Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość violik

6kg w dol! kto do mnie dolaczy?

Polecane posty

a wlasnie nie wiem co jest ale tak jest:) ale ja to i tak najbardziej ciesze sie z tych straconych cm w biodrach:) pamietam ze jakos pod koniec czerwca mialam 96 jeszcze w biodrach a teraz 5cm mniej:) a ile mialam w biodrach na poczatku diety to nawet nie wiem :) to moze ten rowerek w powietrzu cos tak daje albo cos no nie wiem nawet ale od kiedy pedaluje nozki mam naprawde ladniejsze aha uzywam jeszcze kremu wyszczuplajaco ujedrniajacego Eveline to moze to on cos daje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezle Violik, faktycznie szybko gubisz. Tylko Laseczki uwazjcie zeby nie przesadzic, ja dzis w autobusie widzialam tak chuda kobietke, ze szok, zastanawialam sie jak ona chodzi i wygladala ble ble. Moje wymiary sa tragiczne, ja jestem typowym jablkiem, tak sobie mysle, ze to piwko wychodzi, oj wychodzi :( no ale :) bedzi elepiej Ja wlasnie ide robic placka dla rodzinki, straszne bo nawet go jesc nie bede, no ale juz obiecalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba też zacznę pedałować;):P i to za chwilkę!!:) na razie jestem zrębana :P po ćwiczeniach!!ale dostałam w doope!!mięśnie telepią się jak galareta!!SZOK!! ale o to chodzi!!;) jutro chyba skoczę po maślankę i może u mnie będa jakieś czystki:P;) Violik---masz krem czy serum??:) (ja mam serum-- to chlodzące;) ) miałam coś jeszcze napisać ale zapomniałam:O luuudzie ale jestem wypompowana:O DZIZAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violik---od kiedy i ile min pedałujesz??:P mięśnie nadal bolą:(ale zabieram się za pedałowanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balsam wyszczuplajaco ujedrniajacy Eveline:) zjadlam dzis przez caly dzien 5 lyzek surowki:) i kawcie wypilam:) ciekawe czy to cos dalo JUTRO SIE WAZE oj jak nie zobacze 55 to lekko sie zalamie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybym tak ćwiczyła od samego początku jak przez ostatnie 4dni+mniej wizyt u teściowej;) to już byłabym laska :) i ludziom na plaży słońca bym nie zasłaniała:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za mna 2,5h ruchu, w tym 0,5h nordic walkingu po plazy i 2h zwykłego marszu, a o 10 idę na plażę sie opalac :) Życie jest jednak piekne ;) Na sniadanie tradycyjnie feta. Chudego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haj hej hej --------------------------CEL I OSIAGNIETY:)------------------------ :):):):):):) WAGA 55kg:):):):):):) a nom i wazylam sie po sniadanku:) a sniadanko trdycyjne 2 kanapki i pomidorek:) hmm kudre jeszcze po 2 cm w bioderkach udach i lydce bym chciala zrzucic i by bylo superowsko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUPER VIOLIK!!!!!!! ja się dzisiaj ledwo ruszam:O tak mnie wszystkie mięśnie bolą!!;) Lucy------przestań z tą plażą,bo się zaraz spakuję i pojadę nad morze!!!!!!!!!!!:D;) czego ja nie mieszkam nad morzem:O 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muminka__25
hejka, śledzę wasz topik od jakiegoś czasu i zastanawiam się jak to właściwie ze mną i moim ciałęm jest. zawsze uważalam,że jestem tzw. "dobrze zbudowana" zcyli nie gruba,ale jest za co złapać . nie byłam z siebie zadowolona i uważałam,ze do ideału brakuje mi bardzo wiele. podawałyscie gdzieś wasze wymiary i sama z ciekawości się zmierzyłam. ważę o 5-6kg więcej od ciebie violik (ok 60-61 kg) a moje wymiary 91 cm w biodrach, to raptem 1 cm wiecej od ciebie violik, 49 w udzie, w pasie może trochę więcej bo 66, w biuscie 89. jesli wymiary mam ok, to gdzie te cholerne kilogramy i dlaczego jest ich tak duzo?! no i kolejna sprawa- przejmować się wagą i odchudzać czy dac sobie spokój i ćwiczyć dla przyjemności? dodam,ze ćwiczę 2-3 razy w tyg, czasem jakieś składanki z płyt, czasem dosc długie wycieczki rowrowe (20km). moja waga to nie są więc jakies mięsnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziekuje dziekuje:) odp jest prosta pewnie masz bardziej umiesnione cialo niz ja a miesnie wiecej waza niz tluszczyk i dlatego pomimo fajnych wymiarkow wazysz wiecej ale WYMIARY SA WAZNIEJSZE WIEC WAGA NIE MA SIE CO PRZEJMOWAC:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dzisiaj na obiadzik 3male gruszki:) i poki co zero cwiczen za mna:( beznadziejna pogoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
violik-GRATKI!!! Ja dzis poki co dietetycznie, tylko nie wiem co na obiadek zrobic hmmm moze warzywka na patelnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziweczynki:* wyjazd mi się troszkę przedłużył ale juzjestem:) Po pierwsze to WIELKIE GRATULACJE VIOLIK DLA CIEBIE!!!!! Oby nam wszystkim te zsie udało, ale wierze że bedzie ok:) Ja już po śniadańku: dwie kanapki z serem i kefir i również po obiedzie: troche ziemniaczków , mięska i marchewka i niewtety zero ćwiczeń bo dopiero wróciłam:( ale jest jeszce cały dzień przede mna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pewnie ze i wam sie uda:) czemu ma sie nie udac ja juz po kawce i po paru lyzkach salatki warzywnej:) a na kolacje budyn zjem do az mi sie zachcialo nie wiem nawet czemu:) ale niestety narazie zero cwiczen nadal:( to przez ta pogode chyba:( oj chociaz nie bo bylam na spacerku wiec cwiczenia byly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszytstkim, ogladajcie rozmowy z toku, temat anoreksja, to jest jakaś powtórka,... ja tak wole powolutku schudnąć , ze zdrowiem i bez jojo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja za chwilkę jadę do teściów:) więc nie wiem jak to będzie z moją dietką przez te pare dni:O a tak ładnie blo dziś na wadze;)52kg:D:D:D zobaczymy!!;) pojeżdżę troche na rowerku,pospaceruję,może popływam i nie będę jadła kolacji(to są moje plany;) zobaczymy co z nich wyniknie;) ) ja mam ciągle 6kg do zrzucenia:O bo co kilogram mi spadnie to ja sobie odejmuję od tego co na początku chciałam osiągnąć:P wiadomo apetyt rośnie w miarę jedzenia;):P pozdrawiam i trzymajcie się dzielnie:D 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps:P widzialam dzisiaj w mieście dziewczynę--miała bluzeczkę do pępka i spodnie biodrówki------ludzie ale jej kości biodrowe sterczały bleeeeeee!! i fujjjjjjjjjj!!! normalnie Oświęcim:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zaraz ide robic budyn:) i bede sie obychac budynkiem:) oj malutenko dzis cwiczylam:( ale moze jutro jakos dam rade wiecej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy Wy też tak macie? jak jesteście wkurzone o najlepszym lekarstwem jest jedzenie? a najlepiej ciastka? i coś co ma dużo kalorii? Właśnie zjadłam ciastka:(:(:( ale nie tak badzo dużo trudno to w ramach kolacji, no przynajmniej juz teraz jak jestem zła to nie rzucam sie na te ciastka:P:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ja nie rzucam sie na ciastka:) zjadlam budyn:) taka wielgachna porcje pewnie jakies ponad 200kcal mial:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonko7--jak ja sie wkurzam to tez nei ciastka, ale lubie sobie np. strzelic piwko i wypalic przy tym pol paczki fajek, czyli Twoj sposob jest jednak zdrowszy.Teraz bardzo ograniczylam palenie a w najblizszych dniach chcialabym rzucic.. a to w polaczeniu z dieta powoduje u mnie masakryczny nastroj. No ale zobaczymy. Ja tez juz po kolacji skladajacej sie z owocow, a teraz mysel nad cwiczeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja nie pale, ale piwko to nawet lepszy sposób od ciastek, a podobno na smutno nie można:D:D, ale jak siedze w domu to ciastka:P:P :( no trudno człowiek uczy sie na błedach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj beznadziejny byl dzisiaj dzien:( a wiecie znalazlam pare fajnych dietek takich weekendowych:) i mam zamiar je stosowac jak sie studia zaczna:) mysle ze sa fajne na utrzymanie wagi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×