Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emika

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. VII - SZCZĘSLIWA

Polecane posty

No Estelko :) Będę trzymać kciuki żeby wszystko się udało ❤️... Ana 🌼 🌼 🌼... co u ciebie ??? Skończyłaś już studia ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój ginek kiedyś mi powiedział, że jak tak bolą piersi to mógł być cykl bezowulacyjny, albo za wysoki poziom prl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinko, zostało mi dwa lata magisterki, skończyłam licencjata :):):):) bardzo dziękuje za odpowiedź, bede musiała zapytać mojego co o tym myśli, bo nigdy mnie nie bolały piersi w srodku cyklu, zawsze przed okresem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie kobietki❤️ AnA mnie tak piersi bolały jak zaszłam ciążę:) swędziały, ale nie mogłam się poskrobać bo bolały;) Nie wiedziałam jeszcze wtedy o ciąży bo one zaczęły od razu boleć, moja teściowa się tylko śmiała i wmawiała mi że jestem w ciąży bo ją też tak bolały na początku, ja oczywiście mówiłam że ma fioła i że to nie możliwe.....:) a jednak Pozdrawiam i trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dziękuje Malinko, zeby nie zapeszyć w żadnej kwesti :):):):):)👄👄👄Tobie również, życzę wszystkiego dobrzego Andziu a to to chyba byłby cud :):):):):):):)👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!! Piszę by Was uspokoić co u mnie, a więc tak: wróciłam do męża i szczerze mówiąc poczułam ulgę, stałam się spokojniejsza. Rozmawiamy co jakiś czas o tym co mamy zrobić dalej. Mój mąż chce separacji a ja nie chcę. Wiem, że to nam nic nie da. Jednak jest mi go tak szkoda, bo jest w takim stanie, że płakać się chce. Po prostu nie ma już siły do walki i poddał się dlatego wybrał takie rozwiązanie. Ja za to przez te trzy dni u rodziców zrozumiałam wiele rzeczy i teraz jestem gotowa by walczyć o nas. Nie poddam się tak łatwo. Przez te dwa dni były turdne chwile, rozterki, płacz, ale były też miłe, potrafiliśmy się razem śmiać wygłupiać. Mąż jak się tuli to tak mocno mnie ściskał i wiem, że kocha mnie i chce być ze mną tylko się tego boi. Nie wiem co wam jeszcze napisać. Za mało czasu upłynęło by cokolwiek powiedzieć jak będzie dalej. Na pewno napiszę co jakiś czas co słychać. A teraz z innej beczki: własnie dostałam @ po duphastonie i jak policzyłam w kalendarzu to przyszła równo po 28 dniach, czyli na szczęście cykl mi się nie rozjechał. Teraz na razie nie będę liczyć, bo na to przyjdzie jeszcze pora. Trzymajcie się ciepło, bo u mnie brzydko i deszczowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Golka, jak to: twój mąż chcę z tobą być, ale się boi? Czego, kogo? I skąd to wiesz? Nie napadam na ciebie, czytam was regularnie, ale nie piszę, bo ani nie mam dziecka, ani się o nie nie staram. A jeśli to prawda, że zdradził cię i na dodatek chce separacji, to... hmm... próbuj, jeśli uznałaś, że warto, ale nastaw się na to, że być może pewne rzeczy już nie wrócą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm.. a ja uwarzam ze to jak jest naprawde wie tylko Golka i jej M... I co by tu nie gadac - a ja napewno nie bede bo nie znam sytuacji ani dziewczyny to bedzie to gadania po proznicy jakby .... Trzymaj sie Golka i duzo siły -bo teraz ciezki okres w Waszym zyciu-ale ...warto walczyc :) Wiem co mowie:)..... My kiedys zawalczylismy i teraz jest naprawde wspaniale.A mialam juz mysli ze sie nie uda ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :) Troszke się nie dozywałam ale podczytywałam Was :P W weekend byłam w szkole i wróciłam padnięta że szok, wczoraj odsypiałam jak tylko Tomek usypiał i na dodatek łeb mnie bolał przeokrutnie. Dzisiaj próbowałam Tomka przekonać do robienia na nocnik ale niestety nie zawołał że chce siusiu i zrobił w majtochy, nie wiem dlaczego być może dlatego że akurat jadł :D ale nie załamuję się tym bo jest jeszcze mały i jeszcze nie jedne majtki zasika :D Emiczko - bardzo mi przykro że blascotyka się nie rozmroziła i szkoda jej bardzo :( ale widzę że jesteś silną babeczką i się nie poddajesz i wielka buzia 👄 Ci za to, tak trzymaj :) bardzo Cię podziwiam Kochana, teraz jedź, odpocznij sobie, a jak wrócisz to nie bierz na siebie aż tyle roboty bo nam się tu zaraz wykończysz pracusiu jeden :P Ściskam Cię mocno 🌻 Enigmuś - dziekuję za zdjęcia i super wyglądasz w tych włoskach, laseczka z Ciebie że Boże :D Mężuś zamiast się cieszyć to niech Cię pilnuje bo jak faceci zaczną Cię podrywać to nie zdołasz ich od siebie odgonić :P :P :P Goluś - co tu mogę Ci napisać hmmm... nie wiem dlaczego on chce tej separacji skoro Ciebie kocha i tak mocno ściska, bardzo to przykre musi być słysząc takie słowa, nie możesz przecież zatrzymywać go na siłe, nie wiem jak to jest między Wami ale trzymam kciuki by się wszystko wyjaśniło jak najszybciej ❤️ Kasia Kula - fajnie że sie odezwałaś, bo już pomyślałam że wróciliście do Stanów, no to skoro mieszkasz w Olsztynie to nie tak daleko ode mnie :P Trzymam kciuki za udane badanka i kolejne staranka po odczekaniu :) 🌻 Uciekam, bo muszę wyjść z Tomciem na spacerek bo wczoraj nie dałam rady przez ten ból głowy :( ale dzisiaj nadrobimy za wczoraj i wyjdziemy dwa razy przed i po poludniu :) Pozdrawiam Was Wszystkie bardzo serdecznie ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emiczko - chodziło mi o blascocytkę :D chyba dobrze teraz napisałam bo już zwątpiłam :D trudne to do wymówienia :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HA HA HA HA i zaś xle napisałam :D :D :D BLASTOCYSTA ooooooooo teraz jest prawidłowo :D ale ja jestem głupia :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane koleżanki od niedoli. Nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie. To ja – ta sierota u której w marcu nie doszło do transferu bo miałam pobrane komórki złej jakości. Piszę do Was bo może mi coś doradzicie w pewnej kwestii, na co bardzo liczę. Otóż w maju tak jakoś wyszło że zaprzestałam brania na własną rękę Diane 35 – nie wiem na co liczyłam ale chyba miałam nadzieję że zanim podejdę do następnego programu In vitro to może stanie się cud i jakimś trafem uda się naturalnie. Tym samym narobiłam sobie bigosu i nie wiem co dalej.  Otóż w maju miałam ostatnią miesiączkę a po ostawieniu antyków okresu do tej pory nie mam. W ostatnim miesiącu zaczęłam znowu brać ale dziś mija 7 dniowa przerwa i miesiączki nadal nie mam. Chciałam podejść do programu w listopadzie ale nici z tego bo nie mam cyklu. Dziś powinnam rozpocząć Diane ale okresu brak. I stąd moje pytanie do Was – jakim sposobem mogę wywołać miesiączkę aby powrócić do cykli? Boje się zadzwonić do doktora bo mnie opie*…. Ale sobie narobiłam bigosu. Proszę jeśli któraś z Was ma jakiś pomysł to proszę napiszcie jak mam wywołać miesiączkę. Serdecznie Was pozdrawiam – i te którym się udalo i te które nadal walczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sysiu-o jakiej nierozmrozonej blasto...cos tam piszesz??? Chodzi mi o Emike.. Jak zwykle czytam pobieznie wpisy i cos nie doczytalam... Goluś-trzymam kciuki za wzajemne porozumienie i dogadanie sie. Kryzys to nic zlego, choc na pewno lepiej go uniknac. Ale jak sie przytrafi to trzeba tylko umiec z niego madrze wyjsc i wyciagnac wnioski. Sama zapewne wolalabym kilku takich mniejszych lub wiekrzych uniknac, ale....co nas ie zabije to nas wzmocni w mysl starej dobrej zasady. I tego wlasnie wzmocnienia Tobie i mezowi zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judyta-samej sobie nie dasz rady wywolac miesiaczki...do tego sa odpoweidnie leki.... Ale wiesz moim zdaniem -to dlaczego tak dlugo zwlekalas??? Przecierz od maja do pazdziernika jest ponad pol roku ???Pol roku bez @???? Nie dziwie sie ze sie boisz ze Cie lekarz objedzie.. Ale co tam lekarz? czy to najwazniejsze? Tu Twoje zdrowie to priorytet -a nie to co ktos Ci powie. Powinnas juz dawno sie zglosic z tym do gina bo tylko On moze Ci pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judyta-samej sobie nie dasz rady wywolac miesiaczki...do tego sa odpoweidnie leki.... Ale wiesz moim zdaniem -to dlaczego tak dlugo zwlekalas??? Przecierz od maja do pazdziernika jest ponad pol roku ???Pol roku bez @???? Nie dziwie sie ze sie boisz ze Cie lekarz objedzie.. Ale co tam lekarz? czy to najwazniejsze? Tu Twoje zdrowie to priorytet -a nie to co ktos Ci powie. Powinnas juz dawno sie zglosic z tym do gina bo tylko On moze Ci pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judyta-samej sobie nie dasz rady wywolac miesiaczki...do tego sa odpoweidnie leki.... Ale wiesz moim zdaniem -to dlaczego tak dlugo zwlekalas??? Przecierz od maja do pazdziernika jest ponad pol roku ???Pol roku bez @???? Nie dziwie sie ze sie boisz ze Cie lekarz objedzie.. Ale co tam lekarz? czy to najwazniejsze? Tu Twoje zdrowie to priorytet -a nie to co ktos Ci powie. Powinnas juz dawno sie zglosic z tym do gina bo tylko On moze Ci pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:) Tu 14 weeks pregnant:D:D:D Normalnie wciąż nie potrafie w to uwierzyc:) Odebrałam wczoraj test pappa i byłam u gentyka i wsjo jest oki:) Statystycznie w moim wiek na 368 ciaz jest 1 z zespołem downa a po moich wynikach wyszło ze w moim przypadku jest to 1 na 7680 ciąz, wiec pani genetyk powiedziala ze wynik rewelacyjny i ze nie musze robic tego inwazyjnego bad prenatalnego. Takze jestem bardzo HAPPY:) Kurna ale chudne ,dzis na wadze miałam 1kg mniej:( ale to moze z wczorajszych wrazen u genetyka:) i cosik wczoraj nie piłam coli:) moze stąd taki efekt:) Goluś ❤️ ja oczywiscie powiem szczerze co mysle..... Powiem tak, troszke to dla mnie jest niezrozumiałe tzn to ze on sie obawia i boi to rozumiem ,bo skoro od roku były miedzy Wami Konflikty to mozlwie ze facet nie wierzy..poki co ze bedzie lepiej ,ale to ze On chce separacji to nie wrozy dobrze:( Jak ja kiedys popsztrykałam sie ze swoim i przespałam 2 dni w firmie na podłodze:( taka byłam ą ę to moj prosił mnie abym wrcila bo uwazał ze takei rozstania ku dobremu nie słuzą. Ale ja miałam focha i wytrzymałam 4 dni na podłodze ale On latała za mna normalnie ze było mi go żal..ale udawalam twardą. Dopiero jak dostłam @ musialam wracac do dom bo tutaj nei było warunków na takie \"cacko\" Ale z tego co pamietam to mojemu bardzo zalezało abym była w domu. Poza tym to nie jest tak ze z dnai na dzien jest lepiej, nawet takaie przytulania nie sa \"normalne\" tutaj potrzeba czasu i to duzo czasu ...... Zapewne z nim rozmawialas ? i mowil skąd ten powod aby byc w separacji? Mi sie wydaje ze jesli obie osoby chca byc ze sobą to chca oboje , a byc ze sobą to nie tylko w dobrych chwilach ale przede wszystkim wspierac sie , pomagac sobie tęsknic za soba i chcec miec tą druga osobę blisko..... Dlatego troszkę nie rozumiem podejscia Twojego męza...... wybacz ze tak wprost napisałam to co myslę .... Ale z 2 strony ludzie są rozni..... moze tym sposobem łatwiej mu będzie zblizyc sie do Ciebie ,zatęsknic? Ty go znasz i sama powinnas wiedziec ....co on myli...... Ja życze Tobie zeby spełniły sie Twoje marzenia... ❤️ i trzymam kciuki:) sysiu ❤️ a Ty tez do szkoły???? Witam pozostałe kobitki:) miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judyto z tego co ja sie orientuje-to nie mozna samemu sobie wywolac @ do tego potrzebny jest lekarz i odpowiednie leki.Jezeli @ nie ma tzn. ze cos jest niedobrze -najprawdopodbniej przez stymulacje i samowolne odstawienie antykow rozwalilas sobie gospodarke hormonalna...Pewnie czasowo ale tutaj nikt raczej nie pomoze . Trzeba czem predzej do lekarza . Ja wogole jestem w szoku jak moglas tak dlugo czekac??? Od maja do pazdziewrnika? Toz to pol roku bez @... Nie powinnas sobie glowy zawracac tym co gin powie ,czy opieprzy za samowoloke czy nie ...tylko isc niech cos zapisze i przywroci ład. Przy IVF chyba najwazniejsze to zaufac lekarzowi -bo chyba wie co robi.A stymulacja hormonalna to nie ot cos....jak sie nieumiejetnie aplikuje to mozna sie nadzieji na dziecko wogole pozbawic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Judytko :) Ale poki co to masz ode mnie opierdol!!!!!!!! Musisz koniecznie isc do lekarza!!!!! I im dłuzej bedziesz zwlekac tym dalsza droga do 2 go podejscia ivf. Lekarz po pierwsze zbada Cie ze nie masz jakiegos torbiela!!!! po 2 posle na badania hormonów a po 3 da na wywołanie talbletki. Sama tego nie mzoesz robic!!!!! Sa takei tabletki hemorigen bodajrze na wywołanie ale jesli chesz miecivf lec do lekarza i nie kombinuj!!!!! \\Sama wiesz jaie wazne jest przed ivf aby hormony były w porządku!!!!! wiec nei mozna na własna rękę ich podawac!!!! Sory za opierdziel ale to moja dobra rada:D:D:D:D dla dobra Twojego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello Judytko, podpisuję sie pod tym co napisała Enigma obiema rękami! Leć do lekarza! on nie jest od opierniczania Ciebie, tylko od leczenia! Enigma, jak to 14-tygodniowa :-) mamusi, schudłaś? masz tyć, nie chudnąć!!! A wogóle to gratuluję zdrowiutkiej Dziecinki :-) Wózek wybrany ;-) ja jutro idę na punkcję...brrr...oby to co mi wyciągną było pierwsza klasa! i głupie pytanie ;-) co to nzaczy wyjęcie komórek przez sklepienie pochwy? tzn.jak? Może jakieś wskazówki dla mnie prze punkcją? bo, że na czczo, bez picia to wiem, ale może coś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello!!!! Jestem - nadrabiam zaległości w czytaniu i pisze na bieżąco. Golka - najważniejsza teraz sprawa - popieram Emiki słowa w 100 a nawet 300% To że mąż przyprawił ci rogi to nie jest absolutnie twoja wina i nie mozesz się obwiniać za jego skok w bok. To jest tylko i wyłącznie jego wina i to on powinien przyjśc do ciebie na kolanach z największym bukietem kwiatów jaki tylko można zrobić i błagac cie o wybaczenie!!!! I to nie ty powinnas sie wyprowadzac z domku tylko jemu spakować walizki i niech sam spada do rodziców a jak przemysli swoje głupie zachowanie to wtedy niech do ciebie przyjedzie porozmawiać. To nie on ma prawo decydować o waszym związku tylko TY tylko i wyłącznie!!!!! Jesteś wspaniałą osóbką i masz swoją godność. Pamietaj o tym!!!!!! Mam nadzieję że warto walczyc. Trzymaj się kochana. Emiczko - szkoda twojego kwituszka :( ale ty jestes pełna optymizmu i będą nowe kwiatuszki które już na pewno się ukorzenią we właściwym miejscu i bedzie wszystko ok a po 9 miesiącach będziesz miała slicznego bobaska a może i dwa ;) ana - buziaki i dzięki za troske :) Enigmaa - ty paskudo moja kochana - dlaczego ja nie dostałam fotek :( będę beczeć!!! Zobaczysz!!!! A co do Religii to rzeczywiście kawał chuja z niego. Są równi i równiejsi!!! I gdzie tu sprawiedliwość w tym kaczogrodzie?????? Pierdolone kaczki!!! Zobaczycie że mnie wsadza za obraze prezydenta :P hihihihi Najwyższa głowa w państwie .... chyba najniższa :D:D:D Giertychowi może loda na stojąco zrobić :P Kasiula kula - bardzo się ciesze że do nas w końcu zawitałas - zapraszamy częściej :) Olinek - masz raję zaburzenia błędnika a nie błonnika ale to chyba przez moje roztargienie - (blondi :P:P:P:P:P ) Nadwislanka - mojej mamie nie poweidzieli nic konkretnego tylko co podejrzewają i ma sie zgłosić do rodzinnej w celu dalszej diagnostyki jakby nie mogli tego zrobić w szpitalu, a teraz jest koniec roku i spróbuj się gdziekolwiek dostać. Jedynie prywatnie. Była z nia wczoraj u rodzinnej to dała jej tylko skierowanie do neurologa, do gastrologa już nie bo oczywiscie ona nie ma podpisanej na to umowy, a to że mojej mamie ręce drętwieją to na pewno nie od kręgosłupa tylko sprawa neurologiczna. Pojebana baba i głupia jak but!!!!! Musze szybko zmienić lekarza boi ja zwariuję z ta debilką. Estella - słuzba zdrowia to porażka - masz rację - totalne dno!!!! I gartuluje pięknych pęcherzyków :) Malin trzymam kciuki za szybka fasoleczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka:) RILAX:D:D:D:D Punkcja to niezła drzemka:) nic Cie nie boli, kładziesz sie a oni robią swoje:) Potem moze troszkę pobolewac ale spox :) Jutro twoj wielki dzien:) wiec dzis wyluzuj :) i nie denerwuj sie!!!!! aa i zero perfum! Paula:) posłałam Ci tylko moze ja mam jakis stary Twoj adres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Babeczki!!! Trudno za Wami nadążyć jak się kilka dni nie zagląda. U mnie wsio ok. W sobote byłam u gina na rutynowym badaniu. \"mały\" waży 650 gram obwód brzuszka 19 cm. ostatnio był większy o 2 tyg niż termin z @ a teraz tylko o 1 tydzień. Moja córka wzięla centymetr i przymierzała do swojego i śmiała się że taki malutki. Serce, kręgosłup i wszystkie narządy wew. prawidlowo zbudowane. Ma śliczny nosek podobny do mojego (hahahaha). Mierzyła sobie dzisiaj obwód brzucha-103 cm!!!!!!!!!!!! Enigma ja też ostatnio zaszalałam z wyglądem poszłam do fryzjera i podcięła włosy a do tego dwa dni temu se pomalowałam ciężarne chyba tak mają że chcą coś w sobie zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :) Pauluś - ale dalas czadu hihihi. :D Podpisuje się obiema rękoma pod tym co napisalaś o kaczorlandzie a jak trzeba będzie to i nogami się podpiszę. :D Mam nadzieję, że z Twoją mamą już lepiej.🌻 Byłaś już z Nią u lekarza? Goluś - nie znam Was na tyle dobrze by się wypowiadać i doradzać, jedyne co mogę napisać to tylko to, byś nie czuła się winną i byś miała szacunek dla siebie. ❤️👄🌻 Jak chcesz pogadać to wiesz - wystarczy kliknąc :) 🌻❤️👄 Judytko - dostałas już opieprz od dziewczyn , więc ja już tego nie będę robić ;) - jedyne co to może warto zrobic przed wizytą badania hormonów ( LH, estradiol , progesteron i prolaktynę)- co by lekarz już cokolwiek wiedział jak do niego pójdziesz. ;) 🌻 Enigmuś - wygladasz inaczej , ale bardzo mi się podoba. :) A dlaczego Ty pieronie jeden chudniesz????!!! masz jeść i przestać maratony uprawiać! :P No i gratuluję super wyniczków. 🌻❤️👄 Sysiu - kwiatuszku mam nadzieję, że już dziś Cię głowa nie będzie boleć , a szkoła to będzie dla Ciebie bułka z masłem. :) ❤️🌻 Buziaczki dla Tomusia. ❤️👄 Przesyłkę dziś dostałam , tak wiec dziś przymierzę Sandrze. Dziękuję ślicznie. ❤️👄🌻 Emiczko - jestem pod wrażeniem Twojej siły i pogody ducha. ❤️ Z pewnością za swoją cierpliwośc będziesz nagrodzona i mam nadzieję, że będzie to jak najszybciej. 🌻❤️👄 Tak Kochaniutka chodziło o projekt , bo architekt , którego mamy to niestety ale dośc długo to u niego to trwa , przesuwa wiecznie terminy , nie zawsze odbiera telefon, no ale powoli idzie do przodu. :) Mam nadzieję, że do końca października będziemy mieli już papiery złozone w starostwie.:) Ana ❤️ Estelko - trzymam kciuki za punkcje i transferek. 🌻❤️👄 A ja weekend spędziłam u rodziców , w niedzielę się wybraliśmy do ciotki na Półwysep , było bardzo sympatycznie , mała była słodziutka , chodziła sobie wesolutka , wiecznie coś gadała - do tego ciotka była pod wrażeniem bo nic nie ściagała z mebli tak wiec i mama i dziadkowie byli bardzo dumni z Niej. :D Niestety padł mi aparat ( rozladowuje baterie :( ) , ale cosik tam nakręciłam aparatem kom. - teraz tylko męzuś musi przerobić plik by sie dało go oglądac w komputerze i jak się uda to powysyłam mojego szkraba. :) Buziaczki. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :):):):):):):):) Goluś, powiem Ci tylko tyle, życzę CI żebyś była szczęśliwa, jeżeli uważasz że warto walczyć to walcz i bądźcie szczęśliwi kochana, wszystkiego dobrego i trzymam kciuki 👄👄👄 Powiedzcie mi Estelka i Enigma dlaczego żadnych perfum? :):):):):) Pauluś ja też CI przesłałam zdjątka Enigmy (myśle ze sie nie obrazi:)) zobacz jak super wygląda 👄👄👄 Judytko jak najszybciej do lekarza !!!!!! zdrowie jest najważniejsze dbaj o nie 👄👄👄 Sysiu jaką Ty szkółke robisz? 👄👄👄 Estelko, trzymam mocno kciuki !!!!!!! 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×