aniutka_m@tlen.pl AnA30 ..................... atena333@wp.pl Aśka74 .................... asiulek74@tlen.pl Beti78 ..................... molendb@wp.pl Bozina .................... PROSZĘ O WPISANIE!!! Emika ..................... ewa@probud.homeip.net Enigmaa ................... enigmaa@tlen.pl Estella13 .................. edak@poczta.onet.pl Foli ........................ jkanicka@wp.pl Golka 29 ................... gonia777@op.pl Gosiaczek76 ............. gosiaczek1976@o2.pl Granini .................... aniacmok@wp.pl Iskierka nadziei ........... bascha123@interia.pl< br /> Iwona77 ................... grajesia@wp.pl JaChceFasolke .......... PROSZĘ O WPISANIE!!! Joanka ................... joasia_zet@op.pl Judyta73 ................. PROSZĘ O WPISANIE!!! Kasiula kula .............. PROSZĘ O WPISANIE!!! Kkkkasia .................. PROSZĘ O WPISANIE!!! Lara27 .................... sylwia_503@wp.pl Maklady ................... maklady@poczta.fm Malina ..................... malinka-30@tlen.pl Marghi .................... PROSZĘ O WPISANIE!!! Menia21 .................. marzena211@onet.eu Myszka1975 ............. bozena.29@gazeta.pl Nadwislanka .............. PROSZĘ O WPISANIE!!! Olinek ......... ............ olinek-75@tlen.pl Owulka ............. ....... asia3184@op.pl Paulina26 ...... ........... paulinag@icpnet.pl Pedagog .................. carpediem.carpe diem@interia.pl Roza_ .................... agnieszka-gw@tlen.pl< br /> Sabra ..................... PROSZĘ O WPISANIE!!! Silve26 .................... PROSZĘ O WPISANIE!!! Suzinka . .................. hpenz@op.pl Sysia1912 ................ sisikwiatuszek@inter ia.pl Szczęściara25 ........... nikodem.ba@op.pl Wiosna6 .................. PROSZĘ O WPISANIE!!! Zabajona ................. tinna77@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa koleżanka? Jolkam witam Cię :) muszę jeszcze dopisać bo by mi to spokoju nie dało: pozdrawiam Foli, Gosiaczek, Nadwiślankę.....:D ....a teraz to naprawdę uciekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA IV NICK........................... ADRES E – MAIL Aga* ...................... agnieszka.joachi mczak@interia .pl Alesis ...................... PROSZĘ O WPISANIE!!! Andzia77 ................. aniutka_m@tlen.pl AnA30 ..................... atena333@wp.pl Aśka74 .................... asiulek74@tlen.pl Beti78 ..................... molendb@wp.pl Bozina .................... PROSZĘ O WPISANIE!!! Emika ..................... ewa@probud.homeip.net Enigmaa ................... enigmaa@tlen.pl Estella13 .................. edak@poczta.onet.pl Foli ........................ jkanicka@wp.pl Golka 29 ................... gonia777@op.pl Gosiaczek76 ............. gosiaczek1976@o2.pl Granini .................... aniacmok@wp.pl Iskierka nadziei ........... bascha123@interia.pl< br /> Iwona77 ................... grajesia@wp.pl JaChceFasolke .......... PROSZĘ O WPISANIE!!! Joanka ................... joasia_zet@op.pl Judyta73 ................. PROSZĘ O WPISANIE!!! Kasiula kula .............. kasiag111@yahoo.com Kkkkasia .................. PROSZĘ O WPISANIE!!! Lara27 .................... PROSZĘ O WPISANIE!!! Maklady ................... maklady@poczta.fm Malina ..................... malinka-30@tlen.pl Marghi .................... PROSZĘ O WPISANIE!!! Menia21 .................. marzena211@onet.eu Myszka1975 ............. bozena.29@gazeta.pl Nadwislanka .............. PROSZĘ O WPISANIE!!! Olinek ......... ............ olinek-75@tlen.pl Owulka ............. ....... asia3184@op.pl Paulina26 ...... ........... paulinag@icpnet.pl Pedagog .................. carpediem.carpe diem@interia.pl Roza_ .................... agnieszka-gw@tlen.pl< br /> Sabra ..................... PROSZĘ O WPISANIE!!! Silve26 .................... PROSZĘ O WPISANIE!!! Suzinka . .................. hpenz@op.pl Sysia1912 ................ sisikwiatuszek@inter ia.pl Szczęściara25 ........... nikodem.ba@op.pl Wiosna6 .................. PROSZĘ O WPISANIE!!! Zabajona ................. tinna77@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×