Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emika

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. VII - SZCZĘSLIWA

Polecane posty

Poprostu podziwiam cię!!!!!! Z dwoma maluszkami dawać sobie radę...super. Mój Szymonek tak mało sypia i jak miałby być taki drugi bąbelek to chyba bym miała lekkiego dołka :) Ściskam cię mocno i życzę ci pokładów cierpliwości i sił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podczytującaaaa
Mnie też to zadziwiło? nawet nie napisała czy jest trójeczka oraz czy biją juz serduszka? nieładnie tak ignorować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kochane, Straszna ze mnie bura świnia ,że sie tak żadko odzywam ale ostatnio miałam urwanie głowy razem z kopytami!!!!!! Z tej pracy o której pisałam zrezygnowałam bo okazało sie ze suma jaka mnie zadawalała na początek to max co mogę tam w ogóle dostać po wielu miesiącach,wiec im podziękowałam.Na dzień dzisiejszy mam prace z doskoku w szkole językowej jako nauczyciel zastępczy.Dobre i to na początek,poza tym, a może przede wszystkim postanowiłam otworzyć knajpkę,teraz szukam na necie stron o dotacjach z unii,sama nie wiem od czego zacząć,bo nie mam kasy,mam za to głowę pełną pomysłów i duużo chęci,wiec będę kombinować.Wiem ze to nie będzie łatwe ale serio po paru rozmowach o prace mam już dosyć tego poniżania sie przed panami prezesami i pytań w stylu-A ma Pani męża?A kiedy Pani zajdzie nam w ciąze???Normalnie szok!!!!!!! A wy babki orientujecie sie gdzie szukać czegoś o dotacjach unijnych bo ja już całkiem głupia siedzie przed tym kompkiem i wybałuszam oczy i nic:(:(:( Szczęściarko❤️❤️spóźnione życzonka wszystkiego naj naj naj!!!!!!!!!!!!!!! Maklady❤️❤️trzymam kciuki żeby było wszystko O.K. bo będzie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ale superancko!!!!! Goluś❤️kochana,zadbaj teraz o siebie!!!!!Trzymaj się ciepło!!!! Sabruś❤️mogę prosić o zdjątka bąbelków????(kasiag111@yahoo.com) A ty spać po nocach nie możesz mamuśka??;););)Pytam bo sama nie mogę;) Emiczka❤️ ja przez jakiś czas mieszkałam z teściami i mimo tego że są wspaniali to po tygodniu już miałam dosyć!!!!Tak to jest że w pewnym wieku mieszkanie z rodzicami po prostu wnerwia,także podziwiam Cię,ze i tak wytrwałaś tak długo:) Sysia❤️kochana,ty jak zwykle optymistka zwariowana!!!!Fajnie się Ciebie czyta ,jak człowiek(czyli ja) ma dołka to od razu się lepiej robi:):):):):):) Estelko❤️ kochana,odezwij się bo czekamy na dobre wieści!!!A może jeszcze nas zaskoczysz i oznajmisz,że będzie czwóreczka!!!!!! Enigmaa❤️ty to niezła laska jesteś,2 kilo tylko?Nie będziesz miała czego zrzucać po porodzie,zazdroszczę, ;) Granini❤️pozdrowienia dla Szymonka👄👄 Aga,Andzia, Ana,Gosiaczek,Iwonka,Lara,Monika80,Paulina,Wiosna,Aska,Foli, Kkkasia,Iskiereczka,Olinek,Paula,Nadwiślanko,Zabajona,Suzinka,Pedagog, i wszystkie kobietki ,których nie wymieniłam duuuuża buźka!!!!!!!!!!👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś ja
przypadkiem tu trafiłam, więc na chwilę zostanę. ja czekam już od ponad 5 lat, każdego dnia bardziej tęsknie i zazdroszczę mojemu rodzeństwu, przyjaciółkom, znajomym. trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nie pisałam, bo we czwrtek skoro świt wyruszyłam ;-) na szkolenie i dopiero wczoraj wieczorkiem wróciłam. Ale już jestem Chcę Wam cos napisac, ale bardzo Was proszę, żebyście tego nie komentowały, tzn. zwłaszcza nie współczuły, dobrze ? bardzo proszę będzie dwójka dzieci. Z medycznego punktu widzenia jest to dużo lepiej i dla dzieci i dla mnie. Niestty przy trójce istnieje duże ryzyko poronienia lub bardzo wczesnego porodu, co połączone z trojaczą ciążą mogłoby się skończyć tragicznie dla dzieci. Po prostu nie jestem fizycznie stworzona do takiej ciąży. Były łzy, ale już przeszło i bardzo się cieszę z tego co mam. Co prawda nadal trudno mi uwierzyć, że jestem w ciąży ;-) bo tak naprawde mdłości miałam tylko dwa dni, a poza tym czuję się tak jak nie-ciężarówka, ale w końcu w to uwierzeę :-) i będzie wszystko dobrze! wielki buziak dla Was i spokojnej niedzieli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) Estelko ❤️❤️❤️❤️❤️ sabra, dodajesz mi optymizmu swoim pisaniem:) ja też mam 175 wzrostu, ale rozmiar 36, chudzina jestem:) głowa mnie boli przeokropnie, prawie codziennie, staram się brać jak najmniej tabletek, ale czasami już nie wytrzymuje tego bólu, czasami mam lekkie mdłości, bardzo lekkie:) za tydzień do lekarza, strasznie się boje tej wizyty... ja jestem strasznie niezależna, więc chyba udusiłabym się mieszkając z teściami/rodzicami, nawet jakby najkochańszy byli dla mnie;) ale rozumiem, że czasem ne ma wyboru i innego wyjścia, u nas tak jakoś się udało, że dostaliśmy mieszkanie, bardzo stare, ale kiedyś tam w przyszłości je wyremontujemy;) najważniejsze, że mieszkamy sami:) dla wszystkich ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:-) ale sie dziś obijam:-D omijam komputer jak tylko mogę:-Dhahahhahahaha ale dobrze mi z tym:-P jutro będzie trzeba pracusiować ile się da.... enigmus👄 a czemu rozmiar 62? a jak będzie większy lub mniejszy dzieciołek to co? :-) fajnie Ci że już kupujesz ubranka, zazdroszczę - naprawdę i dziękuję że czekasz na mnie to bardzo miłe, ale poczekasz jeszcze troszeczkę co? ;-) to dobrze, że wszyscy nie widzą Twojej ciąży - to znaczy że świetnie wyglądasz:-) i dlatego stawiam na synusia u Ciebie, jeszcze brzucholek wyrośnie Ci jak piłka, zobaczysz.... Granini👄jak ja lubię czytać o tym Twoim Szymonku, bo ja też chcę nazwać Synusia Szymonek;-) całusiam👄 podczytujące dziewczęta👄 a co Wy takie niecierpliwe co? Estelko👄 bardzo przytulam👄i cieszę sie z Twojej dwójeczki👄jesteś dzielna🌻 Sabruś👄staram sie relaksować i omijać złe nastroje:-) i udaje mi się póki co, choć dziś miałam dziwny sen że mnóstwo ludzi młodych do nas przyjechało i wszyscy byli z dziećmi, w większości niemowlakami i te dzieci zaczęły tak rozrabiać i demolować nam dom ze po prostu szok:-D jakiś taki ciężar czułam będą w tym chaosie :-P ......no włoski zapuszczaj, teraz na lato 2008r modne będą długie włoski:-) ja tez zapuszczam póki co, ale pewnie na lato zetnę :-P hihihihihi tak milusio mi sie czyta jak sobie pięknie radzisz z dziećmi, ach....... a babcie niestety czasem potrafią wnerwić to racja.....Sabruś przecież ty chudzinka jesteś, przestań..... a Maklady to w ogóle już \"drapaczek\" Kasiula👄 dawno Cię nie było....\"bura świnia\" hahahahhahahahah :-Dhahahhahahahha no bura może tak - nie wiem nie widziałam, ale świnia? nieeeeee:-D fantastycznie z tą knajpką, poczekaj od nowego roku będą dotacje to ładnie wszystko przekalkuluj i powodzenia życzę:-D o dotacjach możesz poczytać na stronkach wpisz dotacje i w urzędach pracy.... maklady👄 zazdroszczę mieszkanka, nawet starego.Teść kiedyś dostał w spadku mieszkanie z pięknym widokiem na pałac kultury 3-pokojowe na 12 piętrze, ale sprzedał je bo uznał że musi dzieci mieć przy sobie i nie zamierza im nic dać, a za kasę samochód sobie kupiwrrrr tak to jest jak sie o dzieciach nie pomyśli, tylko o własnej d...pie ....... szkoda gadać.... uciekam jeszcze poleniuchować, dziś zrobiłam ciasteczka \"dropsiki\" do herbatki i kawki :-) dla mężusia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello jak ja Was lubię podczytywać :-) ale kurcze , nie mam daru Emiki, aby każdej z osobna odpisywać :-( Emika - podziwmiam Cię za to! dziś kiepsko się czuję, chyba ciśnienie jest do d... bo ciągle bym spała... Emika, współczuje Ci teściów, kurcze, mam nadzieję, że niedługo uniezależnisz się od nich i będziesz najszczęśliwsza na świecie :-) Sabruś, ja jestem typowa 38-40. 170 cm wzrostu i teraz 60 kg (jakies trzy miesiące było około 57 kg). Mam raczej mocną budowę, może to dlatego, że ćwiczyłam na siłowni ale głównie to geny. I jeśli rzeczywiście masz na zbyciu dżinsy ciążowe, to chętnie przygarnę :-) może jak mi podarujesz spodnie ciązowe to sie przekonam i w końcu zacznę sobie kupowac spodnie z golfem ;-) dziś nabyłam dżinsy, ale zwykłe , natomias w rozmiarze 31 :-o (kiedyś nosiłam 28), ale co zrobić, bąble rosną , to i brzuch rosnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula kula-nie ma pojecie gdzie szukac tych dotacji. wiem ze jest jakis projekt z 13 tys PLN bezzwrotnej pozyczki. Ale nie mam pojecia gdzie szukac info. Poszukaj przez google. A jak nie to na pewno w Urzedach Pracy maja takie info i pokieruja Cie gdzie trzeba. Ale ostrzgam. polska to nie USA i niekoniecznie bedzie milo :) Moja koelzanka w ciagu 2 dni zalatwila wszystkie form. w swiss jak dostala legal prace. Wszytsko w 2 dni z usmiechem na twarzy i kilkoma papierkami. Strach przyrownac polska rzeczywistosc :( Emiczka-chyba Ci zazdroscilam tego \"oj, bedzie sie dzialo:, bo u mnie tez sie dzialo :) I wielka plyta lat 70tych wytrzymala. Ale jka to moj maz mowi wielka plyta, ale sciany ceglane. Nie wiem skad wie, ze ceglane. Chyba z tego ze jak krecil otwoty to czerwony pyl lecial, Wiec chyba nie wielka plyta ma taki kolor? Co Emiczka? Nie mniej jednak dzialo sie.... A, a\'propos. sasiedzi z dolu (emerycii) wyprowadzaja sie. Czyzby mieli nas dosyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiula kula - ja pracuję w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Poznnaiu. I my własnie zajmujemy się dotacjami z UE. Poszukaj w swoim wup-ie a tak dla podpowiedzi to dużo informacji i wytycznych znajdziesz na stronie mojego urzędu www.wup.poznan.pl pozdrawiam i życzę powodzenia. Teraz będzie większe dofinansowanie. W obecnych projektach najwyśza kwota dofinansowania na otwarcie własnej działolności wynosiła 13 000. Teraz będzie więcej i łatwiej. My dopiero zaczynamy ogłaszać nowe konkursy. Wszystko ruszy tak naprawdę w sztyczniu, ale zorientuj się u siebie w wup-ie. Przypomnij mi w jakiej miejscowości mieszkasz? A ja wczoraj umierałam. Miałam rozliczyc vat a ja leżałam plackiem przez pół dnia. Było mi niedobrze, słabo, serce waliło mi jak głupie i cisnienie miałam 100/60. Nie wiem czy jestem meteoropatką czy nie, ale jesli takie jest podejrzenie to do jakiego lekarza mam się zwrócic z tymi objawami żeby jakoś sobie pomóc w takich stanach? Pomóżcie bo ja nie mam żadnego pomysłu :( Estelko - no comments - przytulam cię mocno - trzymaj się kochana Enigmaa - a gdzie foty brzucholka??? Chcesz mocnego kopniaka a ta dupas??????? Sabra - jeses dzielna - tak mało snu a ty nadal funkcjonujesz... nie wiem czy dałabym rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja! Estelko - cieszę się z tobą, ze jest tak jak powinno być! Najważniejsze, by jednak wszystko było ok i bez większego ryzyka! Dbaj o siebie i może zwolnij tempo, bo ciąża mnoga jest jednak ciążą wyższej troski. enigma - no, no, toś ty laska !! Tylko 2 kg na plusie a tu półmetek mija !! NIeźle i pogratulować. A co do informowania rodziny M (mamy)to niezłe - ubawiłam się :-D I cieszę się, ze już w końcu skusiłas się na ubranka :) Ale z doświadczenia ci powiem, ze kup też (albo może ktoś ci odstąpi awaryjnie) ze 2 zmiany na rozmiar 56 (na wszelki wypadek). Bo nawet jak maluszek będzie miał więcej długości, to jest to mierzone od czubeczka główki po piętki, ale z wszystkimi zagięciami :) a maleństwa maja podkurczone nózie i te ciuszki na poczatku mogą dyndać :) Ja miałam w szpitalu wszystko na 56 i to było dużo za duże, fakt - mała miała 52 cm, ale te ciuszki łooo matko, jak podkurczyła nóżki, to obie jakimś cudem znajdywały się w jednej nogawce pajaca, czy śpioszków :p Swoją drogą w sobotę sprzątałam szafke z ciuszkami ... jeja, jakie małe to moje dziecię było, jak patrzyłam na te śpioszki pierwsze ... kruszynka normalnie. A teraz?!! Baba jak się patrzy!! Całe 10 kilo :p Nie pamiętam czy gratulowałam maklady - więc gratuluję !! kasiula - z reguły własnie na działalnośc gospodarczą możesz zdobyć dofinansowanie w urzędach pracy, tam najlepiej pytać o wszystko. Emiczko - normalnie powiew wiosenki z twoich postów, obys częsciej miała luz od teściów :) aż się gęba śmieje jak się czyta ile radości w tych \"różowych postach\" :) i gratuluję udanej \"zabawy\" z M :P Buziaki dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka pozdrów kruszynki ode mnie :) Zabajona, ja też ostatnio ciuszki przeglądąłam i też jestem w szoku, już nie pamiętam jaka była Nadia malutka :) A ja ost. @ dostałam i muszę powiedzieć że pierwsza bezbolesna :) no to chociaż w moim przypadku się to sprawdziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula - toż to kruszynka w porównaniu z moim tłuściochem :p Ale pewnie zgubi, bo już raczkuje , śmiga jak samolocik, wstaje i chce chodzić, więc pewnie przystopuje nieco ten wzrost wagi :) swoją drogą mała poszła w mamusię, też byłam klocuszkiem w jej wieku :) Foli - ja pierwsze dwie @ po porodzie miałam jak fata-morgana :) nie czułam że przyszła, nie czułam, ze była ... jedynie lało się i to było \"namacalne\". Ale już kolejne zaczęły być \"w normie\". I do teraz mam tak, ze owszem, pobolewa, ale da się wytrzymać bez tabletki, a jak już biorę, to tylko nospę (wcześniej na ketonalu jechałam, nic innego nie pomagało). WIęc poprawa jest. No i póki co - cykle ksiązkowe, równo 28 dni. Tak jak przed staraniami o Olę. Zobaczymy co się zawiruje w następnym roku, jak zacznę powtórne starania ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabajona, ja też się zastanawiam właśnie czy będę miała cykle regularne jak przed ciążą, oby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć śnieżynki 🌻 Estelko👄 to żaden dar pisania, po prostu czytam co każda pisze i jak mam coś do dodatnie to staram sie pisać;-) ciśnienie to mnie dziś leci w dół, ale sie nie daję, a Ty kochana uwierz w końcu że jesteś w ciąży skoro jak piszesz już brzuszek rośnie chudzinko👄i dbaj o Siebie i maluszki🌻 nadwislanko👄hahahahhahahahahahah:-Dhahahahhaha u mnie sie działo, ale najbardziej cieszy mnie że i u Ciebie sie działo :-Dhahahahhah fajnie tak zarażać przytulaskami:-) emeryci bidulki pewnie nie mogą wytrzymać waszych och i ach :-D dobrze niech przykład biorą pierniki jedne :-Dwiesz co, my kupiliśmy sobie fajną dużą gumową piłkę w decathlonie i wiesz jaka ta piłka pomocna i fajna jest :-D wyobraźnia działa :-Dhahahahhaha aż strop trzeszczy:-D Paulus👄 ja też słyszałam o tych dotacjach, cieszy mnie to bardzo :-) wiesz co, a może ty w ciąży jesteś że masz takie dziwne objawy co?ja proponuję iść na początek do internisty a on Cię wtedy pokieruje do specjalisty... foli👄tak właśnie myślałam ostatnio o Tobie, kiedy to Nadiunia rodzeństwo będzie miała:-) całusiam Zabajonku👄 uśmiałam sie z twojej opowiastki ubraniowej - dwie nóżki w jednej nagawce - ale to prawda jak za duże ubranko się założy, ale pewnie Enigma👄 myśli że kawał chłopa urodzi:-P więc przygotowała już duży rozmiar co się kobieta będzie szczypać:-P , a Twoje Olcia to faktycznie duża pannica rośnie, jejku ale Wam fajnie, teraz święta sie zbliżają a te maluszki tak fajne wyglądają w święta, jest dla kogo żyć:-)...... a mężuś, hmmm właśnie mnie ganiał po całych domu i dorwał mnie na schodach, ze śmiechu nie mogliśmy wytrzymać, on padł, bo według niego przezabawnie tupię w miejscu nóżkami jak uciekam w popłochu - świntuch jeden a mnie serce mało nie staje jak 100 kilo mnie goni :-Dhahhahahah Aguś👄 Sysia👄 poproszę więcej śniegu i mrozu :-D idę pracusiać, bo chcę skończyć projekt przed czwartkiem - w czwartek lecę na zakupki a w piątek na Mazury :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emiko - to niestety jest niemozliwe :( i tak się zastanawiam czy iśc do rodzinnego lekarza czy od razu wołac o skierowanie do jakiegoś konkretnego specjalisty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki:) Pragnę Was poinformować:) ZE BĘDĘ MIAŁA CÓRECZKĘ:):):):):):) hihihihihiihi dzis sie dowiedziałam na usg połowkowym:) Cipka malowana jak się patrzy:) Mąz sie bardzo cieszy:) ja też,aczkolwiek ponoc wyglądam na synusia:) Ale jak juz Wam pisałam kiedys wrózka i wywrozyla ze 1 dziecię to będzie laseczka:) a ja mojej wrózce wierzę:) No to najlepsze przede mną: rózowe ciuszki:) kupowac !!! kupować !!!! kupować!!!!! juz nie mogę sie doczekac:) A mała waży juz 480g:) jest śliczna ,zdrowa i ma duze usteczka:) no wieć jestem bardzo szczęsliwa czego i wam wszystkim życzę:):):):):):) idę ponynac z wrażenia:) buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D więc będzie laseczka z charakterkiem... jak mamusia :D :D :D Enigma ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziś wcześniej, bo wczoraj jakaś zapracowana do późna byłam:-) Pauluś👄idź do tego lekarza i zapytaj z pewnością da Ci skierowanie do specjalisty, mam nadzieję, że to nic poważnego👄 enigmuś👄a to cholibka wspaniałe wieści :-D córcia powiadasz? a ja patrz no to wróżyłam Ci cały czas synusia, skoroś mówiła że tak dobrze się czujesz, ciąży nie widać i wspaniale wyglądasz:-P na wróżkę sie nie nadaję, albo powinnam już przejść na emeryturkę hihhhihihihh:-) chyba że jest inna ewentualność - mój czas mamusiowania zbliża się:-P - może dlatego ta intuicja mnie zawodzi :-Dhihihihih Oj kochana kupuj kupuj, tylko nie przesadź z tym różem :-D hahahahahahhaha całusiam👄 Pewnie teraz mała Marysia lub Zosia rośnie:-) Sabruś👄Ty też kochana nie powinnaś mieć problemów z kupowaniem i wyborem zarówno dla córcia jak i synka:-) Tobie to sie udało parkę mieć od razu:-) pewnie wszystko różowo-niebieskie sie przeplata:-) miłego dzionka Wam życzę, uciekam dziś popracować wcześniej, ten czas tak zasuwa, że nie mogę sie nadziwić, a już za 3 tygodnia święta:-o oj trzeba pracusiować:-P 🌻 a u mnie dziś nie ma już śniegu.......:-( ale na Mazurach pewnie dużo - będę zjeżdżać z górki na pazurki :-Dhahahahahha mój braciszek-14-letni już przygotowuje mi wspaniałą brykę na górkę śniegu :-D- piękny worek z siankiem w środku, ależ będę zasuwać :-D po tych pagórkach :-Dhahahahahhahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Lara👄 poranna sikoreczko❤️ tak sie zastanawiam gdzie sie reszta dziewczyn podziała:-o Asiulek👄 co słychać u Sandruni? Aga👄 jak tam sprawy mieszkaniowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam i wszystko mi skasowało :( buuuu Enigma - gratuluję córeczki - teraz czas na różowe zakupy. Kup kilka ciuszków roz. 56 bo może byc wpadka. Ja tak zrobiłam a potem nie maiłąm w co ubrac małego bo miał 50 cm długości więc nawet 56 były na niego za duże. Były szybkie zakupy w h&m rozmiar 50 hihihihi. Emika - musze sie przejść do tej głupiej rodzinnej :( A u nas duzo sniegu, zimno i pochmurnie i przede wszystkim ślisko :P Lara :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emika-pileczka mowisz...hmmmmm. Pomyslimy :) A moj maz mowi ze poprawilo sie jego libido odkad karmie go roznymi witaminkami, w tym BODYMAX z zen-szen bierze. Enigma-dzis snilo mi sie ze ogladalm ubrania w sklepie i duzo ogladalam sukieneczek dla dziewczynek. I znalazlam taka jedna, zcarna lub ciemny granat (nie pamietam), z bialym kolnierzykiem. Mi sie marzy ze corcia bedzie wlasnie w takiej. Do tego biale rajstopki i czarne lakierki. Ew. suknia w w bialo-czarne wzorki. I koniecznie przy 3-4 latce musi byc nieco dluzsza. Sama slodycz.....:) rzoamrzylam sie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza . .
W roku 2006 w szpitalu pozostawiono 826 noworodków. Adopcja ze wskazaniem to taka, w której matka zrzeka się praw do dziecka, ale wyraźnie wskazuje (z imienia i nazwiaska) parę, która ma dokonac przysposobienia . W przeciwieństwie do adopcji, która się opiera na tzw. zgodzie blankietowej, NIE jest anonimowa. JESTEŚMY GRUPĄ KOBIET KTÓRE ODDDAŁY DZIECI DO ADOPCJI . ZNALAZŁYŚMY IM RODZINY, WIEMY ŻE SĄ KOCHANE I SZCZĘŚLIWE . POMAGAMY SOBIE I WSPIERAMY SIĘ NAWZAJEM . ODDDAJEMY NASZE DZIECI W POSZANOWANIU UCZUĆ I LUDZKIEJ GODNOŚCI ,ZGADNIE Z PRAWEM , DO ADOPCJI ZE WSKAZANIEM . JESLI NOSISZ SIĘ Z ZAMIAREM ODDDANIA DZIECKA I POTRZEBUJESZ WSPARCIA . SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI --MY JUŻ PRZEZ TO PRZESZŁYŚMY . TEL KONTAKTOWY 0 508 177 509 kalina1@gazeta.pl gadu-gadu 6199174''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarancza . .
W roku 2006 w szpitalu pozostawiono 826 noworodków. Adopcja ze wskazaniem to taka, w której matka zrzeka się praw do dziecka, ale wyraźnie wskazuje (z imienia i nazwiaska) parę, która ma dokonac przysposobienia . W przeciwieństwie do adopcji, która się opiera na tzw. zgodzie blankietowej, NIE jest anonimowa. JESTEŚMY GRUPĄ KOBIET KTÓRE ODDDAŁY DZIECI DO ADOPCJI . ZNALAZŁYŚMY IM RODZINY, WIEMY ŻE SĄ KOCHANE I SZCZĘŚLIWE . POMAGAMY SOBIE I WSPIERAMY SIĘ NAWZAJEM . ODDDAJEMY NASZE DZIECI W POSZANOWANIU UCZUĆ I LUDZKIEJ GODNOŚCI ,ZGADNIE Z PRAWEM , DO ADOPCJI ZE WSKAZANIEM . JESLI NOSISZ SIĘ Z ZAMIAREM ODDDANIA DZIECKA I POTRZEBUJESZ WSPARCIA . SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI --MY JUŻ PRZEZ TO PRZESZŁYŚMY . TEL KONTAKTOWY 0 508 177 509 kalina1@gazeta.pl gadu-gadu 6199174''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co pomarańczku... tutaj nie po to kobiety się starają tyle czasu by oddać później dziecko do adopcji, cieszę się że tworzycie jakąś tam grupę kobiet ale naprawdę nie tutaj, sam temat topiku mówi za siebie, a wysyłając takie posty to same ściągacie na siebie grono wrogów, ja po mniejszej części was rozumiem ale w większej części NIE ale nie zamierzam już tu o tym pisać bo byście się zgorszyły!!! I tym optymistycznym akcentem witam Was moje Kochane Dziewczyny :) Enigmuś - moje ogromniaste gratulacje - Dziewczynki są grzeczniusie w przeciwieństwie do chłopców, cieszę się razem z Tobą, ja też bym chciała już dziewczynkę ale do tego to jest coraz dalej :) Estellko - Dwójeczka to i tak sporo więc głowa do góry to jest kupa roboty i czasami ja mam już dość z jednym a jakbym miała tak dwójkę to bym zwariowała. Dbaj o siebie Kochana Sabruś - trzymasz wszystkie nas w kupie widzę :) Ucałuj Amelkę i Maciusia 👄👄 Emiczko - no to ja widzę że ty rozkwitasz bez tych teściów, to bez kitu musieli strasznie Cię wkurzać, jeszcze trochę i w ogóle ich nie będzie hahahahaha gorzej będzie jak im się te Mazury znudzą :-O Aguś - ja mam nadzieję że wszystko wróci do normy ❤️ Zabajonku ❤️ Andzia ❤️ Foli ❤️ AnA ❤️ Kasiula ❤️ Iwonka ❤️ Gosiaczek ❤️ Maklady ❤️ Asia ❤️ Paula ❤️ Granini ❤️ Nadwiślanka ❤️ BEti ❤️ Golka ❤️ Ja uciekam bo mi łobuz chatę demoluje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×