Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

Będziesz musiała dobrze poszukać. Może jakaś porządna terapia manualna? Co chcesz nakłuwać? Blokady znów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weź pod uwage, że ja 3 jade do samych katowic, nie jestem zmotoryzowana, nie pojade autostradą i nikt by mnie nie zechciał tam wozić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie na szczescie wszyscy sa przejeci moim kolanem i chetnie mnie tam transportuja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra, ty 2h dojeżdżasz w jedną stronę do tej kliniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandra, no oczywiście, że w mojej klinice jest rehabilitacja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow, Sandra, to nieźle się poświęcasz...:D No ale skoro możesz..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta tylko pytam z ciekawosci bo nigdy nie wspominaalas o zadnych konsultacjach rehabilitacyjnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam wyjscia wiem ze tam jestem pod profesjonalna opieka a nie byle jaka;/ niesttey na lekarzach z pobliskich meijscowosci sie zawiodlam a bylam w sumie u 3 ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam odpowiedzieć na pytanie :) chce nakłuć kaletke, bo mi żyć nie daje, wtedy przynajmniej pozbędę się bólu z tyłu kolana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 to trochę jest... Sandra, ja miałam laser itp. Więcej nie potrzebowałam do moich dolegliwości. Resztę ćwiczyłam w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumie:) ale u mnie w klinice jest tak ze w dniu wypisu, w dniu wyjecia szwow, 2 tyg po zabiegu a potem chyba4-6 jest konsultacja na ktora przychodzi kazdy kto mial zabieg:) ja tam korzystam przez caly czasy z rehabilitacji ale jak ktos nie hcce albo nie ma takiej potzreby to tylko konsultacja i cwiczenia zadane do domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu mam akurat małe pole manewru, pani reumatolog by mnie udusiła za to, ale przecież się nie dowie, przynajmniej nie ode mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też po 6 tyg. od zabiegu jest wizyta obowiązkowa. U mnie wystarczyło ćw. w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megusia, oby się nie skończyło jak z łokciem... Nie możesz tak się kłuć w nieskończoność. Zajmij sie tą rehabilitacją:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie zawsze 2tyg. od zdjecia szwow czyli jakis miesiac po zabiegu:) akurat teraz tak nie mialam bo mam zastrzyki co tydzien :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie szwy ściąga lekarz prowadzący czyli operujący więc 10 dni po zabiegu jest też w sumie wizyta obowiązkowa:) Kacha, czujesz jakąś różnice po tych zastrzykach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rehabilitacja rehabilitacją, ale do wesela mi sie od tego nie poprawi :/ zresztą nie wiem czy w ogóle mi strzeli te blokade :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie sciaga ten ktory jest w poradni danego dnia :P narazie nie czuje roznicy ale ogolnie po artroskopii czuje ze jest lepiej... lekarz powiedzial ze jakies 2 tyg. po ostatnim zastrzyku moze byc efekt dopiero...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się uprzesz...:) Jednak szkoda kolana... Próbowałaś kiedyś terapii manualnej? Z tego ludzie też korzystają i są zadowoleni. Choć pewnie normalni lekarze by nie polecali, tak podejrzewam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, ale wyczytałam ostatnio, że tam sie zajmują terapią manualną i osteopatią, tylko nie wiem z jakim rezultatem hehe ja musze przede wszystkim popracować nad stabilizają miednicy i bioder, a dopiero potem kolana, a czuje, że to nie będzie ani łatwe ani przyjemne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zrobią miednicę to i kolana powinni się inaczej ułożyć, chyba? Logicznie myśląc. Dobra, uciekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie ze po tym drugim zastrzyku juz mi sie nic nie rusza w kolanie... teraz dostalam zastrzyk jakos miedzy dwoma bliznami tylko ze bardziej od strony zewnetrznej i po tym zastrzyku przestalo mi sie ruszac cos w tym kolanie :P i dobrze... bo jak sie ruszalo to tez bolalo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×