Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Emika

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. VII - SZCZĘSLIWA

Polecane posty

Witaski! No tak - tylko czekać trzeba było, aż ktoś się przychrzani :) Niech se myśli co chce! A poza tym cięzko nazwać pijaństwem lampkę wina, czy szklaneczkę piwa (nie flachę, tylko szklankę). Ale sensu nie widzę, zeby deliberować nad tym, a już na pewno nie z kimś kto nie ma odwagi podpisać się nickiem oficjalnym na kaffe. Ponadto nikt nie musi tu się tłumaczyć. sysiu - cokolwiek będzie się działo, masz tu wsparcie, choćby wirtualne, trzymam kciuki za ciebie Mycha, zeby ułozyło ci się dobrze i żebyś nigdy więcej nie uroniła łzy z powodu faceta-tyrana. Ale rozumiem, ze teraz musisz swoje przezyć i wypłakać, to często pomaga. Trzymaj się i pamiętaj, ze masz nas, jakkolwiek będziemy mogły - pomożemy. enigmuśśśś - jak zajrzysz zapracowana szesnastko, to może dasz radę rozszyfrować problem ze ściganiem filmiku, który podałaś, jaka może być przyczyna niepowodzenia? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie alkoholiczki na tym topiku :P:P:P Ja wczoraj musiałam opić bete Estelki - i mam to w D.U.P.I.E co kto sobie o mnie pomysli. Ja niestety nie przepadam za winkiem więc opiłam kuflem piffka :) i poszłam spać - tzn. poweidzmy \"spać\" z moim kochaniem :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulina - cześć pijusie :p ja też poszłam \"spać\" :p potem :) tzn. M mi opowiedział bajkę na dobranoc :p hmmm, treści dużo, mało słów, a jaki morałłł :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka-gratuluje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja dopiero dzis dorwalam sie do kompa, a tu takie wiesci....... Enigma-nie jestem w stanie komentowac tego linka... Nie ukrywam, poczytalam. I tylko desperacja moze doprowadzic do czegos takiego. Sysiu-przesylam duzo sily wirtualnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warto zajrzeć
"taka sobie ja.. uwazam takie kobiety ze starankami za "gorsze" kobiety!! teraz ja sobie odbije i poobrazam.prawdziwa kobieta powinna zajsc w ciaze bez problemow!!! " na topiku: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3600355 &start=0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello! Sysiu, bądź twarda - podjęłaś decyzję na pewno przemyślaną i słuszną. Każdy człowiek ma prawo do szczęścia i nikt , ale to nikt, zwłaszcza ta osoba, która miałabyć najbliższa, nie może go niszczyć! Trzymaj się kochana, mocno Cię przytulam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli dobrze wyczytałam \"między wierszami\" to wczoraj było nie tylko pijaństwo ;-) ale i seks...nie...no normalnie Sodoma i Gomora ;-) hihi a ja dzis zrobiłam sobie test ciążowy, bo aż trzy mam w szufladzie (były dołączane jako gratis do testów owulacyjnych, ale nie miałam ich okazji wcześniej wykorzystać) i co? z drugiego moczu, po szklanece wody i jest druga krecha :-) teraz pytanie kosmetyczne? czym mozna smarować brzuch? ja mam wielki i napięty od hiperstymulacji, skóra jest dosc rozciągnięta i nie chcę żeby mi popekała - jakie kremy, balsamiki, żeby nie zazkodzić dzieciaczkom? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis chyba sama będe pisała posty ;-) co do objawów ciązowych; myślałam, że jak zajdę :-) to będę miała cycki jak balony i jakies inne \"widoczne\" objawy...a tu nic...gdyby nie ten wielki brzuch od płynów i fakt, że beta wysoka, lekarz potwierdził i test ciążowy wyszedł, to bym sie w życiu nie domysliła, że to ciąża! dlatego cieszę się strasznie, że są dzieciaczki, ale jakoś tego do końca nie czuję, tzn.psychicznie tego nie czuję..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskierka, a skąd ja mam wiedzieć czy mam skłonność do rozstępów :-( wolę się smarować, bo byc może pomoże :-) tym bardziej, że już teraz mam ogromnie napięta skórę na brzuchu, ale na szczęście już mnie nic nie boli. Mam nadzieję, że ta opuchlizna się zmniejszy, bo nie mam w co sie ubrać do pracy - wszystko za małe w pasie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelko - ja smarowałam zwykłym mleczkiem do ciała i nie mam zadnych roztępów. taka sobie ja... ale głupia pipa z ciebie!!!!! Spierdalaj stąd i przestań obrażać inne osoby. Puknij sie w ten swój mały głupi łeb wredna @!! No co za zdzira - a żeby ja pokręciło.!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babeczki :):):):) wpadam żeby Wam powiedzieć dzień dobry i wracam do pracy :):):):):) dziękuje wszystkim za gratulacje, buziaczki dla Was :):):):):):) co do pomarańczek to dziewczyny szkoda energii na komentarze naprawde, lekeważmy je i tyle :):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kochane❤️ Mam nadzieję ze Was nie uraziłam moją wczorajszą wypowiedzią ale wiedziałam, byłam pewna ze ta zołza się pokarze i po prostu szlag mnie trafił. Estelko ja smarowałam brzuch zwykłą oliwką dla dzieci, inie mam ani jednego rozstępu. Miłego dnia❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, liczy się 2 tygodnie przed transferem to tak jak data ost. @. Ja smarowałam mustelą i polecam, a na początku zanim kupiłam zwykłą oliwką dla dzieci. Rozstępów nie mam ale wiem że to też skłonności genetyczne i nieraz kremy nie pomogą. Ja przytyłam ok 12,13 kg i to też pewnie od tego zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do pomarańczowego, ja tez wiedziałam że zadzrość go weźmie i się odezwie no i nas nie zawiodła pomarańczowa maskotka forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobry PomaRańczek
Oj Estelko - to niesamowite - co przeczytałam... Ale wiedziałam ze będzie OK. Musiałas swoje wyczekac, az sie w koncu doczekałas i to podwójnie... Widzisz jak nas czasami KTOŚ tam wysoko zaskakuje... Życzę powodzenia i radości w tym okresie 9 miesięcy... no i pozniej ma sie rozumiec... Aj jak fajnie czytac takie wiesci... - takie poruszenie było z Twego powodu... FAJNIE !!! Ps. Wiem ze jestem pomarańczkiem ale jeszcze sie nie staram wiec czarny nick chyba jeszcze nie dla mnie... Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry Pomarańczku -dzięki i rób się natychmiast na czarno :-) bo pomarańczowe działaja na nas alergicznie, oczywiście te głupki pomarańczowe i żeby przypadkiem ktoś Cię nie obraził , oczywiście niechcący...zamierzasz się strać, więc jesteś już starająca się !!! rób sie na czarno i już :-) własnie myslałam o Mustelli, ale jako że nie dotarło do mnie jeszcze to, że jestem w ciąży i wogóle sie na ciąże nie czuję :-( to na razie zakupię oliwkę, a później jak będzie potwierdzenie usg, to kupie sobie mustellę...a jaką oliwkę kupowałyście - w żelu w płynie? jakiej firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem sie zastanawiam, a może za wcześnie się ciesze, sa przeciez różne przypadki...tfu, tfu - WSZYSTKO MUSI BYC DOBRZE! a do Dziewczyn po invitro, kiedy przypada termin @ po invitro? około 14 dni po punkcji? po transferze? czy liczy sie normalnie od ostatniej miesiączki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bleee, na Allegro znalazałam krem na rozstępy ze śluzu ślimaka - co za okropieństwo bleee Enigma, Emika - gdzie Wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej to ja -dobry pomaRańczek- Zamieniam nick na czarny bo rzeczywsicie mnie co niektore moga zlinczowac... a nie mam złyc h zamiarów raczej za dwa cykle bede wsród starajacych - ale tak na Was dzialal pomarancz ze wole nie ryzykowac.... Wiec od dzis jestem ALESIS. No jesli mnie nie przyjmiecie - trudno :( Pojde na inny topik....choc ..... nie chciałabym.... Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alesis - czyli dobry pomarańczku - jak w ogóle mogłas tak pomyslec - cieszymy się że do nas dołączyłaś. Ja narazie tez nie jestem starająca się, ale byłam i jestem cały czas na topiku z małymi przerwami. My staranka chcemy zacząc na początku 2009 roku. Narazie wiem że to czas odległy, ale mam nadzieję zę szybko minie i będę mogła spowrotem wpisac się do tabelki strających :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj coz ja moge napisac... Podpytywałam Was jako pomaranczka kiedy mozna zaczac sie starac po antykach.... no i otrzyamałam info i za dwa cykle moge dopiero... Dwa cykle musze jeszcze wziac te cholerne antyki - to troche z innych względów a pozniej rzucam to i .... Moge dodac ze bardzo pragne dzidziusia - czytam o Was od conajmniej dwóch lat - jak nie wiecej... i podziwiam za walke... Ciagnie mnie do Was wiec moze przyciagnie na stałe hehehe.... Mam 31 latek - wiec chyba juz ostatni gwizek na 1-sze. Jestem z mazowieckiego. Czytając o Was - przezywam jakbyscie były jakimis koleznakami - hehehe ale to chyba dobry objaw... Pewnie na razie sie udzielac nie moge ale pytac bede... Tyle w skrócie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Alesis, ja też mam 31 :) witaj w klubie :) Estelka, 2 tyg. po transferze. Traktuj to tak jakbyś @ miała 2 tyg. przed transferem, tak się liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Alesis! No lepiej tak cię nazywać niż dobrym pomarańczakiem :-D Co do rozstępów, to ja nie miałam zadnego do 8 msc. Potem w ostatnich tygodniach ciązy jeszcze przybrałam na wadze przez wodę (opuchliza - gestoza), no i niestety brzuszek na dole poorany, a tez smarowałam go - ja kupiłam Ziajkę, ale ona jest o 4 miesiąca. No i na piersiach jak dostałam pokarmu na 3 dobę to niestety też zrobiły się, niewielkie, ale są. Widocznie taka moja uroda, ze co bym nie robiła, to i tak będą. I tak nie jest źle, bo rozstępy mam w takich miejscach, które przykrywa bielizna, wiec jak coś to nie mam kłopotu, jedynie psychika może tu czuć się gorzej. Ale czy to ważne? Akurat rozstępy to ostatnia rzecz, ktorą się martwię, bo każdorazowo jak spojrzę na małą, to jest to największe moje życiowe wynagrodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez 31 :-) skończę w listopadzie :-) czyli termn @ mam w piętek, mam nadzieję, że wszystko będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w środowy poranek👄 Estelko👄 o jakiej @ ty mówisz,? głuptasku, żadna @ tu nie nastąpi skoro już nawet dwie krechy widziałaś.... a @ powinna przyjść 14 dni po transferze planowo, ale u ciebie to za 10 miesięcy ja wczoraj miałam lekkiego doła, ale już dziś jest lepiej, czasem tak bywa że natłok szczęśliwych wydarzeń wpływa na refleksie i szybko trzeba stanąć na nogi by się nie pogrążyć.....walczyć i walczyć to nas nie zabije....a wzmocni.... Alesis👄 nareszcie nasz pomarańczek sie zaczernił :-D a co do tych wypisów i postów z obrzucaniem sie błotem, to szkoda komentarzy.... cieszę sie ze może razem zaczniemy staranka :-) a gdzie dokładnie mieszkasz, ja na Grochowie w Wa-wie, szukam kompanki by zaciągnąć ją na basen lub bieżnię na siłowni :-) chodzę z mężusiem ale fajnie byłoby mieć kogoś z płci żeńskiej, a moje psiapiułki wszystkie po drugiej stronie Wisły mieszkają :-D i zawsze daleko mamy do siebie :-P Ana👄 dla ciebie jeszcze raz gratulacje🌻 wczoraj tak patrzyłam na mój kalendarzyk to nawet nie wiem kiedy mogę sie spodziewać @, próbowałam wypisać cykle na 35 dni, bo w tym roku tak długie się najczęściej pojawiały, choć ostatni mnie zaskoczył i był tylko 17-dniowy, i przy tych cyklach 35 dniowych nie mogę stymulacji rozpocząć w listopadzie bo punkcja wyskoczy mi w wigilię a w razie przystymulowania nie chcę trafić na święta czy nowy rok do szpitala... wiec zacznę od połowy grudnia chyba że dr stwierdzi ze podchodzimy na krótkim protokole to wyjdzie inaczej... nic na siłę, widocznie muszę poczekać i nie spieszyć się....jak ma przyjść mój dzień to przyjdzie.... uciekam kończyć projekt....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estellko kurka paczka.....nie moge odkopac ..gdzie Ty mialas ivf??Tzn. w ktorej klinice??;) Wiem ze emiczka i enigma w novum...Ty tez??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emika, ja o Tobie wczoraj cały dzień myślalam. Pisałam o mojej radości, ale w sercu miałam cierń, że Ty biedna pewnie cierpisz :-( ale mam nadzieję, ba pewność, że niedługo będziemy opijać Twój sukces :-) ...i znowu zacznie się Sodoma i Gomora na forum hihihi, a Pomarańczki nie będa mogły przez to spać ;-) Trzyamj się i myśl wyłacznie pozytywnie, choć to z pewnością strasznie trudne. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, nawet nie myśl o @ i zapomnij o jej terminie bo się bedziesz niepotrzebnie denerwować a przecież już jest ok wszystko.Estelka a napisa dlaczego zdecydowałaś się na invimed i mniej wiecej cenę, tak z ciekawości pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×