Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

smerfeta88

KPA P

Polecane posty

Najprościej byłoby nie ćwiczyć, ale to błędne koło, więc mam zamiar zacisnąć zęby i to przeczekać, może się rozćwicze :) a biodra bolą chyba tak sobie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się wkurzer to pojade do szpitala wezme swoja karte i przeczytam... a raczej powiem mamie zeby pojechala bo mi nie wydadza chyba karty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co... dzisiaj mnie bardzo boli kolano. I to inaczej niz zawsze... chociaz tak jak zawsze tez boli :P ale do tego jeszcze inne bole dochodza po tym zastrzyku.. mam problemy z schodzeniem po schodach... chociaz juz jest co raz lepiej... Ale ogolnie boli... Jeżeli to byla blokada to po jakim czasie powinna zaczac dzialac i czy to normalne ze boli po tej blokadzie? bo jak dostawalam Diprophos to mnie tak nie bolalo... Jak mi wczoraj lekarz wbil ta igle co czulam jak mi ta igla sie przez cos przebijal i strzyknal mi w to miejsce gdzie mnie tak dziwnie boli... i po tym jeszcze bardziej boli to miejsce przez co nie moge chodzic i jak dotykam to tez o wiele bardziej mnie boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja np. miałam problem z wyprostowaniem ręki w łokciu na drugi dzień, a ból byl przy tym niesamowity, więc teraz już nic mnie nie dziwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja jak zginam to mnie troche boli w tym miejscu gdzie mnie boli... :P ale przy zginaniu mnie troche tylko boli... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, to co mnie bolało po wstrzyknięciu już mnie nie boli... tylko przy dotykaniu, ale ogólnie kolano nadal boli... Nie wiem po jakim czasie to powinno zacząć działać ale chyba powinno odrazu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwię się, że w tak młodym wieku podaje się sterydy przy chondro, chyba chcą ci zwiększyć stopień... W ogóle nie pojmuję, że nawet cię o zgodę nie zapytali... Megusia, jak tam rehab.? Dalej chodzisz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mi podali pierwszy raz Diprophos to nie wiedzieli wtedy ze to chondromalacja, teraz mi cos podal lekarz jak zbadal to miejsce ktore mnie boli i podal centralnie w to miejsce... ale jak na razie mi nie pomogl ten zastrzyk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodze dalej, jeszcze nawet do połowy nie doszłam, ale podobno \"coś mi sie tam zaczyna rysować na czworogłowym\" heheh tak naprawde to zasługa elektrostymulacji, a nie ćwiczeń :D poza tym jeżdże na rowerku i biegam na bieżni, w tym tygodniu może dostane jakieś obciążenie, bo na razie mam za słabe te mięśnie i boi się mi dać ciężarki, że znowu coś wykombinuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zależy jak ją ustawisz, ja co prawda podkręcam ją do około 4 km/h, ale to nie jest nawet szybki marsz :D kiedyś mi ustawiła na 2 km/h to myślałam, że usne, tak wolno chodziła heheh ciekawe kiedy da mi jakieś ambitniejsze zadania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze 6 do serii 10 razy, no ale zobaczymy jaki efekt będzie po tych 10 razach. A potem ćwiczenie do końca życia w domu hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×