Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emika

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. VII - SZCZĘSLIWA

Polecane posty

Dzięki Beti78 Kupiłam testy wulacyjne, a ponieważ @ mam nieregularną przez torbiele, to narazie pozostane przy testach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owulacje raczej mam bo pecheżyk który powinien peknąc to rośnie dalej i powstaje torbiel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Menia to zyczę powodzonka, mam nadzieję że w Twoim przypadku dobrze wskarzą :) Kasiulakula ❤️❤️ Teraz jesteśmy na nowej szczęścliwej części to musi być tylko dobrze!! Trzymaj się słonko chociaz wiem jakie to trudne, buziaki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Menia jeśli nie pęka to nie masz owu, bo owu jest właśnie w momencie kiedy pęka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lara27
to ja będę musiała powiedzieć mojemu... się zdziwi :) obydwoje zostaliśmy wychowani w rodzinie, w której o - takich -sprawach-się nie- mówi. Ale zawsze miałam ognisty charakterek więc szokowałam go nieraz swoja gotowością :) Na razie jestem zaręczona , ślub MOżE :/ na drugi rok, ale ja strasznie staram się go przyspieszyć (czytajcie: WPASC :) ) tylko jak to zrobić? Naszym zabezpieczeniem jest tylko (aż ) prezerwatywa. A z tymi hormonami Owulka to ja mam różnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś czytałam o przegryzaniu prezerwatywy w trakcie jej nakładania, wcześniejszym przekłuciu. Hmmm ale nie wiem czy sama bm się zdecydowała na to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, wierzę, że ta część będzie szczęśliwa, ciesze się, że jest nowa, tamta była już taka przygnębiająca..... jutro idę do lekarza na badanie rutynowe po zabiegu, martwię się, czy wszystko w porządku.. menia, ja stosowałam testy owulacyjne, pokazywały mi owulację akurat wtedy, jak pęcherzyk pękał, więc u mnie działały no i temperatura na wykresie też pasowała trzymajcie się dzielnie babeczki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzcie mi. Czy któraś z was odstawiała tabletki przed. Jak się czułyście. Od dawna biorę hormony i nie wiem co się stanie Musze umówić się do ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lara27
:) pamiętam jak w tamtym roku w ciągu jednego miesiąca dziewczyny aż dwa razy we mnie pękła prezerwatywa :) (unimil) słyszałam tylko trzaśnięcie i ... fajnie było: mój zerknął na mnie zalękniony a ja zaczęłam mruczeć uśmiechnięta "Lećcie plemniczki szybciuteńko..." Uwierzcie nic nie robiłam z tą prezrwatywą....ale o przegryzaniu jeszcze nie słyszałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lara27
z tego co mi wiadomo to organizm reaguje indywidualnie, każda z moich koleżanek co odstawiały miały inne objawy, ale najlepiej iść do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem. Właśnie szukam czegoś u siebie w mieście, ale jakoś nie mam przekonania. No ale trzeba. Część badań mam już zrobione, zęby wyleczone, przegląd mnie tylko czeka. Palenie rzuciłam w październiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA III Nick......................Imię.................Zodiak... ........wiek.....nr GG estella..............Edyta................Skorpion...... ..29........2662371 mysza29................Bożena...............Lew......... ....29.........? Dorota28...............Dorota................Byk........ ......28......? paula24............Paulina..............Waga............ 24.........2880856 sylwia19............Sylwia...............Waga........... .21.........5679908 Domi24.................Dominika............Baran........ ....24,5......? 38 tydzień.............Kamila...............Strzelec.........19 .........? MEG33 .................Marta ...............Bliżniaki ........33.........? Dioda...................Dominika...........Strzelec..... .....30.........? Aga*................Agnieszka...........Skorpion........ .26 ........5134039 Olala................Aleksandra..........Ryby........... . 27.........8177064 Impersona.............Elka...............Baran.......... ..20........3897413 Bozina..................Bożena...........Wodnik .........29........1945823 monia-81..............Monika...............Panna........ ....24.......? Mia26..................Asia...................Bliźnięta. .......26.......? Gosia25...............Gosia................Waga......... ...25.......8616146 Tweety*...............Agnieszka............Bliżnięta.... ....22,5.....? Silve26................Sylwia...............Waga........ ...27..... Emika.................Ewa..................Byk.......... ....27.......4301791 Marlena200...........Marlena.............Lew............ .26.......4841415 ida_................... Aneta.................Rak..............20.......? Golka26...............Gosia...............Byk........... ....29......924754 monika80.............Monika..............Baran.......... ..25......1226378 Suzinka...............Hania................Lew.......... ....24.......9504986 Ef27...................Ewa....................BYk....... .......28.......? Joanna................Asia....................Lew....... ......30.......? Mama Muminka .....?........................Byk..............27.......? Aśka74...............Asia..................Byk.......... ....32 .......7215111 Julik..................?........................Skorpin. ........30........? Roza_..............Agnieszka..........Bliznięta......... 23........2213816 Moniśka2005.........Monika...............Strzelec....... ...?.......... Sysia1912.............Sylwia..............Lew........... ...21........859561 Foli....................Asia...................Kozioroże c......29....... Granini................Angelika.............Baran....... .....27......8621281 Andzia77..............Ania..................Bliźnięta... .....28......2177361 AlicjaY................Dorota................Waga....... .....32.....1415791 Ta oczekujaca.......Monika................Bliźniak.........26.. .. 4355248 DIDO 76 .............. Alicja ................Skorpion .......28.... 1055740 Qulaska................Ania ..................Lew.............26.....3915592 AnA.....................Aneta.................baran..... ......29.....? Georgina80__.........Aneta................byk........... ...25.....5773063 sabra.................ada..........baran...............2 6..........1510226 Iskierka nadzieii.....Basia.......Koziorożec.......24...........????< br /> enigmaa................Ania.......rak................... .....35....5192614 beti78.................Beata.................Koziorożec. .....27....... Iwona 77.............. Iwona ...............Skorpion.........28....... Zabajona..............Sylwia...............Bliźnięta.... .....28.....3213932 maklady ............. Iwona ............. Skorpion ....... 32 ................. Z Sycylii..............Ania..................lew..........27.. ........ kiki13..............Monika..................byk......... 30.......8387852 owulka..............Asia...............Koziorożec....... 23............. Menia21............Marzena..............Rak............. 22....6246545 okokokokokokoko.........Dorota.......Lew.............?......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, ze na nowej częsci kilka nowych kobitek przybyło. Super, może znowu zatętni tu od gadania i przezywania nawzajem swoich cykli :) W grupie raźniej, a i dowiedzieć się można sporo. Jak już któraś tu napisała, są tu kobietki nie tylko po udanych naturalsach długoterminowych, poprzedzonych badaniami, ale i po inseminacjach a nawet po in vitro i przed in vitro. Więc zobaczcie ile macie możłiwości uzupełnienia wiedzy. Z reguły każda z nas jak startowała to niewiele wiedziała oprócz tego, ze musi być jajeczko i plemniczek w odpowiednim czasie i miejscu. Reszta dochodziła w \" międzyczasie\" :) Wy tez się wszystkiego dowiecie i nauczycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale żwawo się zrobiło na kafe, hurraa, oby tak codziennie :-D Goluś👄co do kaski na ślub to idę do koleżanki ze studiów, nie jest najbliższa, ale dobra znajoma, myślałam o 500zł ale Konrad mówi że gdyby to była rodzina lub super znajomi to nawet i 1000zł by dał, a tak zastanawia sie czy nie 200zł dać, zobaczę pomyślimy jeszcze, tak bawimy się 7 lipca :-D podobne te nasze chłopaki :-D a teścior zrobiłam jedna kreska więc nie mam co sie martwić z bieganiem oby ten małpiszon tylko szybko przybył..... Ika👄 cześć, daj znać jak było u lekarza... sysia👄 :-D kasiula kula👄 witaj kruszynko, niczym sie nie martw, myśl pozytywnie i zaglądaj tu cześciutko, staraj się skupiać na miłych chwilach i sprawach, jesteś dzielna dziewczynka i poradzisz sobie a my cię tu wesprzemy... Menia👄 a co ty sie tak zajadasz i smaki jakieś takie dziwne :-) ? a ogóreczki konserwowe to i ja dziś zjadłam choć wątroba szalała :-P ja stosowałam testy owulacyjne, sprawdzają się , polecam..... nadwislanko👄 ja chyba tez dam gdzieś koło tego na ten prezent śluby, dziękuję za pomoc.... Lara👄 witamy kolejną nowa osóbkę :-D ale fajnie sie zrobiło, troszkę świeżością nam tu zawiało i teraz będzie tylko lepiej, zostawaj tu z nami i niech ci do głowy nie przychodzi nas opuszczać :-D:classic_cool: można nie mieć owulacji, to rzecz całkiem naturalna w dzisiejszych czasach, sprawdzić to można testami owulacyjnymi kupionymi w aptece, nie martw sie każda z nas od czegoś zaczynała, pomożemy ci wszystko zrozumieć, często same o wile spraw pytamy... okokokoko🌻 ale masz fajną ksywkę czy możemy ją jakoś skrócić? nie wstydź sie i zaglądaj tu jak najcześciej, będziemy trzymać kciukaski za wszystkie i wspierać każdą jak zawsze:-) 👄 owulka👄 wiesz, my staramy sie już 25 miesięcy i mamy za sobą dwie nieudane inseminacje, to czekanie nas dobija i nie mamy zbytnio szansy na naturalne przy moich przeciwciałach antykardiolipidowych, a in vitro nie było tak od razu, po dwóch latach od trafienia do kliniki novum, to i tak późno.... dziwne że ty nie masz owulacji i nie wywołują ci ją, może masz podwyższoną prolaktynę, ona odpowiada za owulację, ja mam PCOS, czasem pęcherzyki mi nie pękały , czasem owulacj8i nie było, ale to inna bajka... beti👄 nareszcie kochana dotarłaś do nas, zobacz jaki tu ruch sie zrobił :-) pierwszy raz słyszę o tym leku ale świat na Ciebie patrzy a ja zaciskam kciuki za iui.... maklady👄 niech sie spełnią twoje prorocze słowa, ta nowa część będzie szczęśliwa:-D, jesteś bardzo dzielną kochaną osóbką, podziwiam cię za wytrwałość i wiarę👄 zabajona👄 fajnie sie zrobiło co? będzie dobrze :-) ale sie troszkę rozbawiłam naszymi nowymi koleżankami, niezłe sztuczki z przegryzaniem prezesów :-D hihihihihi oby poskutkowało, każda metoda dobra :-D ja też uzupełnię ten wiek nieszczęsny w tabelce :-P TABELA III Nick......................Imię.................Zodiak... ........wiek.....nr GG estella..................Edyta................Skorpion.. .... ..29.......2662371 mysza29................Bożena...............Lew......... ...29...............? Dorota28...............Dorota................Byk........ ....28................? paula24.................Paulina..............Waga....... .......24.....2880856 sylwia19................Sylwia...............Waga....... .......21.....5679908 Domi24.................Dominika............Baran........ ....24,5......? 38 tydzień.............Kamila...............Strzelec.........19 .........? MEG33 .................Marta ...............Bliżniaki ........33.........? Dioda...................Dominika...........Strzelec..... .....30.........? Aga*.....................Agnieszka..........Skorpion.... .....26 .....5134039 Olala....................Aleksandra.........Ryby........ ......27......8177064 Impersona.............Elka..................Baran....... .....20........3897413 Bozina..................Bożena...........Wodnik ............29.......1945823 monia-81..............Monika...............Panna........ ....24...............? Mia26..................Asia...................Bliźnięta. .......26...............? Gosia25...............Gosia................Waga......... ...25.......8616146 Tweety*...............Agnieszka..........Bliżnięta.... ....22,5..............? Silve26................Sylwia...............Waga........ ...27.................. Emika.................Ewa..................Byk.......... ....29.......4301791 Marlena200...........Marlena.............Lew............ .26.......4841415 ida_................... Aneta.................Rak..............20.......? Golka26...............Gosia................Byk.......... . ..27.......6662178 monika80.............Monika..............Baran.......... 25.......1226378 Suzinka...............Hania................Lew.......... ..24.......9504986 Ef27...................Ewa...................BYk....... .....28................? Joanna................Asia..................Lew....... ......30................? Mama Muminka .....?.......................Byk..............27............ ...? Aśka74...............Asia...................Byk......... . ....32 ......7215111 Julik...................?........................Skorpin . ......30................? Roza_.................Agnieszka.............Bliznięta... ...23.......2213816 Moniśka2005.........Monika.............Strzelec....... ...?.................. Sysia1912.............Sylwia..............Lew........... ...21........859561 Foli....................Asia...................Kozioroże c.....29............... Granini................Angelika.............Baran....... .....27......8621281 Andzia77..............Ania..................Bliźnięta... .....28......2177361 AlicjaY................Dorota................Waga....... ....32.....1415791 Ta oczekujaca.......Monika...............Bliźniak.........26.. .. 4355248 DIDO 76 .............. Alicja ................Skorpion .......28.... 1055740 Qulaska................Ania .................Lew..............26.....3915592 AnA.....................Aneta................baran..... ......29..............? Georgina80__........Aneta................byk........... ...25.....5773063 sabra..................ada...................baran...... ......2 6....1510226 Iskierka nadzieii.....Basia................Koziorożec......24........ ...???? enigmaa................Ania...................rak....... ......35.....5192614 beti78..................Beata............Koziorożec..... ...27................ Iwona 77.............. Iwona ...............Skorpion.........28............... Zabajona..............Sylwia...............Bliźnięta.... .....28.....3213932 maklady ............. .Iwona ............. Skorpion ..........32............... Z Sycylii...............Ania..................lew............. ...27.. .............. kiki13...............Monika.................byk......... ........30.....8387852 kasiula kula...........Kasia............ .Strzelec..........28........5859475 owulka..............Asia...............Koziorożec....... 23............. Menia21............Marzena..............Rak............. 22....6246545 okokokokokokoko.........Dorota.......Lew.............?.. ....? dobranoc kochane, jutro sprawy muszę załatwiać na mieście wiec wpadnę tu po południu ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadło mi kawałek tableki, chyba sie za bardzo rozpisałam :-D TABELA III Nick......................Imię.................Zodiak... ........wiek.....nr GG estella..................Edyta................Skorpion.. .... ..29.......2662371 mysza29................Bożena...............Lew......... ...29...............? Dorota28...............Dorota................Byk........ ....28................? paula24.................Paulina..............Waga....... .......24.....2880856 sylwia19................Sylwia...............Waga....... .......21.....5679908 Domi24.................Dominika............Baran........ ....24,5......? 38 tydzień.............Kamila...............Strzelec.........19 .........? MEG33 .................Marta ...............Bliżniaki ........33.........? Dioda...................Dominika...........Strzelec..... .....30.........? Aga*.....................Agnieszka..........Skorpion.... .....26 .....5134039 Olala....................Aleksandra.........Ryby........ ......27......8177064 Impersona.............Elka..................Baran....... .....20........3897413 Bozina..................Bożena...........Wodnik ............29.......1945823 monia-81..............Monika...............Panna........ ....24...............? Mia26..................Asia...................Bliźnięta. .......26...............? Gosia25...............Gosia................Waga......... ...25.......8616146 Tweety*...............Agnieszka..........Bliżnięta.... ....22,5..............? Silve26................Sylwia...............Waga........ ...27.................. Emika.................Ewa..................Byk.......... ....29.......4301791 Marlena200...........Marlena.............Lew............ .26.......4841415 ida_................... Aneta.................Rak..............20.......? Golka26...............Gosia................Byk.......... . ..27.......6662178 monika80.............Monika..............Baran.......... 25.......1226378 Suzinka...............Hania................Lew.......... ..24.......9504986 Ef27...................Ewa...................BYk....... .....28................? Joanna................Asia..................Lew....... ......30................? Mama Muminka .....?.......................Byk..............27............ ...? Aśka74...............Asia...................Byk......... . ....32 ......7215111 Julik...................?........................Skorpin . ......30................? Roza_.................Agnieszka.............Bliznięta... ...23.......2213816 Moniśka2005.........Monika.............Strzelec....... ...?.................. Sysia1912.............Sylwia..............Lew........... ...21........859561 Foli....................Asia...................Kozioroże c.....29............... Granini................Angelika.............Baran....... .....27......8621281 Andzia77..............Ania..................Bliźnięta... .....28......2177361 AlicjaY................Dorota................Waga....... ....32.....1415791 Ta oczekujaca.......Monika...............Bliźniak.........26.. .. 4355248 DIDO 76 .............. Alicja ................Skorpion .......28.... 1055740 Qulaska................Ania .................Lew..............26.....3915592 AnA.....................Aneta................baran..... ......29..............? Georgina80__........Aneta................byk........... ...25.....5773063 sabra..................ada...................baran...... ......2 6....1510226 Iskierka nadzieii.....Basia................Koziorożec......24........ ...???? enigmaa................Ania...................rak....... ......35.....5192614 beti78..................Beata............Koziorożec..... ...27................ Iwona 77.............. Iwona ...............Skorpion.........28............... Zabajona..............Sylwia...............Bliźnięta.... .....28.....3213932 maklady ............. .Iwona ............. Skorpion ..........32............... Z Sycylii...............Ania..................lew............. ...27.. .............. kiki13...............Monika.................byk......... ........30.....8387852 kasiula kula...........Kasia............ .Strzelec..........28........5859475 owulka..............Asia...............Koziorożec....... 23............. Menia21............Marzena..............Rak............. 22....6246545 okokokokokokoko.........Dorota.......Lew.............?.. ....? dobranoc kochane, jutro sprawy muszę załatwiać na mieście wiec wpadnę tu po południu ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś ta część VII ruszyła pełną parą co oznacza że wy moje kochane staraczki pełną parą wyruszycie z tabelki nr II i tak będzie, MUSI! Maklady - miło słyszeć jest takie słowa z Twoich ust, trzymaj tak dalej, jesteśmy z Tobą i nie zapominaj o tym! ❤️ 🌻 AnA🌻, Beti🌻, Nadwislanka🌻,Emika🌻,Enigmaa🌻,Foli🌻,Zabajona🌻,Aga🌻,Suzinka🌻,Gosiaczek🌻,Golka🌻,Ika🌻,Kasiula kula🌻 A gdzie podziewa się Estella?? a gdzie Asiulek nasz kochany?? Andzia, Granini, Jagoda?? co z Wami?? ❤️ 🌻 Pedagog miło Cię tu widzieć 🌻 Witam nowe kobitki 🌻 Menia, Owulka, Lara, okokokokokokoko 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello kobitki:):):):) Byłam dzis w Wawie w Nowum u Doktorka Lewandowskiego i musze powiedzieć:) ze Doktorek super gaszek:):):):) Bardzo miły:) delikutasny:):):):) a jak rozwarłam wrota :P to nad sobą ujrzałam niebo:P hihihih Emika ale zajebiście jest w tym jego gabinecie:) ...ciemno jak w d.....:P a na suficie jakies lasery labo co? atmosfera super:) bardzo intyminie i przytulnie:) Doktorek ..tzn ja gadałam z doktorkiem a On na wszystkie pytania odpowiadał:) Umowila ise ze mna na przyszły tydzien na czwartek i sobotę ..bo kto wie czy w sobotę nie będę miała punkcje.... to zalezy jak zareaguję na gonal. Od tego piątku własnei będę go sobie wbijała w moje brzusio:) Emika tylko jest jeden problem:(:(:(:( Doktorek od 8 indzie na urlop:(:(:(:(:( i przewalone:( nie zdąrzy zrobic m itransferu:( zreszta Tobie chyba tez nie:( Powiedzial ze zrobi mi go jaks ginka która z ni mrobi to od 11 lat. Zaraz kukne na stronke to przypomni mi sie jej nazwisko:( Trochę szkoda bo wolałabym jego a on mi mowi ze na urlop:( buuuuuu........ No ale ogolnie wsko jest git:) Jutro wydam 2500 na gonal:(:(:( takei drogie to dziadostwo:( W piatek mam egzami ,w sobotę tez -ostatni.... wiec trzymajta kciukasy:) Witam nowe kolezanki:):):):) 👄 owulka... 👄 ja tez jestme ze Ślaska, ale nie skorzystałam z tej kliniki. Ale Wiem ze jest tam dobry Gin Dr kiecka..... Myszka ktora teraz urodziła syncia własnie u niego miała inseminacje- udaną zreszta:) Napsiz ska jestes????? dokładnie:) Mam jeszcze namiary na dobrego gina -endokrynologa:) ie nyny bo padam na ryj:) Super topik sie zaczął :) mam nadzieje ze super szybko skonczy się ta część bez tabelki nr 2:):):):):) i mykniemy do nowego topiku:) Kobietki które chiały zostać mamami:):):) oby jak najdszybciej:) buzka jutro sie odezwe:) maklady ❤️ kasiula ]serce] Sabruś ❤️ i dla szkrabów:) ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:) U mnie dzisiaj nadal pochmurnie, ale na szczęśćie nie pada. Zaraz idę sobie zrobić kawusie:) Jakiś miesiąć temu z nażeczonym znaleźliśmy szczeniaka kundelka. Przygarneliśmy go do siebie. I powiem szczerze że to tak samo mammy jak byśmy mieli dziecko w domu. Ostatnio poszlismy wieczorem na impreze, psa zostawiliśmy z teściami , ale niemogłam usiedzieć na tyłku i niedługo wyszliśmy. To pomaga bo niemyśli sie tak o dziecku. Moż ewkońcu na, sie uda. Więc polecam maego pieska. Mój wabi sie Bąbel. Pozdrawiam wszystkie kobietki i życze miłego dzionka. Jak bede miała możliwość to się jeszcze odezwe.:) Trzymajcie sie papap.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lara27
Hej!!! Ale niesamowita atmosfera :) a ja się martwiłam, że tu nie pasuję bo NIESTETY oficjalnie się nie staram :( Okokoko :) przegryzać prezerwatywy nie będę bo jeszcze się zadławię :) wymyślę coś innego :) Oj dziewczyny ja dopiero jestem na etapie zachęcania mojego Kotka do tacierzyństwa, ale zapiera się jakby miał coś stracić :) Nie jest gotowy - słyszę ciągle - to taka duża odpowiedzialność, może za dwa trzy lata będzie gotowy....Wy na początku też tak miałyście?! (gdy tak mówi to wyobrażam sobie jak zaciskam palce na jego szyi....albo na czymś innym :) O rany julek, ale jak tak czytam co pisałyście to myślę sobie,że się nie dam!!! :) jutro wraca do domu.... będę grzeczna; zrobię obiadek, pozwolę mu usiąść przy laptopiku, nie będę gadać za wiele tylko się uśmiechać... a jak się zaniepokoi moim milczeniem :) po kobiecemu zagadam do niego :) zobaczymy co z tego wyjdzie właśnie oglądałam program o dr Lewandowskim!!! kobiety z mężami wypowiadali się jak wyglądały ich starania o dziecko. Myślę, że takie starania to jak walka o macierzyństwo... życzę Wam wszystkiego naj, by się udało i sobie też tego życzę :) Zabajona, moja koleżanka gdy odstawiła tabletki anty. (starała się o dziecko) miała podwyższoną prolaktynę, podobno od tabletek, tak jej powiedział lekarz, które odstawiła prawie rok wcześniej! się napaplałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa czesc funkcjonuje 1 dzien a juz mamy 3 stronki. Brawo!!! Witam nowe Panie :) Emiczka- buziak!!!!! Enigma-ja tez bylam w tym pokoju z gwiazdami. Ledwo fotel znalzalam. U mojej gin, tez w N. nie ma takiego odjazdu. A tam jest!!! Wlasnie w tym pokoju uslyszalam do innego lekarza (ktory akurat mial sprawdzic czy pekl pecherzyk) ze zyczy mi aby sie udalo to czego tak barzdo chce, a w co nie wierze. Tak mi powiedzial. Fajnie to bylo uslyszec. Ale na razie jakosc nadal tego CZEGOS nie ma :( dzis 1 dc. Regularnie jak w zegarku. Dzis wizyta w N. Zobaczymy czy dopuszcza mnie do inseminacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D Emika nie zauwazyłam w Twojej stopce ze oprocz PCO masz te przeciwciała :( sorki, mnie nie wywoluja owulacji bo czekam na ostateczne wyniki ze szpitala beda to wyniki hormonów, a prolaktyne mam w normie za to testosteron mam o 100% ponad norme :( Enigma - ja jestem z okolic Częstochowy i własnie wybieram sie do dr Kiecki :), a niedawno lezalam w szpitalu w Katowicach - Ligocie i zastanawiam sie nad wizytą u prof. Skałby, a Ty kogo mozesz mi polecić jeszcze??? Najbardziej chodzimi o jakiegos lejarza ktory potem poprowadzi ewentualna ciążę :)> Dzieki i buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Jak już wczoraj mówiłam jestem na etapie poszukiwania jakiegoś spoko ginekologa. Nie wiem czy znacie, albo słyszałyście coś o NZOZ Gemelli w Krakowie? Mam blisko i właśnie tam chcicałabym się wybrać. Kurcze, trzymam dziewczyny za was kciuki, żeby wam się udało, jak najszybciej. PS powiem wam, że całkiem tu miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski! To i ja się poprawię, bo mi 2 latka mniej tabelka wskazuje, rety, tyle tu jestem ... :) TABELA III Nick......................Imię.................Zodiak... ........wiek.....nr GG estella..................Edyta................Skorpion.. .... ..29.......2662371 mysza29................Bożena...............Lew......... ...29...............? Dorota28...............Dorota................Byk........ ....28................? paula24.................Paulina..............Waga....... .......24.....2880856 sylwia19................Sylwia...............Waga....... .......21.....5679908 Domi24.................Dominika............Baran........ ....24,5......? 38 tydzień.............Kamila...............Strzelec.........19 .........? MEG33 .................Marta ...............Bliżniaki ........33.........? Dioda...................Dominika...........Strzelec..... .....30.........? Aga*.....................Agnieszka..........Skorpion.... .....26 .....5134039 Olala....................Aleksandra.........Ryby........ ......27......8177064 Impersona.............Elka..................Baran....... .....20........3897413 Bozina..................Bożena...........Wodnik ............29.......1945823 monia-81..............Monika...............Panna........ ....24...............? Mia26..................Asia...................Bliźnięta. .......26...............? Gosia25...............Gosia................Waga......... ...25.......8616146 Tweety*...............Agnieszka..........Bliżnięta.... ....22,5..............? Silve26................Sylwia...............Waga........ ...27.................. Emika.................Ewa..................Byk.......... ....29.......4301791 Marlena200...........Marlena.............Lew............ .26.......4841415 ida_................... Aneta.................Rak..............20.......? Golka26...............Gosia................Byk.......... . ..27.......6662178 monika80.............Monika..............Baran.......... 25.......1226378 Suzinka...............Hania................Lew.......... ..24.......9504986 Ef27...................Ewa...................BYk....... .....28................? Joanna................Asia..................Lew....... ......30................? Mama Muminka .....?.......................Byk..............27............ ...? Aśka74...............Asia...................Byk......... . ....32 ......7215111 Julik...................?........................Skorpin . ......30................? Roza_.................Agnieszka.............Bliznięta... ...23.......2213816 Moniśka2005.........Monika.............Strzelec....... ...?.................. Sysia1912.............Sylwia..............Lew........... ...21........859561 Foli....................Asia...................Kozioroże c.....29............... Granini................Angelika.............Baran....... .....27......8621281 Andzia77..............Ania..................Bliźnięta... .....28......2177361 AlicjaY................Dorota................Waga....... ....32.....1415791 Ta oczekujaca.......Monika...............Bliźniak.........26.. .. 4355248 DIDO 76 .............. Alicja ................Skorpion .......28.... 1055740 Qulaska................Ania .................Lew..............26.....3915592 AnA.....................Aneta................baran..... ......29..............? Georgina80__........Aneta................byk........... ...25.....5773063 sabra..................ada...................baran...... ......2 6....1510226 Iskierka nadzieii.....Basia................Koziorożec......24........ ...???? enigmaa................Ania...................rak....... ......35.....5192614 beti78..................Beata............Koziorożec..... ...27................ Iwona 77.............. Iwona ...............Skorpion.........28............... Zabajona..............Sylwia...............Bliźnięta.... .....30................ maklady ............. .Iwona ............. Skorpion ..........32............... Z Sycylii...............Ania..................lew............. ...27.. .............. kiki13...............Monika.................byk......... ........30.....8387852 kasiula kula...........Kasia............ .Strzelec..........28........5859475 owulka..............Asia...............Koziorożec....... 23............. Menia21............Marzena..............Rak............. 22....6246545 okokokokokokoko.........Dorota.......Lew.............?.. ....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie forumowiczki! Fajnie, że wciąż przybywają nowe osóbki, zawsze to raźniej w większej grupie. Wczoraj byłam u swojego lekarza prowadzącego. Powiedział, że jajniki nadal powiększone, ale ogólnie jest ok. Niesamowicie bolą mnie piersi, są nabrzmiałe (ale fajnie z jednej strony, bo przynajmniej je widać ha ha) i czasami pobolewają jajniki. Gin powiedział mi, że jeżeli na pocz. lipca nie pojawi się @, to mam zrobić sobie test. Kobietki, powiedzcie mi tak z ciekawości, ile u was kosztuje inseminacja, nie licząc lekarstw. Wydaje mi się, że mnie mój gin za drogo potraktował. Tym bardziej, że miałam inseminację robioną w szpitalu (niby klinika, choć nie wygląda), ale wychodzi na to, że całą kasę gin zgarnął do swojej kieszeni. Jak to wygląda u was? ściskam pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Novum sama inseminacja to 700 PLN (bez badań typu posiew czystosc, hormony itd.). W Lublinie kosztuje ( u jenegoz lekarzy) 350, albo 280 (nie pamietam). I ten lekarz o ktorym pisze nie wymaga zadnych badan wczesniej. dziwne ale tak jest. No i w Novum jak placisz to dostajesz fakturke, paragon i normalnie kasa jest, wiec zadne tam dawanie ginowi do kieszeni!!! A u tego w Lublinie to nie wiem jak jest, bo w ostatniej chwili nie doszlo do zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane:) Ale się cieszę ze juz nowa część i ze nowe koleżanki się pojawiły:) witam Was serdecznie:) Znowu jest jak kiedyś, nagadać się nie można hihi❤️ Kasiula strasznie mi przykro, przytulam Cię kochana. My dzisiaj byłyśmy na szczepieniu, biedna Nadunia znowu strasznie płakała:( Pan doktor jak ją zobaczył to zdziwił się że jest karmiona piersią bo taki z niej mały grubasek, kazał mi trochę przystopować z karmieniem bo jak tak będzie przybierać to może później mieć trudności z chodzeniem. Co ja poradzę ze ona tak lubi jeść przecież nie będę jej głodzić, waży teraz 6800 i ma 64cm. Całuję i trzymam za wszystkie kciuki❤️ 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 a teraz poprawiam tabelkę bo jakaś młoda w niej jestem i numer gg nieaktualny;) TABELA III Nick......................Imię.................Zodiak... ........wiek.....nr GG estella..............Edyta................Skorpion...... ..29........2662371 mysza29................Bożena...............Lew......... ....29.........? Dorota28...............Dorota................Byk........ ......28......? paula24............Paulina..............Waga............ 24.........2880856 sylwia19............Sylwia...............Waga........... .21.........5679908 Domi24.................Dominika............Baran........ ....24,5......? 38 tydzień.............Kamila...............Strzelec.........19 .........? MEG33 .................Marta ...............Bliżniaki ........33.........? Dioda...................Dominika...........Strzelec..... .....30.........? Aga*................Agnieszka...........Skorpion........ .26 ........5134039 Olala................Aleksandra..........Ryby........... . 27.........8177064 Impersona.............Elka...............Baran.......... ..20........3897413 Bozina..................Bożena...........Wodnik .........29........1945823 monia-81..............Monika...............Panna........ ....24.......? Mia26..................Asia...................Bliźnięta. .......26.......? Gosia25...............Gosia................Waga......... ...25.......8616146 Tweety*...............Agnieszka............Bliżnięta.... ....22,5.....? Silve26................Sylwia...............Waga........ ...27..... Emika.................Ewa..................Byk.......... ....27.......4301791 Marlena200...........Marlena.............Lew............ .26.......4841415 ida_................... Aneta.................Rak..............20.......? Golka26...............Gosia...............Byk........... ....29......924754 monika80.............Monika..............Baran.......... ..25......1226378 Suzinka...............Hania................Lew.......... ....24.......9504986 Ef27...................Ewa....................BYk....... .......28.......? Joanna................Asia....................Lew....... ......30.......? Mama Muminka .....?........................Byk..............27.......? Aśka74...............Asia..................Byk.......... ....32 .......7215111 Julik..................?........................Skorpin. ........30........? Roza_..............Agnieszka..........Bliznięta......... 23........2213816 Moniśka2005.........Monika...............Strzelec....... ...?.......... Sysia1912.............Sylwia..............Lew........... ...21........859561 Foli....................Asia...................Kozioroże c......29....... Granini................Angelika.............Baran....... .....27......8621281 Andzia77..............Ania..................Bliźnięta... .....30......6121638 AlicjaY................Dorota................Waga....... .....32.....1415791 Ta oczekujaca.......Monika................Bliźniak.........26.. .. 4355248 DIDO 76 .............. Alicja ................Skorpion .......28.... 1055740 Qulaska................Ania ..................Lew.............26.....3915592 AnA.....................Aneta.................baran..... ......29.....? Georgina80__.........Aneta................byk........... ...25.....5773063 sabra.................ada..........baran...............2 6..........1510226 Iskierka nadzieii.....Basia.......Koziorożec.......24...........????< br /> enigmaa................Ania.......rak................... .....35....5192614 beti78.................Beata.................Koziorożec. .....27....... Iwona 77.............. Iwona ...............Skorpion.........28....... Zabajona..............Sylwia...............Bliźnięta.... .....28.....3213932 maklady ............. Iwona ............. Skorpion ....... 32 ................. Z Sycylii..............Ania..................lew..........27.. ........ kiki13..............Monika..................byk......... 30.......8387852 owulka..............Asia...............Koziorożec....... 23............. Menia21............Marzena..............Rak............. 22....6246545 okokokokokokoko.........Dorota.......Lew.............?.. ....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA III Nick......................Imię.................Zodiak... ........wiek.....nr GG estella..................Edyta................Skorpion.. .... ..29.......2662371 mysza29................Bożena...............Lew......... ...29...............? Dorota28...............Dorota................Byk........ ....28................? paula24.................Paulina..............Waga....... .......24.....2880856 sylwia19................Sylwia...............Waga....... .......21.....5679908 Domi24.................Dominika............Baran........ ....24,5......? 38 tydzień.............Kamila...............Strzelec.........19 .........? MEG33 .................Marta ...............Bliżniaki ........33.........? Dioda...................Dominika...........Strzelec..... .....30.........? Aga*.....................Agnieszka..........Skorpion.... .....26 .....5134039 Olala....................Aleksandra.........Ryby........ ......27......8177064 Impersona.............Elka..................Baran....... .....20........3897413 Bozina..................Bożena...........Wodnik ............29.......1945823 monia-81..............Monika...............Panna........ ....24...............? Mia26..................Asia...................Bliźnięta. .......26...............? Gosia25...............Gosia................Waga......... ...25.......8616146 Tweety*...............Agnieszka..........Bliżnięta.... ....22,5..............? Silve26................Sylwia...............Waga........ ...27.................. Emika.................Ewa..................Byk.......... ....29.......4301791 Marlena200...........Marlena.............Lew............ .26.......4841415 ida_................... Aneta.................Rak..............20.......? Golka26...............Gosia................Byk.......... . ..27.......6662178 monika80.............Monika..............Baran.......... 25.......1226378 Suzinka...............Hania................Lew.......... ..24.......9504986 Ef27...................Ewa...................BYk....... .....28................? Joanna................Asia..................Lew....... ......30................? Mama Muminka .....?.......................Byk..............27............ ...? Aśka74...............Asia...................Byk......... . ....32 ......7215111 Julik...................?........................Skorpin . ......30................? Roza_.................Agnieszka.............Bliznięta... ...23.......2213816 Moniśka2005.........Monika.............Strzelec....... ...?.................. Sysia1912.............Sylwia..............Lew........... ...21........859561 Foli....................Asia...................Kozioroże c.....29............... Granini................Angelika.............Baran....... .....27......8621281 Andzia77..............Ania..................Bliźnięta... .....30......6121638 AlicjaY................Dorota................Waga....... ....32.....1415791 Ta oczekujaca.......Monika...............Bliźniak.........26.. .. 4355248 DIDO 76 .............. Alicja ................Skorpion .......28.... 1055740 Qulaska................Ania .................Lew..............26.....3915592 AnA.....................Aneta................baran..... ......29..............? Georgina80__........Aneta................byk........... ...25.....5773063 sabra..................ada...................baran...... ......2 6....1510226 Iskierka nadzieii.....Basia................Koziorożec......24........ ...???? enigmaa................Ania...................rak....... ......35.....5192614 beti78..................Beata............Koziorożec..... ...27................ Iwona 77.............. Iwona ...............Skorpion.........28............... Zabajona..............Sylwia...............Bliźnięta.... .....28.....3213932 maklady ............. .Iwona ............. Skorpion ..........32............... Z Sycylii...............Ania..................lew............. ...27.. .............. kiki13...............Monika.................byk......... ........30.....8387852 kasiula kula...........Kasia............ .Strzelec..........28........5859475 owulka..............Asia...............Koziorożec....... 23............. Menia21............Marzena..............Rak............. 22....6246545 okokokokokokoko.........Dorota.......Lew.............?.. ....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ika ja za inseminacje w Gdańsku Invikcie płaciłam 400 zł. 60 wizyta a 340 zabieg. Oczywiście bez żadnych badań bo najpierw badasz LH za które płaciłam 25 zł. i jak potrzebujesz jakiegoś \"dopalacza\" to też jeszcze za to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×