Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

No... jak bylam w szpitalu to jak jednemu chlopakowi wenflon zakladali to tez zemdlal :D ja tam na luzie sie na takie rzeczy patrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe :D wlasnie... moja mama byla kiedys w aptece jak jeszcze po artro tak zabardzo nei chodzilam zapytac sie o te zelki ale oni tam w ogole nie wiedzieli o co mojej mamie chodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co:) wlasnie sie dowiedzialam ze znowu dostane odszkodaowanie:) z tytulu "pogorszenia sie stanu zdrowia" super:) zawsze to lepsze niz nic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe dokładnie:P I jak tu się czuć bezpiecznie przy takim:D I jeszcze się zawsze na porodówke pchają:D Sandra jak rozwaliłaś:D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pękła mi ta żelka i żel sie wylewal wiesz one stare byly pewnie ze starosci:P teraz mam nowiutkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy te zelki maja jakas nazwe? i jak te zelki sie zamrozi to mozna je wyginac? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie oklad cieplo -zimny ja mam firmy Nexcare akurat:) ale pewnie sa tez inne:) a jak u was tego nie ma w aptece to mozesz na allegro kupic ale teraz to jzu ci chyba nie sa potzrebne bo to na opuchlizne raczej sie stosuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie ... teraz juz nie jest potrzebne :P a z reszta moge isc do innej apteki akurat obok mnie sa chyba ze 4 rozne apteki :D a moja mama nie wpadla na to zeby przejsc sie po innych aptekach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo... moze moja mama jakos to inaczej powiedziala czy cos... ale tez sie bardzo zdziwilam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, na każdego przyjdzie czas zaprzestania bycia ludem niepracującym:D Stawy lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łokieć jak zwykle, dziś jeszcze dodatkowo biodro, ale wybaczam mu bo byłam na aerobiku hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do końca lipca, potem ta dziewczyna wyjeżdża, więc sobie daruje :) chociaż zawsze moge zmienić grupe heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze jest 30 minut aerobiku (step albo normalny, czasem dodatkowo ciężarki, ale z wiadomych przyczyn nie używam :P) i 30 minut ćwiczeń w parterze, głównie na brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dziwie się. Miałaś mieć jakąś rehabilitację czy coś, no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie doszłam jeszcze hehe ale wybiore sie chyba do ortopedy, bo przypomniało mi sie, że mam wesele za 10 dni i chciałabym, żeby mi nakłuł co trzeba, bo ja z takim bólem nie zamierzam tam siedzieć całą noc :P przy okazji może mi dobierze coś konkretnego, chociaz ja potrzebuje naprawde bardzo KONKRETNEJ rehabilitacji, a nie jakiegoś machania nóżką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megusia a moze sie skusisz na moja klinike? tutaj napawrde rehabilitacjajest na najwyzszym poziomie!! a porowoanie juz jakies niesttey mam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×